Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Müziğe takık olanlar (Audiophile)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sansui AU 919 peşindeyim bakalım pazarlığı bitirebilecek miyiz.
    İnşallah olur. Biraz daha yeni bir Sansui kullanmıştım. 20 kiloydu. Sesi sonuna kadar dayadığımda bile dip ses yoktu. Ki kırk küsür yıllık cihaz... Malesef 717 ve 919 serisi kadar iyi değildi sesi. Bu serinin güzel tarafı revize etmek çok kolay. eBay hazır kit dolu.
    joshua bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı müziksever arkadaşlara bir site önermek istiyorum;

https://rutracker.org/forum/index.php

Siteye kayıt olmanız ve torrent indirmesini bilmeniz yeterli. Hayal ettiğinizden fazlasını bulacağınızı garanti edebilirim.
    Ne kalitede iniyor ? MP3 ise hiç bakmayayım.
    Voltaren bunu beğendi.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kalitede iniyor ? MP3 ise hiç bakmayayım.
    Hepsi var. mp3 de var, CD kalitesi de, daha üstü de (24/48, 24/96, 24/192, 24bit/384kHz...)
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Trident 660
    Selamlar, kendi çapımda meraklıyım bu işlere, hazır konuyla ilgililer varken bir şey sormak istiyorum. Meridian g51 receiver, nad cd player ve wharfedale kule tip hoparlörlerim var. Amfiden balance ile oynadığımda, sesi tamamen sola verdiğimde zayıf,tamamen sağa verince güzel, ortalayınca yine güzel. Hoparlörlerde sorun yok, çünkü yer değiştirince yine aynı, balans ayarını tamamen sola verince, sadece soldayken ses zayıf kalıyor. Bu durum normalmidir ?

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı motorstorm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, kendi çapımda meraklıyım bu işlere, hazır konuyla ilgililer varken bir şey sormak istiyorum. Meridian g51 receiver, nad cd player ve wharfedale kule tip hoparlörlerim var. Amfiden balance ile oynadığımda, sesi tamamen sola verdiğimde zayıf,tamamen sağa verince güzel, ortalayınca yine güzel. Hoparlörlerde sorun yok, çünkü yer değiştirince yine aynı, balans ayarını tamamen sola verince, sadece soldayken ses zayıf kalıyor. Bu durum normalmidir ?
    tüm amplifikatörlerde balance yapınca sağ ve sol kanaldan farklı düzeyde ses gelebilir ama bariz bir zayıflama varsa iyi bir usta tarafından cihazın çıkışlarının kontrol edilmesini öneririm belki ufak tefek bir sprey temizlik işlemi ile hallolur, daha büyük bir sorun ise çıkışların değişmesi vb gibi, tavsiyem sadece sorunlu olan tarafı değil takım olarak değiştirilmesidir. Meridian, Nad ve Wharfedale ingiltere’de doğmuş kaliteli markalarıdır.
    motorstorm bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu markaların her kanal için ayrı amplifikatörü var diye biliyorum, anlattığınıza göre sol tarafta sıkıntı var, iyi bir ustaya ihtiyacı var, pahalıya patlayabilir.
    motorstorm bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Trident 660
    tüm amplifikatörlerde balance yapınca sağ ve sol kanaldan farklı düzeyde ses gelebilir ama bariz bir zayıflama varsa iyi bir usta tarafından cihazın çıkışlarının kontrol edilmesini öneririm belki ufak tefek bir sprey temizlik işlemi ile hallolur, daha büyük bir sorun ise çıkışların değişmesi vb gibi, tavsiyem sadece sorunlu olan tarafı değil takım olarak değiştirilmesidir. Meridian, Nad ve Wharfedale ingiltere’de doğmuş kaliteli markalarıdır.
    İşin ehli bir yere götürdüm, hoparlörde sorun yok şeklindeki tespitim doğru değilmiş. Neyseki amfide hiç bir problem yok, hoparlörleri yenileyeceğim, Acoustic energy aklımda şimdi. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
    drtayfun ve joshua bunu beğendiler.

Motosikleti
    İstanbul’dan temiz bir takım pioneer hpm 50 buldum bakalım pioneer sx 790 ile keyifli çalacak mı, bir arkadaşıma rica ettim benim için elden alıp getirecek kargo riskine girmek istemedim, teslim alınca bir test videosu gelir.

https://i.hizliresim.com/rh9ki1j.jpeg
    Hpm 50 ler ile elimdeki cihazları eşleştirip deneme yapıyorum sonuçlar güzel

okanbagiscan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Böyle bir şeyle test etmelisiniz.
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    ona yakın diana krall verelim

drtayfun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler