Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Oyun Konsolları hakkında yardım xbox / ps

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ilanda knect başka bir ilanda kameralı jtag diyor bu aynı şey mi?
    Jtag denilen şey xbox360da kırılmış versiyon, yani sınırsız şekilde kopya oyun yükleyip oynayabilirsin.

Kameralı dediği de kinekt tir büyük ihtimalle, yine de satıcıya mesaj atıp sormakta fayda var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    En basta da belirttiğim gibi online oyun değil amacım.

Hanım ile haftada 1-2 akşam birbirimizden hıncımızı cıkartalım istiyoruz. Öyle ahım şahım bir talebimiz yok.

mağazadan satış olarak aşağıdaki 2 duruma ulaştım:

Knect + 50 oyun + 2 kol'a sahip xbox 360 = 900 TL

(başka bir ilanda knect başka bir ilanda kameralı jtag diyor bu aynı şey mi?)

Diğer ürün de standart 500 hdd PS3 + 50 oyun + 2 kol = 700 TL

Knect için değer mi değmez mi ya da nasıl ilerleyeyim?
    Eğer alacağın kişi 10 yaşından büyükse Kinect gereksiz. xbox360'ın devri çoktan bitti. PES2018 falan oynanıyor ama güncel oyun artık çıkmıyor. Eğer kullanacak kişi oyun meraklısı falansa bu fiyata alacağın xbox360 onu kesmez burun kıvırır, hiç yoktan sevinecetir ama oyunlardan sıkılması için 6 ay yeterli. Bizde jtaglı kinectli xbox360 var çocuklar bütün oyunları bitirdi üstüne bir daha oynadılar artık yüzüne bakılmaz oldu. kırık olduğu için internete bağlanıp ücretli üyelik gerektiren live a da bağlanma şansı yok. Zamanında iyiydi tabi 1 oyun yükleme sadece 5TL gibi komik rakamlardı. Öyle 200-300TL oyuna para verecek göz olmadığı için böyle bir şey almıştım. Şimdi PS4 al diyeceğim ama 2000TL + oyun parası çok kasar. 1000TL lık başka hediyeler bak derim daha çok sevinir eminim. PS3 hiç alma zaten çöp.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese cevapları için teşekkürler.

Ancak cogunlukla yazılanlar okunmadıgı için farklı cevaplar geliyor.

Yardımcı olmak ıcın minnettarım ama bütçeyi geçmeyeceğimi belirtmiştim.

Haftada 1-2 gün öylesine oynayacağımız bir alet istiyorum; yani yeni oyunları calıstırıp calıstırmaması pek de umrumuzda değil ki zaten mevcutta olan güzel eski oyunları bitirmek istesek bile 50 yılda anca bitiririz muhtemel.

Çok takıntılı olmadığımız için muhtemel ps3 alacağım; teşekkürler.

Herkese cevapları için teşekkürler.

Ancak cogunlukla yazılanlar okunmadıgı için farklı cevaplar geliyor.

Yardımcı olmak ıcın minnettarım ama bütçeyi geçmeyeceğimi belirtmiştim.

Haftada 1-2 gün öylesine oynayacağımız bir alet istiyorum; yani yeni oyunları calıstırıp calıstırmaması pek de umrumuzda değil ki zaten mevcutta olan güzel eski oyunları bitirmek istesek bile 50 yılda anca bitiririz muhtemel.

Çok takıntılı olmadığımız için muhtemel ps3 alacağım; teşekkürler.
    Xbox 360 ilk çıktığında sirkeciden aldım şu an sizin söylediğiniz fiyatın baya altına. Oyunlar hep daha pahalı alet traktör gibi ses çıkarıyor. Ps4 çıktığında da ona geçtim şu ana kadar memnunum. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi xbox360 a korsan desteği bile bitecek. Ps3 daha iyi bir alet.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)