Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MT Fitness-Vücut Geliştirmeyle İlgilenenler (Koca Oğlanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kickbox candır tavsiye ederim özellikle enduro kullanıcıları için bu spor biçilmiş kaftan vücut belli bir süreden sonra zımba gibi oluyor arazi sürüşü insanı fazla yoramıyor.

Başlıktaki ''koca oğlan'' Ayı demektir haberiniz olsun ayılarda kaslı değil yağlı bir vücuda sahiptir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende BB'yle ufak tefek uğraşıyorum meraba arkadaşlar

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaz bitince millet salonlara uğramaz oldu heralde

Serdarberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Xmax 250 ABS
    Sezon başladı...
    Ölüyü diriltelim��
    Supplement kürü hk yardımcı olucak arkadaş varmı,6ay kapatıcam kendimi salona,besin desteğine ihtiyacım var...
    Kulaktan dolma değilde tecrübeyle sabitlemiş,bb & fitness cılar..zaten internette onlarca site var,birbirleriyle tezat bilgiler yayan!

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende İnşallah bu ay yazılıyorum.2 senedir istememe rağmen yazılamadım.Gerçi şimdi de pek müsait olduğum söylenemez ama idare edicem bi şekilde.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Arkadaşlar bu konuda ağzı olan herkes konuşuyor kkol ölçüsünü baz alalım derim kol kalınlığı 45 cm den az olanlarla muhattap olmayalım derim örneğin benim kol çevrem 46 cm. Benden daha ince kol çevresi olan biri bana nasıl yardımcı olabilirki? Kelin ilacı olsa kendinde kullanır diyorum.4 yıldır bir fiil bu işle uğraşıyorum belli bir birikimimin olduğunu düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Motosiklettede böyle...yaklaşık 11000 km tecrübem var 5000 km motor kullanmış birisinin tavsiyelerine önem vermem ama benden yüksek km tecrübelileri can kulağı ile dinler yaşına bakmam fikirlerine değer veririm

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O zaman salonlarda görevli hocaları da iri kıyım arkadaşlar dinlemesinler. Birisi vardır 50000 km eğitimsiz, babadan kalma yöntemlerle motor sürer, diğeri vardır eğitim almıştır 10000 km bilinçli olarak sürmüştür. Profesyonel olmadıktan sonra herkesin herkesten öğreneceği şeyler vardır. Ben de dört senedir Wing Chun yapıyorum, yeri gelir bir yıllık arkadaş beni düzeltebilir.
    sagat bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    bir yildir duzenli yapiyorum, sadece ramazanda ara verdim.

amacim gobegi biraz eritip gogus, omuz ve sirti toparlamak.

2 ayda bir program degistiriyorum, su an 6. programdayim.

haftada 3 gun gidip 2-2,5 saat kalıyorum.

gozle görülür bir gelisme var ama gobegi cok fazla eritemedigim icin cok belli olmuyor

spora gittigim gunler sabah 4 yumurta yiyorum, her oglen zaten et yiyorum. spora gittigim gun aksam yemeklerinde de protein agirlikli besleniyorum.

spor oncesi ya da sonrasi aparatif olarak ton balığı ve muz yiyorum.

gerekli olan proteini dogal yollardan aldigimi saniyorum (hesaplayinca)

yan bir ürün kullanmayi düşünmüyorum.

ama zorda kalırsam kisa bir sure protein tozu olabilir.

tavsiyelere acigim.

bu arada metrogarden macfit e gidiyorum, belki salondas vardir

Motosikleti
    yamaha mt-25
    bende bokstan ağırlık çalışmasına geçtim kilom 95

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Bence Motor kullanmak icin olmaz sa olmaz bir seydir atletik olmak her an her seyin basimiza gelebilecegi bir anda motora hakim olabilmeli ve atak davranabilmeliyiz bende 2 senedir haftada 2 gun duzenli agirlik ve kardiyo calisiyorum bayagi bir fark etti yas olarak en az 10 yas farketti diyorlar ☺

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Bende baslayali 1 ay oldu. Hocanin verdigi program pek kafama yatmadi acikcasi. Daha once 1 yil kadar kickbox yapmistim. Baslangic icin iyi bir program onerebilecek varmi aranizda.

Listedeyim

Motosikleti
    Café Racer
    Hepinize kolay gelsin, işiniz zor. Buzdolabının önünden geçsem kilo alıyorum ben.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    naber len ayılar işiniz gücünüz yok mu dumbel larla uğraşıyorsunuz

malzeme full çakılı 10 lb optimum proteinim , glutaminim ,kreatinim ve jelatinim hazırdaydı zaten ameliyat vs derken 6 ay aradan sonra tekrardan geçte olsa ufak ağırlıklarla start verdim bu gün

gitmeden söyleyeceklerim spor salonun önünden geçen veya 1 ay giden herkes bu sporu çok iyi biliyor antrenör maşallah , abi ben çok kas istemiyorum diyen dingiller ulan istesen ne olur kıçını yırtsan yapamazsın zaten o adamlar uzun yıllarda o hale geliyor ,protein zararlı geyikçileri protein insanın hammaddesidir o olmadan hiçbir şey olmaz hatta kanser tedavisi gören bir akrabama tedavi sırasında doktor gulitamin yazmış tedavi bitince artan 500 gram glutamin bana geldi ,bırakınca sarkıyormuş tabiiki sarkacak ama senin kolun 50 cm den 30 cm düşmeyeceği için sen bunu anlamayacaksın bile

diye bir kaç şey söyler kaçarım hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Evet tecrübeli abiler sizce bu protein nasıldır?
    http://www.supplementler.com/urun/ha...ey-3matrix-583

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naber len ayılar işiniz gücünüz yok mu dumbel larla uğraşıyorsunuz

malzeme full çakılı 10 lb optimum proteinim , glutaminim ,kreatinim ve jelatinim hazırdaydı zaten ameliyat vs derken 6 ay aradan sonra tekrardan geçte olsa ufak ağırlıklarla start verdim bu gün

gitmeden söyleyeceklerim spor salonun önünden geçen veya 1 ay giden herkes bu sporu çok iyi biliyor antrenör maşallah , abi ben çok kas istemiyorum diyen dingiller ulan istesen ne olur kıçını yırtsan yapamazsın zaten o adamlar uzun yıllarda o hale geliyor ,protein zararlı geyikçileri protein insanın hammaddesidir o olmadan hiçbir şey olmaz hatta kanser tedavisi gören bir akrabama tedavi sırasında doktor gulitamin yazmış tedavi bitince artan 500 gram glutamin bana geldi ,bırakınca sarkıyormuş tabiiki sarkacak ama senin kolun 50 cm den 30 cm düşmeyeceği için sen bunu anlamayacaksın bile

diye bir kaç şey söyler kaçarım hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    Protein insanin hammaddesi olabilir,hatta creatin,glutamin,testesteron vb. insan vücudu bunları üretir fakat uzun süre alindiginda vücut disaridan tedarik ettiği için yani alışma sürecinden sonra üretimi durdurur.O yüzden yanlis yönlendirme yapmayalim illede kullanılacaksa kisa aralarla kullanım şart. 16ay spor yaptim son 10aydir araliksiz creatin kullaniyorum diye birşey yok kisaca.Varsa da doğru değil. Salona giden herkes bu işi biliyor gözüyle bakmakta bilgiye kapali hale gelmenin son evresidir.En sağlam en uzun vadeli vücut natürel olandir.Ayrica son olarak anatomi başarinin %75idir diyorum ve kaçıyorum.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Protein insanin hammaddesi olabilir,hatta creatin,glutamin,testesteron vb. insan vücudu bunları üretir fakat uzun süre alindiginda vücut disaridan tedarik ettiği için yani alışma sürecinden sonra üretimi durdurur.O yüzden yanlis yönlendirme yapmayalim illede kullanılacaksa kisa aralarla kullanım şart. 16ay spor yaptim son 10aydir araliksiz creatin kullaniyorum diye birşey yok kisaca.Varsa da doğru değil. Salona giden herkes bu işi biliyor gözüyle bakmakta bilgiye kapali hale gelmenin son evresidir.En sağlam en uzun vadeli vücut natürel olandir.Ayrica son olarak anatomi başarinin %75idir diyorum ve kaçıyorum.
    testo için geçerli değil dediklerim o iş sakat sayılır çok riski vardır yarışmayacaksan gerek yoktur

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü ürün diyemem fiyatına göre ama aldatmaca var hafiften karışım bir protein (whey ,hydrowhey ,konsantre whey ) ,creatin olması çok artı değil creatin zaten ucuz bir suplement , canlı nakit varsa bu ürünü http://www.protein7.com/optimum-gold...40-gr-214.html 11. ayda almıştım en az 3 ay gider bana

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ölçek icin 34.5gr protein çok az.Tek ölçek +24gram olanlarla ilgilen madem kullanacaksin güzel birşey kullan.İlk aklima gelen gold whey optimum mesela.Birçok alternatif mevcut..

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Hocam yanlış bilgi veriyosun glutamin de kreatin istediğin kadar al bunlar hormon değil vücut baskılamaz. Tavuktan kırmızı etten de protein alıyoruz bu mantıkla çoktan bittik. Ayrıca 12 haftalık only testo küründen sonra bile pregnyl(testisleri büyütmek için) verilmez sadece östrojen basklayıcı verilir. Çünkü testislere kapatacak kadar baskı yapmaz, vücut o noktadan kendini toparlayabilir. Tren deca sustanon gibi baba steroidlerin yanında su kalır yani. Ama steroid işte. Hormonların en büyük zararı verdiği yer kalp karaciğer ve böbreklerdir. Ki bunların da baskılanacak bir olayı yok, bu organlara ciddi fonksiyon kayıplarına sebebiyet verir ölüme götürür. Bu kadar kısa anlatılacak bir konu değil bu ama baskılama önemli değil basit hormonlarda bile. Ki supplementlerin bir şeyi baskıladığı da yok. Vücut gereksiz gördüğü şeyi kapatır, ayarını kısmaz. Ben bu yüzden o dev gibi adamlara büyük saygı duyuyorum. Büyük cesaret, yaşadıkları ve yaşayacakları hayatlarından ödün vermeyi gerektirir yaptıkları şey.

Son olarak söyleyeyim supplementlerin etkisi de tartışılır. Preworkout'larda (C4,NOxplode vs) ilk başta bir etki görüyorsun fakat ara vermediğin zaman ilk etkiyi görmüyorsun. Ama vücudun bir şeyi baskıladığı falan yok. Supplement kullanan arkadaşlar doğal olmaktan çıkıyor falan da değiller. Umarım yardımcı olmuşumdur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Fittnes tam kahpe bir spordur ne kadar büyük olduğunuza bakmaz antremanı bıraktığın zaman ben şu kadar yıl fitness yapmıştım deseniz de pek bir anlamı olmaz. 3 ayda maksimum bir yılda başladığınız zamana geri dönersiniz. Sporu sadece salonda yapmak yetmiyor evde beslenmek ayrı muhabbet. Spora gitmediğin günlerde dahi beslenmek lazım. O yüzden bir başladın mı bir daha bırakmamak lazım. Yaşamının içine katman lazım. O proteini almazsan 40 yıl yapsan da kolun 35cm bile olmaz. Ama dünyanın en zevkli sporu o ayrı :D

Şu 5 kglık gainer'lar, hem ekonomik hem ilgi çekici doğrusu, işe yaraması konusunda bilgi verirmisiniz?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)