Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

MT Fitness-Vücut Geliştirmeyle İlgilenenler (Koca Oğlanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır piramit sistem çalışmalısın. her set ağırlık artsın. 2 kiloyla 12 tekrar yap sonra fazla dinlenmeden aynı dambılla 10 tekrar yap, sonra onu bırak 4 kiloluk fambılı al önce 8 tekrar yap, sonra dinlenme süresini 30 saniye arttır ve aynı dambılla 6 tekrar yap bırak. en zorlamıcak şekilde ama verimli çalışma bu olur elindeki imkanlarla
    Bugün deneyeyim bunu hafif gelen agirliklarla. Çünkü bazı hareketlerde 2 kg acıyı hissettiriyor .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    2014 sonunda spora başladım. boy 1.82 kg 94 civarıydı. hayatı boyunca doğru dürüst spor yapmamış bir adamdım. yaş da 35 idi.
    Pt ile haftada 3 gün düzenli antreman yaptım beslenmeyi de hatasız kusursuz bir şekilde yönettim.
    Öğle yemeklerimi işe yanımda getirmeye başladım.
    Klasik yağsız tavuk göğsü ve yumurtadan içim dışıma çıktı ama bırakmadım.
    3 ay içinde 16 kg verdim ve fazlaca kas kaybı yaşamadım. Bildiğin ince yapılı zayıf bir adam oldum.
    Sonra bulkinge geçtim.
    sabahlar 8-9 yumurta akı yulaf vs. et günde yarım kg dayandım.
    Fazla yağlanmadan kas kütlemi arttırdım. 85 kg civarına çıktım. Fiziğim baya değişti, omuzlar dikleşti, kollar hacimlendi.
    Giysiler kitap gibi duruyordu üzerimde.
    Ama 2015 yazında tatil şu bu sonrasında özel hayat derken beslenme disiplinini bozdum son 3 aydır da spora ara verdim.
    Kg yine 94 :(
    Ama yine de bedenim eskisi gibi değil aynı kiloya dönmeme rağmen. Demek ki yine de kas kütlesinde artış sağlamışım.
    Kendimi mental olarakl topladım ve tekrar düzenli beslenme ve spora dönücem.
    İnşallah bu başlıkta güzel gelişmeler paylaşmak kısmet olur.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün deneyeyim bunu hafif gelen agirliklarla. Çünkü bazı hareketlerde 2 kg acıyı hissettiriyor .
    acı değil ağrı hissetmen lazım. çalıştığın grubun pump etkisini hissetmelisin. acı varsa gereğinden hafif kiloyla 20 veya daha fazla tekrar yapıyosun demektir

Motosikleti
    MT-25
    acı değil ağrı hissetmen lazım. çalıştığın grubun pump etkisini hissetmelisin. acı varsa gereğinden hafif kiloyla 20 veya daha fazla tekrar yapıyosun demektir
    20 tekrarlara hiç çıkmadım. 3 set 12 tekrar 10 tekrar hareketlerim. Acı derken o kas grubunda yanma oluyor.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 tekrarlara hiç çıkmadım. 3 set 12 tekrar 10 tekrar hareketlerim. Acı derken o kas grubunda yanma oluyor.
    o zaman akşamüstü git. çünkü akşam saatlerinde vucut adı şuan aklıma gelmeyen hormonu salgıladığı için acı hissetmezsin. pro bodybuilderlarda bunu bildiklerinden akşam 7 de çalışırlar
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Dostum saçmalama pro bodybuilder hangisi öyle bişi yapıyor kasi çalışırken yanmasi gerek ki kas gelissin ve savaş Cebeci bu işin altın elbiseli adamı değildir BESYO mezunu kendini çok bişi sanan bir kişiliktir 6 ay salon kültürü olan bir adam bunu bilebilir

Alıntı TekkTabanca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum saçmalama pro bodybuilder hangisi öyle bişi yapıyor kasi çalışırken yanmasi gerek ki kas gelissin ve savaş Cebeci bu işin altın elbiseli adamı değildir BESYO mezunu kendini çok bişi sanan bir kişiliktir 6 ay salon kültürü olan bir adam bunu bilebilir
    sen bildiğin gibi çalış ayrıca hiç öyle deme iyi adam. günde onlarca kişi başlıyo bu spora bunlar youtubadan açıp izliyolar işte fena mı ? kaldı ki daha bilinecek bi durumda yok cerrah olucak değil 6 ay salon kültürü olan çoktan streoid'e sarılmıştır
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Crossfit öneririm arkadaşlar.Salon sporundan vücut geliştirmeden feci sıkılmış bir olarak 3 aydır Crossfite taktım.İnanılmaz bir patlayıcı güç ve dayanıklılık katıyor vücuda.Durduk yerde atlayıp ziplamak istiyorsunuz.

4 ayda 85 kilodan 73 kiloya düştüm, tabi bunun içinde hatrı sayılır şekilde kas kütlesinde artış oldu.Vücut daha doğal büyüyüp gelişiyor Vücut geliştirme yapana oranla.

Bayanlara da kesinlikle karma stilde yüzme öneririm.Vücudu inceltip, uzatır.Kondisyonu yüksek ve dayanıklı vücut yanında bonusu.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    https://m.youtube.com/watch?v=OB5rbhxe0Oo
    Buda bu amatör den olsun☺

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    yemek yiyerek (dalga geçmiyorum) yüksek kalorili gıdalar tüket
    Kilo aldırmak için mamalar varmış. Sütle karıştırıp günde 3 ögün yemeklerden sonra tüketiliyormuş bunlardan kullansam zararı olurmu ?
    uzaklar yolcusu.

Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilo aldırmak için mamalar varmış. Sütle karıştırıp günde 3 ögün yemeklerden sonra tüketiliyormuş bunlardan kullansam zararı olurmu ?
    mama dediğin mass gainer yani karbonhidrat tozu. kaliteli karbon içerir ama sen sporcu değilsin nasıl olsa, ben yerinde olsam cici bebe büskivisi yerdim madem amaç kilo almak bari zevkini çıkararak kilo alacağın şeyler ye

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Hacılar yardım;
    Cıbırı bile zar zor dengeliyorum, yaptığım iş sebebiyle sürekli stres altındayım, 4 5 ay önceye kadar 60 kiloydum şimdi 47 boy 171... zayıflıktan ölecem, kendimi nasıl kurtarırım?
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacılar yardım;
    Cıbırı bile zar zor dengeliyorum, yaptığım iş sebebiyle sürekli stres altındayım, 4 5 ay önceye kadar 60 kiloydum şimdi 47 boy 171... zayıflıktan ölecem, kendimi nasıl kurtarırım?
    Başgan yatmadan önce 1 paket bebe bisküvisini(200gram) küçük sütle(veya 200ml süt) karıştırıp ye.Gün içinde de 200 gram yer fıstığı yersen iyi olursun.
    GP500-1st bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Body yapıp 6 8 saat uyu. Bir de protein ağırlıklı beslen 6 aya canavarsin.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başgan yatmadan önce 1 paket bebe bisküvisini(200gram) küçük sütle(veya 200ml süt) karıştırıp ye.Gün içinde de 200 gram yer fıstığı yersen iyi olursun.
    bunu denerim...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacılar yardım;
    merhaba kardeşim mass gainer kullanman lazım . mass gainerların içerisinde karbonhidrat ve protein bulunur. düzenli kullanımda senin dengeli bir şekilde kilo almanı sağlar. eğer kullanmak istersen sana detaylı aktarabilirim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba kardeşim mass gainer kullanman lazım . mass gainerların içerisinde karbonhidrat ve protein bulunur. düzenli kullanımda senin dengeli bir şekilde kilo almanı sağlar. eğer kullanmak istersen sana detaylı aktarabilirim.
    Suplament te boş beleş para hiç vermmemek lazım. mashaRR ın önerisi çok daha iyi, en azından bir beslenme alışkanlığı kazanır vucut. gainer ile diyelim ki 6-7 kilo aldın 3-4 ayda. bir girip ol hastalan kıs sürede tamamını geri verirsin Vucut kilo tutumuyorsa metabolizma hızlı ise gainer ile hem cüzdanı hemde bünyeyi yormaya gerek yok.

Mayonezli hamburger yenebilir, mayonezli sossili falan. kaloriyi arttırıp yağlı beslenmende de hiçbir sakınca yoktur. yaş 25-26 nın altı kilo 50-60 ın altındaysa

Patetes kızartması kola falan seviyorsan bol bol ye affetme jimi.

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suplament te boş beleş para hiç vermmemek lazım. mashaRR ın önerisi çok daha iyi, en azından bir beslenme alışkanlığı kazanır vucut. gainer ile diyelim ki 6-7 kilo aldın 3-4 ayda. bir girip ol hastalan kıs sürede tamamını geri verirsin Vucut kilo tutumuyorsa metabolizma hızlı ise gainer ile hem cüzdanı hemde bünyeyi yormaya gerek yok.

Mayonezli hamburger yenebilir, mayonezli sossili falan. kaloriyi arttırıp yağlı beslenmende de hiçbir sakınca yoktur. yaş 25-26 nın altı kilo 50-60 ın altındaysa

Patetes kızartması kola falan seviyorsan bol bol ye affetme jimi.
    Uzman Biyolog olarak benim tavsiyelerimdir. önemli olan sağlıklı ve düzenli beslenmektir. Ayrıca sağlık bakanlığınca onaylanmış mass gainerlar mayonez, kızartamalar ve kola ya göre hem daha sağlıklı hemde yaralıdır. Herkese bol sağlıklı günler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzman Biyolog olarak benim tavsiyelerimdir. önemli olan sağlıklı ve düzenli beslenmektir. Ayrıca sağlık bakanlığınca onaylanmış mass gainerlar mayonez, kızartamalar ve kola ya göre hem daha sağlıklı hemde yaralıdır. Herkese bol sağlıklı günler.
    Yazdıklarım sağlıklı olduğu için yazmadım. En az gainer kadar kestirme ve lezzetli olduğu için yazdım. Makarna, pilav, tatlı ne kadar sağlıksız ise ise gainer da o kadar sağlıksız. Doğada doğal bulanan değil işlenmiş ürünler kadar sağlıksız.

Üstüne yurt dışı için konuşmuyorum ama ülkemiz için sadec para tuzağı, pazarlama harikası... Fiyat fayda sıfırın altında. 18-25 yaşında gençler asıl pazar. Mucize bekliyorlar ve beklenti malı sattıyor.

Asıl mucize supplement değil holywood da ki streoid li kurler. uygulasan 1.5 yılda Jimiyi 75 kilo yağsız kas kütlesi kazandırır. doğal yolla 7-8 yılda kazanacağından fazlası

Mesela bu çocuktaki gibi Ama asla bulaşmamk lazım. sıfırdan bu vucudu 7-8 ayda yapıyor. Kürü bırakınca normale dönüyor.

Jason statam

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    4 aydır kardio,bel,bacak,mekik yapıyorum haftada 4 gün,4 kilo verebildim.
    metabozlizma çok yavaş,ekmek yememe me rağmen göbek yağlarını eritemedim bir türlü.
    göbek için tavsiye alabilirmiyim arkadaşlar.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)