Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Moto Gp Pilotlarının Tercihi LS2 Arrow kasklar Türkiyede

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ducati takım pilotu Yonny Hernández ve Ktm Takım Pilotu Isaac Viñales in kullanmış olduğu LS2 ARROW serisi kasklar Motoavm stoklarına girdi. LS2 kaskların en üst segmenti olan Arrow kask modelleri:

ION MAT SIYAH

REPLICA ISAAC VINALES

REPLICA YONNY HERNANDEZ

BURNER SIYAH-KIRMIZI

LS2 FF323 Arrow Kasklara Çok Özel Lansman Fiyatlarıyla Motoavm'den Ulaşabilirsiniz.
    https://www.motoavm.com/search/Page/ff323/1

rollcycle ve kaxyort bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Kompozit fiberglass mis ben begendim fiyatta uygun gibi
    kaxyort bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    REPLICA Isaac vinales modeli çok iyiymiş. Lansman fiyatları çok iyi. Yurt dışı fiyatlarından daha uygun fc moto da bile vergileri düştüğünüz zaman 1000 tl gibi bir rakama geliyor.
    kaxyort bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    "Moto Gp Pilotlarının Tercihi" yerine "Moto Gp sponsorlariyla en yuksek meblaga reklam anlasmasini yapan" desek te daha dogru olsa

Oteki turlu dis doktorlarinin Oral B, yahut kariyeri bitmis bayan sarkicilarin dizi arasi reklamlarda deterjan tavsiyesi gibi anlamsiz birsey oluyor cunku.
    Ertugyigit ve essegesse bunu beğendiler.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Moto Gp Pilotlarının Tercihi" yerine "Moto Gp sponsorlariyla en yuksek meblaga reklam anlasmasini yapan" desek te daha dogru olsa

Oteki turlu dis doktorlarinin Oral B, yahut kariyeri bitmis bayan sarkicilarin dizi arasi reklamlarda deterjan tavsiyesi gibi anlamsiz birsey oluyor cunku.
    bu her marka için geçerli diye düşünüyorum :d lakin hiç denemeden böyle bir yorum yapmak beni şu an aşıyor :D
    07DFB18 bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şu kaska 700 tl veren adam kusura bakmayında ,bence ya parası fazladır yada aksesuar konusunda cahildir.Ls2 gördümmü tribe giriyorum ben nedense.İstemsiz apaçi kaskı gibi gelmiştir bana hep
    Ertugyigit, atreyu, fz6_fazer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Ben de LS2'ye kendini ispatlamadığı sürece bu paraları vermem.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de LS2'ye kendini ispatlamadığı sürece bu paraları vermem.
    Daha nasıl ispatlayacak
    CompanERROR ve Crixa bunu beğendiler.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Kask güzelmiş, fiyatıda güzel.. Eğer Nolan N86'dan falan daha kaliteliyse zaten neyin lafını yapıyosunuz bu paraya?

Bence kullanıcı yorumu önemli..

Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Ekipman alıcaktım bu hafta sonu.. Kafam karıştı şimdi!

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu her marka için geçerli diye düşünüyorum :d lakin hiç denemeden böyle bir yorum yapmak beni şu an aşıyor :D
    Tabii ki her marka icin gecerli. Ancak ben LS2'nin kalitesi ve korumasi hakkinda negatif veya pozitif hic bir yorumda bulunmadim farkindaysaniz. Sadece "Moto Gp Pilotları'nın kullanmis olmasi"nin belli bir kalitenin ustu kasklara kiyasla ciddi bir avantaj olmadigini belirttim. Arai yahut Shoei daha fazla para verir, birden onlar tercih ediliverir. Daha iyi olduklari icin degil tabii ki. Parayla reklam, baska bir sey degil.

Motosikleti
    Forza 250
    Moto GP pilotlarının kullanmış olması demek aslında şu anlama gelir bence, yüksek süratte kazalarda pilotu koruyabilir derecede kaliteli ya da en azından öyle olması gerektiğini umuyorum. Sadece para bastırdım kafalarına taktırdım meselesi değildir sonuçta değil mi ? Bu pilotlar da milyon dolarlık adamlar canları kıymetlidir heralde Tabi bunlar replika orjinalleri kadar iyi midir soru işareti...
    fedos bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Bence motogp pilotlarinin kullandığı kasklar özel üretim. Seri üretimi olduğunu zannetmiyorum. Her marka için aynı şeyi dusunuyorum ls2 ye kastım yok.
    Ertugyigit bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ben belgeselini izledim ls2 nin . ne kadar ekmek o kadar köfte :D adamlar iyi kaskta kötü kaskta yapıyolar tamamen butceye baglı mesela 130 tllik kası var bende benim kendi kullanıdıgım kaskla dağlar kadar fark var kafana gecirince anlıyorsun sanki kova takmışsın gibi bi hissi var ama tabi 4 yıldızlı kasklarıda var ls2nin

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Su ion mat baya hosuma gitti model ve malzeme olarak ayni sanirim sponsor olunca daha pahalidan satiyorlar gerek yon bence ion fazlasiyla isimi gorur ama ben sharkciyim kafayi tasa cakmis adamim basim bile sizlamadi o yuzden shark agir basar bende

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto GP pilotlarının kullanmış olması demek aslında şu anlama gelir bence, yüksek süratte kazalarda pilotu koruyabilir derecede kaliteli ya da en azından öyle olması gerektiğini umuyorum. Sadece para bastırdım kafalarına taktırdım meselesi değildir sonuçta değil mi ? Bu pilotlar da milyon dolarlık adamlar canları kıymetlidir heralde Tabi bunlar replika orjinalleri kadar iyi midir soru işareti...
    Tabii ki. Ama belli bir seviye üstü kask markası arasından A veya B markasının tercih edilmiş olması tamamen paraya bakar. Bu konuda pilotun bir şey deme hakkı bile olmayabilir. Muhtemelen sponsor karar veriyordur. Sonuçta hepsi koruması belli bir seviyenin üzerinde kasklar. Kalkıp $50'lik kask seçecek değiller. Öyle bir kask da bi ton para verip MotoGP'ye reklam vermez zaten.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Aslında bizzat bir forum üyemiz tarafından sağlamlığı test edildi LS2'nin.
    Geçtiğimiz aylarda açılan bir kaza konusu vardı.
    Kim olduğunu hatırlayamadım ama kırıklar ve uzun süreli bir tedavi sürecine neden olan bir kazaydı.

Kaza bu kadar ağır sonuçlanmasına rağmen dostumuzun kafasında ve beyninde hiç bir sorun yoktu ve kaskın haline bakılırsa kafasını bir kaç kez vurmuş ve yere sürtmüştü.

Yani elimizde LS2 ile ilgili gerçek bir kaza testi var.
    Peder bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Mat siyah olan güzelmiş. Kask fiyatlandırmaları konusunda sanayide çalışan biri olarak bir türlü ikna olamıyorum. Hiç kimse bana bir Shoei kaskın 2500 TL'ye satılması ile bir LS2'nin 150 TL satılması arasındaki farkı mantıklı bir dille açıklayamaz. Shoei'nin yedek parça olarak satılan yanak pedlerine bakıyorum, 143 TL demişler. Böyle bir parçanın Shoei gibi yüzbinlerce kask satan bir firmaya maliyeti 1 €'yu geçmez. Bakıyorum bakıyorum sinirleniyorum.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kapitalizm böyle bir şey. Her şey marka gözüyle bakan insan sürüleri olduk...

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Şimdi LS2'yi kötüleyenler ne diycek bakalım :D

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alala..
    motoGP de milletin kafasında gördüğüm kask ARAI, SHOEI, AGV
    LS2 gören oldu mu hiç bir pilotun kafasında..?

Pilotların tercihiymiş..
    Tercih ediyorlar ama kullanmıyorlar..
    Saçma olmuş..
    fatih545 ve Ertugyigit bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)