Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[M.T Bilgi İşlem ve Bilgisayarcılar]Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak dinle beni seni bi ısıtayım daga sogumassın
    Hayırdır arpan fazlamı geldi
    Ne olduda Millete sıcaklık verecek kadar ateslendin
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes bu is oyle degil.
    Burasi is yeri ve wifi hizmeti veriyorsun.
    Bu nedenle gelip benim hakkimda bir halt edebilecekleri yok.
    Yoksa simdiye kadar burada ne tren gari kalirdi, ne Mc Donalds.
    Bir çok firmanin boyle internet hizmeti var.
    Ornegin tren garinin etrafinda da istedigin gibi internete girebilirsin.
    Kimse de senin ne oldugunu kim oldugunu bilmez.
    Havaalanlarinda, ve konaklama yerlerinde de bu hizmet aynen var.
    Hatta ben bu isi arastirirken, açik kaynak kodu muhabbeti gibi açik internet uzerine çalismalar baslatildigini, bir çok gonullunun evinde ve isyerindeki wifi baglantilarini halka açtigini ogrendim.
    Ingiltere ve Amerika'da telefon sirketlerinin hegemonyasini kirmak için boyle bir çalisma baslatilmis.

Yani benim açimdan bir sakincasi yok.

Ha az daha unutuyordum.
    Burasi Turkiye degil.
    Burokrata sövdün diye veya basbakaninin karikaturunu çizdin diye kimse kimseyi mahkemeye vermez.

coq patronum,

Erhan abinin dedigi gibi 5651 Yasa İçeriği

Türkiyede şuan uygulanan bir yasadır, ve bu tip hizmetleri veren bütün firmalar bu kurala uymak zorunda, tabi sen yurt dışındasın bir sorun yaşamıyor olabilirsin. şanslı adamsın.

Biz bu tip hizmetleri verdiğimizde kablolu yada kablosuz bu yasayı yerine getirmek zorundayız. bence çok iyi bir uygulama ama biraz yorucu.

Sende işini garantiye almak için bir secure software kullan diyorum, ne olur ne olmaz.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amd işlemciler ilk yıllarında hep inteli taklit etmiş ama son yıllarda, intelden daha performanslı ürünler üretiyor diye birkaç yerde makale okudum, intelle rekabet içinde fiyatları düşük.

iyi hoş diyorsunuzda amd 3,0 7mb işlemci fiyatı + 70tl = intelin 2,6 3mb işlemcisi. yinede mi intel daha kaliteli tabiki ama arakadaki kalite farkı fiyat farkının yanında. . .
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amd işlemciler ilk yıllarında hep inteli taklit etmiş ama son yıllarda, intelden daha performanslı ürünler üretiyor diye birkaç yerde makale okudum, intelle rekabet içinde fiyatları düşük.

iyi hoş diyorsunuzda amd 3,0 7mb işlemci fiyatı + 70tl = intelin 2,6 3mb işlemcisi. yinede mi intel daha kaliteli tabiki ama arakadaki kalite farkı fiyat farkının yanında. . .
    ama bu durumda iki işlemcidende alacağın performans aynıdır...

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arkadaşlar bir soruda ben sorayım. Zip li dosyada bir program var bu programı kurmam gerekiyor bu zipli dosyayı anti vürüs programıyla tarattığımda virüs buluyor. Bulunan virüsü temizleyip zipli dosyadan programı kurabilirmiyim.
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir soruda ben sorayım. Zip li dosyada bir program var bu programı kurmam gerekiyor bu zipli dosyayı anti vürüs programıyla tarattığımda virüs buluyor. Bulunan virüsü temizleyip zipli dosyadan programı kurabilirmiyim.
    Virus programı, zipli dosyada kurmaya çalıştıgınız programın setup dosyasını virus zannediyor olabilir.
    Her durumda zipli dosyayı extrac edip içinden çıkan dosyaları incelemek lazım.

Genelde antivirüsler crack dosyaları virüs olarak bulur, belki zip içinde crack dosya vardır.

Bu üründen satın alan var mı ?
    http://buroteknik.com/hp-colorlaserj...ati_37641.html

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Ben burayı nasıl görmemişim yahu
    Benim mesleğim işte sistem mühendisliği

Alıntı pheomis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hp nin giriş seviyesi lazerjeti olur kendisi, uzun süreli kullanmadım ama bu seri genelde bellidir özellikleri orta-küçük ölçekli ofisler için kullanılır. evde fazlasıyla işini görecektir. 2000 sayfa/toner di sanırım toner tüketimi.

Sormak istediğin nedir tam olarak

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Selam arkadaşlar, bizde IT sektöründe kurumsal olarak profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Kocaeli bölgesinde firmasının bilgi işlem desteğine ihtiyacı olan arkadaşlar bana istedikleri zaman ulaşabilirler.

AMD/Intel kavgası hiçbir zaman bitmez bu arada, bu konuda tartışmanında bir anlamı olmadığını belirtmek isterim 100'lerce işlemci/anakart/fan ile yapmış olduğum testlerden edindiğim tecrübeler ile. Yeri gelir AMD iyidir yeri gelir INTEL. Aslında konu bu kadar basittir. Herşeyden önce sormanız gereken soru hangisi daha iyi? değil, hangi işi yapacaksın? olmalıdır

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok mu yeni tayfadan Linux cu.

Islemci tartismasi cikmis.

Valla paraniz neye yetiyosa o iyidir, quad core ve i7 arasi kaldim bende bilgisayar toplarken ama i7 o kadar iyi demelerine ragmen para quad core a yetti benim icin konu kapandi.

He cok param var ikisinide alirim en iyisi hangisi diyen varsa oturup kullanici yorumlarini okuyun baska hic bisey bilgi vermez.
    We are many...

Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, bizde IT sektöründe kurumsal olarak profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Kocaeli bölgesinde firmasının bilgi işlem desteğine ihtiyacı olan arkadaşlar bana istedikleri zaman ulaşabilirler.

AMD/Intel kavgası hiçbir zaman bitmez bu arada, bu konuda tartışmanında bir anlamı olmadığını belirtmek isterim 100'lerce işlemci/anakart/fan ile yapmış olduğum testlerden edindiğim tecrübeler ile. Yeri gelir AMD iyidir yeri gelir INTEL. Aslında konu bu kadar basittir. Herşeyden önce sormanız gereken soru hangisi daha iyi? değil, hangi işi yapacaksın? olmalıdır
    Aramıza hoşgeldin, meşlektaş görmek bizi sevindiriyor
    Bende GOSB bölgesinde özel bir firmada çalışıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu yeni tayfadan Linux cu.

Islemci tartismasi cikmis.

Valla paraniz neye yetiyosa o iyidir, quad core ve i7 arasi kaldim bende bilgisayar toplarken ama i7 o kadar iyi demelerine ragmen para quad core a yetti benim icin konu kapandi.

He cok param var ikisinide alirim en iyisi hangisi diyen varsa oturup kullanici yorumlarini okuyun baska hic bisey bilgi vermez.
    Yeni tayfada linux kullanan yok , linux ihtiyar işi

İşlemci konusunda i7 ye para vermediğin iyi olmuş , quad i7 nin işini rahat yapıyor zaten. En iyisini yapmışsın.

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    Bu topic,i takip edeceğim bilgisayarcı değilim ama,Meraklı tayfa diyelim

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    amd oyun sektöründe
    intel bilgisayar işlemlerinde daha iyi diye bi duyum aldım.kulaktan dolma tabii..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amd oyun sektöründe
    intel bilgisayar işlemlerinde daha iyi diye bi duyum aldım.kulaktan dolma tabii..
    Amd nin phenom2 x550 Black edition diye bir işlemcisini almıştım 120$ gibi birşey çift çekirdekli, eve geldim 4 çekirdek oldu ve standart hızı 3.10 iken hız gerektiğinde günlerce 3.60larda 4 çekirdek olarak çalışabiliyor. E ben niye intel alayım.

Win 7 x64 ile birlikte kullanınca fark anlaşılıyor hele de raid 4 hdd olan bir bilgisayarınız var ise

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    o kadar zamandır girerim mt ye daha yeni gördüm bu topiği vay arkadaş
    kendi mesleğimizle ilgili de bölümümüz varmış bizde sistem engineer olarak çalışıyoruz
    cbr125cbr
    arkadaş bende daha 1 hafta önce x555 topladım oda uğraşıyor 3 çekirdek oldu 4. çalışmıyor sende raid 4 ü ne yapacaksın ki kendi pcde onu çok merak ettim

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emomen Çok sayın patlangoç arkadasım Lınux gelecektır lutfen.

ı7 mımarısı yuzunden mukemmel ama eger kı 3d grafık cızımı yapmıyacaksan o tarz agır ıslerde kullanmayacaksan gereksız,kotu degıl sadece gereksız o kadar para.
    Kımse kotu dıyemez dıyen otursun bı ozellıklerını okusun quad core u havada karada deler ama soyle bısey var ne ıcın ıstedıgınıze baglı.

Quad Core un ustunde 5870 var benchmarkta nerdeyse aynı puanı alıyor ı7 ıle.

He ama quad core da 3d grafık cızıcem dedıgın zaman oturup dusunmek gerek ben naptım dıye.

Wındows a para verın sız hala elın yahudı faşistine beleş Lınux varken hemde daha hızlı ıken.
    We are many...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kendini emekliye ayırmışlar olurmu
    Bir kaç resim atim renk gelsin. Konuya
    Forever intel+ati+dfi+raid+win64+ SESSİZLİK+altec lansing

Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar zamandır girerim mt ye daha yeni gördüm bu topiği vay arkadaş
    kendi mesleğimizle ilgili de bölümümüz varmış bizde sistem engineer olarak çalışıyoruz
    cbr125cbr
    arkadaş bende daha 1 hafta önce x555 topladım oda uğraşıyor 3 çekirdek oldu 4. çalışmıyor sende raid 4 ü ne yapacaksın ki kendi pcde onu çok merak ettim
    Fantazi işte sanal da çok işe yarıyor. iki tane 2008r2 kurup aynı anda çalıştırıp iki de win7 kurunca farkı anlıyosun elime geçse şöyle çift ssd ne güzel olur onlarda dünya para :(

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay meslektaşlarım 80 tane mağza var mausem basmıyo sağlam basınca basıyo ndn bilgisayar çok yavaş
    ses geliyo bu kasadan patlarmı monitör bi süre ellemeyince kapanıyor bu kolonlardan neden az ses geliyor
    benim klavyem hep büyük yazıyor gibi gibi boş sebeplerden arayan o kadar adam varki her gün sinirden deli olma ihtimali ile yaşıyoz
    ömrümü yediler ömrümü bu kullanıcılar. :D
    Asayiş berkemal

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    hoşgeldin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler