Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Flaş Haber. Ünlü oyuncu Onur Bayraktar motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Allah Rahmet Eylesin
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Arkadaşlar gözünüzü dört açın lütfen resimlerde zemin gayet kuru ve o saatte yagış yoktu, lastiklere sizde dogru düzğün bakın....

Allah rahmet eylesin , geride kalanlara sabır versin.

Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    allah rahmet eylesin
    Rüzgarı ruhunda hisset

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City-Siyah
    Allah rahmet eylesin.Allah geride kalanlara sabır versin...

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Allah rahmet eylesin yakışmadı bu kaza

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Allah rahmet eylesin.. :S

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    çok üzücü bir durum merhuma allahtan rahmet, ailesine vede yakınlarına başsağlığı diliyorum

Motosikleti
    Kawasaki Vn 800
    of yaaa çok yazık oldu,sevdiğim bir sanatçıydı,bir yıldız daha kaydı allah geride kalanlara ve sevenlerine sabır versin,

herzaman söylerim kontrolsuz güç güç değildir.
    Efesle anlaşma yaptım,bayram sonuna kadar içmezsen sana motor alırım dedi bende söz dedim, ahanda aldım.

Sanki öleceğini hissetmiş..
    Allah rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun..

Motosikleti
    HONDA CBX 750P-JINLUN 250
    Allah rahmet eylesin...

Nedim Saban'ın yorumunda motosiklete bakış açışı tam olarak verilmiş. İbretlik gibi....

"Bütün oyunlara da motosikleti ile gelirdi. Ne yazık ki böyle bir tutkusu vardı." diyor...

http://video.milliyet.com.tr/Onur-ya...676.htm?auto=1
    CBX 750P

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Mekanı cennet olsun.
    "maalesef böyle bir tutkusu vardı"
    Buradaki maalesef çok önemli bir malesef..

Motosikleti
    ZX6-R
    mekanı cennet olsun taksiciyi sıkıştırmak lazım durup dururkenmi girdi bariyerlere yerler kuru yağmur yağar diye asıldı galiba gsxr a yazık olmuş en fazla kirlenirdi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    yazmayayım diyorum ama olmuyor o taksiciye sormak lazım acaba hangi şeritten ve sapaga ne kadar mesafe varken direksyonu kırdı.
    arkadaşlar ölüm allahın emri amenna ama akılı var mantık var siz hiç 100 km hızla ve böyle bir havada sapaga girermisiniz tamam motor süratliymiş kabul ama acaba taksici nasıl kırdı direksyonu sapaga girmek için kurtarmak için oda mecburen sapaga girmeye kalkmış olabilir acık ve net zaten taksici görmedim diyor bakmazsa görmez tabi inşallah mobese vardır orda ancak o zaman aydınlanır bu olay d100 100 ve 150 km aşagı giden kac arac var helle helle gece yarısı bana taksici pek inandırıcı gelmedi taksiye arkadan degil sol onden vurmuş o yuzden bu olayda sürat ve yanılmıyorsam dikkatsizlik var o da taksici gibi geliyor bana neticede ölen öldügü ile kalıyor allah geride kalanlara sabır versin..
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mekanı cennet olsun taksiciyi sıkıştırmak lazım durup dururkenmi girdi bariyerlere yerler kuru yağmur yağar diye asıldı galiba gsxr a yazık olmuş en fazla kirlenirdi
    adam ölmüşsen motora yazık olmuş diyosun alla alla

