Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

MT bilgisayar oyun severler

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abicim oyun çok güzel grafikler falan süper...sniper ile adamın kafya kodum mu karpuz gibi dağıtıyon...cok güzel ama çatısmı bi türlü bitmiyoku...ortalığı bi temizleyemiyom...öldürüyom baskası geliyo öldürüyom baskası geliyo...
    bu oyunda eline 2 tene iyi bi silah alacan önüne geleni indirip kontrol noktasına teyişi kıracan...
    yani kacacan devamlı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

suan cod5 i oynuyom...cod6 ya göre daha cok zevk alıyorum...
    Hımm anladım o yönden mantıksız olmuş evet. Yoruluyo insan bi süre sonra . CoD 5 i bitir de son bölümü de çok eğlenceli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    cod 5 de suan ucakğın içinde baska ucakları indirdiğim bölümdeyim...
    bu aksam biter herhalde...en son buraya kadar oynamıstım gene...

Motosikleti
    hyosung gv250
    The Sabauter'i oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum gerek grafikler açısından gerekse oyunun işleyişi açısından.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    cod 5 hala bitiremedim yaw...
    dün bi yerde baya uğrastım...caponlarla karsılıklı çatıstığımız bi yer var...ben telsizle yer belirliyom bombalar ucaklar bombalıyo orayı...
    4-5 defa tekrarladım bi türlü geçemedim yaw...hepte aynı capon gelip indiriyo beni

Motosikleti
    Yok
    cod 5 hala bitiremedim yaw...
    dün bi yerde baya uğrastım...caponlarla karsılıklı çatıstığımız bi yer var...ben telsizle yer belirliyom bombalar ucaklar bombalıyo orayı...
    4-5 defa tekrarladım bi türlü geçemedim yaw...hepte aynı capon gelip indiriyo beni
    Boş ver abi elbet geçersin. Çabuk bitmesin zaten oyunlar insan boşlukta kalıyor sonra. Şahsen en az 40-60 saat oyalayacak oyunları seçmeye çalışıyorum artık. . İstesen de bitmek bilmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş ver abi elbet geçersin. Çabuk bitmesin zaten oyunlar insan boşlukta kalıyor sonra. Şahsen en az 40-60 saat oyalayacak oyunları seçmeye çalışıyorum artık. . İstesen de bitmek bilmiyor.
    bugun o caponu halledecem zaten...6-7 sefre denedim hep aynı adam indiriyo beni..bu sefer sirf onu bekleyecem...

time shift 2 yi tekrar oynayacam cok manyaktı yaw...
    crysis 1-2 yide alacam...
    flat out2 de hala bitmedi...oda baya uzun bi yarısmıs yaw...

Motosikleti
    Yok
    bugun o caponu halledecem zaten...6-7 sefre denedim hep aynı adam indiriyo beni..bu sefer sirf onu bekleyecem...

time shift 2 yi tekrar oynayacam cok manyaktı yaw...
    crysis 1-2 yide alacam...
    flat out2 de hala bitmedi...oda baya uzun bi yarısmıs yaw...
    Crysis in bitanesini oynadım ama hangisini oynadım hatırlayamıyorum bi türlü. Sanırım 1.si idi. Türkçe olması ayrı bir tat kattı oyuna. Fakat dikkat CoD 6 da kastıysa bilgisayarın Crysis2 de de kasabilir. Almadan bir sistem gereksinimlerine bak istersen boşuna para verme. Böyle ortaçağdan falan hoşlanırsan eğer atlı kılıçlı savaşlardan Mount&Blade i tavsiye ederim. Bu oyunu da crysis gibi türkler yaptı yine. Türkçe desteği de var sanırım. Ama bana karışık geldi demosunu oynamıştım bıraktım sonra.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Crysis in bitanesini oynadım ama hangisini oynadım hatırlayamıyorum bi türlü. Sanırım 1.si idi. Türkçe olması ayrı bir tat kattı oyuna. Fakat dikkat CoD 6 da kastıysa bilgisayarın Crysis2 de de kasabilir. Almadan bir sistem gereksinimlerine bak istersen boşuna para verme. Böyle ortaçağdan falan hoşlanırsan eğer atlı kılıçlı savaşlardan Mount&Blade i tavsiye ederim. Bu oyunu da crysis gibi türkler yaptı yine. Türkçe desteği de var sanırım. Ama bana karışık geldi demosunu oynamıştım bıraktım sonra.
    ben 1. sini oynadım...en sonda uzayın içinde dönüp dolasıyom..bi türlü cıkamadım ordan....çıkıs yolunu bulamadıydım..nerdeyse kafayı sıyıracaktım...bıraktım...2yi net cafede bitirmistim...4-5 saat falan sürmüstü....
    öyle kılıçlı neli oyunları sevmem...silah olacak tak indirecen...

Motosikleti
    Yok
    ben 1. sini oynadım...en sonda uzayın içinde dönüp dolasıyom..bi türlü cıkamadım ordan....çıkıs yolunu bulamadıydım..nerdeyse kafayı sıyıracaktım...bıraktım...2yi net cafede bitirmistim...4-5 saat falan sürmüstü....
    öyle kılıçlı neli oyunları sevmem...silah olacak tak indirecen...
    Orada ben de takılmıştım bu oyunların hepsinin youtube da videoları var oradan bölümü bulup doğru yolu bulmuştum sonunda orda . Takıldığın yerde youtube a bak valla işe yarıyor epey.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Orada ben de takılmıştım bu oyunların hepsinin youtube da videoları var oradan bölümü bulup doğru yolu bulmuştum sonunda orda . Takıldığın yerde youtube a bak valla işe yarıyor epey.
    gecen crysıs 1 in demosunu bu pc de oynamıstım...kasma falan yoktuda...2.side bu pc de kasarsa cod 5 yüklediğim cift cekirdekli baska bi pc var ona yüklerim...yazılım firması...bilgisayardan cok ne var

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GTA IV DIRT 2 NFS shift favorilerim.
    assassin's creed 2'nin cıkmasını beklıyorum.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Hiç MMORPG oyuncusu yok mu?
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    Yok
    Alıntı Ante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar oynuyordum. City of Heroes ve Guild Wars oynamışlığım var. Fakat oyuna sabit ücret ödemeyi sevmediğim için ve çok zamanımı çaldığı için bıraktım artık. Guild Wars 2 çıkınca ona başlayabilirim. Artık RPG lerle devam ediyorum

Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Guild Wars'da aylık ücret yoktu zaten... Nedense Türkiye de tutulmadı o oyun pek. İlk eklentisinden sonra bırakmıştım bende onu.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Ultima Online'yi yıllarca oynadım, diablo'yu da ara ara hala oynarım, 1.12 patchde solo sorc bitirmişliğim vardır hell'de.

Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ultima Online'yi yıllarca oynadım, diablo'yu da ara ara hala oynarım, 1.12 patchde solo sorc bitirmişliğim vardır hell'de.
    Ultimayı da oynamayan yok gibi) Gerçi ben sonuna yetiştim. Oynamaktan çok geri planında bulunduk biraz. (Private server). Ama benim mmorpg ile tanışmama vesile olmuştur bu oyun.

Motosikleti
    Yok
    Guild Wars'da aylık ücret yoktu zaten... Nedense Türkiye de tutulmadı o oyun pek. İlk eklentisinden sonra bırakmıştım bende onu.
    Evet işte o yüzden adam gibi bi guild warsı oynadım . İlk aldığım zaman hiç unutmuyorum 100 liraya yakın para vermiştim. O zamanlar ülkemizde oyuna o kadar para vermeye kalkışan yoktu. 2. ek paketi olan Factions la başlamıştım ben de. Artık fiyatları düştü oynayanlar arttı ama bi Wow kadar olamadı maalesef

Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Sen pahalı almışsın Orjinal oyunlara verdiğim parayı biriktirsem şimdiye 600cc üzeri motor alırdım)

Kim WoW diyecek diye merak ediyordum. Bir oyun daha var aslında baklım çıkacak mı.

Motosikleti
    Yok
    Sen pahalı almışsın Orjinal oyunlara verdiğim parayı biriktirsem şimdiye 600cc üzeri motor alırdım)

Kim WoW diyecek diye merak ediyordum. Bir oyun daha var aslında baklım çıkacak mı.
    Epey oldu alalı tam yılını da hatırlamıorum, 5 yıla yakın oldu. Diğer oyun da Knight Online mı yoksa .

Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Olmuştur 2004-2005 falandı galiba oynadığımda.

Yok KO hiç bulaşmadığım oyunlardan biridir. SWG'ydi. Şimdiye kadar yazılmış en iyi mmorpg oyununun sony tarafından nasıl batırıldığını izledik hep beraber. Sony o hataları yapmamış olsaydı WoW bu kadar popüler olamazdı. SWG'den kaçanların hemen hepsi wow'a gitti.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler