Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayvansever Motorcular Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende hayvan sever olarak aranızdayım, kuzu severim, kaburga dolması ve incik kebabı, Danalarıda severim dana antrikot nefis olur. Ayrıca her türlü balığı severim ızgara,tava,bugulama farketmez. Taze bıldırcın, yabani tavşan, yabani güvercinede hayır demem tenekede yapılırsa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Yaw hoca balik dedin canim raki cekti yapmayin şunu bana��

solmyr ve snappy x bunu beğendiler.
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bak şuna bak sevilmezmi bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:04 ----------

solmyr ve tanertc bunu beğendiler.
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    horoz çok yakışıklı.

benimde çocukken farem vardı. beslediğim plastik kaba rahat nefes alın diye fazladan delik açtım. o deliklerden başlayarak kemirip kaçmış. onlara kemirgen dendiğini çok sonraları öğrendim, bileydim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    hmmm tam ezmelik
    C.Batuhan bunu beğendi.

Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hayvan sever olarak aranızdayım, kuzu severim, kaburga dolması ve incik kebabı, Danalarıda severim dana antrikot nefis olur. Ayrıca her türlü balığı severim ızgara,tava,bugulama farketmez. Taze bıldırcın, yabani tavşan, yabani güvercinede hayır demem tenekede yapılırsa.
    Bende senin gibiler yüzünden maymunları sevemedim gitti...

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    O da kendi çapında takılmış boşver herkes aynı duygulara sahip olacak değil hayvanlar ve insanlar ve bitkiler birbirine bağlı-muhtaçlık döngüsü içinde yaşarlar bu halkanın içinde illa ki tabiatının farkındalığına ulaşamayanlar olacaktır.
    YAMAHA-MT bunu beğendi.

1x2C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buda benim azman :D tam bir yarma 8 kiloluk rus boksör sasha :D
    Sokollu, dejavoo, fz6_fazer ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Make your choice and never look behind you.
    Ne mutlu Türk'üm diyene!.. M.Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hacı bak yürürken kulaklarımı sallaya biliyorum. Barut

[IMG][/IMG]

Yine çok şapşikim. Mia

[IMG][/IMG]
    polemos ve Quad87 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yukarıdaki tavuk fotoğrafını snapinin beğenmesi ne kadar hayvansever bir grup olduğunu gösteriyor

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Buda benim deli oğlan

Küçüklüğü

Buda geçen yıl ki hali yeni fotoğrafını bulamadım

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Güzel grup..Şu an için bir hayvanım yok çünkü kendine hayrı dokunmayan bir insanım sorumluluk alamam ammaaaa..Nerede sokakta bir hayvan var ise kedi köpek kirli paslı farketmez gider ilişirim..Düşmüş ise alırım dükkana bakarım...Türkçesi sokaktaki her hayvan benimdir..
    gncy bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    .
    Bir anı ile başlıcam.
    Siyah, büyük köpekler vardır,cinsi,modeli nedir bilmem.Sahibi açık pembe tişört giydirmiş.Benim arabanın önüne atladı,inanın çocuk eziyorum sandım,nasıl fren yapacağımı bilemedim
    Çok insan tipli giyindirmeyin kedi köpekleri

Ben de kedi,köpeklerle büyüdüm,mahalle çocuğuydum.

Denk gelirsem,mümkün olduğunca besler,tedavi(enjeksiyon,mama)yaparım.

Ayrıca her sabah,uykulu halimle (sabahın körü)işe giderken çoktan uyanmış,mahalle kargasına GÜNAYDIN,erkencisin demeyi eksik etmem

Apartman yaşamı olmasa keçi,kuzu,tavşan,siyam kedisi,ördek kaz filan beslemek isterdim.Onlar benim hayvanım olmak istermiydi bilemicem

ninja.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ninja 250r
    10 kopeğim 25 kedimle mutlu mesut bır hayatım var
    YAMAHA-MT bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    2 hafta önce ölen kedim. adı "maya"

varlığına okadar alışıyorsun ki yokluğu sarınca gerçekten çok kötü hissediyor insan.

bu hayatta sayılı dostlarımdan birisiydi huzur içinde yat

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imgim.com/img_20170128_013546.jpg

varlığına okadar alışıyorsun ki yokluğu sarınca gerçekten çok kötü hissediyor insan.

Üzüldüm kedinize.. Şu kediler kadar komik hayvanlar yok tam şapşallık abideleri..Hele akşam olunca evde oynamaları yok mu yerlere yatırıyor beni gülmekten..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS

Üzüldüm kedinize

Aileden birisi gibi oluyor insanlardan göremediğin karşılıksız sevgiyi sadakati gösteriyorlar insana

Motosikleti
    MT-25

Zor ...

Cocukluk iste.. pazarda dolaşırken tutturdum ordek ordek diye. Aldim geldim eve... ilkokula gidiyorum o zamanlar. Ben okuldayken evde, annemi ,annesi bellemis pesinden paytak paytak . Annem mutfaga o mutfağa annem salona o salona annem de guzel bir yer yapmis salonun ortasina gazete kagidinin üzerine eski tshirtlerden de yukselti... hepimiz otururken yukseltinin ustunde duruyor , inmezdi asagi))

Ben oldum liseli... bu oldu kocaman.. her fırsatta birlikte parka gider gezerdik. Gezdirirdim de keratayi... legenin icine sular. Baktim yok, hayvana gunah apartman dairesinde kucakladim otobusle , ananemin koyune ... evleri bahceli , mis...

Ben bitirdim liseyi ... benim kömür hala ayni idi goruntu olarak yaslanmadi esek sipasi ))

Koyde keyfi yerinde tabi. Zeytin ağaçlarının altinda bahcede fink atiyor. Sesleniyordum kömür kömür gel bebegim.. gelir sevdirirdi kendini.. havuzlara giderdik, dogal ortaminda dogmamisti, bende dogal ortaminda yasatamamistim tabi. Derin sularda yuzmedi , goletlerde , belediyenin park havuzlarinda yuzdu. Kucaklar giderdim dolasirdik park gorevlisi isterdi hep onu. Neymis o besleyecekmis..
    Bahcede onun icin kucuk gölette yapmistik tabi. Park goletlerine gitmedikce kucuk goletinde vakit gecirir , agac altlarinda oturur , etrafi gezer tirtiklar , sulu topraklari fisfisfis yapardi ))

Canim kömürüm... bir karton kutu icerisinde simsiyah, diğerleri hep sari.. ben dedim bu siyahi alcam.. pekin ördeği cikti cirkin sevdigim. Ucuyodu da ))

Ne paralar vermek istedi ah o park görevlisi )))

Aksamlari kumesine girer , kapisini kilitler , guvende tutardik hayvanlardan kurtlardan bogmasinlar yemesinler diye.. tavuklar da bir yan kumeste tabi... bir gun kapi parcalanmisti , ölü olarak bulmuslar benim kömürümü ve bicirigi... bir tek pamuk sag kalmis..

Canim kömürümden sonra ... kac yil gecti.. Senden sonra hicbir hayvan sahibi olamadimm.
    Cidden zor.. biz uzun yillar birlikte idik.. hatirladim bak simdi.. acisi dun gibi. Hayvan dostu olmayan anlayamaz. Bazen gorurumm, elinde kopegi ya ölürse naparim diye aklina ölümü getiren ve hungur hungur ağlayan insanlari... vallahi garipsememm, billahi garipsemem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler