Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT de Fitness veya Urban Patenci Var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Arkadaşlar ben beş yıldır urban paten kaymaktayım,sitede fitness veya urban patenle ilgilenen var mı?

favori güzergahım İstanbul da Caddebostan sahili..Beşiktaş Sarıyer arasında da kayarım bazen..

MT de patenle ilgilenen iki teker dostları var ise beraber yol yapmak keyifli olur..
    Kerem34_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben beş yıldır urban paten kaymaktayım,sitede fitness veya urban patenle ilgilenen var mı?

favori güzergahım İstanbul da Caddebostan sahili..Beşiktaş Sarıyer arasında da kayarım bazen..

MT de patenle ilgilenen iki teker dostları var ise beraber yol yapmak keyifli olur..
    4 sene önce yazmışsın abi uplamak değişik olacak, konuya tıklarken elim ismine değdi de denk geldim

2 3 sene kadar önce ayaklarımın iyice dışa basması sonucu bıraktım kaymayı ama Seba ve powerslide'ım depoda duruyor diye biliyorum hala, gerçi onlar dursa da ben hala kayabiliyor muyum soru işareti orası. Sen de devam ediyorsan yaz geldiğinde başka kayan arkadaşlar da varsa caddebostan veya Kadıköy de 8 teker buluşması yapabiliriz.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 sene önce yazmışsın abi uplamak değişik olacak, konuya tıklarken elim ismine değdi de denk geldim

2 3 sene kadar önce ayaklarımın iyice dışa basması sonucu bıraktım kaymayı ama Seba ve powerslide'ım depoda duruyor diye biliyorum hala, gerçi onlar dursa da ben hala kayabiliyor muyum soru işareti orası. Sen de devam ediyorsan yaz geldiğinde başka kayan arkadaşlar da varsa caddebostan veya Kadıköy de 8 teker buluşması yapabiliriz.
    Ben hiç ara vermedim patene , pandemi döneminde haftada bir güne kadar düştüm tabi , paten kaymak hem çok keyifli hemde kolay .

Bisiklet e heran ulaşamıyorum ama patenleri motorun çantasına atıyorum gün içinde fırsat bulursam Bebek yada Caddebostan sahilden başlar 2-3 saat kayarım.

Salon sporları yada koşmak bana sıkıcı geliyor paten tam motorcu adama göre

Kemik kadro birkaç arkadaşım var sürekli beraber kayıyoruz , bazen Caddebostanda 10-15 kişilik uzun turlara çıkıyoruz , Beşiktaş Sarıyer , Kadıköy Dragos gider geliriz , Cumartesi yasak kalkınca deli gibi kaydık :D gelirsen yaz burdan , Paten34 paten eğitim alanından başlıyoruz genellikle , başka arkadaşlar varsa beklerim daha öncede yazmıştım ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)