Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MT Fitness-Vücut Geliştirmeyle İlgilenenler (Koca Oğlanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar hem motor tutkunu olup hemde fitnessla ilgilenenler olarak burada toplanalım,bilgi alışverişinde bulunalım,memelerimizin resimlerini paylaşalım istedim.

Bakalım kimler var bu sporla uğraşanlar?

Ben hep ilgili oldum bu spora ama vakit imkan iş vs derken çok yapamadım.

Taze olarak yeniden başladım sayılır.

Çok bilgiye ihtiyacım, var çok Şuanda hangi motorla başlasam başlıkları gibi şeyler sormak istiyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Vücut geliştirme üzerine baya bi bilgim var yardımcı olabilirim

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Başlangıç aşaması şöyle oluyor herhalde Alicim,

http://i.imgur.com/3TYB30u.jpg

Birde Vücut geliştirmenin göbek kısmında ben yardımcı olabilirim
    Felon, mterayes26, alicebbar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu konu üzerine bilgisi olmayan yokki. Çevir yoldan 10 kişi en az 9 u uzman kesilir
    Felon, kwsk-boy, M.balibey ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu üzerine bilgisi olmayan yokki. Çevir yoldan 10 kişi en az 9 u uzman kesilir
    Haklısın,bazı insanlar hiç bilgisi olmadan atıp tutuyo :D bide şöyle bişe var ''onlar ilaç kullanıyo''
    kwsk-boy bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya ben bi hata yapıp Jatomiye yazıldım hocalar daha çok karı kız peşinde dolanıyor kimse ilgilenmiyor

İlgilenmelerini istersen 3 özel ders sadece 99TL

Bende kendim araştırmaya yöneldim aslında iyide oldu baya bilgi topluyorum

Şöyle bir programa başladım

Benim hoca işte bu http://www.bodybuilding.com/fun/shortcut-to-size.html

Bodyforumları gezersen her konuda bilgi sahibi olursun zaten.Unutmamak gerekir çoğu hocanın söylediği şey yüzde 60 beslenme,yüzde 40 antreman
    mterayes26 bunu beğendi.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabır işi beslenme işi belli bir zamandan sonra bağımlılık yapıyor zaten..
    ben kick box la başladım 6 yıldan sonra body ve kick box ikilisiyle devam..
    kilon varsa spining filan iyi gelir..
    bunun yanın da crossfit te iyi bir antreman ama zordur...
    en önemlisi sabır ve beslenme yumurta yemeyi ihmal etme..
    ilaçta kullanma

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    spor salonuna ben de gidiyorum buna ilk cbü nün salonda başladım şuan özel bir yere gidiyorum bu iş sabır işi yemek önemli bu konuda daha et ürünlerine protein bakımından zengin besinlere yöneliceksin ilaç işine gelince 1 gram bile alma kesinlikle bizim salonda bir daha ayı var doping+protein alıyor ama insan mı dersen değil insanlıktan çıkmış ha şöyle bir konu daha var ilaç ritim bozukluğu, sinir hastalıkları, ellerde titreme gibi sorunlar çıkartıyor zararları daha var mı dersen vardır çünkü kimyasal madde sonuçta 10 gramlık ilaçta 100 gram protein oluyor

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 2 yıldır fitnessla ilgilenmeme rağmen bu konuyu şimdi gördüm
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spor salonuna ben de gidiyorum buna ilk cbü nün salonda başladım şuan özel bir yere gidiyorum bu iş sabır işi yemek önemli bu konuda daha et ürünlerine protein bakımından zengin besinlere yöneliceksin ilaç işine gelince 1 gram bile alma kesinlikle bizim salonda bir daha ayı var doping+protein alıyor ama insan mı dersen değil insanlıktan çıkmış ha şöyle bir konu daha var ilaç ritim bozukluğu, sinir hastalıkları, ellerde titreme gibi sorunlar çıkartıyor zararları daha var mı dersen vardır çünkü kimyasal madde sonuçta 10 gramlık ilaçta 100 gram protein oluyor
    Bu konuda aşırı aşırı inanılmaz bilgi kirliliği var.
    İlaçtan kastınız protein tozları ve aminoasitleri de kapsıyorsa orada yanlış bilgilendirme var. Türkiye bu konuda oldukça tutucu.
    Whey protein tozları peynir altı suyunun kalitesine göre birkaç kez damıtılarak toz haline getirilip aromalandırılmasıyla üretilir.
    "İlaç" olma ile en ufak bir bağlantısı yoktur, hiçbir anabolizan ve hormon içermez, doğaldır. Marketlerdeki elinizi atacağınız herhangi şeker yağ vs. içeren üründen %90 daha sağlıklı ve zararsızdır.
    10 gramlık protein tozunda 100 gram protein olması imkansızdır, piyasada böyle bir ürün de yoktur. Şu an en yüksek protein oranına sahip tozlar isolate olan yani en fazla damıtılmış şeker ve yağdan arındırılmış tozlardır. Örnek vermek gerekirse, Dymatize Iso 100, Ultimate Whey Prostar. Bunların protein oranı 100gramda %80 ve %83.30 dur. Ben 2 yıldır bu sporu yapıyorum, ve başladığımdan beri protein tozu ve aminoasit kullanıyorum. Düzenli olarak check-inlerimi yaptırıyorum. Şu anda tüm değerlerim olması gereken aralıkta. Hiçbiri ne altta ne üstte. "Bunlar zararlı" diyip evinde akşamları cips kola içen, düzensiz beslenen adamdan çok çok daha sağlıklıyım.

Asıl ilaçlar, steroidler hormonlar ve diğer anabolizanlardır.
    Steroidler vücuda iğne yoluyla alınır. Vücudun testosteron seviyesi inanılmaz seviyelere çıkar ve vücut aşırı anabolik hale geçer. Kas yapımı inanılmaz şekilde hızlanır. Ne güzel geliyor kulağa değil mi
    Gelelim zottirik kısmına. Steroid kullanımı sonucunda vücuda hazır testosteron verildiği için, vücut "Hazır testosteron geliyor ben artık üretmiyorum" diyip tembelleşiyor ve testosteron üretimi hızla azalıyor. Bu yüzden steroid kürüne girildiği zaman sürekli testosteronla desteklenmek zorundadır.
    Bunun yanında kalbin aşırı büyümesine neden olur. Kalp atımı hızlanır. Bunun neyin riski olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
    Karaciğer ve böbreklerde zamanla kitleler oluşur, ve aşırı yorulmasından dolayı zamanla yetmezlikler ortaya çıkar.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 yıldır fitnessla ilgilenmeme rağmen bu konuyu şimdi gördüm

Bu konuda aşırı aşırı inanılmaz bilgi kirliliği var.
    İlaçtan kastınız protein tozları ve aminoasitleri de kapsıyorsa orada yanlış bilgilendirme var. Türkiye bu konuda oldukça tutucu.
    Whey protein tozları peynir altı suyunun kalitesine göre birkaç kez damıtılarak toz haline getirilip aromalandırılmasıyla üretilir.
    "İlaç" olma ile en ufak bir bağlantısı yoktur, hiçbir anabolizan ve hormon içermez, doğaldır. Marketlerdeki elinizi atacağınız herhangi şeker yağ vs. içeren üründen %90 daha sağlıklı ve zararsızdır.
    10 gramlık protein tozunda 100 gram protein olması imkansızdır, piyasada böyle bir ürün de yoktur. Şu an en yüksek protein oranına sahip tozlar isolate olan yani en fazla damıtılmış şeker ve yağdan arındırılmış tozlardır. Örnek vermek gerekirse, Dymatize Iso 100, Ultimate Whey Prostar. Bunların protein oranı 100gramda %80 ve %83.30 dur. Ben 2 yıldır bu sporu yapıyorum, ve başladığımdan beri protein tozu ve aminoasit kullanıyorum. Düzenli olarak check-inlerimi yaptırıyorum. Şu anda tüm değerlerim olması gereken aralıkta. Hiçbiri ne altta ne üstte. "Bunlar zararlı" diyip evinde akşamları cips kola içen, düzensiz beslenen adamdan çok çok daha sağlıklıyım.

Asıl ilaçlar, steroidler hormonlar ve diğer anabolizanlardır.
    Steroidler vücuda iğne yoluyla alınır. Vücudun testosteron seviyesi inanılmaz seviyelere çıkar ve vücut aşırı anabolik hale geçer. Kas yapımı inanılmaz şekilde hızlanır. Ne güzel geliyor kulağa değil mi
    Gelelim zottirik kısmına. Steroid kullanımı sonucunda vücuda hazır testosteron verildiği için, vücut "Hazır testosteron geliyor ben artık üretmiyorum" diyip tembelleşiyor ve testosteron üretimi hızla azalıyor. Bu yüzden steroid kürüne girildiği zaman sürekli testosteronla desteklenmek zorundadır.
    Bunun yanında kalbin aşırı büyümesine neden olur. Kalp atımı hızlanır. Bunun neyin riski olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
    Karaciğer ve böbreklerde zamanla kitleler oluşur, ve aşırı yorulmasından dolayı zamanla yetmezlikler ortaya çıkar.
    özür dilerim benim dediğim olay anabolik steroid cahilliğim kusuruna bakmayın

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    bakırköy'e yakınsan istediğin gibi diet yada antreman programı ayarlayabilirim . bilgim olduğu kadar da cevaplayabilirim 1. kademe antrenörüm ...

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Arkadaşlar sizce bu aminoasit nasıl?
    http://www.supplementler.com/urun/st...00-tablet-4987

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı İşsizRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodyforumları gezersen her konuda bilgi sahibi olursun zaten.Unutmamak gerekir çoğu hocanın söylediği şey yüzde 60 beslenme,yüzde 40 antreman
    bu kadar , geniş bir omuz sadece 1 yılda oluyor tozlarla , yumul peynıre yumurtaya yagsız makarna pılava 2 saat sonra vur 1.5 saat sağlam cardıo 3 ayda degısımler baslar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizce bu aminoasit nasıl?
    http://www.supplementler.com/urun/st...00-tablet-4987
    uzak dur daha bilindik markalara bak mesela gasparinin bazı sitelerde kampanyası var .

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Benide ekle listeye, bir erkek fiziğine dikkat etmeli değil mi ? ^^

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    burayı canlandırmak lazım kimse yok herkes idmanda

Ben de bir yıl oldu, gym'e yazılalı. Bir yılda 25 yıl kıç üstünde oturup spor yapmamış bir yapıdan, baya atletik bir vücut yapısına geçtim.

Şu aralar da split program body building'den powerlifting'e geçiş aşamasındayım . Arada crossfit ve cardio günleri de var. Ama motosikletteki cc yükseltmek isteği gibi sürekli yetmeme hissiyle 1 rm kiloyu daha yukarı taşıma, yağ oranını daha da azaltma amacıyla devam ediyoruz .

Esneklik amaçlı egzersizlere de başlayacağım, amacım görselden çok fonksiyonel olması. Zaten görsellik kendiliğinden geliyor.

Motosikleti
    yok
    Vücut geliştirme toplumda farklılıktır herkese tavsiye ederim

Motosikleti
    FZ6
    2 sene yaptım. ara vererek yaptım ve bu yüzden ciddi bir kitle artışım olmadı.
    bunun yerine daha formda kalacağımı düşündüğüm dövüş sporlarına merak saldım. kickbox ile ilgileniyorum , gerektiği kadar ağırlık çalışıyorum.
    doğru beslenme , iyi dinlenme , düzenli antrenman bu işin temelidir
    184cm / 85kg

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)