Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

MT Fitness-Vücut Geliştirmeyle İlgilenenler (Koca Oğlanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    spor salonumuzda protein shake var
    kullansak mı acaba nası bi yararı olur varmı kullanan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 aydır kardio,bel,bacak,mekik yapıyorum haftada 4 gün,4 kilo verebildim.
    metabozlizma çok yavaş,ekmek yememe me rağmen göbek yağlarını eritemedim bir türlü.
    göbek için tavsiye alabilirmiyim arkadaşlar.
    Kesip bana verin hemşo, ailem bozyazı'da yaşıyor bu arada...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gobek icin takipteyim kronik gobegim var 😂

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son 10 yıldır falan (metabolizmam da sağolsun hızlıdır) vücut geliştirmek için değil de sırf yemeyi sevdiğim için daha çok yiyebilmek adına sürekli 6 ay semirip sonraki 6 ay zayıflıyorum (3-5 kilo değil, 95 ile 72 kilo arasında gidip geliyorum).

Bu süreçte göbek ve yanlar konusunda şunu söyleyebilirim, ağırlık ve kardiyo farklı günlerde yapınca daha olumlu sonuç aldım. Ağırlık gününde de ısındıktan sonra 8 minutes abs yapmayı ihmal etmiyorum ama. Ağırlık gününde de kardiyo gününde de antremandan önce l-carnitine alıyorum.

Ağırlık gününde bacak-sırt-omuz-kol sırasıyla hepsini aynı günde yapıyorum (görünür kas çıkartmak değil amacım, izole bölge çalıştırmıyorum) ve sadece ağırlık antremanından sonra protein alıyorum.

Kardiyo gününde de kesinlikle ama kesinlikle interval yapıyorum. Kardiyo antremanım da şöyle, önce koşu bandında yarım saat hiit, sonra 8 minutes abs ve arkasından yapabildiğim kadar plank, sonra da sauna ve havuz. (Yüzme kısmını eforlu yüzmeden ziyade "çimmek" şeklinde tarif edebiliriz).

Bu programı artık oturttum, en hızlı ve en iyi cevabı bu şekilde alıyorum. Vücut tipine göre farklılık gösterebilir ama denemekte fayda var.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesip bana verin hemşo, ailem bozyazı'da yaşıyor bu arada...
    ok,ama kargosu çok tutar,mustafa navgasın a veya habip navgasına teslim ederim.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spor salonuna ben de gidiyorum buna ilk cbü nün salonda başladım şuan özel bir yere gidiyorum bu iş sabır işi yemek önemli bu konuda daha et ürünlerine protein bakımından zengin besinlere yöneliceksin ilaç işine gelince 1 gram bile alma kesinlikle bizim salonda bir daha ayı var doping+protein alıyor ama insan mı dersen değil insanlıktan çıkmış ha şöyle bir konu daha var ilaç ritim bozukluğu, sinir hastalıkları, ellerde titreme gibi sorunlar çıkartıyor zararları daha var mı dersen vardır çünkü kimyasal madde sonuçta 10 gramlık ilaçta 100 gram protein oluyor
    Beyler steroid siz olmaz bu işler. Anabolizan kür yazarım beleş... bilgi saklamam.
    Önce şunu belirteyim. Yıllarca Body Buildin salonu işletmeciliği ve hocalığı yaptım. Bu işe yeni başlayanlara tavsiyem sabır kelimesini aklınıza dahi getirmeyin sporu hayatınızın parçası olarak görmezseniz başaramazsınız. Kilosu çok fazla olanlar tartıya çıkmayın (15 günde bir kez çıkın sadece). Akşam yemeğini en geç 6 da ondan sonra sulu asitli meyvalar 9 a kadar (muz yemek yok kesinlikle. ) Ve günde en az 10 km yürüyüş 2 saat te bitecek ayda 10 kilo vermek garanti. Çok zayıf olanlar hafif bady çalışması yemek kürü ve mass takviyesi. Hepsinden önemlisi anabolizan kür ... Vücut yapmak isteyenler size isim vermeden anlatayım tanıyanlar çıkar belki. Böbreğini aldılar benim salonda hocalık yapan bir adamın çok sağlam vücut yapmıştı...ona sorarsan hiç kür yapmamıştı. Kara ciğeri iflas eden adam tanıdım perişan haldeydi. Hayatınız la oynamayın anabolizandan uzak durun.Son ve en önemli tavsiyem hangi spor olursa olsun amatörce yapın vücudunuzun duvarlarını yıkmadan yapın ... Yoksa acısını çekersiniz.
    polo34 bunu beğendi.
    muhabbeti demleyelim...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuraya bırakalım bende pek kas çıkmıyo diyen varsa... İyi bişey olabilir

https://www.youtube.com/watch?v=bDAT-XTjBSw

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuraya bırakalım bende pek kas çıkmıyo diyen varsa... İyi bişey olabilir

https://www.youtube.com/watch?v=bDAT-XTjBSw
    Dışardan steroid zararlı bişey diye biliyorum, dışardan alınca vücudun ürettiği duruyormuş...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hareketsizlikten mütevellit vicıt iyice saldığından, hafta sonu fitnıs salonuna yazıldım 3 aylık
    hedefim şurdan --> şuraya varmak
    önce bi dalgametreye çıkarttı beni hoca, kilo 70 küsür, 8 kilo yağ var dedi vicıtta, gavurlar yapmış, elektriklen ölçüyormuş
    la 1,5 cm kalınlığında göbek var, bu 8 kilo etmez, hem ben bunu biriktirmek için yıllarca emek harcadım, trabzon ekmeği arası mısır ekmeği yedim dediysem de hoca tutturdu, eritecekmişiz
    böğün 2. antrenmanı tamamladım, her bir kas kütlem işlevsiz kaldığından bu yazıyı gözlerimden çıkan ışınlarlan yazıyorum
    bu arada siteroyid miteroyid yok, bam bam bam, 2 tas yoğurt
    gelişmeleri yazarım

Motosikleti
    Xmax
    geçen salonda protein shake denedim tadıda güzeldi faydasıda varmış
    hemen decathlon dan 1 kg whey matrix aldım yarından itibaren düzenli kullanmaya başlicam

varmı kullanan başka

Motosikleti
    Yohhh
    Vay beyaa 5 hafta olmuş. Millet venom yazlık ceket vardı 8 aylık, artık omuzları girmiyor. Ceketi güzel bir fiyata bırakırım... Ama her ne yaptıysam kolları ve göğüsleri büyütemedim, bir yere kadar çok hızlı gelişti, sonra durdu.

Motosikleti
    Yohhh
    Şu an CBR yi ön tekerinden tutup kaldırabiliyorum. Fakat hala görüntüde bi değişim yok, spor yapmadan önceki halimle aynıyım...

Motosikleti
    Xmax
    düzenli olarak gidiyorum.

kimse tavsiye etmesede hardline protein tozu kullanıyorum.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzenli olarak gidiyorum.

kimse tavsiye etmesede hardline protein tozu kullanıyorum.

http://i.hizliresim.com/QanrXr.jpg
    ne kullanıyonuz abi, faydası olacaksa aynısından alayım ben de...

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kullanıyonuz abi, faydası olacaksa aynısından alayım ben de...
    düzgün antrenman bide antrenman sonrası http://urun.n11.com/protein-tozu/har...yeli-P87229343

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzgün antrenman bide antrenman sonrası http://urun.n11.com/protein-tozu/har...yeli-P87229343
    tamamdır abi bakıyorum buna...

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    4 aydır yapıyorum bu sporu şunu öğrendim,

sporu yapmak en kolayıymış gir salona al telefonu eline youtubeden hareketlerin yapılışına bak,vucudunu ısıt ve çalış.
    En mühim kısım spordan sonra başlıyor:beslenme ! maalesef bu kısımda biraz cebiniz kuvvetli olmalı,sağlıklı yollardan yapacaksanız kaliteli ve proteinli gıdalar tüketmek gerek, kırmızı et,beyaz et,süt ürünleri,bulgur,fasulye,barbunya,baden,fındık...

tamamen maddiyata dayanan bir spor salona yazılıp spor yapmakla iş bitmiyor :(

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan gecen sene rocky gibin, efenime söyliyim kobe bryant gibin, 6-7 ay çalıştım güçlendim zayıladım, göbeği erittim, kas oranımı arttırdım. motivasyon o biçim... Sonra böbrek taşı çıktı lanet taş düşmedi, düşmeyince canıma okudu tabi. göbek geri geldi, konsantrosyon azaldı vs...

şimdi sil baştan... 1 aydır veriyorum yine coşkuyu, kara mamba geri dönemedi belki ama ben devam

http://islandjamsentertainment.com/w...kobebryant.jpg

Motosikleti
    Yohhh
    şu anda 65 kiloyum ve farkedilir derecede bir değişim var...

Motosikleti
    Yohhh
    Ramazanda kilo almaya nasıl devam edebilirim. Var mı bi önerisi olan? hedef 75 kilo

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)