Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Michelin Pilot Power Lastikleri Geri Çağırıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Michelin firması Pilot Power ve Pilot Power 2CT modellerinde ön lastiklerinin yüzeyinde oluşan bir problemden dolayı lastikler geri çağırdığını duyurdu. Geri çağrılan lastikler Fransa üretimli Michelin Pilot Power ve 2CT modellerinin sadece 120/70 ZR17 ebatındaki ön lastikleri olduğu bildirildi. Michelin firması Pilot Power ve Pilot Power 2CT 120/70 ZR17 boyutunda ön lastik kullanan müşterilerine lastiklerini kontrol ettirmelerini ve Fransa'da üretilip üretilmediğine bakmalarını istedi. Lastik numaranız DOT6UCW980T veya DOT6UCW979T ise lastiklerinizi değiştirmeniz gerekiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fazer
    teşekkürler Erhan, tam da bu lastiği almayı düşünüyordum. Fransa dışında üretilenlerde bir sorun yok anladığım kadarıyla? yanlış hatırlamıyorsam senin Fazerda da bu lastiklerden vardı

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Evet lastiğimi kontrol ettim, en kısa zamanda değiştirmem gerekiyor.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Eeee yenisini mi göndereceklermiş ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet lastiğimi kontrol ettim, en kısa zamanda değiştirmem gerekiyor.
    Ohhh ne güzel, bedavadan lastikler değişiyor. Keşke benimkileri de geri çağırsalar

Biri pirelli diğeri Bridgestone. Bildiğiniz bir şey var mı ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yahu Levent abi, o zaman zarfında bi sakatlık çıkarsa Allah korusun..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bu resimdeki gibi bir sorun varsa azraille tanışmak uzun sürmez herhalde...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dandirik lastikleri alıyonuz sonra deişim diye uğraşıyosunuz..alın metzeler takın bitsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Lastikte ki sorum hamurundaki hatadan kaynaklanıyor, fotoğrafdaki gibi sonuç çıkartıyormu bilmiyorum ama riske etmeye deymez. Firma yeni lastikler eline gelir gelmez haber verip gerekli değişikliği yapıcak.

dandirik lastikleri alıyonuz sonra deişim diye uğraşıyosunuz..alın metzeler takın bitsin
    Michelin Pilot Power 2CT model lastik piyasadaki lastikler arasından en kalitelilerinden biridir.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @BBRR
    Hahahahahaaaa Metzeler kullanmayı dünya bıraktı, ne satan var ne yarışta kullanan

@Skullhunter
    Michelin Pilot Power 2CT model lastik piyasadaki lastikler arasından en kalitelilerinden biridir.
    Yaa belli kalitesinden, resimlerden çok iyi anlaşılıyor kalite! Size tavsiyem Bridgestone ve Pirelli dışında lastik almamanız, bu iki marka lastik teknolojisi bakımından en iyi iki marka. Her iki markanın 4-5 modelini kullandım, gerçekten çok iyiler...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu sene michelin 2CT denemeyi düşünüyordum ama yaşananlar benide düşündürdü. michelin motogp'de de biraz sorun yaşadı bu sene. şimdilik en istikrarlı bridgestone ve dunlop benim için. bu sene bridgestone almayı düşünüyorum.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Ben dunlop kullandım ve hiç memnun kalmamıştım.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şu an dunlop kullanıyorum, sorun yaşamadım hiç, sen ne gibi sorunlar yaşadın paylaşırsan sevinirim.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    ben bu sene michelin 2CT denemeyi düşünüyordum ama yaşananlar benide düşündürdü. michelin motogp'de de biraz sorun yaşadı bu sene. şimdilik en istikrarlı bridgestone ve dunlop benim için. bu sene bridgestone almayı düşünüyorum.
    Erdem, sana tavsiyem Michelin'den uzak durman. Bu sene MotoGP'de de sorun yaşadılar. Türkiye şartlarında şu anda en iyi iki marka dediğim gibi Bridgestone ve Pirelli. Dunlop konusunda birşey diyemem çünkü hiç kullanmadım ama kötü şeyler de duymadım. Bizim yarışlarda en çok tercih edilen marka Pirelli. Pirelli'nin Corsa, Supersorsa modelleri gerçekten çok iyi. Ben yol lastiği olarak da kullandım, çok memnun kaldım. Bridgestone için zaten kimse kötü birşey söyleyemez...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Limitlerde kullanan bir değilim biliyorsun.Bundan önceki motorda Dunlop vardı.Yol tutuşunu pek sevmedim doğrusunu istersen.All road bir lastikti sanırım bendeki.Modelini bilmiyorum.Ama sert bir lastikti.Beni zorluyordu.Şimdiki makinada Pirelli diablo corsa var.İlk 20 dakika jilet üstünde gidiyor gibiyim.Sonrasında ısınınca muhteşem tutuyor.Çok memnunum.Yaz bitimi street modelini alacağım.Uzun süreli araba kullandığım için lastik markaları konusundada az çok bir bilgim var.Mesela michelin çok iyi bir lastiktir.Ama çok yumuşaktır.Geniş jantta bir yerden inseniz bile yanakta hava yapar.Ben işyeri arabamda Türkiye şartlarında Goodyear kullanıyorum.Ama kendi arabama lastik alsam ya continental yada bridgestone u tercih ederim.Şimdi bunlar yani bildiğimiz tüm markalar dünyada bir yere gelmiş ve kendini kanıtlamış markalardır.Bu kullanıcının profiliyle alakalı.Sen dunlop kullanıp memnun olabilirsin ama ben bir daha yanından geçmem.Zaten böyle olmasa tek tip lastik markası olurdu.Dimi... J
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Bu kullanıcının profiliyle alakalı.Sen dunlop kullanıp memnun olabilirsin ama ben bir daha yanından geçmem.Zaten böyle olmasa tek tip lastik markası olurdu.Dimi... J
    söylediklerinde haklısın, kişinin lastikten ne istediğide önemli. 3-4 sene michelin kullandım şikayetçi değildim çünkü öbür lastikler nasıldı bilmiyordum,geçen sene ve hala dunlop kullanıyorum, bu senede bridgestone kullanmak istiyorum. öbür senede pirelli denemek istiyorum. her çeşit lastiği deneyip, fikir edinmek istiyorum.

kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ben de değiştirmiştim lastiklerimi michelin ile ama ben pek anlamam acaba benimkinde de bi sıkıntı olur mu? agility 125 kullanıyorum michelin pilot lastiklerim ön lastiğimde küçük yarıklar var acaba benim de götürmem gerekir mi bilginiz varmı?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Michelin lastikleri Buz motor dışında alabileceğilmiz biryer var mı?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    YAMAHA R6
    Briiigstoooooonnnnnnnnnnnnn
    BABALAR ÖNDEN GİDER:cat: ...SUZUKİCİ

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    sen memnun kalmamış olabilirmisin ama motogp de 125 ve 250 cc de kürsüye çıkan ilk altı pilot dunlop kullanıyor.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)