Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Heavy Metalci Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    arch enemy den taze taze sıcak sıcak

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah death metal de dinlenmez ki diye açıp "ohhh zımba gibiymiş" diye keyfe gelmek :D Sağol Jimi

Eluveitie - EVOCATION II albümü çıktı. İskandinav folk sevenler bir göz atsın.

Mt-07 den metalci motoru üretilir mi? HD - Breakout alana kadar (sanırım sonsuza kadar yani) sevgili MT-07 ile takılacaz bu gidişle Ön farı söküp full plate kask içine entegre far mı taksam (powercıyız ezelden) yoksa ejderya kafası mı döktürsem pleksiden bilemedim....
    albümü beğendim lvgvs parçası çok hoşuma gitti. Ensiferum da "two paths" albümünü çıkarmış bu arada...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Yohhh
    Millet toplanın!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Yeni çıktı taze taze, sıcak sıcak...
    Thracian bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet toplanın!!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=CUzcxJNZKC4

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Yeni çıktı taze taze, sıcak sıcak...
    9 mart'ta da albüm çıkacakmış...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 mart'ta da albüm çıkacakmış...
    Çok yaşlanmış bu elemanlar.Judas Priest deyince aklıma hep 80lerdeki imajı geliyor aklıma.Uzun süreden beri de takip etmiyordum,şimdi bu şekilde görünce bende kendimi yaşlı hissettim.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Madem bu aralar old school kafalardayız, o zaman hayatım boyunca en sevdiğim müzisyenlerin bir araya geldiği grup olan Death'in en sevdiğim albümü 1995 çıkışlı Symbolic 'ten gelsin:

Chuck Schuldiner gibi bir değeri kaybetmiş olmak gerçekten çok yıkıcı. Her ne kadar bir alt kültür de olsa bu tarz müziğin içindeki mihenk taşlarından biridir Chuck ve Death. Ecnebilerin de dediği gibi "Chuck is not dead, he is DEATH."

Edit: Vay arkadaş, piyasadan o kadar kopmuşum ki şimdi biraz Death'in özgeçmişine bakayım dedim Mart 2015'te de Scott Clendenin gibi efsanevi bir bassçıyı kaybetmişiz. Cumartesiyi Pazara bağlayan bu gece Control Denied eşliğinde biraz demlenmek gerek anlaşılan.
    Thracian bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Kuba süperlight 200
    Heavy Metal dinliyorum.O anki ruhsal durumuma göre trach death senfonik Viking metal dinliyorum.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem bu aralar old school kafalardayız, o zaman hayatım boyunca en sevdiğim müzisyenlerin bir araya geldiği grup olan Death'in en sevdiğim albümü 1995 çıkışlı Symbolic 'ten gelsin:

https://www.youtube.com/watch?v=a8-LXetufKM

Chuck Schuldiner gibi bir değeri kaybetmiş olmak gerçekten çok yıkıcı. Her ne kadar bir alt kültür de olsa bu tarz müziğin içindeki mihenk taşlarından biridir Chuck ve Death. Ecnebilerin de dediği gibi "Chuck is not dead, he is DEATH."

Edit: Vay arkadaş, piyasadan o kadar kopmuşum ki şimdi biraz Death'in özgeçmişine bakayım dedim Mart 2015'te de Scott Clendenin gibi efsanevi bir bassçıyı kaybetmişiz. Cumartesiyi Pazara bağlayan bu gece Control Denied eşliğinde biraz demlenmek gerek anlaşılan.
    crystal mountain ile beraber en sevdiğim parçasıdır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yaşlanmış bu elemanlar.Judas Priest deyince aklıma hep 80lerdeki imajı geliyor aklıma.Uzun süreden beri de takip etmiyordum,şimdi bu şekilde görünce bende kendimi yaşlı hissettim.
    Adamlar eskidi, ama müzikleri asla eskimedi benim için.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Bırakın bu metal işlerini haydi halaya

Motosikleti
    Alıntı In Flames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel başlık,burada birkaç paylaşımda bulunmak isterim..

Başlıyormm...
    Twisted Sister

Arkadaşlar bu adamları es geçmek büyük bir kayıp olur..

Bu şarkı mesela.. zibilyon tane iskandinav gelse boyle bir şey uretebilir miii ? Mümkün değil,dinleyiniz efendim..

https://www.youtube.com/watch?v=v-Vxj1cibVg

Peki Burn in hell e ne demeli ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZTJc_Yt2Z4s

son bir örnek daha ;

https://www.youtube.com/watch?v=_c41zojXVQI

artık gerisi size kalmış paylaşımlarım devam edecekkk....
    Nickname In Flames ama glam paylaşımlar : )

O zaman In Flames'in en güzel Swedish Melo-Death tarzındaki albümlerinden biri olan Whoracle'dan gelsin;

Metilen ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT09 Tracer
    Slayer değer mi görmüyor Metal müzik popülaritesi biraz geçti daha doğrusu millet doydu, sene 1998 yada 1999 harbiye açık havada çıkmıştı slayer, ne konserdi beah, 1995-2005 arası konser oldu mu hep tıklım tıklım olurdu, çünkü iletişim zor grupların gelmesi zordu vs, şimdi festival oluyor emaan deyip gitmiyoruz bile yada yaşlandık

özetle nerde o eski günler, ulen halkalıdan akmar pasajına kaset,cd almaya giderdim kafama sokiim, şimdi spotify var

bide şu konsere gidemedim ya, tüm eski arkadaşları görürdük
    http://www.biletix.com/etkinlik/UWM33/ANKARA/tr

Motosikleti
    Valla ilk defa duyuyorum. Slayer'ın değer görmediğini kim söylüyor ? Biz 80 sonu kuşağından olanlar Slayer'a yeterince taptı. 2005'te de Rock Republic'te hacı da olduk Slayer, Overkill, Doro ve In Flames'i canlı görerek. Bence eski popülaritesi kalmadı. Tıpkı Judas gibi, Maiden gibi, Exodus gibi, Testament gibi, ismini sayamayacağım kadar çok sayıda kültleşmiş grup gibi. Olay bundan ibaret. Zaman hızlı değişiyor.

Gorefest nickini de gördüm ya şu gebeş dolu forumda ölsem de gam yemem. Rise to Ruin, Chapter 13 gibi albümlerle zirve yapmış; Mindloss ile yepyeni kavramları metal müzik piyasasına sokmuş gruptur. Jan Chris de Koeijer metal dışında işlerle uğraşacağım diye dağıttı gitti ortalığı. Çok yazık oldu.

Cenotaph'ı da son albümlerinden sonra bir türlü canlı izleyemedim maalesef. Kadro tam ölüm. Witchtrap, Asafated, Cenotaph, Ascraeus. Türk ekstrem metal piyasasının mihenk taşları. Zaman çok hızlı geçiyor. Haberim bile olmadı böyle bir konserden.

Bu arada Akmar'da Zihni Müzikte hala orijinal kasetler satılıyor. 3-5 TL fiyat aralıklarında. Buradan geçtiğimiz yıllarda Benediction - Grind Bastard ve Morbid Angel - Formulas Fatal to the Flesh albümlerini almıştım. Arada bakmanızı tavsiye ederim. Çok güzel nostalji yaptırıyorlar insana. Ortaokul yıllarımdan kalma Sony Walkman'imi iyi ki atmamışım diyorum bazen : )

Motosikleti
    MT09 Tracer
    Biz şanslıyız ya, eskiden konser biletlerini bile saklardık, ağır metalciyiz diye o heyecanı yaşamak apayrıydı, yaşayanlar bilir sadece ulen gaza geldim, en sevdiğim moonspell parçasıyla devam ediyorum moonspell türkiyeye ilk gelişi 1998 yada 1997 idi, liseli ergen olarak güneş alnında deli gibi içip, konser başlamadan önce Tanrım bana güç verde şu konseri normal insan evladı gibi izliyeyim duamı hala hatırlarım

son 1 dakikada nasıl bir tutkuyla çalındığını görebilirsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slayer değer mi görmüyor Metal müzik popülaritesi biraz geçti daha doğrusu millet doydu, sene 1998 yada 1999 harbiye açık havada çıkmıştı slayer, ne konserdi beah, 1995-2005 arası konser oldu mu hep tıklım tıklım olurdu, çünkü iletişim zor grupların gelmesi zordu vs, şimdi festival oluyor emaan deyip gitmiyoruz bile yada yaşlandık

özetle nerde o eski günler, ulen halkalıdan akmar pasajına kaset,cd almaya giderdim kafama sokiim, şimdi spotify var

bide şu konsere gidemedim ya, tüm eski arkadaşları görürdük
    http://www.biletix.com/etkinlik/UWM33/ANKARA/tr

https://www.youtube.com/watch?v=yew9L0Xjm_g
    1999 harbiye açık sanırım Tom Araya'nin "bilek mecik bilek mecik" diye tempo tutan seyircilere "Black Magic mi istiyosunuz ? Black Magic çalmayacağız,ne çalarsak onu dinleyeceksiniz" dediği konser olabilir heheh ben gitmedim de arkadaşlar oyle anlattı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz şanslıyız ya, eskiden konser biletlerini bile saklardık, ağır metalciyiz diye o heyecanı yaşamak apayrıydı, yaşayanlar bilir sadece ulen gaza geldim, en sevdiğim moonspell parçasıyla devam ediyorum moonspell türkiyeye ilk gelişi 1998 yada 1997 idi, liseli ergen olarak güneş alnında deli gibi içip, konser başlamadan önce Tanrım bana güç verde şu konseri normal insan evladı gibi izliyeyim duamı hala hatırlarım

son 1 dakikada nasıl bir tutkuyla çalındığını görebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=P6EjQZujthI
    hocam,yeni hevesli metalci arkadaşları korkutmayalım boyle paylaşımlarla )

şaka bi yana bu brutal vokale hiç alaşamadım.bu haric, kalp kalp

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson

İsveçin köpeğiyiz köpeği

Motosikleti
    MT09 Tracer
    buralar hep pis metalci dolmuş

sahne şovunu çok beğeniyorum

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    [/COLOR]
    arch enemy den taze taze sıcak sıcak

https://www.youtube.com/watch?v=mjF1rmSV1dM
    Hastasıyız dede hiç unutmam açtım dinliyorum işyerinde sayfa altta çalıyor bizim eleman demesinmi bu adamın boğazları acımıyormu diye gösterince epey dumur olmuştu
    Sayılırsa bunlarda benden olsun aklıma gelenlerden ilk 2 tane..

https://youtu.be/CB8FcRv5YJo

https://youtu.be/AY5LRReFYus
    Bi cevap veremedik gitti
    Bu mobilden ekleyemiyorum artık sebebi nedir acaba telefon değiştirdik ondanmı acaba androidde de ara sıra olmuyordu ama bunda hiç yapamadım bilen söylesin youtube mobil uygulamasından alınca olmuyor safaridenmi almak gerekiyor linki ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsveçin köpeğiyiz köpeği
    o zaman isveçlinin hası,kralı,padişahı gelsin...

8.Parça Prelude to April e dikkat,dinleyiniz efendim..

zamaninda bu adamın nota bilmediği geyikleri vardı,devam ediyor mu bu geyikler

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

zekeriya şaka mı bu , cidden dinliyo musun bunları ?

insanları metalden soğutmayın ya :(
    Metilen bunu beğendi.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aha pis metalciler toplanmış Aç sesi aç aç redneck geldi...
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Accept ten Wolf abi,

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Zekeriya kurtaracam seni bunlardan.. tedavine Kreator ile başlamak istiyorum,

şu an için daha hafif müzikleri bünyen kaldırmayacaktır,zamanla aşacağız tabi bunları

Ve bir klasik geliyor şimdi;

Metilen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler