Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

MT bilgisayar oyun severler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    dün left 4 dead oynadım süper süper süper çok beğendim arkadaş yaw oyun tam benlik. 4 kişilik bi ekipsiniz ve siz hariç herkes zombie virüslü herkes sizi öldürmeye çalışıyor siz de oradan yardım çağırarak elinizde silahlarla kaçmaya çalışıyorsunuz ben aslında böyle oyunları pek sevmezdim fakat sizden hariç 3 kişi daha olması oyunu çok eğlenceli yapıyor başınız sıkıştığı zaman sizi kurtarıyorlar canınız azaldığında iyileştiriyorlar ve da bi çok şey var. tavsiye edilir... bu arada oyunu arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz 4 kişi zombilere karşı süper oluyor
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün left 4 dead oynadım süper süper süper çok beğendim arkadaş yaw oyun tam benlik. 4 kişilik bi ekipsiniz ve siz hariç herkes zombie virüslü herkes sizi öldürmeye çalışıyor siz de oradan yardım çağırarak elinizde silahlarla kaçmaya çalışıyorsunuz ben aslında böyle oyunları pek sevmezdim fakat sizden hariç 3 kişi daha olması oyunu çok eğlenceli yapıyor başınız sıkıştığı zaman sizi kurtarıyorlar canınız azaldığında iyileştiriyorlar ve da bi çok şey var. tavsiye edilir... bu arada oyunu arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz 4 kişi zombilere karşı süper oluyor
    arkadaslarla aynı tarafta olup ilerlemeli bi oyun ise tam benlik...
    serieus sam de öyle...aynı serverda 3 kisi oynuyoruz....mahalledeki net cafede bu oyunu 7-8 kisi oynamıstık....cok kisi ile oynayınca daha bi güzel oluyor oyunlar....

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    oynayın bakalım oynayın çatlatın beni burada
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oynayın bakalım oynayın çatlatın beni burada
    her aksam is yerinde counter oynuyok...biz 2 kisiyiz 7-8 tane bot atıyoz....kırım yapıyoz...
    çok manyak sniper kullanırım....4-6

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her aksam is yerinde counter oynuyok...biz 2 kisiyiz 7-8 tane bot atıyoz....kırım yapıyoz...
    counter kadar nefret ettiğim bi oyun yoktur

rezalet ötesi grafikler mis gibi battlefield varken neden counter

battlefield da tank,gemiye,uçağa,helikoptere herşeye binebiliyosun aşırı eğlenceli oyun

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    onu biz eski arkadaşlar toplanıp yapıyoruz arada müthiş oluyor gülmekten yerlere yatıyoruz hele biz 4-5 kişi kalırsak birde bot tek kalırsa allah bak eğlenceye

hepimiz çekiyoruz bıçakları aynı anda yürüyoruz botun üzerine hangimize ateş edeceğini şaşırıyor garibim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

max payne 3 ne zaman çıkıyo
    geçen yıl aralık ayında çıkıcak diyodu

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim oynadigim oyunlar buraya yazilacak kadar kisa degiller ne yazik ki.

Her turlu oyunu severim, denemedigim oyun yoktur gibi birsey.

Ama simulasyon ve stratejiler her zaman zevk aldiklarimdir.

Birde tavsiye aranizda Oblivion serisini oynamayan bir oyun sever varsa gitsin alsin begenmezse banka hesabindan yollarim ben parayi geri ona.
    We are many...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    :D:D bu banamıydı :D seriyi gönderirmisin?:D:D:D göndermesine gönderirim ancak 12456 var elimde 3 ps oyunu:D:D pc de oynayamazsın:D:D BİRDE 124 MEMLEKETTE YANIMDA DEİL:D:D 1234 BİTİRELİ NERDEYSE 1 SENE OLDU:D ŞUANDA 5 VE 6 VAR İSTERSEN GÖNDEREBİLİRİM YANLIZ ÖZELDEN BANA ADRESİNİ ATMAN GEREK DİĞER 124 üde daha sonra yollarım

ok özelden adresi atıyorum....sen elinde ne kadar oyun varsa gönder saka değil haa...
    Abi ya bana bi yardımcı olurmusun virüsten bilgisayar pentium3 gibi calışıyo
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    arkadaslarla aynı tarafta olup ilerlemeli bi oyun ise tam benlik...
    serieus sam de öyle...aynı serverda 3 kisi oynuyoruz....mahalledeki net cafede bu oyunu 7-8 kisi oynamıstık....cok kisi ile oynayınca daha bi güzel oluyor oyunlar....
    ohooo serious samden kat kat daha güzel olduğuna emin olabilirsin gerek grafik gerek senaryo gerek bölümler süper mutlaka oynayın sonra yorumlarını bekliyorum mutlaka
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim oynadigim oyunlar buraya yazilacak kadar kisa degiller ne yazik ki.

Her turlu oyunu severim, denemedigim oyun yoktur gibi birsey.

Ama simulasyon ve stratejiler her zaman zevk aldiklarimdir.

Birde tavsiye aranizda Oblivion serisini oynamayan bir oyun sever varsa gitsin alsin begenmezse banka hesabindan yollarim ben parayi geri ona.
    abi hiç beğenmedim...paramı gönder hemen...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    counter kadar nefret ettiğim bi oyun yoktur

rezalet ötesi grafikler mis gibi battlefield varken neden counter

battlefield da tank,gemiye,uçağa,helikoptere herşeye binebiliyosun aşırı eğlenceli oyun
    bunun grafikleri cok güzel sanki....
    counter daha güzel...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 ----------

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu biz eski arkadaşlar toplanıp yapıyoruz arada müthiş oluyor gülmekten yerlere yatıyoruz hele biz 4-5 kişi kalırsak birde bot tek kalırsa allah bak eğlenceye

hepimiz çekiyoruz bıçakları aynı anda yürüyoruz botun üzerine hangimize ateş edeceğini şaşırıyor garibim
    mahalledeki net cafede 15-20 kisi kit yapıyoruz...sen eğlenciye gör abi...
    yenilen taraf hesabı ödüyo...çok manyak oluyo abi ya...ortalık kan gölüne dönüyo resmen...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohooo serious samden kat kat daha güzel olduğuna emin olabilirsin gerek grafik gerek senaryo gerek bölümler süper mutlaka oynayın sonra yorumlarını bekliyorum mutlaka
    motosiklete harcamam gereken biraz para var...onu halledeyim sonra yeni oyunlara bakacam...
    ama önce motosikletim

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Fırat,
    Sınav oyununda 11 de kaç yaptın..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ya bana bi yardımcı olurmusun virüsten bilgisayar pentium3 gibi calışıyo
    3 ayrı programla virüs tarama yaptım....176 tane virüs bulundu...
    antivirüs programam bit defender onla tarattım...
    trojan killer ile tarattım bide draqula virüs temizleme programı ile tarattım...suan cillop gibi pc m
    bide cclenar programı var...bunu yükleyin ve arka planda calısan gereksiz programları kapatın...
    benim suan arka planda sadece antivirüs ve msn çalısıyor....
    bu program ile arka planda gereksiz çalısanları kapatmasaydım bunlarla beraber 16 program daha çalısacaktı...pc baya yavaslayacak...
    gerektiği zaman kısa yolundan gerekli programı calıstırıp geri kapatıyorum....ama arka planda devamlı çalısır tutmuyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 ----------

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırat,
    Sınav oyununda 11 de kaç yaptın..
    19 subatta acıklanacakmıs abi...
    ama 6 sını kesin geçtiğime eminim...

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bioshock adlı oyunu oynayan varmı çok süper bir oyun değişik sistemide zorlamıyor tavsiye ederim birde nba2k10 bu biraz sistem istiyor 2009 iyi
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bioshock
    bu oyunu oynamayı cok istiyorum...ta askerdeyken oynamak istediğim oyunların listesini yapmıstım...da listem içinde...motosikletimin masraflarını bitiriem...sıra oyun listeme gelecek...

bu oyunu oynamayı cok istiyorum...ta askerdeyken oynamak istediğim oyunların listesini yapmıstım...da listem içinde...motosikletimin masraflarını bitiriem...sıra oyun listeme gelecek...
    listeye max payne serisinide ekle abi aşık olucaksın o oyuna

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    prince of persia serisi,soul reaver,crysis 1-2,freespace 1-2,sacred 1-2,diablo 2 (3 çıkana kadar çoluk çocuğa karışacğız ) , max payne 1-2.... beni günlerce pc başına kilitleyen oyun listem var

98 de hatırlıyorum da pIII800 64mb ram 32 mb ekran kartı ile başlamıştık oyun hayatına .ilk oyunumda fifa 98 di .... nereden nereye
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    listeye max payne serisinide ekle abi aşık olucaksın o oyuna
    1 i oynamıstım...cok değilde bi kaç bölüm geçmistim...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    1 i oynamıstım...cok değilde bi kaç bölüm geçmistim...
    Bende oynadım.. Şifrelerini çözünce çok kolay o oyun..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prince of persia serisi,soul reaver,crysis 1-2,freespace 1-2,sacred 1-2,diablo 2 (3 çıkana kadar çoluk çocuğa karışacğız ) , max payne 1-2.... beni günlerce pc başına kilitleyen oyun listem var

98 de hatırlıyorum da pIII800 64mb ram 32 mb ekran kartı ile başlamıştık oyun hayatına .ilk oyunumda fifa 98 di .... nereden nereye
    crysıs 1 de uzayın içinde kayboldum bi türlü çıkamamıstım...zaten ordan çıkınca oyun butuyormus...2 yi full bitirdim...
    suan ilk alacağım oyun far cry2
    bende oyun hayatına atarı ile baslamıstım...
    contra cok severdim...20-30 tane atarı kasetim vardı...1 tane televizyon halletmistim atari yüzünden...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:58 ----------

oyun oynarken sifre kesinlikle kullanmam...sifre yazdığım zaman oyundan bisey anlamıyorumki....biraz çekismeli olacak tehlikeli olacak zor olacak...
    sadece counter strike hariç...oda para sifresi...parada her seyin ilacı....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler