Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletaksesuarlari.com ilk mağazasını açıyor. 21 Şubat Cumartesi Bostancı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikletaksesuarlari.com online motosiklet aksesuarları alışveriş sitesi ilk mağazasını 21 Şubat Cumartesi Günü Bostancı E-5'te hizmete açıyor! Açılışa tüm motosiklet severler davetlidir.

Adres: Kartal Sokak, No:1/1A İçerenköy, Ataşehir/ İstanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    İndirim var mi ?

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Sitede bir kask beğendim satın alacaktım açılış olduğunu görünce indirim var mı diye aradım,maalesef indirim yapmıyoruz ama açılışımıza bekleriz dediler.

Önümüzde fuar var,madem indirim yok fuardan sonra giderim artık

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Buranın fiyatları gayet iyi (diğerlerine göre), rica ederseniz mutlaka yardımcı olurlar, en kötü peşin fiyata taksit falan istersiniz Şahsen ilgi alaka olarak çok memnun kaldım hem dükkanda hem telefonda..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    C.tesi günü mağazaya gittim. İlgi alaka gerçekte çok iyi. Müşteri memnuniyetini önem veren bir firma. Çalışanlar da gayet güler yüzlü. Fakat indirim olayı pek yok gibi. Shark'in 730 lira olan raw modelinden iki adet alacağımı belirttim ve son fiyat ne olur diye sordum. Nakitte 700 liraya inebileceklerini kartta ise tek çekimde 730 lira olacağını soylediler. Ben de öyle olunca taksitli fiyatını sormadim bile. Ardindan anes motora gittim. Modelleri bedenleri seçtim ve taksitli fiyatini sordum. 1460 liradan 1320 liraya indirdiler ve 9 taksit yaptilar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Evet arkadaşlar ÇOĞU firma güzel indirimler yapıyorlar
    Fuar da motoplus a tan yaklaşık 7000 tl lik alışveriş yapacaktık 3 kişi adamlar Bırak indirimi peşin fiyatına 6 taksit bile yapmadılar bizde almadık
    Size tavsiyem bi ürün bakarken memlekette bi kişi satıyorsa işiniz zor ama aynı markayı daha fazla firma satıyorsa o zaman indirim olasılığı çok
    Biz revit dainese baksaydık şimdi kıyafetleri mükemmel fiyata almıştık. Ama gidip hein gericle baktık ve alamadık
    Bu firmaya da fiyat sorduk Peşinde iyi fiyat verdi ama 3000 tl peşin çıkmadı bizden adam başı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)