Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial'den Kaçırılmayacak Bahar Fırsatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası Mondial’de, Nisan ayına özel indirim fırsatı başladı.

01 - 30 Nisan 2016tarihleri arasında bankaların anlaşmalı kredi kartlarına özel 9 aya varan, %0 faizli taksit imkanları ile Mondial100 UAG modeline 2.199 TL’yesahip olabilirsiniz. Üstelik MTV masrafınız olmadan.

Yollardahiperaktif, düşük yakıt tüketimiyle de cimri olan 100 UAG, siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile Mondial Yetkili Bayilerinde seni bekliyor.

Sen de bu indirim fırsatlarından yararlanmak için acele et, fırsatı kaçırma.

Detaylı bilgi: www.mondialmotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bu sigorta fiyatlarıyla ucuz motosiklet alınmaz. Arkadaşımin kardeşi mondial alacaktı sigorta fiyatı 900 TL çıkınca vazgeçtiler.
    A.Volkan bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Motorun tipi hosuma gitmiyot bende kullandim bir zaman sikintisiz guzel makineler ama tipsizler be arkadas. Ben bunlari anca koyde bagda bahcede surenleri gordum bu da performans isteyen bir durum, alanlar pisman olmazlar , hayirli olsun.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sigorta fiyatlarıyla ucuz motosiklet alınmaz. Arkadaşımin kardeşi mondial alacaktı sigorta fiyatı 900 TL çıkınca vazgeçtiler.
    Çok Mantıklı bir yaklaşım!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)