Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kymco Türkiye Web Sayfası Açıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye’nin motosiklet lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) çatısı altında satışı başlanan Tayvan’ın en büyük motosiklet üreticisi Kymco’nun Türkiye web sitesi www.kymco.com.tr yayına girdi.

Yeni web sitesi Ana Sayfasında, Kurumsal Yapı, Kymco Ürün Tanıtımları, Sosyal Medya Linkleri ve İletişim Bilgileri ile zenginleştirilmiş detaylı içeriğe kolaylıkla erişilebilme ve keyifle inceleme olanağı sunmaktadır.

Teknolojinin ön planda tutulduğu Kymco sitesinin, Kurumsal sekmesini tıkladığınızda ise, Kymco Tanıtım Yazısı, Misyon-Vizyon, Dünyada Kymco, Değerler, Haberler, Tanıtım Kiti, Tanıtım Filmi ve son olarak Kurumsal Logolarımız yer almaktadır. Kurumsal sekmesi içerisinde yer alan alt bölümlerde ise, Kymco yapısı ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi verilmektedir.

Ürün bölümünde, fotoğraf üzerine yerleştirilmiş detay noktaları, ürünlere dair incelemek istediğiniz bölümleri daha yakından görme fırsatını sunuyor. Yine aynı paralelde yer alan teknik özelikler bölümünde ise, ürünlere ait tüm verilere ve hemen altta yer alan ürün tanıtımlarına rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Açılacak olan bayiler ve servisler bölümünde, size en yakın Kymco bayisini kolayca öğrenerek, gerekli bilgileri alabilmeniz için harita destekli, konum belirleme imkanı sunacaktır.

İletişim bölümünde ise, size daha iyi hizmet verebilmek için gerek Uğur Motorlu Araçlar A.Ş’ye ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini alabilir, gerekse tüm öneri, istek, dilek ve memnuniyet paylaşımlarınızı Uğur Motorlu Araçlar A.Ş ‘ye iletebilirsiniz.

Uğur Motorlu Araçlar, 10.yıl satış liderliğinin vermiş olduğu gururla, değişim odaklı gelişim süreçlerini, kaliteden ödün vermeden her daim marka değerini yükseltmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda gelişen internet teknolojilerini yakından takip eden UMA, bünyesine yeni dahil ettiği Kymco’nun da web sitesini yenileyerek, tüm motosiklet severleri www.kymco.com.tr adresine bekliyor.

M_S_T ve nofearyns bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yeni Downtown 350 gelmemesi üzücü oldu.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Venox'u yeniden gelmemesi kötü oldu.
    Bilmiyorum hala üretiliyor mu ama, gelse bence gv250 ye müthiş rakip. Görünüşü çok daha iyidi bence, gv250 den.
    Neyse önümüzdeki motorlara bakacağız, 250 klasmanında seçimimi yapmıştım zaten.

nofearyns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR250 Destro
    Siteyi çok güzel yapmışlar, baya beğendim 2 yeni modelde getirmişler

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Motosikleti
    Pcx 125
    Bunlar thawan mali iyi mi ? Super 8 bgendim sizce parca sikintisu olur muydu

davazlihalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Stil sahibi olanlara Xciting 250Ri favorim para biriktirmeye başladım bile

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben Venox'u sormuştum, hemen 2015'te gelmesi zor dediler. Bu sene olmasa da getireceklerine inanıyorum. Hiç düz vitesli motorları kalmadı.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Agility maxi 300 abs gelecek mi? Şimdiye kadar gördüğüm açık ara en yakışıklı scooter.

nickname05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 teker (ne bulursam)
    Site çok kullanışlı. Kymco'ya yakışır güzellikte, yapanların eline sağlık. Uğur Motorlu güzel şeyler yapacağa benzer

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski bi kymco agility 125 (kayımço) kullanıcısı olarak sevindim. hayırlısı diyelim.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Site var ama servis nerde, parça nerde?
    Super 8 e 5088 TL etiket koymuşlar, 5000 TL varsa niye kymco alayım ki?
    mete_han bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    venox'un ne seveni varmış. geldiği zamanda öyle rağbet görmedi, görmesin, gelmesin. 15 kağıttan aşağı olmaz, hiç satılmaz. 252cc yüksek mtv, yüksek ötv diliminde, kuru 175kg hantal tarafa kaçıyor.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    people GTI diye bir modeli var 3 sene önce çıktı yamaha Xenter sınıfında bir motor.

205cc 21.5 hp su sogutma, enjeksiyon, 16 jant. şehir içi, artçılı ve arada uzun yol yapanlar için ideal.

Niye getirmezler ki?

Honda yamaha bir sürüyeni model getirdi, 125cc hava soğutmalı motorlarla vuramssın. orası çok kalabalık.

ama pcx150, ps150, xenter hepsinden iddialı ve işlevsel bir makine bu.

Kymco nun sınıfında böyle kendi ününü yaratıcak F/P makinelere ihtiyacı var. 11 binlik, 14 binlik 250 lere 8 bin fiyatlı gerçek bir silah bu motor.

silkar la uğur u kafa kafaya vursan bir tane vizyon sahibi adam çıkarmı
    cool113 ve mete_han bunu beğendiler.

fiyatlarda yamahayı sollamışlar. maşallah... satarlar herhalde. al eski distribütörü vur yeni distribütöre ...
    mete_han bunu beğendi.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Silkar'ı çok ararız
    silkar'ın adedini 5 dolara sattığı debriyaj balatasına uğur motorlu araçlar adedine 45 tl istedi
    servis desen içler acısı uğur motorlu araçlardan parça sipariş ettim, tutarı 300 kusur dediler, tamam dedim
    parçaları servise yönlendirdiler almaya gittim parçalar eksik gelmiş, resmen kazıkladılar
    servise bunlar eksik gelmiş, tamamı gelsin öyle ödeme yapayım dedim, adam vay efendim ben servis olmak için o kadar para yatırdım da , senin parçalarına para bağlamam geri iade ederim, adam beni dövecek gibi bir bağırıyor
    serviste adı servis , her yer yağ pas içinde kardeşi karşımda bacak bacak üstüne atmış , adam bi toparlanır bi yalandan da olsa güler yüz gösterir
    kymco almak hiç akıl karı değil, bence bulaşmayın paranızla rezil olursunuz
    mete_han, Yurdukoru, cool113 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ne kymcodan.hyosungtan ne de symden cacık olmaz bir dönem şans eseri bir kaç modelle sükse yaptılar her biri ama buyuk olmak için her modelin iddalı olması gerekir.parçaları honda yamahaya göre kalitesiz birde ps150 ile kymco people ve diğer 200 lükleriyle yolda kedi fare gibi oynardım .bunlar motor üreteceklerine geçmişe dönsünde japonların fabrikalarında çalışsınlar belki o zaman 125 cc motorun 200 cc den az yakacağını teknik olarak hesaplayıp üretime geçebilirler
    mete_han ve Yurdukoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silkar'ı çok ararız
    silkar'ın adedini 5 dolara sattığı debriyaj balatasına uğur motorlu araçlar adedine 45 tl istedi
    servis desen içler acısı uğur motorlu araçlardan parça sipariş ettim, tutarı 300 kusur dediler, tamam dedim
    parçaları servise yönlendirdiler almaya gittim parçalar eksik gelmiş, resmen kazıkladılar
    servise bunlar eksik gelmiş, tamamı gelsin öyle ödeme yapayım dedim, adam vay efendim ben servis olmak için o kadar para yatırdım da , senin parçalarına para bağlamam geri iade ederim, adam beni dövecek gibi bir bağırıyor
    serviste adı servis , her yer yağ pas içinde kardeşi karşımda bacak bacak üstüne atmış , adam bi toparlanır bi yalandan da olsa güler yüz gösterir
    kymco almak hiç akıl karı değil, bence bulaşmayın paranızla rezil olursunuz
    Motocenter miydi gittiğiniz servis? Orası çok boktan üstad..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venox'un ne seveni varmış. geldiği zamanda öyle rağbet görmedi, görmesin, gelmesin. 15 kağıttan aşağı olmaz, hiç satılmaz. 252cc yüksek mtv, yüksek ötv diliminde, kuru 175kg hantal tarafa kaçıyor.
    Görsel olarak güzel motor venox, sevilmesi ondandır. Fiyat olarak hep saçma fiyatlara satıldı, o yüzden de satamamıştır. Söylediğin gibi, 15'e satmaya kalkarlar, milleti deli dürtmediyse gider adam gibi motor alır o paraya. Öyle bir inceledim sitelerini, xmaxa yakın fiyata 250lik skuter itelemeye çalışıyolar. Bizde yedik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kymcodan.hyosungtan ne de symden cacık olmaz bir dönem şans eseri bir kaç modelle sükse yaptılar her biri ama buyuk olmak için her modelin iddalı olması gerekir.parçaları honda yamahaya göre kalitesiz birde ps150 ile kymco people ve diğer 200 lükleriyle yolda kedi fare gibi oynardım .bunlar motor üreteceklerine geçmişe dönsünde japonların fabrikalarında çalışsınlar belki o zaman 125 cc motorun 200 cc den az yakacağını teknik olarak hesaplayıp üretime geçebilirler
    SYM aralarından sıyrılır kalite olarak. İlk çıktığında fiyatına göre gayet iyi motordu, ama şuan inazuma fiyatına wolf satmaya çalışıyolar ya çok gülüyorum. Hyo ise güzeldir, hele ssi 250cc sınıfında görsel olarak hepsinden iyidir, ama orada bitiyor işte, sırf görüntüyle bir yere kadar. 2 yaşında gt250r almaya korkuyor insan. Ben nakedine bakmıştım, ssine binen arkadaş abi ikinci eline gitme hepsinin canını aldılar dedi. Bilmiyorum bütün hyoları kötü kullanmış olamazlar. Fiyatına gelince, orta halli japon alınır aynı sınıfta hyonun sıfırının parasına.

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site var ama servis nerde, parça nerde?
    Super 8 e 5088 TL etiket koymuşlar, 5000 TL varsa niye kymco alayım ki?
    Kymko alınırda o paraya, super 8 alınmaz. Yedek parçayı 6 ay sonra getirirler. Girer sipariş edersin, servise yönlendirirler. Servis canını sıkar falan. Hiç gerek yok. En iyisi dışardan tedarik edip yine dışarda yaptırmak. Ben öyle yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı davazlihalil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stil sahibi olanlara Xciting 250Ri favorim para biriktirmeye başladım bile
    O paraya yazık ya. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99590986/detay Az daha koy mantığını sevmem ama sen az daha koy bence
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    [QUOTE=efendy06;3536918]Motocenter miydi gittiğiniz servis? Orası çok boktan üstad..[COLOR="Silver"]

evet moto center, adam bir bağırıyor neye uğradığımı şaşırdım
    o motoru o servise bırakacağıma, o yedek parçayı uğur motorlu araçlardan alacağıma, kendim imal edip kendim takarım
    sağdan soldan uyduruk parça takarım ,uyduruk insanlarla uğraşmaktan iyidir
    er odur ki dünyada koya bir eser,
    esersiz kişinin yerinde yeller eser

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    [QUOTE=ufukk;3536936]
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motocenter miydi gittiğiniz servis? Orası çok boktan üstad..[COLOR="Silver"]

evet moto center, adam bir bağırıyor neye uğradığımı şaşırdım
    o motoru o servise bırakacağıma, o yedek parçayı uğur motorlu araçlardan alacağıma, kendim imal edip kendim takarım
    sağdan soldan uyduruk parça takarım ,uyduruk insanlarla uğraşmaktan iyidir
    O it duruyor mu dükkanının girişinde? Kesin duruyodur. İtide kendi gibi aksi zaten.
    Benim motorun sibop ayarı bozukmuş, krank eğri demişti. Dışkapı-Ulus hattında sağda yibanın dışkapıdan tarafında Mondial bayisi var. İşi gereği insan ilişkileri daha iyi. Oraya uğrarsan getirtirler parçaları senin adına, ordan teslim alır dışarda taktırırsın. Hatta tamircin yoksa tavsiyede bile bulunabilirim semte göre.
    ufukk bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)