Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hepsi'nin güzeli az daha Okan’ı eziyordu

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepsi Grubu’nun solistlerinden Yasemin Yürük, Mini Coopermarka aracıyla, spor motosikletiyle aniden önüne fırlayan Okan Bayülgen’e çarpmaktan son anda kurtulduğunu açıkladı.

Okan Bayülgen’i önce Allah sonra Hepsi Grubu’ndan Yasemin Yürük’ün usta şoför olması ve dikkati korumuş.Geçtiğimiz gün Okan Bayülgen yeni aldığı Suzuki Hayabusa markamotosikletiyle Etiler’de hız yaparken ara sokaktan ana caddeye sağına soluna bakmadan direkt çıkınca az kalsın büyük bir kazaya neden olacakmış.Mini Cooper’ıyla trafikte ilerleyen Yürük, hızla önüne çıkanmotosikleti fark edince direksiyonu sola kırıp ani fren yaparak Bayülgen’e çarpmadan durabilmiş. Yasemin Yürük olayı doğrulayıp olayı şu şekilde anlattı: “Birden önüme ara sokaktan bir motosiklet çıktı. Hemen direksiyonu sola kırdım ve frene bastım. Kızmayı düşünüyordumbir baktımsürücüsüOkan Bayülgen çıktı. Sonra sustum.” Küçüklüğünden beri otomobil tutkunu olan, çocukluğunda devamlı çarpışan otolara binen ve ehliyetini alır almaz spor otomobil satın alan Yürük, direksiyonda oldukça usta olduğunu da belirtmeden geçmedi.

kaynak:ht magazin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    okan bayülgene o motor 5 gömlek fazla zaten
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    motor piyasaında da magazin olduğunu bilmezdim hayabusa üstünde okan güzel olur aslında ufak tefek ağırlık ypmaz da

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    1.68 boyla nasıl sürüyor o motoru yav
    HONDA

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hediye gelmiştir zaten o motor bayülgene.durmadan reklamını yapıyor motorun,ama üzerinde ufak tefek kalıyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cok merak ediyorum her hafta sonu konuklalarina ogretici laflar ile giydirme yapan ve bavul dolusu ucret alan bu kisi hic zahmet edip bir egitim aldimi? Hayabusa degil ister ise pirlanta kapli motora binsin beni baglamaz. Ama 1300 cc bir motora binipte egitimsiz bir sekilde Etiler ara sokaginda hiz yapmak has cahilliktir. (Zaten egitim almis olsa o hizi yapmazdi) Bu arada carpisan otomobillerden edindigi tecrube ile soforlugu ile ovunen salak sarkiciya da hic bir sey demiyorum. F1 pilotlarida zaten lunaparkta yetistiriliyor ayni onun gibi......
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Eğitim almıs abi, gecen gün md başkanı ile konusuyorlardı programında

'kızıcaktım ama bi baktım okan bayülgen' hey allahım ya o olunca kızılmıyor

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AH BU OKAN YOKMUUUU!!!!!!!!
    Arkadaşlar zamanında bu adamla 2 kere muhatap oldum,yaka silktim resmen... Dengesiz adamın teki,her hatuna asılan,herşeye zıplayan biri ve anında geri dönüş yapan biri...(tükürdüğünü yalayan yani!!!)
    Akıl-fikir verir ama kendisi aksini yapar... zamanında ne oldum delisiydi,şimdi maddi olarak biraz daha rahatladı iyice sapıttı...
    Zamanında dizi film evirmişti; ''UTANMAZ ADAM'' adında ama reyting tutmayınca kaldırılmıştı... O zamanlar bende dizilerde-filmlerde ve reklamlarda rollerim vardı. O dizide de ajansım adına sorumlu bendim,kaşla-göz arasında benim kız arkadaşıma sulanmıştı... E tabi inceden uyarınca,bana sert tepki verdi... bende set oyuncularımı toplamıştım,tabi çekimler yarım kalmıştı... olaydan kısa bir süre öncesinde de,OKAN bıçaklanmıştı. ben ve oyuncularımız lobide dinlenirken bir baktık seke seke giliyor ''hayırdır'' diye sordular tabi,dedi; BACAĞIM ÇOK AĞIRIYOR,HEMEN ÇEKİMLERİ BİTİRELİM DE GİDELİM dedi... Tabi aramız bozuk, hemen özür diledi vs... Ulaaaaannn bir baktık,1 saat sonra yine asılıyor benim kıza...Ortamı iyice gerdim bende;kız arkadaşım da tepki verince OKAN'a set yine durdu. Tabi bu sefer ajans sahipleri araya girdide tatsızlık büyümedi,konu kapatıldı vs...
    Bu adamın işi görülsünde nasıl olursa olsun,umurunda değil valla...
    Motor konusunda yazar-çizer,uygulamaya gelince TIRT...
    Biraz konu dışına çıktım ama,kusura bakmayın... )

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Yasemin Allah'tan Okan'a çarpmamış.

Kızın şarkıcılık hayatı herhalde biterdi
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı can_racal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Küçüklüğünden beri otomobil tutkunu olan, çocukluğunda devamlı çarpışan otolara binen ve ehliyetini alır almaz spor otomobil satın alan Yürük, direksiyonda oldukça usta olduğunu da belirtmeden geçmedi.

kaynak:ht magazin
    otomobil kullanmak ve ustalaşmak da lunaparktaki çarpışan otolardan öğreniliyormuş demek. bileydim, çocukluğumda çarpışan otolardan inmezdim.

haaa, bir de mini cooper spor otomobil olmuş ya, Allah sonumuzu hayr etsin...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Eşşek alim olmaz taş taşımakla tekkeye
    İnsan adam olmaz gitmek ile mekkeye.
    Hani ulan bu eğitim almıştı?
    Ders dinlemez bi öğrenciymiş anladığım kadarıyla.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

G3C3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.68 boyla nasıl sürüyor o motoru yav
    hehehee
    ''Öldürme yetkisine sahip olup da öldürmüyorsan güçlüsündür. Evet işte güç budur.''
    Oscar Schindle...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok merak ediyorum her hafta sonu konuklalarina ogretici laflar ile giydirme yapan ve bavul dolusu ucret alan bu kisi hic zahmet edip bir egitim aldimi? Hayabusa degil ister ise pirlanta kapli motora binsin beni baglamaz. Ama 1300 cc bir motora binipte egitimsiz bir sekilde Etiler ara sokaginda hiz yapmak has cahilliktir. (Zaten egitim almis olsa o hizi yapmazdi) Bu arada carpisan otomobillerden edindigi tecrube ile soforlugu ile ovunen salak sarkiciya da hic bir sey demiyorum. F1 pilotlarida zaten lunaparkta yetistiriliyor ayni onun gibi......
    birşey demeye gerek yok aslında pek
    biz o kadar özene bezene motosikletlerimizi kullanırken böyle dengesizler çıkıyor 100 yaş ağacı 1 kuru dal yakıyor işte bu sayede senelerce öyle olmadımı ?
    birde diğer kişilik var tabi çok iyi örnek olan, ben 2 sene uğraşıpta zar zor teorik ders aldığım ralli sürücülerinin peşinden boşa koşmuşum hayatımda hiç binmediğim akülü arabalardan alıp zaten öğrenebilirmişim bu işi...

hepsi medyanın gözü önüne nasıl çıkarızda reklamımız olur derdinde para kazanmak için senelerdir değişen bir şey yok kısacası...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    aklıma uzay heparı'ya çarpan demet akbağ geldi..yaşı genç olanlar hatırlamazlar..

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    motorcunun halini anlayan ender insanlardan ..

okan abi sen bizim herşeyimissin
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    motorunda bu pisliği var arkadaş.
    en kralını alsan yine çiğniyolar.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    gıcık bir adam ama konusunda bir numara. motosiklet aşkı başka bir şey adamdaki para fena bentley ferrari lamborghini gibi arabalar alabilecekken iki teker üstüne bindinmi en kralını aramıyorsun özel olduğunu motosikletin üstündeyken anlıyorsun. okan bayülgeni hem tebrik hemde geçmiş olsun diyorum

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Bu adam araç sürenlere cahil diyordu bence, en büyük cahil kendisi, motoru sürmeyi öğrenememiş önüne çocuk çıksa ne olacak.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Yanlış motor almış. Dr. House fireblade kullanıyor.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar işin uzmanı olarak diyebilirm ki bu haber buram buram çarpıtma ve yönlendirme kokuyor.

direk motorculara suç atılmış, olay tek bir ağızdan anlatılmış, okan'ı savunmuyorum zira pop kültürü eleştirip de onun piyonu olan birini sevmem.

sonuç olarak bu haber motor kullanmayan yurdum insanında motorcuların imajını kötüleyen bir haberdir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler