Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

MT Fitness-Vücut Geliştirmeyle İlgilenenler (Koca Oğlanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ocak şubatta 92 kiloya cıktım. spor hareket yoktu. boy 1.81. geçen yıl 4-5 ay yüklenmiştim.

muscle memory diye bişey var. eğer bir önceki yıldan vucut ağırlık direnç gördüyse 2 katı hızlı tepki verip güç kazanıyor

2 ay kilo verip çalışalım bakalım, göbek sinir bozucu 84 kiloda kas kütlesi olarak değilde göbeği beli inceltip, omuz ve gögüsü biraz çalıştırnca overall de adama dönüyor.

Yağlıdan, hafif sporcu görüntüye. yeterli

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Bu arada steroidi basıp naturel gezen sergi constance lara lazar angelovlara selam

CT flecher bile 50 küsür yaşında başmış steroidi gelin benim çalıştığım salona yiyosa test getirin ama temiz çıkarsa kafanızı kırarım diyor.

Değişik kafalar, yalanlar yalanlar...

Kenzo karagöz son 1 yılda steroidi bastı, 8 yılda yaptığı gelişimin 2 katını 6-7 ayda elde etti,. Natural mutant diye etiketliyor hala kendini

Mucizeler inanmayın yok öyle birşey. istediğin amnio asidi, whey i kullan, dünyanın etini ye ağırlığını kaldır adamların 3 te biri belki olur. Doğal yolla ne kadar gelişebileceğini bilmek gerçekçi olmak ve başarılı olmak için

Birde amele vucudu gerçeği var. bundan 15 sene önce insaatlarda bolca vardı. yağ oranı yüzde 7-8 orta siklet boksör gibi çizgi cizgi heryeri. makarna ekmek pilav yoğurt bulduğunu yer... 300 spartalıda direkt oynatırsın adamı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ben 7-8 sene önce gitmiştim fitness a bırakınca vucudum sarktı gecen ay geri başladım yanları topladım fakat gögüsler ve göbek kaldı 1 ayda 4 kilo verdim bu hafta kilo verimi arttırıp agrlıga giricez bakalım ne olacak

( hicbir takviye yok )

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı Bartas3010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış bilgi veriyosun glutamin de kreatin istediğin kadar al bunlar hormon değil vücut baskılamaz. Tavuktan kırmızı etten de protein alıyoruz bu mantıkla çoktan bittik. Ayrıca 12 haftalık only testo küründen sonra bile pregnyl(testisleri büyütmek için) verilmez sadece östrojen basklayıcı verilir. Çünkü testislere kapatacak kadar baskı yapmaz, vücut o noktadan kendini toparlayabilir. Tren deca sustanon gibi baba steroidlerin yanında su kalır yani. Ama steroid işte. Hormonların en büyük zararı verdiği yer kalp karaciğer ve böbreklerdir. Ki bunların da baskılanacak bir olayı yok, bu organlara ciddi fonksiyon kayıplarına sebebiyet verir ölüme götürür. Bu kadar kısa anlatılacak bir konu değil bu ama baskılama önemli değil basit hormonlarda bile. Ki supplementlerin bir şeyi baskıladığı da yok. Vücut gereksiz gördüğü şeyi kapatır, ayarını kısmaz. Ben bu yüzden o dev gibi adamlara büyük saygı duyuyorum. Büyük cesaret, yaşadıkları ve yaşayacakları hayatlarından ödün vermeyi gerektirir yaptıkları şey.

Son olarak söyleyeyim supplementlerin etkisi de tartışılır. Preworkout'larda (C4,NOxplode vs) ilk başta bir etki görüyorsun fakat ara vermediğin zaman ilk etkiyi görmüyorsun. Ama vücudun bir şeyi baskıladığı falan yok. Supplement kullanan arkadaşlar doğal olmaktan çıkıyor falan da değiller. Umarım yardımcı olmuşumdur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Fittnes tam kahpe bir spordur ne kadar büyük olduğunuza bakmaz antremanı bıraktığın zaman ben şu kadar yıl fitness yapmıştım deseniz de pek bir anlamı olmaz. 3 ayda maksimum bir yılda başladığınız zamana geri dönersiniz. Sporu sadece salonda yapmak yetmiyor evde beslenmek ayrı muhabbet. Spora gitmediğin günlerde dahi beslenmek lazım. O yüzden bir başladın mı bir daha bırakmamak lazım. Yaşamının içine katman lazım. O proteini almazsan 40 yıl yapsan da kolun 35cm bile olmaz. Ama dünyanın en zevkli sporu o ayrı :D
    Ticari amaçlarla kandirilmis biri olduğun çok belli,ayrıca anatomin bu spora görede değil yoksa 40yil yapsanda kol 35 olmaz diyorsun ve buna bi taraflarimla gülüyorum :D Besinlerden aldigin protein vb. maddeler gerekli emilim sonucu kana karisir,vücudun görevidir bu amaa sen hazir şekilde alirsan direk kana karisir bu yüzden vücuttaki üretim durur(alışma tamamlandıktan sonra).Ayrıca vücut gereksiz gördüğü hiç bir şeyi kapatamaz sen aldiğin sürece vücuda işlenir kanina karisir örnek asiri uyuşturucu, alkol kullanimi sebebleri,fazla yumurta serisinin alerji yapmasi gibi.Vücutta zaten bulunan maddelerin aliminda vücut sadece kendi içindeki üretimi durdurur buda bir nevi savunmadir.Gerçekten çok yanlış öğrenmişsin bence kendini kandirmayi birak gerçekler bloglarda,dergilerde,programlarda olmaz.2 sene düzenli sporunu yaparsin anatomi uygunsa bomba gibi olursun yok bana yetmez dersen birşeyler kullanirsin fakat prof. olarak bu sporda bir yerlere gelmeyi düşünmüyorsan iş amacindan cikar dediğin gibi biraktiginda 3ay sonra eski haline döner özgüven kaybi yaşarsin.Natürel vücut evde 1 çift dambil 1 barfiks demiriyle kendini korur.İnanmayacaksin ama askerden döndüğümden bu yana çok nadir şınav çekiyorum arada barfiks demirin de takiliyorum 3 senedir salon kapisindan girmedim çeşitli durumlardan kilo vermeme rağmen 1.79 boy 75kg kolum soğuk 38cm.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    1,5 senedir haftada 3 gün gidiyorum, hiç takviye besin ya da kimyasal almadım. Son 6 aydır da çok düzenli kol çalışmıyorum, göğüse ağırlık veriyorum.

Şimdi merak edip ölçtüm kol 37 cm, en son 2 gün önce çalıştım).
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,5 senedir haftada 3 gün gidiyorum, hiç takviye besin ya da kimyasal almadım. Son 6 aydır da çok düzenli kol çalışmıyorum, göğüse ağırlık veriyorum.

Şimdi merak edip ölçtüm kol 37 cm, en son 2 gün önce çalıştım).
    Bi dabıl baysep alalım o zaman madem 1.5 yıl düzenli emek verilmiş.

tabi 37 kolun yüzde kaç yağ oranı ile olduğu da önemli. definasyonlu 37 yağlı 40-41 koldan göre estetiktir

Motosikleti
    gt250r
    Kolun cm olarak bir önemi yoktur mr.olimpia da işimiz olmayacaksa tabi.
    Önemli olan boy ve kiloya göre olan ölçüdür. 100kg göbekli spor yapmamis 1.65 boyda bi insanda kol en az 40 olur zaten.
    Boy-kilo arasında 5-6fark olmali mesela 1.80 boy 74-75kg gibi bu orantida 40cm kol efsanedir.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dabıl baysep alalım o zaman madem 1.5 yıl düzenli emek verilmiş.

tabi 37 kolun yüzde kaç yağ oranı ile olduğu da önemli. definasyonlu 37 yağlı 40-41 koldan göre estetiktir
    yağ oranı % 9 kol 45 cm 8 senedir çalışıyorum tamamen natural sorunuz varsa alayım
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ay oldu başlayalı
    ön kol,arka kol,göğüs,sırt,omuz
    olarak kombine calısıyorum
    ölçtüm kol 36 geldi yanlışmı ölçüyorum acaba

ölçümler bu şekildemi

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ oranı % 9 kol 45 cm 8 senedir çalışıyorum tamamen natural sorunuz varsa alayım
    boy, kilo?

Max squat, max bench press?

Foto koyabilirsin 8 yılda ne oluyormuş forum fikir sahibi olur...

Sendeki istikrar Terminatör T-800 de yok yok

Mesela adamın biri başladı 8 yıl olmadı 2 yıl oldu o da olumlu

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu 5 kglık gainer'lar, hem ekonomik hem ilgi çekici doğrusu, işe yaraması konusunda bilgi verirmisiniz?
    Hepiniz engelledinizmi beni, beni sevmiyormusunuzmu? hayalet dayımıyım ben?

Kaslar sizin olsun, kilo aldırıcılar hakkında bilgi verirmisiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Hepinizi karalsteye aldım, gün gelir devran döner, düşmez kalkmaz tek olan yaradan, trım trım bir konuda yardımım gerekirse şaşırmayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Kol, doğal 41 cm geçmez diyorlardı.Savaş cebeci söylemişti sanırım.

boy, kilo?

Max squat, max bench press?

Foto koyabilirsin 8 yılda ne oluyormuş forum fikir sahibi olur...

Sendeki istikrar Terminatör T-800 de yok yok

Mesela adamın biri başladı 8 yıl olmadı 2 yıl oldu o da olumlu
    1.80 74 kg

s: 140 bench: 90 (bu ağırlıklar define haliyle)

8 yılda bişey olmuyor işte yani bu kadar çalışmanın azim ve istikrarın limiti bu. savaş hoca doğru söylemiş 43 cm civarlarında olur diye. bağıra bağırada çalışsan ağlaya ağlaya da bassan kota bellidir. yok ben sınırları aşıcam olimpia yarışçılarıyla kapışıcam dersen ya zengin olman lazım yada amerikada yaşaman lazım

Karbon kardes. gainer hic kullanmadim. Bilende bilmeyende her konuda konustugu icin cevap yazmadim.

Whey proteinler icin yorumum Turkiyede amacina hizmet edemedigi ve para tuzagi oldugu Kullanmak zorunda degilsin. Sahsim adina artik almam aldirmam. Ama protein alimi cok onemlidir

Kilo alma problemin varsa gainer lar acil cozum olrak ise yarayabilir. Buyumek hacimlenmek icin ana kural aldigin kalorinin yaktigin kaloriden fazla olmasidir. Bilinenin aksine hem kilo verip hem kas alamassin bu teknik olarak imkansizdir.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Karbon kardes. gainer hic kullanmadim. Bilende bilmeyende her konuda konustugu icin cevap yazmadim.

Whey proteinler icin yorumum Turkiyede amacina hizmet edemedigi ve para tuzagi oldugu Kullanmak zorunda degilsin. Sahsim adina artik almam aldirmam. Ama protein alimi cok onemlidir

Kilo alma problemin varsa gainer lar acil cozum olrak ise yarayabilir. Buyumek hacimlenmek icin ana kural aldigin kalorinin yaktigin kaloriden fazla olmasidir. Bilinenin aksine hem kilo verip hem kas alamassin bu teknik olarak imkansizdir.
    protein tozunun amacına hizmet edebilmesi için günde en az 6-8 ölçek alman lazım. 220 lira verdiğimiz tozu doğal olarak vitrinde sergiliyoruz dediğim gibi para varsa yüklüceksin streoid dahil

Eyvallah, gırgırına takıldım az, çocuk gibi küsme babında değil.

Yaş oldu 36, boy 185, kilo 75 azda genç gösteriyoruz, eskaza saygısız yeni nesil tıfılları duvara fotokopi çıkarmaktan bıktım, 17-20 yaşında tıfıl akranı sanıp trafikte, çay içerkene seviyesiz konuşunca kaçınılmaz oluyor, sonra üzülüyorlar bende tabii vicdan yapıyorum, dokunmasaydım keşke diye akranları sanıyorlar, acilen kilo yapmam gerek kastan geçtim deli kuwetim yeter şakası bi tarafa , gainer gerek bir deneyimleyeyim eyvallah.

(ilerde silindir pistonu ele almak gibi, karaciğere dalağa dozunda zarar vermez umarım?)
    GP500-1st bunu beğendi.

Eyvallah, gırgırına takıldım az, çocuk gibi küsme babında değil.

Yaş oldu 36, boy 185, kilo 75 azda genç gösteriyoruz, eskaza saygısız yeni nesil tıfılları duvara fotokopi çıkarmaktan bıktım, 17-20 yaşında tıfıl akranı sanıp trafikte, çay içerkene seviyesiz konuşunca kaçınılmaz oluyor, sonra üzülüyorlar bende tabii vicdan yapıyorum, dokunmasaydım keşke diye akranları sanıyorlar, acilen kilo yapmam gerek kastan geçtim deli kuwetim yeter şakası bi tarafa , gainer gerek bir deneyimleyeyim eyvallah.

(ilerde silindir pistonu ele almak gibi, karaciğere dalağa dozunda zarar vermez umarım?)
    gainera hiç gerek yok. aslında protein tozuna bile gerek yok. beslenmeyi biliyosan (yiyeceğin şeylerin glisemiks indeksleri, yağ karbonhidrat oranları gibi) normal şekilde yemeni tavsiye ederim. mesela mikserde sütle yulaf ezmesini karıştırıp bi götürsen mis gibi kompleks karbonhidrat. 1 kg kadar yiyebilirim tek seferde

gainera hiç gerek yok. aslında protein tozuna bile gerek yok. beslenmeyi biliyosan (yiyeceğin şeylerin glisemiks indeksleri, yağ karbonhidrat oranları gibi) normal şekilde yemeni tavsiye ederim. mesela mikserde sütle yulaf ezmesini karıştırıp bi götürsen mis gibi kompleks karbonhidrat. 1 kg kadar yiyebilirim tek seferde
    Bu önermeler daha efdal tabii, bu sıralarda süt+cornflex yutuyorum az fark etti doğrusu, tabii insan süratle olsun istiyor, neticede kas değil yğlanmam gerek, tam ölçek varsa deneeyim , endüstirial olmasından ziyade "nispeten" doğal olursa dadından yinmez doğrusu.

Bu önermeler daha efdal tabii, bu sıralarda süt+cornflex yutuyorum az fark etti doğrusu, tabii insan süratle olsun istiyor, neticede kas değil yğlanmam gerek, tam ölçek varsa deneeyim , endüstirial olmasından ziyade "nispeten" doğal olursa dadından yinmez doğrusu.
    cornfleks güzel gider ama en güzeli yulaf ezmesi. markette cornflkeslerin olduğu reyonda vardır zaten. alıyosun paketin yarısını boşaltıyosun miksere 700 ml süt, 2 adet muz, 10 tane haşlanmış yumurta beyazı.. 3 dk mikserde max ayarda çeviriyosun bunları sonra şifa niyetine gömüyosun
    tayfungun45 bunu beğendi.

Süt ile yulaf ezmesi idi, 10 yumurta beyazı eklenince olmadı doğrusu, korkarım yakında "anka kuşunun baldırındakı yeşil tüy" eklenir buna ))))

Tembel adamım, eyisimi gainerı hazır alayım^^

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Mesajım bulunsun seneye bugün tekrar yazarım.
    Omuz 104
    Göğüs 90
    Bel 75
    Bacak 56
    Kol 25

Kilo 63
    Yaş 19

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)