Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Oltacı & Motorcu Paylaşımları Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar olta meraklısı motorcuların hiç sesi çıkmıyor.artık diyorum burada buluşsak.
    benden ilk oltayı atması bakalım kimleri yakalayacağım

adana sazanı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR125 2007
    Selamlar. adım faruk. bende Yamaha Ybr125 var. bende balık hastasıyım. sizinle tanışmak ve değişik yerlere balığa gitmek isterim.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    tekila bende ümraniyede çakmaktayım

oltaya takılan 3. paluk benim devamını alalım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ömrümü yedi bu iş, 4 yıldır yeminliyim balığa gitmiyorum. halbuki motor var şimdi nere istersek gidebiliriz ozaman çektiğimiz kahırlar olmazdı ama tövbe demişim bir kere.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    valla bir sene dir balıga cıkamıyorum..heeey gidi günler heyy..

demir gürsel abi foto neresi?
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    balıkçılık varda motor mevcut değil inşallah seneye bu balık avı için bir tane enduro alacağım herkese rastgele

babaçi çok güzel kısmet yapmışsın,ben gölde olta atarım.eyer seninkiler kadar bol yakalasam taşıyamam herhalde.ama çok güzel eline sağlık.öğreten olsa deniz olayınada gireceğim ama denemelerim boş çıktı bende vazgeçtim.

Alıntı tekila_30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. adım faruk. bende Yamaha Ybr125 var. bende balık hastasıyım. sizinle tanışmak ve değişik yerlere balığa gitmek isterim.
    tekila değişik yerlere balığa gidelim ama nasıl yapacağız.adana nireeee senin oralar nireeeee.ama gönüllerimiz bir olsun hayat bu belli olmaz belki bir gün.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ömrümü yedi bu iş, 4 yıldır yeminliyim balığa gitmiyorum. halbuki motor var şimdi nere istersek gidebiliriz ozaman çektiğimiz kahırlar olmazdı ama tövbe demişim bir kere.
    abi balığa tövbe olmaz yapma.hadi mangala attığında yanına açtığın nevaleye desen anlarım,gel sen yine yakalada paylaşım olayına uzak kalma

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bir sene dir balıga cıkamıyorum..heeey gidi günler heyy..

demir gürsel abi foto neresi?
    heeey gidi günler ya.ben tutayım sen seyret böyle...sözleşelim beraber gidelim bi gün.yere gelince hoca restoranın önündeki burun,süleyman demirelden aşağı inerken yeni devlet hastanesinin aşağısında...balığa çıktımmı oraya giderim...beklerim isoyuda kapar gelirsin.

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balıkçılık varda motor mevcut değil inşallah seneye bu balık avı için bir tane enduro alacağım herkese rastgele
    abi balıkçılık varsa motorda olmalı.arabayla her yere giremezsin sana dediğin gibi bir enduro ayarlayalım.
    vallahi evimde yer olsa sırf balık için bi motor daha alacagım.çünkü er5 ' e kıyamıyorum çoğu zaman,buda oltacılık hayatımı çok etkiliyor.ama naaparsın yer yok.bi evde 4 tane bazen 5 tane motor oluyor.
    bu arada paylaşıma tam gaz devaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmm

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi balığa tövbe olmaz yapma.hadi mangala attığında yanına açtığın nevaleye desen anlarım,gel sen yine yakalada paylaşım olayına uzak kalma
    her gittiğim yerde her türlü balıktan yakalamışlığım vardır. çocukuluğumda olta misina bulamayıp toplu iğne iplikle bile balık yakalamışımdır. bu iş için yürümediğim yol, çıkmadığım dağ tepe, girmediğim macera kalmadı. bir yerde balık var sözünü duymayayım, en kısa zamanda orada biterdim. yalnız başıma ıssız dağlarda dere içinden her türlü tehlikeyi göze alarak yaptım bu işi. ozaman motor da yoktu altımda tabanvay turizm seyahat ediyordum. en son artık yaş kemale erdi deyip dere ve göl işini bırakarak denize yöneldim. çinekop, kaya balığı, istavrit, baya balık yakaladım denizde. bir kaya balığını yakalamak için kayalıkların içinde iki büklüm 2 saat beklediğim olmuştur. yedim doydum, işin zevkini çıkardım.
    velhasıl kelam:
    4 yıl önce bizim deniz kıyısındaki dalgakıranlara kefal sürüsü yanaşmıştı. deniz kum gibi balık kaynıyordu irili ufaklı, bir balık manyağı için rüya gibi bir durum anlayacağın. 3 gün boyunca sabah gittim akşam döndüm. eğer şu durumda 1 tane bile balık yakalayamazsam bu işi bırakırım diye yemin ettim baştan. bildiğim her oltayı her yemi denedim ama 1 tane bile yakalayamadım.
    nasibimiz kesilmiş dedim ve yeminime uyup bu işi bıraktım.
    oh be dünya varmış, kurtuldum bu hastalıktan
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    Comet
    her gittiğim yerde her türlü balıktan yakalamışlığım vardır. çocukuluğumda olta misina bulamayıp toplu iğne iplikle bile balık yakalamışımdır. bu iş için yürümediğim yol, çıkmadığım dağ tepe, girmediğim macera kalmadı. bir yerde balık var sözünü duymayayım, en kısa zamanda orada biterdim. yalnız başıma ıssız dağlarda dere içinden her türlü tehlikeyi göze alarak yaptım bu işi. ozaman motor da yoktu altımda tabanvay turizm seyahat ediyordum. en son artık yaş kemale erdi deyip dere ve göl işini bırakarak denize yöneldim. çinekop, kaya balığı, istavrit, baya balık yakaladım denizde. bir kaya balığını yakalamak için kayalıkların içinde iki büklüm 2 saat beklediğim olmuştur. yedim doydum, işin zevkini çıkardım.
    velhasıl kelam:
    4 yıl önce bizim deniz kıyısındaki dalgakıranlara kefal sürüsü yanaşmıştı. deniz kum gibi balık kaynıyordu irili ufaklı, bir balık manyağı için rüya gibi bir durum anlayacağın. 3 gün boyunca sabah gittim akşam döndüm. eğer şu durumda 1 tane bile balık yakalayamazsam bu işi bırakırım diye yemin ettim baştan. bildiğim her oltayı her yemi denedim ama 1 tane bile yakalayamadım.
    nasibimiz kesilmiş dedim ve yeminime uyup bu işi bıraktım.
    oh be dünya varmış, kurtuldum bu hastalıktan
    mendireğin oradan çıkan kefalleri diyorsan haklısın be abartmıyorum yetişkin bir insanın kolu kadar tutulan gördüm
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Ducati 797
    mendirek nire gardaş ben samsundayım da
    bacağım kadar olanını gördüm aklım gitti

