Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motora biniyor incelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord

Beden eğitimi öğretmeni ve Gülcü İlköğretim Okulu Müdürü Akıncı hakkında, “Eşofman giyiyor, motora biniyor” şikayet dilekçesi üzerine Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldı. Olayla ilgili bir de müfettiş görevlendirildi. İncelemenin ardından soruşturmaya gerek görülmedi.

ISPARTA Milli Eğitim Müdürlüğü, ’motora biniyor’, ’eşofman giyiyor’ suçlamalarının yer aldığı şikayet dilekçesi üzerine Gülcü İlköğretim Okulu Müdürü Abdullah Yavuz Akıncı hakkında inceleme yaptı. İnceleme sonunda soruşturmaya gerek görülmedi. Isparta Valiliği aracılığıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ulaştırılan şikâyet dilekçesi üzerine branşı Beden Eğitimi olan Gülcü İlköğretim Okulu Müdürü Abdullah Yavuz Akıncı hakkında, ‘okulla ilgilenmiyor’, ‘eşofman giyiyor’, ‘motora biniyor’ ve ‘Milli Eğitim’de o kadar güçlü ki, hiç kimse ona bir şey yapamaz’ suçlamalarıyla ilgili inceleme başlatıldı ve bir müfettiş görevlendirildi. Müfettiş tarafından alınan ifadesinde yöneltilen suçlamalara yanıt veren Akıncı, kendisine ait motoru ve ehliyeti olduğunu, bu konuda yöneltilen suçlamanın saçma olduğunu belirtti. Akıncı, branşının Beden Eğitimi olması nedeniyle derslere girdiği sırada ve okul takımlarını çalıştırdığı dönemlerde eşofman giydiğini dile getirdi.

Soruşturma yok

Milli Eğitim Müdürü Tacettin Yılmaz ise okul müdürünün okula uğramadığı, okulla ilgilenmediği, sürekli eşofmanla ve motorla gezip okulun işlerini aksattığı gibi şikâyetleri içeren dilekçe üzerine Isparta Valiliği’nin bu konuda teftiş yapılmasını istediğini söyledi. Tacettin Yılmaz, valiliğin isteği üzerine müfettiş görevlendirilerek teftiş yapıldığını, incelemenin ardından soruşturma açmaya gerek görülmediğini söyledi.

Okulun başarıları

Eşofman giyip okulda gezdiği için de suçlanan müdür Akıncı’nın bizzat çalıştırdığı okulun voleybol, basketbol takımları büyük başarılara imza attı. Gülcü İlköğretim Okulu bu yılki müsabakalarda basketbol ve voleybol küçük takımları ile Isparta il birinciliklerini kazandı. Basketbol büyük takımı ise il ikincisi oldu.

Kaynak: Hürriyet - DHA
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ve o haberin son paragrafı:

Eşofman giyip okulda gezdiği için de suçlanan müdür Akıncı’nın bizzat çalıştırdığı okulun voleybol, basketbol takımları büyük başarılara imza attı. Gülcü İlköğretim Okulu bu yılki müsabakalarda basketbol ve voleybol küçük takımları ile Isparta il birinciliklerini kazandı. Basketbol büyük takımı ise il ikincisi oldu.

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Geri kafalı insanlardan nefret ediyorum !
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    tam saçmalamışlar....

Zaytung haberi gibi haber.Sabah sabah iyi geldi.

Benim en beğendiğim yer şurası:
    "...okul müdürünün okula uğramadığı, okulla ilgilenmediği, sürekli eşofmanla ve motorla gezip okulun işlerini aksattığı..."

Böyle müdüre can kurban.Gerçekten olsa da birlikte gezsek.

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Niye bu adamı şikayet edenler hakkında ;

Kardeşim sen nasıl eğitimcisin, beden hocası eşofman giyer, isterse motorada biner sen hangi mantıkla şikayet ediyorsun bu adamı, senin öğrencilerimize güncel, çağdaş, yeterli eğitim verebileceğinden şüphe ediyoruz denilerek hakkında SORUŞTURMA açılmaz ki ?
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    abi ben hem güldüm hem ağladım. gülmekten ağladım yani :D
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merak ediyorum böyle zekasız insanlar özenle mi seçilip yollandı bizim ülkeye anlamış değilim..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    TC memurları içinde böyle hazımsızlıklar var..öğretmen müdüre uyuz oluyor isimsiz ihbar mailleri atıyor veya buna benzer şeyler oluyor...

Örnek vereyim asker ocağındayız Nihat Yüzbaşı vardı...chopper makina kullanırdı...sever sayardık...hakkında tahkikat başlattılar...motoru neden birliğin içine aldın...motoru askere mi yıkatttınız şeklinde hakkında disiplin kovuşturması yapılmıştı...Albay uyuz olmuş buna kıl kapmış artiz artiz buralarda gezinmesin diye bi ince ayar veriyordu... ama postası da günde 5 saat makinanın grenajlarını parlatıyordu... posta iyi parlattı mı hafta sonu evciye çıkıyordu iyi mi...çocuk adeta yalıyordu makinayı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

adam zaten bedeneğitimi öğretmeni eşofman giymesi kadar doğal birşey yok. motorada binebilir. imamın motor kullanması kadar doğal
    siz milli eğitimdekiler önce okul harcı, maparası diye bişey var onları bir takip edino paralar nereye gidiyor neden alınıyor yasal olmayn şeylerle uğraşın
    siz devlet erbabı müdür öğretmen altınızda son model lüks araba vs onları araştırın yıllık kazanca uymayan dengesiz gelirlerle uğraşın elin motor sevdalısı başarılı hocalarla değil!
    bu haberleri okuyunca fitil oluyorum ya yaşadığıma gezdiğime bindiğime.......

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Allaha sukur ki şort giyinmemiş havalar sicak diye.Mazallah cinsel tacizde eklenirdi bu suclamalara ben bundan eminim.Geri kafali zihniyettir Ulke capinda Gelismeyi engelleyen...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    dar eşofman giyiyordur o müdürün de zoruna gidiyordur
    harley is making love with davidson

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hocam...
    Aldırma sen bu toplumun ücra köşelerinde paslı kafa yapıları ile çağa ayak uyduramayanlara. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
    Anlaşılan karızmatık görüntünün çatlattığı dunkoflar var...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çocuklara kötü örnek oluyor. Birde devlet memuru olacak, birde üstüne üstük serseriler gibi eşofmanla sağda solda hava atıyor. Ceza alması gerek. Olmaz böyle aaa.. Burası Türkiye

Motor da sanırım Mondi 250 MCT
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    haberin doğru olduğunu düşünür isek;

en iyisi ben birşey yazmayayım,
    durduk yere hakaret etmeye gerek yok.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Tek teker imam'ın olayına dönmüş bu da :D
    FOR THE HORDE...

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bende matematik öğretmeniyim...bakalım bana sıra ne zaman gelecek?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Desenize bende atandıktan sonra manşetlere çıkacağım
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bi de motosikletler fark edilmiyor derler!!
    Isteyince nasil fark ediliyor bak.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    nx4 falkon
    Hoca hoca sen velilerden bazı bahanelerle para toplamayı düşüneceğine nasıl motorla gezersin teker yaparsın.İşini aksatma okulun kasasını doldurmaya çalışki kasa dolsun bak yaz ayındayız malum daha tatile gidip keyif çatacaz.Vay yobaz zihniyet okuldada iş başında.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)