Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Opet ten Fiyat İndirimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    blk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150

OPET, 1 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde kar marjını 40 kuruştan 35 kuruş seviyesine indireceğini açıkladı.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu?nun 15 Aralık 2010 tarihli kararı gereğince akaryakıt satışlarındaki promosyon uygulamaları, 31 Ocak 2011 tarihi itibariyle sona eriyor. OPET, promosyon kampanyaları ile müşterilerine sağladığı faydayı fiyata yansıtarak devam ettirme kararı aldı.

Bu karar doğrultusunda OPET ve OPET bayilerinin toplam kâr marjının %10?una karşılık gelen promosyon maliyetleri ile ilgili tutar, 1 Şubat 2011 itibariyle bayilere bildirilen pompa fiyatına indirim olarak yansıtılacağı açıklandı.

Şirketin açıklamasında Ülkemizdeki mevcut akaryakıt fiyat oluşumuna göre, pompa fiyatında yalnızca %10?luk bir pay tutan şirket + bayi dağıtım marjı, hali hazırda litrede 40 kuruş civarında seyretmektedir. OPET, 1 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak indirimle kar marjını ülke çapında 35 kuruş seviyesine çekeceğini açıkladı.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynağı
    Barbaros İLKBAHAR
    10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü
    RüzGaRı Hisset

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Fiatı 5 kuruş inse ne olur inmese ne olur. Esas indirim akaryakıt fiyatlarının üzerindeki deli dumrul vergileri inerse olur. Akaryakıt fiyatında dünya şampiyonuyuz, padişahım çok yaşa,...( motosikletlerden ormanlık alandan geçerken temiz hava vergisi alacaklar diye bir duyum aldım.)
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Evet okadar indirim ne olacak ki yunanistan da bile benzin fiyatı 1.5 -2 TL civarında diye duymuştum yanlışım varsa düzseltin lütfen
    Biz neden bukadar fazla para ödüyoruz yazıktır bize yaw
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiatı 5 kuruş inse ne olur inmese ne olur. Esas indirim akaryakıt fiyatlarının üzerindeki deli dumrul vergileri inerse olur. Akaryakıt fiyatında dünya şampiyonuyuz, padişahım çok yaşa,...( motosikletlerden ormanlık alandan geçerken temiz hava vergisi alacaklar diye bir duyum aldım.)
    yok artık daha neler :D
    bu hükümet onuda yapar hiç şaşırmam... Benzine habire zam geldiğinde kimsenin çıtı çıkmadığı senini bu bahsettiğin duyum olsa, eminimki bunada kimsenin çıtı çıkmaz.

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    bu memlekette benzinin litre fiyatı 5 ytl olsun memleketimin insanı zevkinden taviz vermez ne zengin bir milletiz
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞAYARAK TECRÜBE KAZANILIR.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    5 kuruş indirime bedava reklam
    salakları çekçek bir kampanya

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    venezuella işi ne olduysa

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Aman allahım indirime bak.
    Bi daha böylesini bulamayız.
    Bidonlarla almamız lazım.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    böyle koyun bir millet oldukça benzin 5 tl de olur 6 tl de, nede olsa herşeyi kabul ediyoruz.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    K.K.T.C. den benzin alsak olmuyor mu ? Hadi onu da geçtim,kendi yer altı zenginliklerimiz... Düşündükçe sıkıntı veren bir durum.
    Sigara ya ve alkôle gelen zamlara; Sağlığınız için yaptık dediler.
    Benzine gelen zamlar da heralde Trafik kazalarını önlemek için olsa gerek.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Akaryakıt firmalarının ne suçu var? Adamlar reklam yapıyor işte ne olacak..

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    o indirim fazla bi etki etmez sorun vergilerde ama adamlarda en azından indirim yapıp müşteri cekmeye calısıyo belli mi olur bu rekabette herkez indirir belki
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Halen akaryakıt fiyatlarındaki fahiş ücretin Türkiye'de petrol olmamasından kaynaklandığını sananlar var ya ben de buna hayret ediyorum!: cyclopsan

Bakınız canım kardeşim; benzinin rafineri çıkış ücreti 0 lira olsa, yani bedavaya çıksa devlet 2,5 lira vergi alacak 5o kuruş da bayi alacak benzin fiyatı yine 3 lira olacak.

FAHİŞ AKARYAKIT FİYATLARININ DÜNYA PETROL FİYATLARI İLE YA DA TÜRKİYE'DE PETROL OLMAMASI İLE İLGİSİ YOK !

Daha kaç kere yazılacak anlatılacak bilmiyorum.Bu kadar çok mu okumaktan yada okuduğunu anlamaktan aciz insan var burada?

Bundan sonra "petrol fiyatları" yada "ülkemizde petrol yok bilmemne" diye yazmaya devam eden olursa küfür etmeden forum kuralları içinde rencide edicem haberiniz olsun.

Salaklık da bir yere kadar kardeşim. Biraz akıllı olun yav, gözünüzü seveyim.

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    1 sene öncede 100liralık benzin alıyordum şimdide 100liralık benzin alıyorum neye yaygara koparıyorsunuzki diyen saftiriklerin olduğu memleketteyiz arkadaşlar.

"hak ettiğiniz şekilde yönetilirsiniz"
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

fast_driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene öncede 100liralık benzin alıyordum şimdide 100liralık benzin alıyorum neye yaygara koparıyorsunuzki diyen saftiriklerin olduğu memleketteyiz arkadaşlar.

"hak ettiğiniz şekilde yönetilirsiniz"

Malesef
    RE150(2000km),CBF150(2400km),WOLF250(8000km) V-STROM DL650

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ılk cbr125ımı aldıgım zamanlar 2.58 cıvarında alırdım benzını amma çok benzın harcıyorum derdım. sonra gt250r aldım benzınler arttı 3,25 cıvarı. sımdı baktııgmızda diesel oldu 3.3 benzın 4tlde. aracım tuplu oldugu halde kmde 25-30krs yakıyor.
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    maliye bakanı bir gazetedeki röportajında utanmadan diyorki ; avukattan doktordan alamadığımız vergiyi benzinden aldık
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)