Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

[M.T Bilgi İşlem ve Bilgisayarcılar]Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    2 tane lısanslı xp var...1ini kurduk...sımdı 2. sını basak bı pc ye kuracaz...ama bu lısanslardan hangısını kullandık bılmıyorum....
    2 sınıde aynı lısansla da kurarsak aktıvasyon yapamayız..sonra tekrar bastan kuramk zorunda falan kalırız...
    suan kurulu olan pc de kullandıgmız lısans bilgisayarın neresınde yazar...baslat-programlar...zart zurt...
    sanırım derdımı anlatabıldım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben bir virüs yaparım ki onu tıkladığınızda bir daha sisteminizi format atmadan açamazsınız

şimdide virüsü tıkladığınızda C 4 etkisi yapacak bir yazılım aşamasındayım

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    buralarda bi zamanlar çakma profösörü çerrahi vardı haberi olan nerde oldugunu bilen varsa desin
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane lısanslı xp var...1ini kurduk...sımdı 2. sını basak bı pc ye kuracaz...ama bu lısanslardan hangısını kullandık bılmıyorum....
    2 sınıde aynı lısansla da kurarsak aktıvasyon yapamayız..sonra tekrar bastan kuramk zorunda falan kalırız...
    suan kurulu olan pc de kullandıgmız lısans bilgisayarın neresınde yazar...baslat-programlar...zart zurt...
    sanırım derdımı anlatabıldım....
    sana mesaj attım programı ama kötü amaçlı kullanma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:05 ----------

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buralarda bi zamanlar çakma profösörü çerrahi vardı haberi olan nerde oldugunu bilen varsa desin
    Rahşan affından yaralanamadığı için göremiyor olabilirsin

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana mesaj attım programı ama kötü amaçlı kullanma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:05 ----------

Rahşan affından yaralanamadığı için göremiyor olabilirsin
    yok o isterse cumhurbaşkanından izin cıkar
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    sana mesaj attım programı ama kötü amaçlı kullanma [COLOR="Silver"]
    abı önce özel msj ı gördum işimi önceden hallettgım ıcın senın lınke tıklamamıstım...sımdı sen kötu amaclı kullanma dedın...merak ettım yanı ınsanın basına ne gelırse meraktan gelırmıs ama gene de dur bı bakayım...

abı önce özel msj ı gördum işimi önceden hallettgım ıcın senın lınke tıklamamıstım...sımdı sen kötu amaclı kullanma dedın...merak ettım yanı ınsanın basına ne gelırse meraktan gelırmıs ama gene de dur bı bakayım...
    pc deki tüm şifreleri gösterir o yüzden öyle yazdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    pc deki tüm şifreleri gösterir o yüzden öyle yazdım
    haaa...okk...tamam abı...buda zaten iş yerındekı pc server a baglı...
    server şifresını falanda gösterır mı yanı

servere kurarsan gösterir

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    server sır verme demişler
    servere kurarsan gösterir

.
    nasıl yok işte prodect key sekmesinin altında yazanlar ne ?[COLOR="Silver"]

...
    hee anladım bende baktım bu sadece sistem şifrelerini gösteriyor bir tane daha var o alayını

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    hee anladım bende baktım bu sadece sistem şifrelerini gösteriyor bir tane daha var o alayını
    abı o alayını göstereni bi şettiriversen olur mu acep

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bir virüs yaparım ki onu tıkladığınızda bir daha sisteminizi format atmadan açamazsınız

şimdide virüsü tıkladığınızda C 4 etkisi yapacak bir yazılım aşamasındayım
    Abi cidden yaziyo musun?

Yaziyosan hangi dilde yaziyosun?

C yada C++ da yaziyorsan kaynak dosya atabilir misin?

Ben hala nasil yazildigini anlamaya calisiyorum?

Pislik saka dosyalarim var ama virus baska bisi, mesela acinca kapanmak icin sifre isteyen dosyalarim var klavye tus ayarlarini degistirip ama her bilgisayarda yemiyo dogal olarak bide acilmasi ve baslamsi cok uzun suruyor daha tam hakim degilim C ye uzun uzun yaziyorum dosyalar essek kadar oluyor.
    We are many...

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cidden yaziyo musun?

Yaziyosan hangi dilde yaziyosun?

C yada C++ da yaziyorsan kaynak dosya atabilir misin?

Ben hala nasil yazildigini anlamaya calisiyorum?

Pislik saka dosyalarim var ama virus baska bisi, mesela acinca kapanmak icin sifre isteyen dosyalarim var klavye tus ayarlarini degistirip ama her bilgisayarda yemiyo dogal olarak bide acilmasi ve baslamsi cok uzun suruyor daha tam hakim degilim C ye uzun uzun yaziyorum dosyalar essek kadar oluyor.
    boş ver usta ,bir kere msn de kız taklidi yaptığım bir brezilyalıya yedirdim virüsü resmime bakmak istermisin dedim ,gönderdim resmi ,nasıl güzelmiyim dedim açılmıyorki dedi dedim zaten bi da hiç açılmayacak pc in
    aynen disconnect

içime hicran oldu o gün bu gündür ,uğraşmıyorum valla artık ,düşünsene adamın pc sindeki foto ve bilgi arşivini ,o dkk dan sonra

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    acinca kapanmak icin sifre isteyen dosyalar
    abı ne guzel bıseymıs bu yaw....bana göndersene....

boş ver usta ,bir kere msn de kız taklidi yaptığım bir brezilyalıya yedirdim virüsü resmime bakmak istermisin dedim ,gönderdim resmi ,nasıl güzelmiyim dedim açılmıyorki dedi dedim zaten bi da hiç açılmayacak pc in
    aynen disconnect

içime hicran oldu o gün bu gündür ,uğraşmıyorum valla artık ,düşünsene adamın pc sindeki foto ve bilgi arşivini ,o dkk dan sonra
    Oyle hazir virus bende cok yedirdim ya onu yapmakta ne var bulcaksin bi tane keylogger bilmeyene kakalicaksin ondan sonrasi malum.Okul bilgisayarlarina atmistim ben catir catir milletin msn sifresi gozukuyodu.

racer2000Cok arkadasim yaptiktan sonra bana da atsana dedi ama olmaaaz prensiplerime ters sadece bana surekli su "50 kisiye gonder o olsun", "bin kisiye dokun erceksin", "yok bilmem kim Kuran-i Kerim okurken fare oldu sen olma" maillerini gonderen insanlar ustunde deniyorum.Benim zararli yazilim denek kitlem bu kesim.
    We are many...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    racer2000Cok arkadasim yaptiktan sonra bana da atsana dedi ama olmaaaz prensiplerime ters sadece bana surekli su "50 kisiye gonder o olsun", "bin kisiye dokun erceksin", "yok bilmem kim Kuran-i Kerim okurken fare oldu sen olma" maillerini gonderen insanlar ustunde deniyorum.Benim zararli yazilim denek kitlem bu kesim.
    abı banada öle msj gönderenler var yaw...bende onlara şeyttircem...

abı banada öle msj gönderenler var yaw...bende onlara şeyttircem...
    Eger illa ben arkadaslarimi deli etcem diyorsan uzaktan erisim programlari var biraz arastir bulursun eger karsi makinaya fiziksel erisimin varsa ve programi ona atabilirsen artik 2 farkli yerde calisan ama tek merkezden kontrol edilen bi sistemin olur.

Ben evdekilere kurmustum boylece ben evde degilken bile sistemimdeki bi dosyaya ulasmam mumkun oluyordu.Ama bunun icin iki bilgisayarinda internete bagli olmasi sart.Birde firewall vs vs ayarlari ile oynamak gerek.
    We are many...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    selamlar millet kısmetse artık bende asp yi full + full çözeceğim Borusan OTO da bilgi işlem de bu yaz da stajım kesinleşti inş stajdan sonra da işim kesinleşir
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Eger illa ben arkadaslarimi deli etcem diyorsan uzaktan erisim programlari var biraz arastir bulursun eger karsi makinaya fiziksel erisimin varsa ve programi ona atabilirsen artik 2 farkli yerde calisan ama tek merkezden kontrol edilen bi sistemin olur.

Ben evdekilere kurmustum boylece ben evde degilken bile sistemimdeki bi dosyaya ulasmam mumkun oluyordu.Ama bunun icin iki bilgisayarinda internete bagli olmasi sart.Birde firewall vs vs ayarlari ile oynamak gerek.
    burda calısan yazılım muhendısı kıbrıstakı bı motorcu arkadasın pc sıne baglanıp onun pc nın arızasını gıderıyor...ordan ıp adresı gönderıyo bızımkıde burdan onun pc yı ele gecırıyor sorununu halledıyor...bunu dıyorsunuz sanırım...

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler