Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Akvaryum Hobisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Akvaryum hobisiyle ugrasan ugraşmak isteyen herkes buyursun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim 110 lt karma akvaryumum var.çok keyifli bir uğras ama biraz pahali(malum öğrencilik)yakın zamanda birde yavru muhabbet kuşu alıp onu eğıtmeye baslamayı dusunuyorum

Harika.Ben de şu anda öğrenci olduğum için hiçbir şey ile uğraşmıyorum.5o litre civarı full atman malzeme ile donatılmış macar yosunu ve quartz kuma gömülmüş birkaç elodea bitkili lepistes akvaryumum vardı.Ayrıca ana tanktan daha güzel olan bir yavru akvaryumum vardı.Kütüğe macar yosunu sarmıştım.İçine yavruları salıp led lambalardan yaptığım aydınlatmayı açtığımda aldığım zevk harikaydı.Lepistes konusunda bilgili olduğumu düşünüyorum.Yardım edebileceğim birşey olursa zevk duyarım.

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıllarca ciklet türü besledim.en sonda tropheus besledim.cok güzel bi hobi.ama güzel balıklar için tecrübe gerektiriyor.
    Live to ride,ride to live

Bana göre bakılması en zor balık discus sanırım.Ama o kadar güzel bir görüntüsü olan balık daha bilmiyorum.(Tatlı su)

Motosikleti
    Lifan discovery 150
    bitki akvaryumu olan varmı aranızda ben 60.40.40 akvaryum yaptırdım daha dolduramadım boş duruyor..
    2. el satılık dış flitreye ihtiyacım var.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    160 lt akvaryumum var içinde 8 tane koi ve 1 tane köpekbalığı var.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 lt akvaryumum var içinde 8 tane koi ve 1 tane köpekbalığı var.
    Senin çikletlere ne oldu Derya?(bu arada ben Kaan okuldan =) )

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı okg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin çikletlere ne oldu Derya?(bu arada ben Kaan okuldan =) )
    Ramazan bayramında tatildeyken intihar ettiler. Havalandırma durmuş geldiğimde 30 küsür ciklet suyun tepesinde asılı duruyolardı su bembeyazdı..
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan bayramında tatildeyken intihar ettiler. Havalandırma durmuş geldiğimde 30 küsür ciklet suyun tepesinde asılı duruyolardı su bembeyazdı..
    Geçmiş olsun Ahmet hocanın çikletlerde hakkın rahmetine kavuştular arkadaşta piranaları getirdi =) şimdi çiklet yavruları yem oluyor :DD

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Jusched adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitki akvaryumu olan varmı aranızda ben 60.40.40 akvaryum yaptırdım daha dolduramadım boş duruyor..
    2. el satılık dış flitreye ihtiyacım var.
    Eheim verelim

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    600 litre bitkili 100 litre boş yem için gerekli canlıları beslediğim akvaryum
    (bu arada diskus bakılması en kolay balıktır sadece pahalı olduğundan çok zormuş gibi algılanıyor)
    tabi son akıbetlerini bilmiyorum depremden beridir eve hiç girmedim (korkuyorum arkadaş giremiyorum eve)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 litre bitkili 100 litre boş yem için gerekli canlıları beslediğim akvaryum
    (bu arada diskus bakılması en kolay balıktır sadece pahalı olduğundan çok zormuş gibi algılanıyor)
    tabi son akıbetlerini bilmiyorum depremden beridir eve hiç girmedim (korkuyorum arkadaş giremiyorum eve)
    Vayy otopsici. Seni görmek mutluluk verici.Deprem sonrasında merak ettik seni.Aramızda olmana gerçekten çok sevindim. Çok geçmiş olsun diyeyim tekrar.Bir ara discus işine gireceğim bende.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

bi kaç resim ekleyimde şenlensin topic biraz aslında akvaryumun tamamının olduğu bi kaç foto da vardı ama bulamadım şimdi bi denk geldiğimde onuda koyarım hoş benim hobim değil balıklardan da pek hoşlanmam ama bizim kuzen hastası işte.
    ANGARAJ

Motosikleti
    cygnus rs
    bende de akvaryum vardı 100lt ama bıkkınlık geldi tanesine 15-20 lira verdiğğim balıklarım her allahın günü düzenli olarak hiç sapmadan teker teker ölmeye başlayınca akvaryumu bıraktım,o sırada köpek almayı düşünüüyodum ama karşıma kedi çıktı sokak kedisi aldım onu besliyorum şimdi adı cırcır, ama akvaryum hevesim de yeniden kıpraşmaya başladı.Kursammı kurmasammı bilemiyorum bu salak yakalamaya çalışırken içine düşer diye korkuyorum ,tekir cinsi kımıldayan herşeye atlıyor,evde paçalarıma saldırıp kaçıyor artık kapıları kapatıp uyuyoruz ailecek çünkü gecenin bivakti yatağın üstüne zıplıyor,kaç kere öldürülüyorum zannettim,annem çorba karıştırırken tencereye atladı hayvan, allahtan yeni ısıtıyoduk da akşam yemeği olmadı .kedi ile akvaryum bakan varmı acaba ?

Not:arkadaşım pirana besliyor kocaman oldu balıklar bildiğin et yiyorlar ama başka balık sokamadığımız için akvaryum çok pis filitre falan fayda etmiyor vatos lazım da nası yapcaz onu piranaları çıkarıp vatos atsak sonra onu çıkarıp piranaları içine atsak sonra vatos yalnız kalacak onu napıcaz ?

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Benimde 1 adet 500
    2 adet 100
    1 adet150
    1 adette 60 litre akvaryumum mevcut amerikan ciklet tanganyika ve malavi cikletleri beslemekteyim gerçekten zahmetli ve zevkli ugraş.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    biri akvaryummu dedi

100litre cüce chiclid kribensis ve yavruları..

kribensis ve canlı doğuran tankım
    250 litre..

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Akvaryumda her zaman doğallıktan yanayım.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    birkac foto bende paylaşmak isterim,
    eski tatlısu akvaryumumdan 100/40/30 ölçülerdeydi malesef dağittim şu an için .....

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    askerden önce merak ve yapabilirmiyim diye canlı doğuranlardan kılıçkuyruk almıştım vede 30 lt lik akvaryum vardı yavru vs de almıştım fakat askere geldiğimde hepsi bakımsızlıktan gitmiş şimda askerlik bitsin yine başlıcam akvaryum işine gerçekten zevki iş bence insanı rahatlatıyor resmen
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)