Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Metzeler Sportec M5 Interact

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Metzeler'in yeni motosiklet lastiği Sportec M5 Interact ile motorunuzu virajlarda ne kadar yatırdığınızı ölçmek çok kolay. Lastik yatış açı işaretleri ile motosikletinizi kullanırken kaç dereceye kadar yattığınızı görebiliyorsunuz.
    Lastikte 25°, 30°, 35°, 40° ve 45° beş adet işaret bulunuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fiyatlar ne durumda ve bu lastikler hangi amaçla kullanımlara uygundur????

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor yürürken belli oluyormu yoksa......... dururken nasıl anlarsın bende bi takım alayım benim cup a 2 75-18 * 90 90-18 bu ebatlarda 17 kullanıyorum ama 18 yapacam cantları

Alman lastik üreticisi yeni M5 Interact lastikleriyle motosiklet lastik üretiminde yeni bir çığır açıyor!
    İnovatif 5 kademeli gerilim teknolojisi 1)Özel tasarlanmış (custom-tailored) yere tutunma seviyesi, ve 2)Her türlü sürüş koşullarında farklı yatış açılarında muhteşem yol tutuş ve güven veren denge getiriyor. Bu teknoloji maximum lastik esnekliği için Pi sayısından esinlenilen lastik çizgileriyle, ve ıslak zeminde üstün tutunma için yüksek silika içerikli kauçuk karışımıyla, M5'i tüm race ve naked motorlar için en ideal lastiklerden biri yapıyor- yüksek performansından temiz genel görünüşüne kadar.

Sport touring modeli Roadtec Z6 Interact, ve yarış odaklı Racetec Interact'ten sonra, şimdi de yeni Sportec M5 Interact geliyor- Toplam(all-round) performans olarak mükemmel supersport lastiği. Bu "herşeyi kapsayan" yaklaşım lastiğin yapısına da uyuyor. 0 derece çelik kemer, lastik çizgileri, ve hem ıslak hem kuru zeminde performans göstermesini sağlayacak kauçuk karışımı, sürüş kolaylığı ve aşınma istikrarı getiriyor.

Interact: 5 kademe gerilim teknolojisi

Metzeller mühendisleri superport segmentinin en değişken gereksinimlerini lastiğin çelik kemerinin gerilim kademelerinde yeni bir gelişim seviyesiyle cevapladı:
    Yeni Sportec M5 Interact lastiğin tüm yüzeyinde net tanımlanmış 5 kademe sunuyor- her yatış açısında en iyi tutunmayı, dengeyi, ve geri bildirimi sağlamak için
    Metzeller, bu teknoloji ile klasik lastik dizaynlarının yere tutunma yüzeylerinden %8 daha fazla lastik yüzeyinin yere tutunmasını sağlıyor. Aynı zamanda lastiğin şeklini ve basınç dağılımını da geliştiriyor.
    Bu üstünlük sürüşün her alanında kendisini hissettiriyor, düz çizgide daha iyi bir denge, virajın ortasında daha iyi bir yerle temas hissi, ve viraj çıkışında daha güvenli bir tutuş.
    Lastiğin üzerindeki izler uzun süren hummalı bir çalışmanın eseri. Hem kuru havada(denge) hem de ıslak havada(su atımı) için mükemmel. Aynı zamanda lastiğin ömrünü de arttırıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:16 ----------

Yeni Sportec M5 lastikler 1 Şubat 2010'dan itibaren satışa sunulacak. Ön lastik 120/70ZR17, ve arka lastik 180/55ZR17, 190/50ZR17 and 190/55ZR17 boyutlarında olacak. Ve yavaş yavaş eski modeli M3 sportec'in yerini alacak.

Haber kaynağı: Metzeler Introduces Sportec M5 Interact Tires - Sportbike Industry News - Motorcycle USA

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    metzeler m5 bu ay içinde satışa sunulacaktı sanırım. genellikle m3 kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar ama ben yağmurdaki durumunu merak ediyorum? benimde lastik değiştirme zamanım geldi belki sezon başında m5 alabilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:19 ----------

m5 lastik supersport-race ler içinmi yoksa caddeler asfalt yollar içinde uygun mudur?

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yürürken belli oluyormu yoksa......... dururken nasıl anlarsın bende bi takım alayım benim cup a 2 75-18 * 90 90-18 bu ebatlarda 17 kullanıyorum ama 18 yapacam cantları
    artık lastikleri almak için satarsın motorunu. tabi lastikleri takabilecek genişlikte jant varsa
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık lastikleri almak için satarsın motorunu. tabi lastikleri takabilecek genişlikte jant varsa
    yazdığım ölçülerde varsa motoruma oluyor herhangi biryere sürtme yok paraysa para problem yok 2 lastiğe tiko para 500 tl işler zaten motora yaptığım modifiye 1000 tl yi geçti istediğim gibi yapabilmek için dağada harcıyacam bu benim hobim kendim yapıp uğraşıyorum

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı speirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metzeler m5 bu ay içinde satışa sunulacaktı sanırım. genellikle m3 kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar ama ben yağmurdaki durumunu merak ediyorum? benimde lastik değiştirme zamanım geldi belki sezon başında m5 alabilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:19 ----------

m5 lastik supersport-race ler içinmi yoksa caddeler asfalt yollar içinde uygun mudur?

m5 cadde ve asfalt yollar için uygundur .. ben m3 kulanıyorum .. memnunum.. bu sezon lastik almicam .. ama alırsam .. gene metzeller olurdu
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    HonDa
    bu lastikler ne kadar bir bilen yok mu yahu
    .....

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    80° de sürtüyorsun değilmi
    HONDA

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m5 cadde ve asfalt yollar için uygundur .. ben m3 kulanıyorum .. memnunum.. bu sezon lastik almicam .. ama alırsam .. gene metzeller olurdu
    m3 ün yağmurdaki performansı nasıl acaba? kuru havaya göre kıyaslanamaz tabiki ama en azından yağmurda güvenli bir şekilde yol alınabilir mi?

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı speirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m3 ün yağmurdaki performansı nasıl acaba? kuru havaya göre kıyaslanamaz tabiki ama en azından yağmurda güvenli bir şekilde yol alınabilir mi?
    yagmur performansı tartışılır .. çok fazla yagmurda kullanamadım... net bişey söyleyemem .. ama yagmur için 2ct derim .. çok güzel bir lastik.. aslında.. motordan motorada fark vardır die tahmin ediyorum .. ben 1000 ustü kullanıyorum .. bana metzeller ideal şuan .. ama 1000 cc yada altı için 2ct derdim ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Al eline 2000 su zimaparasini zimparala lastiklerin kenarini , sonra mahallaleliye hava at, yaa dun bir viraja yattim lastik yetmedi mubarek diye.... Boyle seyler tehlikeli Turkler icin , zaten egoluyuz , hava atmaya caka satmaya bayiliyoruz. Millet lastigi asindiracam diye , kafasini gozunu yaracak. Bu pazara sakincali bir urun sahsimca
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığım ölçülerde varsa motoruma oluyor herhangi biryere sürtme yok paraysa para problem yok 2 lastiğe tiko para 500 tl işler zaten motora yaptığım modifiye 1000 tl yi geçti istediğim gibi yapabilmek için dağada harcıyacam bu benim hobim kendim yapıp uğraşıyorum
    Yanlış topictesin arkadasım...Bu büyük cc makinaların jantlarına uygun bir lastik...Arkadas seninle dalga geçmiş birazcık..

Lastiğin fiyatı da 650€ civarında olması muhtemel...
    AKIN FİDAN

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış topictesin arkadasım...Bu büyük cc makinaların jantlarına uygun bir lastik...Arkadas seninle dalga geçmiş birazcık..

Lastiğin fiyatı da 650€ civarında olması muhtemel...
    eger ki 650 avro o halde michelin power pure tercih edilmeli o da 2010 ürünü- takımı 900 tl daha iyi-hem 2 si arasındaki farkı anlamak için limitlerde gezmek gerekir

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    METZELER M5 almanyadan getirttim bana türkiye maliyeti 570 tl oldu bakalım bu akşam taktırıcam lastiği umarım memnun kalırım
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler