Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık (KAMPANYAYI PAYLAŞIN)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Ülkemizde motosikletin şehir yaşamınının içinde yer alması ve sevilmesi için yapılan en büyük kampanyaya MOTED imza atıyor. Temmuz ayından başlayarak Eylül ayına kadar sürecek olan kampanyanın ilk bölümünde “Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık” ve “Motosiklet çağdaşlıktır” mesajları İstanbul’da billboard, internet, radyo spotu ve otobüs arkası uygulaması olarak 12 Temmuz 2009’dan itibaren başlayacaktır. Kampanyada modern bir dil kullanılarak motosiklet kullanıcılarına yönelik olumsuz bakışın tam tersi mesaj verilmesi hedeflenmektedir. Ülkemizde motosikletin varlığının kabul edilerek, tekrar düzenlenmesini istediğimiz konular ile ilgili kurumlarla yapılan görüşmelere devam edilmektedir. Motosikletin ülkemizde daha saygın bir konuma erişebilmesi için MOTED’in yapacağı çalışmalar tüm hızıyla devam edecektir.

Facebook da paylaş

www.motosiklet.net

AŞAĞIDAKİ KAMPANYA METNİNİ ve GÖRSELLERİ TÜM SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık

Ülkemizde motosikletin şehir yaşamınının içinde yer alması ve sevilmesi için yapılan en büyük kampanyaya MOTED imza atıyor. Temmuz ayından başlayarak Eylül ayına kadar sürecek olan kampanyanın ilk bölümünde “Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık” ve “Motosiklet çağdaşlıktır” mesajları İstanbul’da billboard, internet, radyo spotu ve otobüs arkası uygulaması olarak 12 Temmuz 2009’dan itibaren başlayacaktır. Kampanyada modern bir dil kullanılarak motosiklet kullanıcılarına yönelik olumsuz bakışın tam tersi mesaj verilmesi hedeflenmektedir. Ülkemizde motosikletin varlığının kabul edilerek, tekrar düzenlenmesini istediğimiz konular ile ilgili kurumlarla yapılan görüşmelere devam edilmektedir. Motosikletin ülkemizde daha saygın bir konuma erişebilmesi için MOTED’in yapacağı çalışmalar tüm hızıyla devam edecektir.

Yüksek çözünürlükteki görsel için resmin üzerine tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    süpersin patron yaaa.. insanlara anlatamıyosun ki...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBF250
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle bir şey hiç aklıma gelmezdi helal olsun

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    güzel bir adım. geç bile kalındı bu tanıtım için
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Süper kampanya. Umarım amacına ulaşır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bırakalım radyo frekanslarını kurcalayıp trafikte 50 kuruşluk suyu 1 liraya alsınlar

bırakalım birbirlerinin ter kokularını vücut sıvılarını paylaşıp aynı oksijeni tüketsinler toplu taşıma araçlarında...

bırakalım huzur birlik ve beraberliğe ihtiyac olan bu günlerde topluca içiçe olsunlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

dodem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    seyhan 150c
    Çok güzel kampanya inşallah motosiklet yaygınlaşır

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    çok saçma bir kampanya olmus istanbula geldim motor kullananlarıda görüyoruz kask yok bir şey yok terlikle kullananlarmı dersin artcısı teli kulagına dayamış cep tel ile konusan sürücülermi dersiniz ne ararsanız var böyle motor kullanılcaksa hiç kullanılmasın motosiklet kullanan insanda motosiklet kültürü olmadıktan sonra bunu topluma hiç aşılayamazssınız...bunlar hep balon kampanyalar...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Radyo ve Tv spotları banada ulaştırılırsa televizyon ve radyomuzda yayınlayabilirim.Facebooktaki 986 üyeli Motosiklet tutkunları grubuda bana ait.Ordada hazırlanan afişleri ve sayfa linkini ekledim.Teşvik edelim,düşünenleri tebrik ediyorum.
    Motosiklet Aşkı Ölmez,Biz Ölürüz

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saçma bir kampanya olmus istanbula geldim motor kullananlarıda görüyoruz kask yok bir şey yok terlikle kullananlarmı dersin artcısı teli kulagına dayamış cep tel ile konusan sürücülermi dersiniz ne ararsanız var böyle motor kullanılcaksa hiç kullanılmasın motosiklet kullanan insanda motosiklet kültürü olmadıktan sonra bunu topluma hiç aşılayamazssınız...bunlar hep balon kampanyalar...
    Saçma buluyorsan katılma arkadaşım.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Yamaha XT 660 R
    Grubum adına ve şahsım adına destekçiyiz...

www.enduroad.org
    [B][COLOR="Red"]1 Şubat 2009'da "ONUR"umuzu geri kazanabiliriz ve belki bakarsınız o gün bizim "UĞUR"umuz olur...[/COLOR][/B]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    poster de istiyorum. dükkana asacağım

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kampanyanın saçma olması kanısına nasıl vardın ?

Motosikletinize, kasksız, korumasız, terlikle binin mi demişler, yoksa ben mi körüm ?

Sen teklifi sunarsın insanlara, nasıl uygulayacağı konusunda bilinçlendirirsin, gerisi kişiye kalır. Kimseyi de terlikle biniyor diye yargılayamazsın. Yargıladığın taktirde alacağın, "SANANE" cevabına da çıtını çıkaramazsın...

Ayrıca da insanların emeklerine saygı gösterirsin... Saçma olmuş deme hakkını sana hiç kimse vermiyor. Beğenmedim desen anlarım da...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    düsüncelerimi söleyebilme özgürlüğüm var katılırım yada katılmam o beni ilgilendirir...sırf gösteriş amaçlı kampanyalardan öteye gecen bir kampanya göremedim henüz...yazılı basında yoksunuz ,ders kitaplarında yoksunuz, kıtapcılarda satılan kıtaplarınız yok ,görsel basında yoksunuz,(bir kitap bir yazar bir programdan bahsetmiyorum) o zaman bu motosiklet nasıl bilinçli olarak yaygınlaşcak ve bir kültür oluşcak, kullanıcılar bilinçlencek motosikletle ilgili yasalar çıkcak, ilköğretim lise kitaplarına motosikletin bir vasıta oldugu ve tekniği anlkatılcak, Hülya Avşar motosiklete binincemi?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper olmuş tebrikleeerrr

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    düsüncelerimi söleyebilme özgürlüğüm var katılırım yada katılmam o beni ilgilendirir...sırf gösteriş amaçlı kampanyalardan öteye gecen bir kampanya göremedim henüz...yazılı basında yoksunuz ,ders kitaplarında yoksunuz, kıtapcılarda satılan kıtaplarınız yok ,görsel basında yoksunuz,(bir kitap bir yazar bir programdan bahsetmiyorum) o zaman bu motosiklet nasıl bilinçli olarak yaygınlaşcak ve bir kültür oluşcak, kullanıcılar bilinçlencek motosikletle ilgili yasalar çıkcak, ilköğretim lise kitaplarına motosikletin bir vasıta oldugu ve tekniği anlkatılcak, Hülya Avşar motosiklete binincemi?

Sen bişeyler yap görelim o zaman.

Ne demişler ; "Az laf, çok iş! "
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet kullanıyoruz ve seviyoruz
    bunun gelişmesi için yapılmış bi ugraş bu
    gösterişle ne alakası var

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    söylediklerinin payı var tabi temelde iğnsanları bilinclendirmelıyız ama bu konunun o kadar cok kanpanyalara ihtiyacı var. Kaldıki toplum bu tip kanpanyaların ilgisini çekıyor yani bu yapılan kanpanyanın işe yaramayacağını düşünmek saçma olur düşüncesındeyım bir motorcu olarak bunu desteklemek gerekır bakarsın senın yadırgadığın insanlar bile etkılenırlerde farklılaşırlar doğrulurlar.Eğitim uzmanları özellıkle sürücü kursları değişirler belkı eğitimdede ses getıren kanpanyalar olabılır bu olmasa hiç başlayamayız öyle değilmi bence bir numarabende afiş olursa dükkanıma asarım

Gerçekten mükemmel bir kampanya olmuş, umarım bu kampanya amacına ulaşır ve motor kullanımı türkiye de daha yaygın bir hale gelir
    teşekkürler skull.

dahil olduğum forumda hemen paylaşacam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler