Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yollarda Ona da Yer Açın: Yeni CF Moto 650 NK

Motovento
    REKLAM ALANI
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    "mondiale 5 liradan fazla para veren ahmaktır" diyen ahmak arkadaşım; rx3i evo kullanıyorum, 12000 km deyim ve aldığıma bir an bile pişman olmadım.
    wing41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    mondial bu motor için eğitim verdimi servislerine yada çin e gönderdimi eğitim için hiç sanmıyorum.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    25 bin he mi?

Tmm cnm bayy

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Delinin biri kuyuya bir taş attı artık biz bir daha çıkaramayız. Okumaktan aciz insanlara bir kez daha fiyat yazmayacağım, girin sitesine okuyun.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    rx3 güzel örnek olmuş çinden çıkma sayılı kaliteli motordan biri , dünyanın heryerinde de satılıyor niye?

1 - segmentinde tek
    2- fiyat performans üst seviyede
    3 - temel aksesuarlar üstünde geliyor
    4 - şekil güzel

Peki neden dünyanın heryerinde bilmemkaç versiyon etiketle satılan bu motorun sadece türkiye versiyonunda kronik sorun var? , Tahminim sorun aslında çok basit ama çözümü bulunabilmiş değil niye? Yahu senin fabrikan var be kardeşim , heba et bir motoru parçala bul şunun sebebini neden stop ediyor bu motor.Ha bulamadın mı yine yüklen zhongsen'e bulun lan bunun sebebini markama bunu yapamaya ne hakkınız var yüklen... Tam peynir ekmek gibi satıyorken , tam herkes mondial bu modelle ilgileniyor marka algısını yükseltmenin peşinde derken bir çok kişi bende alayım bunu bak derken aradan geçen aylar.. Sinirli kullanıcılar.. ben gibi mondiale binerken ,aynı fabrikadan çıkan motorundan memnunken olumsuz yorum yapanlar. Tekrar soruyorum neden minskte olmuyor bu?

Bu arada cf moto'da
    1 - segmentinde o kadar seçenek varki , ve şu an için hepsini solda bırakan yamaha
    2 - fiyat performans üst seviyede (bozulana kadar sonra gideceğin servis belli)
    3 - bir modeli çantalı diğerlerinde aksesuar yok.
    4 - düşük cc şekil güzel yüksek cc ben beğenmedim kişiye göre değişir tabi.

Motora dandik demiyorum ama neden alınır cfmoto? Makine iyidir / fiyatı hesaplıdır alınır. E yamaha bitirmiş zaten segmentini? Amerikada satıyor demişsiniz de yahu amerikalı için japon motor sudan ucuz? benzini ucuz ,parçası ucuz bir tek işçilik pahalı oda her markada her serviste aynı. Hadi araştırdım haklı çıktınız satıyor Amerika'da peynir ekmek .. bana ne?

Z-one 150 , elektrik marşı almıyor gidiyorum servise , diyorlar ki konjektör bozuk aküyü bozmuş değişecek , iyi tamam ne diyeyim değiştirin . -e ücreti şu kadar. Anlamadım benmi bozdum canım garanti ne iş yapar? güç bela değişir garantiden. 2 ay sonra aynı sorun derim ki bakın aynı problem sürüyor bunu bozan başka bir şey olmalı bakın bi.
    Hava sogutmalı tek silindir bilindik çin tipi bir motor bu servis alışık. Telefon geliyor deniyorki
    -siz buna bir parça takmışsınız (konjektöre) niye taktınız bunu? keşke takmasaydınız şimdi motoru garantiden düşürmek zorundayız.
    -neyi takmışım ne parçası?
    - gelin kendiniz görün
    parça falan takmadığımı biliyorum eminim kendimden gidiyorum
    -bu ney?
    -ne biliyim ben , siz takmadıysanız fabrika takmıştır arayın sorun
    -aradık sorduk böyle bir şey yok bu motorda
    -tamam neyse yapın yazın ücretini de veriyorum (Bakıyorum ki adamlar benden daha bi emin sonuç yok burda)
    gelen 0 parçanın üstünde sen takmışsın denen parça kabak gibi duruyor , adamlar farkında ben farkında hiç laf etmeden alıyorum motoru çıkıyorum servisten

Şimdi ben bu adamların sabah akşam tamir ettiği bildiği motor tipinde bunu yaşıyorken , öbür tarafta dünyaları gezen rx3ler öksürüyorken şurupsuz, bilmem kaç silindir şurdan burdan alınmış teknolojili cf moto yı alıp aynı servise soktuğumuzda ne olacak?

Neden satmaz? bundan satmaz...
    wing41, kordinaryus, MANKU ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    benelli tnt 250
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "mondiale 5 liradan fazla para veren ahmaktır" diyen ahmak arkadaşım; rx3i evo kullanıyorum, 12000 km deyim ve aldığıma bir an bile pişman olmadım.
    hocam dur daha yenisin ya şöyle 6 7 sene kullan sonra kaç paraya satıcaksın tüm forum üyeleri olarak bakarız. bu kadar acale etme hele iyi malın tadı 7 8 sene sonra ortaya çıkar fiyatıyla ve sağlamlığıyla.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Rx3 neysede bu elde kalır 2 elde kimse bakmıyo o fiyata 2 elde japon varken bunu almak çılgınlık olur bir süre sonra unutulur gider bu modeller zamanında Mondial Sd 650 getirdide ne oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

http://www.cfmoto.com.tr/model/touring/650-nk
    http://www.cfmoto.com.tr/model/touring/650-tk

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    İsmi bile çakma gibi Suzuki SV650 den dolayı bana öyle geliyordur belkide.
    Bence 21 buna verene kadar 3 bin tl daha koyarım 2.el düşük kmli CB650F alırım. 4 silindir ve Honda servisi var parçası var servisi yoksa bile ustası var en azından. Motor güzel ama şuanda 21 bin e cf moto oldugu için tercih edilmez.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanında hediye olarak MT07 vereceklerse alırım...

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Yeni cb250 deseniz olurduda hiç 600 lük tipi yok çirkin ve gösterişsiz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmi bile çakma gibi Suzuki SV650 den dolayı bana öyle geliyordur belkide.
    Bence 21 buna verene kadar 3 bin tl daha koyarım 2.el düşük kmli CB650F alırım. 4 silindir ve Honda servisi var parçası var servisi yoksa bile ustası var en azından. Motor güzel ama şuanda 21 bin e cf moto oldugu için tercih edilmez.
    Şu mesajı okuyunca kendimden şüpheye düşüyorum. Ya diyorum gerçekten safım herhalde ya da ayarım kaçtı da bana bu motor uygun fiyatlı geliyor. Sonra Sahibinden'e girip şu 3 bin TL daha koyulunca alınabilen düşük km'li motorlara bir bakayım diyorum çünkü mantıklı geliyor. Bir bakıyorum manzara şu :

Sonuç olarak öyle bir motor yok. Diğer sayfalarda kilometreler artınca fiyatlar da düşmüyor onu da belirteyim, burası Türkiye. Neden düşmediği sorusunun cevabını önceki mesajlarda bulabilirsiniz.

Not: En alttki 20000 TL olan motor kazalı ama Honda diye bunu da alacak olan enayi forumda kesin bulunur.
    bursalıali bunu beğendi.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    07'nin sofrasından nasiplenmeye çalışılmış gibi geldi bana.
    Yamaha ile aynı fiyattan satmaya çalışarak neyi hedeflediler acaba?
    İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.

- BOB MARLEY

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Cf moto kaliteli bir motora benziyor,
    150 nk modeli de başarılı gibi,
    AEA bile inceleme yapmış, şimdi seyrettim,memnun kalmış gibi.
    Bu ABS'li 650cc model 21.600tl..

Motor Tipi Paralel Çift Silindir, 4 Zamanlı, DOHC, 8 Supaplı
    Silindir Çapı x Stork 83.00 x 60.00
    Sıkıştırma Oranı 11.3±0.5:1
    Maksimum Güç 45.00 kw at 9000 min-1
    Maksimum Tork 56.00 Nm at 7000 min-1
    Ateşleme Tipi ECU / EFI
    Şanzıman Manuel / 6 Vites

yalnız iyi reklam yaptılar he. geçen gün izledim barkın abiye de çektirmişler bir video

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Konuyu hortlatayım, şu anda çok rekabetçi bir fiyatı var bu aletin; kullanan yok mu hiç? Almayı düşünüyorum... Yazın uzun yola bendeki CB500F'ten daha iyi gelir diye düşünüyorum...

Bunlara çanta demiri yapan yok mu halen?

Motosikleti
    MT-07
    Çantalısı var. 650mt modeli. Naked alıp bozmaya çalışmaktan vazgeç

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çantalısının fiyatı bunun kadar rekabetçi değildi diye hatırlıyorum + yan çanta istemiyorum; %99,9 kullanımım şehir içi, sıkıntı çıkarır. Takacağım bir rüzgârlık + top case işim tamam.

Elimdekini satıp 3-5 ekleyip alabiliyorum NK'yı.

Motosikleti
    MT-07
    Olaya öyle bakma ama. Çantalıda rüzgarlık direk şasiye monteli. Naked olanında Gidona monte etmek zorunda kalıyorsun. Ayrıca uzun yolda o yan çantalar çok iş görüyor. Senede 1 sefer bile çıksan değer. Birde çantalı olanın Hido’nu daha dik die biliyorum ama şuan sallamış da olabilirim. Aslında benim kalemim çantasısınız olduğu motorlar ama naked gördüm mü akan sular duruyor içimde

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Doğru söylüyorsun, çantalının gidon daha yukarıda. Yine de bana topcase lazım, yan çanta işime yaramıyor, topcase yetiyor benim yolculuklara, tekim çünkü, çocuk olduğundan beri hanım binmiyor artık.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)