Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Yabancı Hıp Hop...R&B...Rap...Nostalji Paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim salon derken kebap salonumu...bady bouldıngmı..
    len kebap salonunda hip hop çalınırmı düşüncesiz fürek tabikide vücüt geliştirme salonundan bahsediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    vay metehan sende ne cevherler varmis house of pain eski albumleri bilir misin
    Been here, done that before and survived

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    cakalaz nerde heey adamım kople kople kople tikiyiz
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı

bak bu siteye gir...bişeye tıklamadan 5-10 saniye içinde bir parça gelecek otomatikman...yazdıklarından hangi parça bu...bayılıyorum bende...

http://www.sean-paul.net/

mete_han Abii O Dediğin Parça [ Give İt Up To Me ]

Onu Yazmamıştım Ama Oda Süper Bi Parça Harbi

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy bizim panda yavrusu nelerde bilir miş, fakat neden hiç ICE CUBE dan bahsetmedin şaşırdım...
    O ne bilir Ice Cube ü,down low'ı,nana'yı,Afrika Bambaataa yı...
    Piyasa adamı o

Geyik bir yana da baya yol katetti Metehan Önceden Cezayı savunup dururdu bana,şimdi daha sağlam işler yapanların olduğunu bilmesi bile bir ilerlemedir

Mete_han ın çok yakında çıkacak olan rap albümü "Lanet Dünyadaki Koca Popolu Beyaz " albümünü almayı unutmayın

Şimdi geyiği bir yana bırakıp üç beş birşeyler de ben karalayım...

Kusursuz ki rap piyasasının en önde gelen isimleri zenci raperlardır.Rap demek zenci demektir.Benim ilk başta aklıma gelip tavsiye edebileceğim raperlardan bir kaçı şunlar,Jay Z,DMX,Obie Trice,Dr. Dre,Snoop Dogg,Ice Cube ve daha ismini yazacağım onlarca isim
    Beyazlar yokmudur?Tabi ki vardır,ben de bu işi en iyi yapan beyazdan bahsetmek istiyorum...

EMINEM

Gerçek adı Marshall Bruce Mathers olan Eminem 17 Ekim 1972 tarihinde Detroit de dünyaya gelmiştir.En büyük özelliklerinden biri de Zencilerin baskın olduğu bu piyasa da Zencilerin bile kabulleneceği kadar ün yapabilmiş olmasıdır.
    Babası Eminem'i 18 aylıkken terketmiştir.Çocukluğu genellikle zencilerin bulunduğu bir mahalledeki bir karavan da geçmiştir.Şarkılarında belirgin bir şekilde çocukluğundaki ve ileriki dönemlerdeki yaşadıklarından bahseder ve öfkesini kusar.
    8 mil filminde kendi hayatını oynayan Eminem,raperlık dışında da yeteneğini göstermiştir.

Daha Eminem hakkında sayfalarca yazı yazılabilinir ama o kadar uzun yazıyı okumak isteyecek çok kişi olacağını sanmıyorum

kapella bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy bizim panda yavrusu nelerde bilir miş, fakat neden hiç ICE CUBE dan bahsetmedin şaşırdım...
    dostum bu şabanı filmlerde gördükçe soğudum ben...işin aslı sevmiyorum...tabi topiğin amacı sevdiklerimi paylaşmak...yani genel kültür kaygısı taşımıyorum...

işte ıce cube...malzeme bu...

bu topitop artiz olmaya karar verdi...

http://www.youtube.com/watch?v=JqjjYbho_NM

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len kebap salonunda hip hop çalınırmı düşüncesiz fürek tabikide vücüt geliştirme salonundan bahsediyorum
    dede sen sazanmısın....yoksa alabalıkmı...

Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay metehan sende ne cevherler varmis house of pain eski albumleri bilir misin
    inanırmısın hiç dikkatimi çekmedi...youtubede bikaç videolarını izledim sadece...

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cakalaz nerde heey adamım kople kople kople tikiyiz
    yahu bu Burak KUT tam sopalık...o ne iğrenc bir parça öyle...ıyghh...Allah korusun...

Alıntı by_MaViM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han Abii O Dediğin Parça [ Give İt Up To Me ]

Onu Yazmamıştım Ama Oda Süper Bi Parça Harbi
    gerçekten seanın tarzı çok farklı...ses renginin verdiği bir ayrıcalık...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ne bilir Ice Cube ü,down low'ı,nana'yı,Afrika Bambaataa yı...

Tuncerim bu saydıkların bence piyasa elemanları...başarılı olamayanlar...yerine ulaşamayan spermler...

Piyasa adamı o

darılırım...sen çelik çomak oynarken 1986 larda 87 lerde...ben MC Hummer (Ekin taş diz...) dinliyordum...piyasa dediğin HIT...:P

http://www.youtube.com/watch?v=okHj6_smob0

Geyik bir yana da baya yol katetti Metehan Önceden Cezayı savunup dururdu bana,şimdi daha sağlam işler yapanların olduğunu bilmesi bile bir ilerlemedir

Ceza halen adamım...ve tek...bu yabancı topiği olduğu için isimleri anılmasın bence...

Mete_han ın çok yakında çıkacak olan rap albümü "Lanet Dünyadaki Koca Popolu Beyaz " albümünü almayı unutmayın

Şimdi geyiği bir yana bırakıp üç beş birşeyler de ben karalayım...

Kusursuz ki rap piyasasının en önde gelen isimleri zenci raperlardır.Rap demek zenci demektir.

Benim ilk başta aklıma gelip tavsiye edebileceğim raperlardan bir kaçı şunlar,Jay Z,DMX,Obie Trice,Dr. Dre,Snoop Dogg,Ice Cube ve daha ismini yazacağım onlarca isim

bu isimlerin içine FAT JOE koymazsan olmaz...:P

Beyazlar yokmudur?Tabi ki vardır,ben de bu işi en iyi yapan beyazdan bahsetmek istiyorum...

EMINEM

Gerçek adı Marshall Bruce Mathers olan Eminem 17 Ekim 1972 tarihinde Detroit de dünyaya gelmiştir.En büyük özelliklerinden biri de Zencilerin baskın olduğu bu piyasa da Zencilerin bile kabulleneceği kadar ün yapabilmiş olmasıdır.
    Babası Eminem'i 18 aylıkken terketmiştir.Çocukluğu genellikle zencilerin bulunduğu bir mahalledeki bir karavan da geçmiştir.Şarkılarında belirgin bir şekilde çocukluğundaki ve ileriki dönemlerdeki yaşadıklarından bahseder ve öfkesini kusar.
    8 mil filminde kendi hayatını oynayan Eminem,raperlık dışında da yeteneğini göstermiştir.

Daha Eminem hakkında sayfalarca yazı yazılabilinir ama o kadar uzun yazıyı okumak isteyecek çok kişi olacağını sanmıyorum

evettt...yorumcuları tanıtmaya devam edelim...bu akşam Fat Joe da sıra...yavaş yavaş beyler...

fattt....joeeeeeeeeeeeeeeeee....

en son tv de METRO + da dinlemiştim...Jennıfer Lopezle...diğer yorumcuların tersine Fat kırılgan bir yapıya sahiptir...tipik agresif ve şiddet sever bir kişi değildir...bu yapısının altında sevecen bir kalp yatar...

Gerçek adı Jose Antonio Cartagena olan Joe Bronx New York da büyüdü...93 ten beri rap yapar...Fat Joe'nin 50 Cent ile büyük bir atışması oldu.

Ashantı ile olan parçasını dinlemelisiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=Hw4_20-q0sQ

50 Cent The Massacre isimli albümünde yer alan Piggy Bank isimli parçasıyla Fat Joe'ya sataşmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=7rTGlrWQqZs

Fat Joe ise "Fake Gangsta", "Fuck 50" ve "Fat Joe 50 Dis Track" isimli parçalarıyla karşılık vermiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=DCYOYw_LdDA

Torunum vermiş olduğun linkdeki şarkıyı az sonra dinleyeceğim
    öp

kıro dedecim bunu dinledinmi...

50 Cent Straight To Da Bank

http://www.youtube.com/watch?v=jdkyugXj9Pg

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kıro dedecim bunu dinledinmi...

50 Cent Straight To Da Bank

http://www.youtube.com/watch?v=jdkyugXj9Pg

son albumunden bir parça
    Torunum ve bu klibi daha once izlememiştim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Farklının Farkını FARKLI OLAN Farkederrr

Diye Bi Söz Varya İşte Ondannn Ahanda FARKLI

forrap [ Akon Smack That Ft Eminem ]

Dinlemediysen Dinlemeni Tavsiye Ediyom Bak

Tek Kelime İle Muhteşem Bi Parça

Motosikleti
    biz bunlarla büyüdük...Enstrümansız müziğin ilklerinden Bobby Mcferrın...klibindeki efsanevi aktörü tanıdınız herhalde...

Bobby Mcferrin - Don't Worry, Be Happy

http://www.youtube.com/watch?v=yjnvSQuv-H4

bildiğiniz ve dinlediğinizde sizi yine çekecek bir parça...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı by_MaViM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forrap [ Akon Smack That Ft Eminem ]

Dinlemediysen Dinlemeni Tavsiye Ediyom Bak

Tek Kelime İle Muhteşem Bi Parça

Dinledim tabi ki canım,klibiyle birlikte mp3 ü de arşivimde bulunuyor

Motosikleti
    şu aralar HIT olan parça .............

Rihanna - Umbrella

bu kadar güzel bir kadın nadiren gördüm...

dinlemenizi tavsiye ederim..........

http://www.youtube.com/watch?v=X7bK4Vee36M

sonuna kadar dinlerseniz ritmi yakalayabilirsiniz...

altyapısı Jay- Z ye aittir...kendilerine uyuz olduğumdan es geçiyorum...sadece feat...

Motosikleti
    Rihanna

Robyn Rihanna Fenty, bilinen adıyla Rihanna (20 Şubat 1988,Barbados)Amerikalı şarkıcıdır.Barbadoslu beyaz bir babanın Ronald Fenty ve Guyanalı siyah bir annenin Monice Fenty en büyük kızları olarak dünyaya geldi.Ünlü olmadan önce Amerika'daki Teknik Okul benzerindeki Combermere adlı okula gitmiştir. Rihanna, okulunda düzenlenen bir yetenek sovunda Mariah Carey'in "Hero" isimli parçasını seslendirerek yeteneğini göstermiştir. Ayrıca okulunda düzenlenen bir güzellik yarışmasında birinci seçilmiştir. Nihayet bir arkadaşı onu Bardabos'ta tatilini geçirmek üzere eşiyle birlikte bulunan ünlü Newyork'lu yapımcı Evan Rodgers ile tanıştırınca Rihanna'nın yeteneği onu okulunda ve çevresinde dinleyenlerle sınırlı kalmamış, sesini ve yeteneğini tüm dünyaya tanıtma fırsatını yakalamıştır.
    Rodgers Rihanna'ya Def Jam Records'un yöneticisi ve aynı zamanda ünlü bir R&B şarkıcısı olan Jay-Z ile New-york'ta bir randevu imkanı sağlamıştır. Jay-Z Rihanna'nın sesini dinlediği ilk şarkı sonrasında onun büyük bir star olacağını anlamış Def Jam Records'tan çıkardığı ilk albümü "Music Of The Sun"için anlaşma yapmıştır. Rihanna bu kontrata imza attığı sırada henüz 16 yaşındaydı.

Keys,Beyonce Knowlessİlk single'ı "Pon De Replay" sayesinde Rihanna uluslararası çapta hem tanınmış hem de büyük bir başarı sağlamıştır. Kendisiyle yapılan bir röportajda kendisine müzikal anlamada örnek aldığı isimler arasında Alicia ve Mariah Carey'i göstermiştir.

Rihanna

Robyn Rihanna Fenty, bilinen adıyla Rihanna (20 Şubat 1988,Barbados)Amerikalı şarkıcıdır.Barbadoslu beyaz bir babanın Ronald Fenty ve Guyanalı siyah bir annenin Monice Fenty en büyük kızları olarak dünyaya geldi.Ünlü olmadan önce Amerika'daki Teknik Okul benzerindeki Combermere adlı okula gitmiştir. Rihanna, okulunda düzenlenen bir yetenek sovunda Mariah Carey'in "Hero" isimli parçasını seslendirerek yeteneğini göstermiştir. Ayrıca okulunda düzenlenen bir güzellik yarışmasında birinci seçilmiştir. Nihayet bir arkadaşı onu Bardabos'ta tatilini geçirmek üzere eşiyle birlikte bulunan ünlü Newyork'lu yapımcı Evan Rodgers ile tanıştırınca Rihanna'nın yeteneği onu okulunda ve çevresinde dinleyenlerle sınırlı kalmamış, sesini ve yeteneğini tüm dünyaya tanıtma fırsatını yakalamıştır.
    Rodgers Rihanna'ya Def Jam Records'un yöneticisi ve aynı zamanda ünlü bir R&B şarkıcısı olan Jay-Z ile New-york'ta bir randevu imkanı sağlamıştır. Jay-Z Rihanna'nın sesini dinlediği ilk şarkı sonrasında onun büyük bir star olacağını anlamış Def Jam Records'tan çıkardığı ilk albümü "Music Of The Sun"için anlaşma yapmıştır. Rihanna bu kontrata imza attığı sırada henüz 16 yaşındaydı.

Keys,Beyonce Knowlessİlk single'ı "Pon De Replay" sayesinde Rihanna uluslararası çapta hem tanınmış hem de büyük bir başarı sağlamıştır. Kendisiyle yapılan bir röportajda kendisine müzikal anlamada örnek aldığı isimler arasında Alicia ve Mariah Carey'i göstermiştir.
    Google'de aratıp aratıp burada artislik yapıyo işi gücü copy,paste

Motosikleti
    Google'de aratıp aratıp burada artislik yapıyo işi gücü copy,paste
    kanka bu hatunu bende Power fm dinleye dinleye keşfettim yani...napim la...yeni aşık oldum...sırılsıklam hemide...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hiç güzel değil be

Motosikleti
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç güzel değil be

şu klibi izlesene lütfen....

bugün bendensiniz yine...hadi bakalım...

snoop dogg lay low....biraz arabesk ritimler var...bakalım beğenecekmisiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=eXhqt...elated&search=

Motosikleti
    Cypress Hill Insane in the Membrane

bomba parçadır...tavsiye edilir...

http://www.youtube.com/watch?v=SvV-upQVoFs

Motosikleti
    http://www.sean-paul.net/

tıklayın 5 saniye bekleyin...güzel bir parça sizi bekler....

Motosikleti

kammmm bebii kammmmm...

bi dinle yerinde durabilirsen helal olsun...

k7 come baby come...klasikleşmiş artık...bomba parça yani...

http://www.youtube.com/watch?v=Mp3Oazu_iBA

..

Motosikleti
    her zamanki gibi sizi düşündüm...yine yeni yeniden...bu parçayı sevdiğinize dinletin...İngilizce bilmenize bilmesine gerek yok...inanılmaz bir romantik parça...

http://www.youtube.com/watch?v=taOro7rRi8c

Brian Mcfadden Like only a woman can

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)