Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

MT bilgisayar oyun severler

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Ancak şu strateji oyunları arıyom..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    yalnız vakit lazım ... oyunlar için insan çalışınca soğuyor oyun oynayamıyorsun evlenmek istiorsun çalışmayıncada para olmuyor en iyisi hiç oynamamak...
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racer2000
    DLL dosyalarinda hata var buyuk ihtimalle.
    Kopya oyun oldugu icin hata verebilir.CD icindeki dosyalari ogren ve eksik varsa tekrar indir.
    Birde config dosyasina bakmani tavsiye ederim internetten bi config bul yukle bakalim ayni problem olucak mi?
    tskler abi...
    artık gerek kalmadı o oyuna...zaten 3-4 defa oynamıstım oynayacak baska oyun bulamadım için tekrar yüklüyodum...
    sağolsun bwstürk arkadasım yolladı cod 5-6 yı...simdi onlara sardım....

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tskler abi...
    artık gerek kalmadı o oyuna...zaten 3-4 defa oynamıstım oynayacak baska oyun bulamadım için tekrar yüklüyodum...
    sağolsun bwstürk arkadasım yolladı cod 5-6 yı...simdi onlara sardım....
    İyiymiş valla gerçi oynama fırsatım olmadı onları ama özellikle CoD 6 ya epey sağlam diyolar Kolay gelsin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiymiş valla gerçi oynama fırsatım olmadı onları ama özellikle CoD 6 ya epey sağlam diyolar Kolay gelsin...
    6 yı dah yüklemedim..5 i bitirip kaldırayım...sonra 6 yı yüklerim...
    iş yerinin pc si...fazla göze batmayalım...teker teker...
    ama abi sen simdi öyle dedinya ben dayanamam aksam yükleyip bakayşım bari...zaten 5 pc i çok kasıyo..olmazsa baska pc yle yükleyip oynarım...

Motosikleti
    Yok
    İkisi birden oynanabilir zaten , konu bağlantısı yok 5. si yine 2. dünya savaşı ile ilgili. 6. sı da modern savaş, günümüzde geçen savaşlarla ilgili. 6. da rusyada falan oynanan bölümler var hatta (iyice gaza getireyim )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    İkisi birden oynanabilir zaten , konu bağlantısı yok 5. si yine 2. dünya savaşı ile ilgili. 6. sı da modern savaş, günümüzde geçen savaşlarla ilgili. 6. da rusyada falan oynanan bölümler var hatta (iyice gaza getireyim )
    abi is yeri pc si fazla göze batmayım...zaten oyun yükleme dediler...
    4 tane oyun var...counter,flat out2,cod5,crossfire

aksam cod 6 yı yükleyim bari...
    cod 5 i de daha yi bi pc var ona yükleyim benimkisi yavas kalıyo...diğer pc de daha yüksek çözünürlükte oynayım bari...

Motosikleti
    Yok
    Hımm valla iş yeri pcsi ise sakat olabilir. Acelesi olmasın ozmn oyunların . CoD 6 nın multiplayerı da gerçekten çok eğlenceli. Counterı falan unutturur yani ama oyunun orjinal olması lazım. Ps3 de Killzone 2 yi oynadıktan sonra bana grafikleri çok kötü geldi. İşallah ileride bir gün deneyeceğim CoD6 yı da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    cod 6 nın eğitim parkurunu geçemiyom...
    bu ne yaw 6-7 kere dolandım gene de geçemedim parkuru...bi yerlerde hata yapıyom ama nerde bi türlü çözemedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:30 ----------

bide cod6 nın kurulum asamasında calan müziği istiyorum...youtube da aradım bi türlü bulamadım...acaba kurulum dvd sinin içinde nerededir....
    yada o kurulum asamasında iken o sesi kayıt edecek bi yöntem var mı acaba...telefon hariç
    cok sey mi istedim acep

Motosikleti
    hyosung gv250

Benimde oyunlarım sağ tarafta bunlara son olarak fm 2010 eklenicek indirdim ama imajı var virtual menejerden kurulucak kısmı kaldı

Motosikleti
    Yok
    cod 6 nın eğitim parkurunu geçemiyom...
    bu ne yaw 6-7 kere dolandım gene de geçemedim parkuru...bi yerlerde hata yapıyom ama nerde bi türlü çözemedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:30 ----------

bide cod6 nın kurulum asamasında calan müziği istiyorum...youtube da aradım bi türlü bulamadım...acaba kurulum dvd sinin içinde nerededir....
    yada o kurulum asamasında iken o sesi kayıt edecek bi yöntem var mı acaba...telefon hariç
    cok sey mi istedim acep
    Hocam şu eğitim bölümü için :D

http://www.youtube.com/watch?v=YKF4K...x=0&playnext=1

müzik olarak da bunları buldum ama aradıkların mı bilmem dinlemedim çünkü müziği hiç :S:

http://www.youtube.com/watch?v=AgYwPAxKkeU&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=BWCOCW-Vjoc

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Hocam şu eğitim bölümü için :D

http://www.youtube.com/watch?v=YKF4K...x=0&playnext=1

müzik olarak da bunları buldum ama aradıkların mı bilmem dinlemedim çünkü müziği hiç :S:

http://www.youtube.com/watch?v=AgYwPAxKkeU&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=BWCOCW-Vjoc
    tsk ler abi...
    simdi anadım....bu herif sadece sapkalı eli silahlı teröristleri öldürüyo...
    ben önüme geleni indiriyodum....çoluk çoçuk iyi kötü bi kisi bile sağ bırakmıyodum...
    müzikler onlar değil abi....
    dur benim telefona kayıt edip faceye koyum onun linkini vereyim...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    aferin aferin...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benimde oyunlarım sağ tarafta bunlara son olarak fm 2010 eklenicek indirdim ama imajı var virtual menejerden kurulucak kısmı kaldı
    masa üstünde ne kadar cok sey olursa pc daha cok kasılırmis...internet cafe sahibi arkadas söylemisti...
    buda benim masa üstü

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Racer2000
    Arkadasin dogru soylemis ayni zamanda wallpaper inda cok renkli buda biraz daha fazla sistem kaynagi tuketir ayrica performans delisiysen gorunumu windows classic yap vista kullanma.Ama bunlar cok ufak artislar demektir.

Sebebide ekran kartinin kaynaklarini bos anda bile kullanmasina yol acmasidir.

Masa ustum siyah,windows classic gorunum ve 2-3 tane dosya onlarida isim bitince siliyorum.Birde Linux var 0.0003 saniyede pencere aciyorum onunlaPerformans konusunda sapigim biraz.
    We are many...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    not not not

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    cod 6 2. zorluk derecesinde bitti...
    ama heç bi sey anlamadım oyundan ...
    cok güzel grafikler falan ama kardesim devamlı ates altındasın...habıre önüne geleni indirip ilerleyecen...ortalığı bi temizleyemiyomki...indiriyom baskası geliyo indiriyom baskası geliyo...
    ama grafikler süper...hiç heycanlanmadım oyundan...cod 2 de kendimi öyle bi kaptırıyodumki oyundan bayağı zevk alıyodum...cod5 i bile daha cok sevdim...
    bundan bisey anlamadım...
    simdi bide 3. zorluk derecesinde oynayım bakalım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    cod6 da 3.zorluk derecesinde ilk bölümü geçtimde...2 .karlı bölümde biraz zorlandım kapadım...
    cod5 e devam...

Motosikleti
    Yok
    cod 6 2. zorluk derecesinde bitti...
    ama heç bi sey anlamadım oyundan ...
    cok güzel grafikler falan ama kardesim devamlı ates altındasın...habıre önüne geleni indirip ilerleyecen...ortalığı bi temizleyemiyomki...indiriyom baskası geliyo indiriyom baskası geliyo...
    ama grafikler süper...hiç heycanlanmadım oyundan...cod 2 de kendimi öyle bi kaptırıyodumki oyundan bayağı zevk alıyodum...cod5 i bile daha cok sevdim...
    bundan bisey anlamadım...
    simdi bide 3. zorluk derecesinde oynayım bakalım...
    Hayırlı olsun . İlginç ama herkes övüyodu cod 6 yı aksiyon çok bol çok heyecanlı falan diye. Bende dün Hayatımda oynadığım en zor oyunu aldım. Adı Deamon's Souls. Kendisi Ps3 için yapılmış bir Rol Yapma Oyunu(RPG). Ama kardeşim tek mızrak darbesinde de ölmesin dimi ana karakter . 15 kez aynı yeri denedim. Hala da deniyorum geçemedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Hayırlı olsun . İlginç ama herkes övüyodu cod 6 yı aksiyon çok bol çok heyecanlı falan diye. Bende dün Hayatımda oynadığım en zor oyunu aldım. Adı Deamon's Souls. Kendisi Ps3 için yapılmış bir Rol Yapma Oyunu(RPG). Ama kardeşim tek mızrak darbesinde de ölmesin dimi ana karakter . 15 kez aynı yeri denedim. Hala da deniyorum geçemedim
    ya abicim oyun çok güzel grafikler falan süper...sniper ile adamın kafya kodum mu karpuz gibi dağıtıyon...cok güzel ama çatısmı bi türlü bitmiyoku...ortalığı bi temizleyemiyom...öldürüyom baskası geliyo öldürüyom baskası geliyo...
    bu oyunda eline 2 tene iyi bi silah alacan önüne geleni indirip kontrol noktasına teyişi kıracan...
    yani kacacan devamlı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

suan cod5 i oynuyom...cod6 ya göre daha cok zevk alıyorum...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler