Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle Gökyüzüne Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde motosikletiyle bindiği deniz paraşütüyle 100 metre yükselen 14 yaşındaki Toprak Razgatlıoğlu, hedefinin dünyaca ünlü motosiklet yarışçısı Valentino Rossi ile aynı pistte yarışmak olduğunu söyledi.

Motor sporlarında yaptığı gösterilerle son yıllarda büyük başarı elde eden ilköğretim 8'inci sınıf öğrencisi Toprak Razgatlıoğlu, motosikletiyle birlikte deniz paraşütüne (parasailing) binerek muhteşem bir gösteri yaptı. Yaklaşık 100 metre yüksekliğe kadar çıkan Toprak'ın gösterisi ilgiyle izlendi. “Motosikletimle 100 metre yüksekliğe çıkarak unutulmaz bir anı yaşadım” diyen Razgatlıoğlu, 11 Eylül'de İspanya'da yapılacak ‘Red Bull MotoGP Rookies Cup 2010’a katılarak Türkiye'yi temsil edeceğini söyledi.

Amacının dünyaca ünlü İtalyan profesyonel motosiklet yarışçısı Valentino Rossi ile aynı pistte yarışmak olduğunu belirten genç motosikletçi, şunları kaydetti: “11 Eylül’de İspanya’da yarışacağım. 70 kişi ile mücadele edeceğim yarışlarda hedefim birinci olmak. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) adına katılacağım İspanya'daki Red Bull MotoGP Rookies Cup yarışında da başarılı olarak Türk bayrağını orada dalgalandıracağım. Antrenmanlarımı aralıksız yapıyorum. Boş zamanında ise hem antrenman hem de gösteri yaparak motorseverlere güzel anlar yaşatıyorum. Hedefim dünyaca ünlü bir yarışçı olmak. Bir gün Valentino Rossi gibi olup, onunla aynı pistte yarışarak şampiyon olmak istiyorum.”

BABA DA MOTOSİKLET YARIŞÇISI
    Toprak'ın kendisi gibi motosiklet yarışçısı olan ‘Tek Teker Arif’ lakaplı babası Arif Razgatlıoğlu da, oğlunun başarılarıyla gurur duyduğunu söyledi. Toprak'ın İspanya'daki dünya şampiyonasında başarılı olmak için çok sıkı çalıştığını belirten Arif Razgatlıoğlu, ”11 Eylül’de İspanya’da olacağız. Eğer orada başarılı olursa, Ocak ayından itibaren Moto GP’nin Avustralya’da başlayacak alt kategorisinde yarışlara başlayacak. İlk üçe girerse Rossi ile birlikte önümüzdeki seneden itibaren yarışabilecek. Toprak çok yetenekli, inşallah başarılı olacak. Şu an bunun çalışmaları içerisindeyiz” diye konuştu.

"Please refresh page for player"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motogp'ye katilabilirmi bilmem ama babasindan zeki oldugu kesin.
    En azindan kask takiyor.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    İşte alanyadaki bir çok ss sürücüsü 2.02 dakikadaki gibi bu şekilde trafikte
    Küçük oğlu da kocaman olmuş,
    Bizde de TTA' nın oğlu olma şansı olsaydı bizde yapardık herşeyi
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

juniorR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuzme,motosiklet,bilgisayar
    eleştirmeye gerek yok 14 yaşında toprak arkadaşımıza destek olmamız gerekiyor tüm motorseverler arkasında olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor.
    MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Toprak 'a başarılar... İnşallah hayali gerçek olur...
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)