Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha 2006 model R6 geri aliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R6 hakkındaki bu habere çok teşekkürler.unutmayalım ki profesyonellerde hata yapar.önemli olan tekrarlanmaması ve bidaha olmayacağından eminim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Haber için teşekkürler.Ama ben de honda diyorum.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı saykoshey adlı üyeden alıntı
    Vah vah vah vah, dunya capinda bir bakalim ozaman.

Mediaweek'e gore 2004 yilinda dunya capinda toplam 1.368.774 motosiklet satilmis. Bunlardan 255.738 tanesi Suzuki'ya ait, 230.854 tanesi Kawasakiye ait, 152.836 tanesi Yamaha ve sadece 102.651 tanesi Honda'ya ait. Gerisi BMW, Italyan ve diger markalara ait.

Yani satis istatiklerine bakarsak Suzuki en iyi satiyor.

Avrupa icinde bakarsak Suzuki GSXR 1000 en iyi satis yapan motosiklet, ondan sonra Kawasaki Ninja ZX-6R, Honda CBR125R, BMW R1200GS, Yamaha YZF R1, Honda CBR600RR ve (sadece 7 motosiklet fark ile) Yamaha YZF R6.

Bilmiyorum artik yani... istatikler bunlar. Yalan soylemez.

Birde sunu soylemek istiyorum sana. Bir yandan konu acip arkadaslar su marka iyi bu model iyi tarismiyalam diyerekten obur yandan buraya gelip Honda en iyisi diye tartisyorsun. Yani kendi bildigini dogru oldugunu saniyorsun galiba ve bu senin aklina oyle bir yer almiski baskalarin dediklerini dinlemiyorsun bile.

Ama neyse bizden gecti bunlar artik. Biz elimizden geleni yaptik. Sen eskimis CBR'ler ustunde kendini iyi hisediyorson bana birsey demek dusmez.
    sonuna kadar katılıyorum sana +100000
    MoToRiZe 07 Antalya

HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

Motosikleti
    DS 650 ADAY

Motosikleti
    DS 650 ADAY
    Otomobilde honda mı?Bu konuda almanlara kimse rakip olamaz.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S

Güzel bilgi alış-verişi

Alıntı saykoshey adlı üyeden alıntı
    Vah vah vah vah, dunya capinda bir bakalim ozaman.

Mediaweek'e gore 2004 yilinda dunya capinda toplam 1.368.774 motosiklet satilmis. Bunlardan 255.738 tanesi Suzuki'ya ait, 230.854 tanesi Kawasakiye ait, 152.836 tanesi Yamaha ve sadece 102.651 tanesi Honda'ya ait. Gerisi BMW, Italyan ve diger markalara ait.

Yani satis istatiklerine bakarsak Suzuki en iyi satiyor.

Avrupa icinde bakarsak Suzuki GSXR 1000 en iyi satis yapan motosiklet, ondan sonra Kawasaki Ninja ZX-6R, Honda CBR125R, BMW R1200GS, Yamaha YZF R1, Honda CBR600RR ve (sadece 7 motosiklet fark ile) Yamaha YZF R6.

Bilmiyorum artik yani... istatikler bunlar. Yalan soylemez.

Birde sunu soylemek istiyorum sana. Bir yandan konu acip arkadaslar su marka iyi bu model iyi tarismiyalam diyerekten obur yandan buraya gelip Honda en iyisi diye tartisyorsun. Yani kendi bildigini dogru oldugunu saniyorsun galiba ve bu senin aklina oyle bir yer almiski baskalarin dediklerini dinlemiyorsun bile.

Ama neyse bizden gecti bunlar artik. Biz elimizden geleni yaptik. Sen eskimis CBR'ler ustunde kendini iyi hisediyorson bana birsey demek dusmez.
    +1
    Mükemmel bir tartışma izledim ben, fakat bazı arkadaşların takıntılı bir biçimde takım tutar gibi marka savunuculuğu yapıp, gerçekleri görmezden gelmelerine hayret ediyorum. Motosiklet ticari bir üründür arkadaşlar...aynı zamanda servisi bol ve yedek parçası ucuz diye, herhangi bir markaya en iyidir diyemeyiz. Biz kullanıyoruz diye de en iyi marka değildir motosikletimizin markası. Tamam Amerika'da 'tough, just like Honda' diye bir deyim bile var, fakat bu Amerikan arabalarıyla yapılan bir kıyaslama sonucu çıkmıştır ve arabalar için geçerlidir. Çok detaya girmeyeceğim, okuyanları yanıltabiliyorsunuz yanlış savunmalarla, at gözlüklerini çıkartalım derim ben...
    BİR GÜN HERKES ABS'Lİ OLACAK!!! ABS SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

güven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 200 CC Cross
    saykoshey bişey biliyorki söylüyor boşu boşuna kendi motorunuzun reklamını yapmayın bugün yamaha bunu yaptıysa yarın hondada yapacaktır

cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125R,yamaha bws 100
    honda 600rr yansın diyorum

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @saykoshey
    Ben daha ne diyeyim ki ??? Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    honda

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    profesyoneller hatalarından ders çıkaranlardır...

bence suzuki sesi her ne kadar muhteşem olmasada görünüş ve hızı bambaşka bende şimdi suzukinin hayabusha var her yönden muhteşem ama birazda az yaksa daha muhteşem olacak saygılarımla

kawasaki ninja zx12r eskidi şimdi hayabusha zamanı

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya neden böle sahtekarlığa kaçıyolar anlamadım..benim için her zaman HONDA tek geçerim yaw..

rossi de dikkat etsin canım..ne olur ne olmaz..

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bende 2005 R6 var ve acayip memnunun , daha önceleri suzuki kullandım
    (RF600 ) .Suzukiden sonra yamaha çok çok iyi geldi bana.....

Cbr 600 ler ile karşılaştırıyorlar R6 yı. Bence TR piyasasında en iyi 600 lük motor bunlar.Suzuki ve kawa biraz daha geride hem satış hemde servis olarak...

Şunu itiraf etmek isterim ,Cbr da görüp te ahh keşke R6 da böyle olsaydı dediğim tek şey.Motorun ekzostları.

Sele altı egzost gerçekten çok güzel duruyor...

Birde Türkiyede yaşayan insanlar ile , avrupada ikamet eden türk vatandaşlarının motor tercihleri bir olmaz.

Saykosey diyorki buralarda motora başlayan ilk önce 600F alır acemiliğini onda atar.Bizim burada ilk motorun 15.000 ytl verecek ve düşüp kalkıp tecrübe kazanacak insan sayısı oldukça azdır.

Tabi buradan çıkan sonuç.Hollanda ile türkiye arasındaki gelir dağılımı farkı. Türkiyede normal bir vatandaşın ( Tr ortalamasında maaş alan) Motorsiklete ayıracağı para ile ,Avrupada yaşayan birinin ayıracağı para aynı olamaz....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda alacaksın, kötü sürpriz yaşamıyacaksın.. bu marka tartışmasının en iyi cevabı, profesyonelerce yarış pistlerinde sergilenmektedir.. motoGP ve SBK herşeyi gösteriyor..
    The Power of Dreams

Honda, Kawasaki, Suzuki ve Yamaha'nın turing ve sport modellerininin hemen hemen tamamını kullandım. Genelde Honda bir adım önde. Fren, viraj, motor kalitesi, servis, denge, kalite konusunda Honda biraz fark fark atmakta.

ars287duff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    slm,
    bende de 2006 R6 var ve memnunum ama ögrenmek istediğim şimdi ben istersem motorumu fabrika gerimi alacak yani.
    ve alım şartları nasıl olacak ?
    bilgi verebilecek var mı?
    AYRICA ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİM Kİ KONUNUN GİDİŞİ HİÇTE HŞ DEYİL YİNE HONDA VE YAMAHA KAVGASI GEREKSİZ BENCE.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    2006 R6 kullanıpta geri vermek isteyen varmı yada ne gibi sorunu var ne terslik yaşamışlar yamaha hiç R6 geri almışmı ?? Haberin doğruluğunu öğrenmek istiyorum ( bırakın bu işleri )

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Öcelikle bazı arkadaşların vermiş olduğu satış rakamları tamamen yanlış. İstediğiniz yere sorun, istediğiniz yere bakın, araştırın sonuçta bulacağınız rakamlarda her zaman Honda'nın diğerlerinden kat ve kat motor sattığını göreceksiniz. R6 konusuna gelince... Türkiye dışında motoru iade edenler olduğu bir gerçek ama bizim Türk halkımız koyun gibi güdülmeye alışmış. R6 çok iyi diyenler, Türkiye şampiyonasını veya Avrupa'da yapılan SS yarışlarını izlesinler bakalım, R6 lar ne durumda... Hep sonlarda ne yazık ki...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    boy sen honda nın avukatımısın yaaa isteyen yamaha iyi der isteyen honda der. ama senden başka iilede honda diyen ne gördüm ne duydummm
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler