Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoru sevmeyen adam ehliyet sınavında.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ben battım zaten.
    Zira senin dediğin doğru.
    Eşekler suyunu sevmez.
    Eşek çünkü. Senin dediğini yaparlar doğru.
    Valla bak sen haklısın.

Anlaşalım ve kapatalım şu hoşaf konusunu.
    Konu dağılıyor bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin eşekler anlıyor hoşaftan demekki...bizimkiler anlamadığı için tanesini yiyor kıtırtılarından anlam çıkarmaya çalışıyorlar...
    bu arada ben hoşafı hiç sevmem...
    sevenede niye seversin demem...
    konuştukça batıcam o yüzden susucam
    (şiir gibi oldu bea!!)
    abicim ciddi bir mevzu var burda. lütfen!

şimdik erman hocam sınava gönül rızasıyla girmemiş elbet, saçma ama mevzuat böyle.
    lisede kimya sınavına keyfimizden mi girdik? mevzuat böyleydi.
    bu çelişki bütün sözde eğitimlerde görülen ve yöntem yetmezliğinden doğan çözümsüzlüğü "kaynak" sorununa bağlıyacak ve diyecekki "kök ve kaynak aramayın bulunanaz." Buna ilişkin olarak da bir sürü bilim dışı ve tutarsız anlatımlarda bulunacak.

bu kuramsal indirgemeleri ve çözümsüz betimlemelerinden sonra içtenlikle itiraf ettiği kaynağın “bulunamayacağı” tespiti gerçekten ilmi yaklaşımın göstergesi ve olanı aktarma belirtisidir. Ancak bu kaynağın “bulunmadığı” anlamına gelmez ve kaynağın hiç bir zaman bulunamamacağnı göstermez. Kaynağın bulunamamasından “aranan kaynağın” özelliği olduğu kadar “arayanın ereği” hatta arama yöntemi ve aramadaki tutumu da sorumludur. Gerçekten objektif bir arama niyeti, uygun bir usul ve yaklaşım mevcutsa kaynak bulunabilir.

"laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kuramsal indirgemeleri ve çözümsüz betimlemelerinden sonra içtenlikle itiraf ettiği kaynağın “bulunamayacağı” tespiti gerçekten ilmi yaklaşımın göstergesi ve olanı aktarma belirtisidir. Ancak bu kaynağın “bulunmadığı” anlamına gelmez ve kaynağın hiç bir zaman bulunamamacağnı göstermez. Kaynağın bulunamamasından “aranan kaynağın” özelliği olduğu kadar “arayanın ereği” hatta arama yöntemi ve aramadaki tutumu da sorumludur. Gerçekten objektif bir arama niyeti, uygun bir usul ve yaklaşım mevcutsa kaynak bulunabilir.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim ciddi bir mevzu var burda. lütfen!

şimdik erman hocam sınava gönül rızasıyla girmemiş elbet, saçma ama mevzuat böyle.
    lisede kimya sınavına keyfimizden mi girdik? mevzuat böyleydi.
    bu çelişki bütün sözde eğitimlerde görülen ve yöntem yetmezliğinden doğan çözümsüzlüğü "kaynak" sorununa bağlıyacak ve diyecekki "kök ve kaynak aramayın bulunanaz." Buna ilişkin olarak da bir sürü bilim dışı ve tutarsız anlatımlarda bulunacak.

yahu Fatih'im...bugün pazar..tembellik yaptım daha yeni uyandım..saat 10'a geliyor..ancak eşekle ilgili yazmış olduğun deriiiin anlam içeren yazının iyi bişeyler demek istediğini bildiğim için anlamaya çalışma gereği görmüyorum.zaten anlamaya çalışsamda bunu başarabileceğimi sanmadığımdan,fazla zorlamadan başka konularda yazılmış olan bazı yazılara bakarak kahvaltı hazırlanana kadar geçecek olan süreyi iyi değerlendirme çabası içine girmiş bulunmaktayım.sevgilerimle....
    bu arada eşek ne oldu? hoşaf ne oldu;; tanesimi suyumu derken saçmalamaktan korkuyorum biliyormusun??
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

eşek-hoşaf muhabbetı sabah sabah çok ıyı geldı yaa :D
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Nasılda kasmış kendini

Yaa erman hocam bu işler öyle TV'de yorumlamaya benzemez sahanın içinde olmak başkadır
    Artık motosikletlilere karşı daha saygılı olur

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Zaten motosiklette onu sevmemiş.Üstüne yakıştırmamış bile zati muhteremi
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir insana bu kadar mı motor yakışmaz

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı holigan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hocam ATV içinde a2 ehliyet istiyorlar. Aile baskısı yüzünden 2 teker yerine atv kullanmak için a2 kursuna yazıldım. Saçma bi sistem sonuçda 2 teker 4 teker farkı var.
    bu arada 2-3-4 teker motosikletler olduğu için yeni ruhsatlarda bizim motorlar ın yanında iki teker yazıyor ..
    birşey dikkatimi çekti adamın sevmiyorum demesi hoşuna gitmesi ayrı bir olay da vitesli makina ile sınava giriyor o güzel.
    ben a2 ehliyetimi scoter üzerinde ve parkda aldım. bu yönden bakarsak bodrumda durum daha iyi miş..
    yada gazeteciler gelecek diyemi yaptılar bilinmez.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Yaw arkadaş kafasina kask yerine kompozit başlıkmi takmış ? arkadaş bir cevap alabilsek

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaş bu herife zaten kılım birde bunun yüzünden
    "ulan bakın motosiklet iyi bişey olsaydı erman toroğlu binmezdi" diyecekler
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    bunların tek bildiği spor dalı futbol olunca bu konuşmalarından ben hiç alınmıyorum bile doğal geliyroır tebkisi ama bir bilse ne kacırdığğını kenini affetmeyecek valla
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Herkes ne yazıkki olayın magazin boyutuna değinmiş. Üstelik haberi okumadan sadece başlığa ve fotoğrafa bakıp.
    Adam motosiklet kullanmak için değil ATV kullanmak için sınava girmiş. Bildiğiniz üzere ATV kullanmak için A2 ehliyeti gerekmektedir. Dolayısı ile motosikletleri sevmek, hoşlanmak gibi bir durumu yok.

Gelelim bana göre asıl önemlisi ve vahim olanı:
    Olabilir, hatadır ATV için A2 ehliyetinin istenmesi. Ama sonuçta isteniyor. Peki bu A2 sınavına giren kişi ne yapıyor? Şu an ki uygulamaya göre bir kursa yazılıyor B ehliyeti var ise fark sınavlarına giriyor ve güya motosiklet kullanım eğitimi alması gerekiyor değil mi? Oysa haberde Erman Toroğlu ne diyor
    "Sizin gelmenizi istemedim. Heyecan oldu biraz. Daha önce 2 kez motosiklet kullanmıştım. Bir de bugün kullandım. Motosikleti sevmiyorum zaten"

daha önce 2 defa motosiklet kullanmış! Hayatında 2 defa motosiklet kullanıp A2 ehliyeti alıyor! Bu A2 ehliyetinin ülkemizde ne kadar önemsendiğinin ve kursların durumunu apaçık ortaya koyan bir itiraf gibidir. Böylesine bir eğitim ve sınavdan sonra A2 ehliyeti alan kişi cebinde parası varsa gidip 1000cc'lik herhangi bir motosiklet alıp trafiğe de çıkabilmektedir üstelik!

İçler acısı bir durumdayız kısacası... Ama gülüyoruz halimize...
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    yaaafff keşke bizim burada da ehliyet verseler de bn de alsam motorumu ehliyetsiz kullanıyorum şehir dışına çıkamıyorun

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    vay arkadaş yaa
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı ÇILGINMOTORS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaafff keşke bizim burada da ehliyet verseler de bn de alsam motorumu ehliyetsiz kullanıyorum şehir dışına çıkamıyorun
    nasıl yani? sizin orda ehliyet vermiyorlar mı? herkes ehliyetsiz mi kullanıyor araçlarını? otomobil için ehliyet verilen yerde motosiklet için de ehliyet verilmek zorunda. "vermiyoruz" diyemezler herhalde...

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce 2 kez motosiklet kullanmıştım. Bir de bugün kullandım. Motosikleti sevmiyorum zaten” diye konuştu.
    Sürücü kursu zorunlu direksyon eğtimini fason imzalarla geçirmiş belli ki , keşke bu sözünü bir ihbar saysalarda işlem yapsalar , bir de trafiğe çıkıcak bu halde. Gerçi hukuk'tan çok uzak bir yerdeyiz , kimi kime şikayet edicen...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Eğer motor sınavı yapılan yerlede kafadaki miğfer KASK yerine geçiyorsa yandık demektir. Böyle bir durumda bütün Askerlerde motor kullanabilir. Yazık.
    Motoru sevmeyen bir adamın motor üzerinde ne işi var değil, niye ehliyet alır.
    Başına silah dayayanları göremedim.
    Ya haberin kaynağında bir bozukluk var yada sonuçta.
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serpico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer motor sınavı yapılan yerlede kafadaki miğfer KASK yerine geçiyorsa yandık demektir. Böyle bir durumda bütün Askerlerde motor kullanabilir. Yazık.
    Motoru sevmeyen bir adamın motor üzerinde ne işi var değil, niye ehliyet alır.
    Başına silah dayayanları göremedim.
    Ya haberin kaynağında bir bozukluk var yada sonuçta.
    ATV kullanmak için A2 ehliyeti lazım.O yüzden motorsiklet üzerinde patlayacak gibi duruyor.Şiiiimdiiiiiiiiii oynat uğurcum.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    oynatalım bakalım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)