Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yamaç paraşütü pilotları.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cgl
    Ben de çok istiyorum pahalımıdır acep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı XuRTo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de çok istiyorum pahalımıdır acep
    Biraz pahalı bir spor maalesef. Tabi kişisine göre..

Motosikleti
    Mondial Drift
    bende hayatımı yükseklik korkusuyla geçirdim sakin bir yaşam sürüyordum şu motoru alana kadar şimdi paraşüt dalış bungee jumping hepsine ilgim başladı ama kilomdan dolayı şuan paraşüt felan imkansız

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    yamaç paraşütüne karşı bir ilgim yok ama serbest atlayış için lisans almak istiyorum deli gibi

ama malum çalışmak ve ödenmesi gereken yükümlülükler fazla fazla olunca zaman olsada maliyet pek olmuyor hoş zamanımında pek olduğu söylenemez
    yılın ortalama en az yarısında evde kalamıyorken bulduğum en ufak vakitte ancak motora binebiliyoruz

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    tanertc bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanat ve harnes bendekilerle aynı. Fenomen Abdullah hocadanmı aldın malzemeleri Yalnız harnes çok enteresan kalkışta ilk yükselişte hiç bir şey yapmadan oturmuş oluyorsun.
    taglis bunu beğendi.

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanat ve harnes bendekilerle aynı. Fenomen Abdullah hocadanmı aldın malzemeleri Yalnız harnes çok enteresan kalkışta ilk yükselişte hiç bir şey yapmadan oturmuş oluyorsun.
    Saolsun Abdullah hocam , gökleri Tequila4 yaptı.
    Harnes ayarı önemli tabi.
    Kartallar yalnız uçar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Havalar ısındıkça başka bir güzel oldu.
    [IMG][/IMG]

Buda bonus
    taglis bunu beğendi.

Smdcvk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer S2
    Herkese merhaba, 2012 yılında İstanbul Üniversitesinde Yamaç Paraşütü eğitimi alıyordum öğrenci kulübünde fakat yarım kaldı mezun olunca. İstanbulda yaşayan biri için nereye başvurabiliriz uygun eğitim vs için, yardımcı olabilecek, yol gösterebilecek kimse varsa minnettar olurum. Herkese keyifli sürüşler ve uçuşlar.
    tanertc bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Smdcvk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, 2012 yılında İstanbul Üniversitesinde Yamaç Paraşütü eğitimi alıyordum öğrenci kulübünde fakat yarım kaldı mezun olunca. İstanbulda yaşayan biri için nereye başvurabiliriz uygun eğitim vs için, yardımcı olabilecek, yol gösterebilecek kimse varsa minnettar olurum. Herkese keyifli sürüşler ve uçuşlar.
    www.ypforum.com/ bu siteyi bir incele.
    Smdcvk bunu beğendi.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar uçmak dere bölgesine çok defa gittim oraları bilirim. çok güzel yerler . Uçuş zamanından nasıl haberimiz olur gidip izlemek istiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uçmak dere bölgesine çok defa gittim oraları bilirim. çok güzel yerler . Uçuş zamanından nasıl haberimiz olur gidip izlemek istiyorum
    O bölgedeki hava durumuna bak. Yağış yoksa, rüzgar aşırı şiddetli değilse ve kuzeyden esmiyorsa uçuş vardır. Hatta bu mevsimlerde her hafta sonu gidebilirsin diyebilirim.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Konu yamaç paraşütü olunca, motosiklet sever dostlarıda burada görmek güzel ben de p3 lisansına sahip yaklaşık 2010 yılından beri aktif uçuyorum Türkiye nin neredeyse uçulacak bir çok bölgesinde uçtum lakin 10 temmuz 1017 de geçirdiğim kaza sonucu sol ayak bileğimi parçaladığım için şimdilik uçuşa ara vermek durumundayım ,çünkü aynı ayağımın üzerine tekrar darbe almak iyi olmayacak , bu arada konusu açılmışken elimde 2 ful takım ekipman var kanat harnes,yedekler vs, ilgili meraklı uçmaya niyetli arkadaşlar var ise 05326832087 den bana ulaşsınlar ekipmanlarımı değerlendirmeyi düşünüyorum ,uzun süre uçamayacağım, kanatların biri 2015 model AIR DESING RISE 2 MODELİ, DİĞERİ 2008 MODEL SKAY ANTEA MODELİ detay isteyen arkadaşlar verdiğim telefondan ulaşabilir

https://www.youtube.com/watch?v=hLYgXcs4Oj8&t=154s

https://www.youtube.com/watch?v=dl-Y-StKXrQ&t=1028s

Eğitimi Eskişehir thk daydı en son bildiğim onun harici güvenilecek biri birileri bulmak sıkıntı olur, ama lisans alınca yine takribi 5 6 sene evvel 1 2 sezona ev çıkaran Kişiler biliyorum, sonrasında sayı artıp yaygınlaşınca ve bir kaç tane pilotajı yere sokan şirket peydah olunca Babadağ boşalıyordu, yazarken dikkat ettim de Ölüdenize 4 sezondur gitmemişim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)