Motosikleti
    Comet
    samsun merkezde dalgakırana orada mendirek diyorlar,samsun fuarının kurulduğu dönemlerde bir kaç ay kalmıştım.çiftlik caddesinde yediğim ekmek arası dönerin tadı hala damağımda

Motosikleti
    Ducati 797
    ozaman hoş gelmiş hoş gitmişsin diyelim. orada da balık maceram oldu fakat benim bahsettiğim yer 19 mayıstaki limanı civarı. dediğin yerde herzaman kefal olur, benim dediğim yer ise büyük bir sürünün birkaç günlüğüne uğradığı bir yer. ozaman oraya denk gelmişti yani bulunmaz nimetti

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Daha az önce geldim balıktan....5-10 tane isparoz 1 tane zargana yakaladım... Resim çekerim yarın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha az önce geldim balıktan....5-10 tane isparoz 1 tane zargana yakaladım... Resim çekerim yarın....
    zokaylamı avlanıyorsun ve nerede avlanıyorsun eger karşıyaka sahilinde avlanıyorsan zokayı dene ekimdede subye başlıyor bilgine

tigermbz hem aklım gitti diyorsun hemde yemin diyorsun.balık sürüsünde balık alamamışsın olamazmı.hem hatırlatayım bizim buralarda atlayan balık oltaya gelmez derler.
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp bekliyoruz resimlerini.bu arada er5 ine dikkat et çizme,ben arka tutacağı kepçenin sapıyla çizdim biraz,çok zoruma gitti vallahi.sırf balık için bi ufak motor alasım var.
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zokaylamı avlanıyorsun ve nerede avlanıyorsun eger karşıyaka sahilinde avlanıyorsan zokayı dene ekimdede subye başlıyor bilgine

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tigermbz hem aklım gitti diyorsun hemde yemin diyorsun.balık sürüsünde balık alamamışsın olamazmı.hem hatırlatayım bizim buralarda atlayan balık oltaya gelmez derler.
    dostum manzarayı görmen lazımdı beni anlaman için. denize gidip te balı sürüsünü görünce aklım gitti. halbuki ben atlayan balıklardan da çok yakalamışım. okadar balığın içinden 3 gün boyunca tutamayan adamın ya rızkı kesilmiştir, ya beceriksizdir bi nane olmaz ondan. her iki durumda da ben bu işi bıraktım, sizlere kolay gelsin. siz burada paylaşın maceralarınızı, ben de bakar bakar avunur beceriksizliğime mi artık nasiplizliğime mi yanarım bilmem

Motosikleti
    demirgürselheeey gidi günler ya.ben tutayım sen seyret böyle...sözleşelim beraber gidelim bi gün.yere gelince hoca restoranın önündeki burun,süleyman demirelden aşağı inerken yeni devlet hastanesinin aşağısında...balığa çıktımmı oraya giderim...beklerim isoyuda kapar gelirsin.

valla iyi olur bir ara sözlesip gidelim iso da gelir ama malum onun market iş var uzun süre bırakamıyo ama gideriz be birgün oltalarıma bir bakım yapayım bende sağlam olanları ayırıym

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    dermirim gürselimmm çok güzel bi konu vallaha ilk fırsatta bi balık yaparız artık dimi
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

mendereste bi gün sabaha karşı.o gün çok eylendim arkadaşlar,yanımda işyerinden iki arkadaş daha vardı sabaha kadar muhabbet gırgır.başka balıklarda aldık,bunlar resimledikerimiz.çünkü 5 dk. arayla vurdular oltaya.bizim burada sazanı soğan çuvalına koyar suya bırakırız,gidene kadar canlı kalır.

buda yine başka bir yakaladığım beni bayağı sevindiren bi sazan,bunda yine sabahlamıştım,gece ve sabaha karşı bikaç parça almıştım ama asıl kuzuyu öğlen saati aldım.
    bıraktım diyenlere gaz olsun

Motosikleti
    way way way ne yakışıklı sazan o öyle abi emeginin hakkını almak gibisi yok şu ramazan bitsinde sen ben iso başka gelen arkadaşlarda olursa şöööyle bir balık sefası yapalım be gercekten gaza geldim haaaaaa

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler