Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Xciting 400i'de İndirim Fırsatı Başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maxiscooter tutkunlarının beklediği indirim fırsatı başladı. Kymco Xciting 400i ile bu yaz yolların hakimi olmaya hazır mısınız?
    Agresif hatları ve mükemmel performansı ile ilk günden itibaren kendine hayran bırakan Kymco Xciting 400i’ye şimdi 2.000TL indirimle 21.100 TL’yesahip olabilirsiniz. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği mevcut.

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve %0 faiz oranı sunan Kymco, size özgürlüğü ve yaşatmaya geliyor. Bu indirim fırsatı29.07.2016-31.08.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Siz de hayallerinizi ve planlarınızı daha fazla ertelemek istemiyorsanız, Xciting 400i modelini daha yakından incelemek için Kymco yetkili bayilerine uğramakta acele edin.

Kymco Xciting 400i’de İndirim Fırsatı için tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    çok büyük indirim. ihtiyacım olmaması rağmen hemen 3 tane aldım. haber verene teşekkürler.
    badircik ve Maslak bunu beğendiler.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    fiyata bak bu ne len!! X-MAX 400 durukene...

Motosikleti
    Forza 250
    bu kymco gerçekten hayal dünyasında yaşıyor. ABS bile yok motorda onu geçtim opsiyonu bile yok, yamaha ve honda dan öğrendiği aksesuar da iteleyeyim mantığına girmiş bir de kısa ön cam var, sisi bar yok. Yaradan akıl fikir versin ne diyeyim...
    Maslak bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Satmayınca nasıl düşürüyorlar fiyatları ama ? Bu fiyat iki sene sabit kalır, iki sene sonra normal fiyattan alırız (bkz bilimum piyasaya pahalı giren Hint ve Çin motoru).

Motosikleti
    R25
    Admin sen para kazanacaksın diye çöp motorların reklamını görmekten bıktık
    osiosborn bunu beğendi.

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xciting 400'e çöp diyeni de gördüm ok.

Bu motorun biraz ölü doğmasının nedeni ABS opsiyonunun bulunmaması ve getirildiği dönemde nispeten yüksek fiyat ayarlanması oldu. Yamaha kendi motorlarına zam yapmadan önce Xciting'in fiyatı çok göze çarpıyordu Xmax 400 ile karşılaştırılınca. Yamaha zamlarından sonra eskisi kadar çok sırıtmıyor artık. Şimdi bir de indirim yapmışlar üstüne. Büyük ihtimalle stoklarını bitirmek istiyorlar. Bir sonraki partide ABS'li olarak gelirse insanların ilgisini kesinlikle daha çok çekecektir. Düzgün bir fiyat ayarlamaları lazım ama her ne olursa olsun.

Bu motorun Xmax 400'den aşşağı kalır bir yanı yoktur. Hatta bazı konularda daha iyi olduğunu söylemek bile mümkün. Xciting 400'ün asıl hedef kitlesi ise Tmax'ten hoşlanan, ancak Tmax'e parası yetmeyen, agresif sürüş seven kullanıcılar bu arada. O açıdan bakıldığında çok güzel bir boşluğu dolduruyor aslında; ancak ABSli olarak getirilmeli mutlaka.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı toomuchcc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu motorun biraz ölü doğmasının nedeni ABS opsiyonunun bulunmaması ve getirildiği dönemde nispeten yüksek fiyat ayarlanması oldu. Yamaha kendi motorlarına zam yapmadan önce Xciting'in fiyatı çok göze çarpıyordu Xmax 400 ile karşılaştırılınca. Yamaha zamlarından sonra eskisi kadar çok sırıtmıyor artık. Şimdi bir de indirim yapmışlar üstüne. Büyük ihtimalle stoklarını bitirmek istiyorlar. Bir sonraki partide ABS'li olarak gelirse insanların ilgisini kesinlikle daha çok çekecektir. Düzgün bir fiyat ayarlamaları lazım ama her ne olursa olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=Yqptmmx8-yg

Bu motorun Xmax 400'den aşşağı kalır bir yanı yoktur. Hatta bazı konularda daha iyi olduğunu söylemek bile mümkün. Xciting 400'ün asıl hedef kitlesi ise Tmax'ten hoşlanan, ancak Tmax'e parası yetmeyen, agresif sürüş seven kullanıcılar bu arada. O açıdan bakıldığında çok güzel bir boşluğu dolduruyor aslında; ancak ABSli olarak getirilmeli mutlaka.
    Aktarım klasik cvt ise tmax ile ancak kozmetik olarak bir bağlantı kurulabilir diye düşünüyorum. Bence de güzel motor yapmışlar ama rekabet için ya daha fazlasını vermek lazım ya da fiyatı makul tutmak lazım...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    çok indirmişsin mondial kardeş

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Bu motor neredeyse xmax 250 ile aynı fiyatta
    250cc %8
    250cc üzerine %37 ötv var
    Arada %29 ötv farkı var

Xmax 15.000
    Xciting 21.000

Bu fiyata göre xciting xmax'den %40 daha pahalı
    Bunun %29 u ötv kalan %11 ise iki motor arasındaki kdv li fiyat farkı

Xciting xmax 250 den neredeyse iki kat daha güçlü bir motor
    Kalite olarak ta aşağı kalır bir yanı yok.
    Bence oldukça güzel bir fiyat
    Scooter de işler vitesli motorlar gibi olmuyor, genelikle cc ye göre fiyatlar daha yüksek oluyor

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı toomuchcc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=Yqptmmx8-yg

Face kymco külübünde bu modelin 1 adet absli modeli fuara gelmiş ve bir vatandaş tarafından alınmış kulanılıyor
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bir ara xciting 500 almıştım tuttuğum yer elimde kaldı(motor eksantirik aşındırıyor) bir dahada katiyen almam scooter dedinmi suziki burgman

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motorun teknik özelliklerine baktım, X-Max 400'e resmen fark atıyor. 31 BG'ye karşı 36 BG ve 33.88 Nm torka karşı 37.7 Nm tork. Bana dünden beri fiyatı normal gelmeye başladı . Bu sınıfta scooter alacak olsam herhalde bunu alırdım diye düşünüyorum. ABS'siz modelle arada 3500 TL oynuyor. Burgman 400 ise 6000 TL daha pahalı...

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Bu makinanın 2015 modellerinde abs var mı birisi yazmış önde bosh abs önde var arkada yok mu yada on arka abs li mı bilen varsa yardımcı olabilir mi

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Kimse cevap vermiyor bari tekrar yazayim.
    Arkadaşlar 3600 km dir xmax 250 kullanıyorum, ondan önce pcx 150 vardı. Xmax i satıp ikinci el kymco xciting 400i almayı düşünüyorum, satarken elbet zarar edeceğimi biliyorum uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum . Xmax 400 düşünmüyorum hem yakıtı fazla hem tork beygir düşük. Xciting i görsel olarak yakından inceledim fakat kullanmadım. Kullanan yada bilen varsa yakıt değeri konforu vs, değerli görüşlerinizi fikirlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)