Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyetsiz kurye iğneyi görünce ağladı..

Motovento
    REKLAM ALANI

Ehliyeti olmayan 15 yaşındaki motosikletli kurye, hem yayayı yaraladı, hem kendi yaralandı; iğneye gelince korkudan ağladı

Kadıköy Kozyatağı İnönü Caddesi'nde meydana gelen kazada, bir hazır yemek restoranında motosikletli kurye olarak çalışan 15 yaşındaki A.A, motosikletinin kontrolünü yitirince, bu sırada yolun karşısına geçmeye çalışan Figen Karakut'a çarptı.

Kazada sürücü A.A. ile Karakut yaralandı. Yaralıların yardımına çevrede bulunan vatandaşlar koşarken, 155 Polis İmdat ile 112 Hızır Acil'e haber verildi. Kaza yerine gelen ilk ambulansa durumu A.A'ya göre biraz daha ağır olan Figen Karakut alındı.

Vücudunda kazaya bağlı ezikler, boynunda da zedelenme olduğu belirlenen Karakut, Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Karakut'un evinin cadde üzerinde olduğu, alışveriş yapmak için yolun karşısında bulunan markete gitmek istediği öğrenildi.

'ANAM ANAM, HAYIR!'

Kazada bacağı kırılan A.A, gazetecilerin kendisini görüntülediğini görünce elleriyle yüzünü kapattı. Kaza yerine gelen sağlık ekiplerine "Beni hemen hastaneye götürün" diye bağıran A.A, sol koluna iğne yapılacağını görünce gözyaşlarına boğuldu.

Görevliye "İğne mi vuracak? Anam anam hayır" diye bağıran A.A, çalışma arkadaşları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alınan Aydın'ın sürücü belgesinin olmadığı belirlendi.

MOTOSİKLETİ KAZA YERİNDEN UZAKLAŞTIRDILAR

Kazanın ardından caddeye gelen hazır yemek restoranının çalışanları, A.A'nın kullandığı motosikleti polisin bilgisi olmadan kaza yerinden kaldırdı. Olayı öğrenen polis firmanın yetkilileri hakkında motosikleti kaza yerinden kaldırdıkları gerekçesiyle inceleme başlattı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Hadi bu çocuk cahil asgari ücretin bile altına ekmek parası deyip atlamış motora. Suçlu değilmi suçlu tabiki ama bu çocuğun altına o motoru verenlerde kabahatin büyüğünü aramak lazım. En büyük suçta onların...

bana da iğne vurmuşlardı kaza sonunda . tetanoz içindi

ama yazık yaa . hem ayağı kırılmış, kazanın üzüntüsünde hem de iğneden korkmasını haber yapıyorlar

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    güzel memleketım ne hale geldi insanların
    kuryenın ehliyetsız olduğu gerceğinemı yanayım
    ekmek parasına üç beş kuruş peşinde olduğunamı yanayım
    15 yaşında calışmak zorunda olduğunamı yanayım
    onu ehlıyetsız calıştıran şırketın sorumsuzluğunamı
    Buna rahmen zabıtayım dıye dolaşıp bunların çalışmalarına göz yumanlaramı
    Karşıya gecmeye calışan acaba yaya gecıdındenmı gectı yoksa yolamı fırladığı mechul vatandaşamı
    bunu haber yapmaya calışan ama hangi ucundan tutupta haber yapacağını bılmeyen habercıyemı yanayım
    yaaa en ıyısı ben hiç yanmıyayım zaten yanmışız ............

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bu çocuk cahil asgari ücretin bile altına ekmek parası deyip atlamış motora. Suçlu değilmi suçlu tabiki ama bu çocuğun altına o motoru verenlerde kabahatin büyüğünü aramak lazım. En büyük suçta onların...
    kesinlikle katılıyorum çocuk aklı ermez cahil cesaretiyle sürer motoru ama ya işletmeciler onlardamı cahil okadar ? kendi menfaatleri uğruna ne kadar düşüncesiz ve insanları sömürerek hareket ediyorlar inş. işletmeciler gereken cezayı alırda bir daha söyle bir ahmaklık yapmazlar...

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşıya gecmeye calışan acaba yaya gecıdındenmı gectı yoksa yolamı fırladığı mechul vatandaşamı
    bunu haber yapmaya calışan ama hangi ucundan tutupta haber yapacağını bılmeyen habercıyemı yanayım
    +100
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kardeşimize geçmiş olsun diyorum
    haber başlığı dalga geçmeye çalışan ilkokul bebeleri kıvamında olmuş
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Motosiklet sürücüsü A.A.'ya göre durumu daha ağır olan Figen Karakut'a acil şifalar dilerim.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - 15 yaşındaki ehliyetsiz bir çocuğu altına motosiklet verip trafiğe salan bir işletme,
    - Özellikle İstanbul'da pire gibi türeyen, gerek kaldırımlardan gerekse ters yönden ve polisin yanından dahi kasksız bir şekilde vızır vızır geçen yemek kuryeleri,
    - Yetersiz denetimler ve uygulanmayan yaptırımlar.

Bu tip kazaların sıklıkla olduğu ve olacağı konusunda hiçbirinizin şüphesi olmasın.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet sürücüsü A.A.'ya göre durumu daha ağır olan Figen Karakut'a acil şifalar dilerim.
    haberi üstünkörü okumuştum,
    eyvallah hocam bende mesajımdaki hatayı farkettim sayende
    başlık biçimsiz, gençler denetimsiz.
    ne olacak bu kurye meselesi

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    +1000/1000
    Asla pes etme !

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olacak bu kurye meselesi
    Bu da çok yaygın bir meslek haline geldiği için bir düzenleme yapılması lazım. Bir şekilde denetim mekanızması gerekiyor.

yazıklar olsun sizee bee adam kaza yapmışş belki ölümden dönmüş siz nelerin peşindesiniz iğneden korkmuş die alay ediosunuz .mantıksız bişey iğneden korkmak deilmi peki siz 70 -90-100 kg lik insanlar nasıl oluyorda % 90 ınız 30 gramlık fareden yılandan ,böcekten korkuyorsunuz..... Cocuk zaten hobi olsun diye yapıo o işi değilmi, cebinde 3 bin tl para altında 2010 model 600 cc motorla sizler gibi gezmek dururken 15 yaşında ölümle dans edio ,sırf zevk olsun die zaten.......... ayrıca 15 yaşında ehliyet vermişlerde o almamış zaten ..sizler eğlence peşindesiniz , ama diğer insanların cok daha farklı ve masum amacları var , karnını doyurmak gibi mesela !!

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da çok yaygın bir meslek haline geldiği için bir düzenleme yapılması lazım. Bir şekilde denetim mekanızması gerekiyor.
    ticari araç şoförleri gibi belgelendirilmeleri gerektiği gayet net.
    bunu benim görüpde ilgili yetkililerin görmemesi enteresan.

federasyon adayı mehmet binli'yide bu yüzden seviyorum, adam kuryeler için kafa yoruyor, proje üretiyor

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    ehliyetsiz sürücüye araç vermekten ruhsat sahibine ayrı kullanıcıya ayrı ceza kesilir. asıl iş bu tür kazalarda o kazayı yapanların ssk sorgulamalarının yapılıp sgk tarafından işlem yapılmasında
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olay bundan ibaret
    ölelim biz abi yaşamayalım en iyisi.

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

MOTOSİKLETİ KAZA YERİNDEN UZAKLAŞTIRDILAR

Kazanın ardından caddeye gelen hazır yemek restoranının çalışanları, A.A'nın kullandığı motosikleti polisin bilgisi olmadan kaza yerinden kaldırdı. Olayı öğrenen polis firmanın yetkilileri hakkında motosikleti kaza yerinden kaldırdıkları gerekçesiyle inceleme başlattı.
    Benim garibime giden burasi..
    Polis görmüyor yani motorun olay yerinden uzaklastirildigini..
    Olayi ögrenen polis diye devam ediyor...
    Vay babam vay...

Uyuyormu bu adamlar yahu?
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazıklar olsun sizee bee adam kaza yapmışş belki ölümden dönmüş siz nelerin peşindesiniz iğneden korkmuş die alay ediosunuz .mantıksız bişey iğneden korkmak deilmi peki siz 70 -90-100 kg lik insanlar nasıl oluyorda % 90 ınız 30 gramlık fareden yılandan ,böcekten korkuyorsunuz..... Cocuk zaten hobi olsun diye yapıo o işi değilmi, cebinde 3 bin tl para altında 2010 model 600 cc motorla sizler gibi gezmek dururken 15 yaşında ölümle dans edio ,sırf zevk olsun die zaten.......... ayrıca 15 yaşında ehliyet vermişlerde o almamış zaten ..sizler eğlence peşindesiniz , ama diğer insanların cok daha farklı ve masum amacları var , karnını doyurmak gibi mesela !!
    Yanlış anladın sanırım, burada kimse dalga geçmiyor. Olayı yazan gazetecinin haber alıntısıdır ilk mesajda yazan.
    Ayrıca bunun savunulacak bir yanı yok. Karnını doyurmak için kimse kimsenin canına kasdetmeyecek. Orada karşıdan karşıya geçen kadıncağızın ne günahı var? Kanun var, nizam var bu ülkede. O arkadaş 17'sine kadar bekleyecek, ehliyetini aldıktan sonra kuryelik yapıp, yasal yollardan para kazanacak.
    Tabi en başta ehliyetsiz ve sigortasız eleman çalıştıran işletmecilerin kökünün kazınması gerek bunların önüne geçebilmek için.

Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim garibime giden burasi..
    Polis görmüyor yani motorun olay yerinden uzaklastirildigini..
    Olayi ögrenen polis diye devam ediyor...
    Vay babam vay...

Uyuyormu bu adamlar yahu?
    Şaşırma artık bunlara Remzi, burası Türkiye.

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    http://video.haber7.com/play.video.php?id=8335

İnsanlık sınıfta kalmış dedirtecek bir haber daha... Kadıköy'de yaşı küçük ve ehliyetsiz bir sürücü, çalıştığı firmanın motosikletiyle bir kadına çarparak yaralanmasına neden oldu. Olay yerine gelen patronları ise bakın ne yaptı İZLEYİN

başka bir haber sitesinde haber böyle idi
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    walla arkadaslar bende iğneden çekiniyorum ama bu korkma değil bünyem zayıf iğne olunca miğdem bulanıyor ya bayılıyom 1-2 saat yada migde bulantısının sonucunu yasıom o yuzden sadece iğneden korkma olarak degerlendimeyin elbet biliyor iğne olunca ölmüceğini ama herkezin bünyesi bir değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)