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmayayım diyorum ama olmuyor o taksiciye sormak lazım acaba hangi şeritten ve sapaga ne kadar mesafe varken direksyonu kırdı.
    arkadaşlar ölüm allahın emri amenna ama akılı var mantık var siz hiç 100 km hızla ve böyle bir havada sapaga girermisiniz tamam motor süratliymiş kabul ama acaba taksici nasıl kırdı direksyonu sapaga girmek için kurtarmak için oda mecburen sapaga girmeye kalkmış olabilir acık ve net zaten taksici görmedim diyor bakmazsa görmez tabi inşallah mobese vardır orda ancak o zaman aydınlanır bu olay d100 100 ve 150 km aşagı giden kac arac var helle helle gece yarısı bana taksici pek inandırıcı gelmedi taksiye arkadan degil sol onden vurmuş o yuzden bu olayda sürat ve yanılmıyorsam dikkatsizlik var o da taksici gibi geliyor bana neticede ölen öldügü ile kalıyor allah geride kalanlara sabır versin..
    Allah rahmet eylesin. Çok üzücü...

Ama MOBESE kayıtları mutlaka ama mutlaka incelenmeli. Taksi dışında başka bir araç da sıkıştırmış olabilir. O kavşak tuzak gibi zaten. Her yerden birileri çıkıyor.

"Hız kurbanı oldu" demek kolay; ama unutulmamalı ki asla tek sebep yoktur.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    mekanı cennet olsun allah geride kalanara sabır versin...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Taksici hiç güvenilir gelmiyor.Konuşurkende çok güven vermiyor.
    Önce taksiye sonra bariyere çarpmışta olabilir. Fakat durumu kanıtlayabilecek görüntü olmadığı veya görgü tanığı olmadığı sürece taksiciye inanmak zorunda kalınacaktır sanırım.
    Yazık oldu gidene.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Arkadaşlar taksicinin konuşmasını dikkatli dinlerseniz motosiklete çarptığını anlarsnız. Yani motosikletin bu kadar parçalanmasının nedenlerinden biri taksinin de motosiklete çarpması olabilir. "Motosikletli bariyerlere çarpıp havalanıyor, kendisi bir yöne motosiklet ise taksinin önüne düşüyor ve taksi motosiklete çarpıyor." ifadesi böyle. Kendisi de taksinin önüne düşmüş olsa bir iz olurdu üzerinde ve ortaya çıkardı herhalde.

Yalnız bariyere neden çarptı sorusu muallakta tabi. Aşırı hız deniyor ama bence bu bir kalıp. Kaza yapan herkes için aynı terane. O zaman MotoGP'de ki bütün kazalarında aşırı hızdan olması gerekirdi. Aşırı hız bence sadece hatayı büyüten ve hasarı arttıran bir etkendir. Ama tek başına kazaya sebep olamaz. Yoksa dediğim gibi tüm hıza dayalı sporları iptal etmek gerekirdi.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Rahmetliyi tanırdım, bugün ortak arkadaşım ile cenaze evinde iken telefonla görüştüm. Taksicide herhangi bir kabahat olmadığı, herhangi bir sıkıştıma vs olmadığı belirlenmiş. Arkadaşım da motorcu, olay yerindeki durum bunu gösteriyormuş.

Çok efendi bir insandı, toprağı bol olsun.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin , kalanlarına başsağlığı dilerim.

Enkaza bakılırsa gerçekten süratliymiş ön süspansyon bağlı olduğu şasenin ön tarafınıda koparıp alarak motordan ayrılmış geriye kalan gövde ise gerçekten tanınmaz halde , bununla beraber korumalarınında tam olduğu ifade ediliyor.

Evet bir motorcu daha bir şekilde kaza yaptı öldü. Hatalıydı veya değildi bilemiyoruz ,süratli olduğu aşikar ama insan yinede sormadan edemiyor eğer çelik bariyerlere değilde şu günlerde gündemde olan ve uygulanması düşünülen modern bariyerlere çarpsaydı yaralı olarak kurtulabilirmiydi ????

bariyerler ile birlikte ambulansı çağıran işçilerin söyledikleri bence daha düşündürücü. ambulansın 1 saat sonra geldiğini söylüyorlar. ne kadar doğru tartışılır tabi.. motorun benzin deposu bile ayrılmış şaseden.

geride kalanlara sabır diliyorum.

Allah rahmet eylesin
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler