Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık (KAMPANYAYI PAYLAŞIN)

Motovento
    REKLAM ALANI

2 dakika önce powerturk te anons ettiler motosiklet kullanmamak çılgınlıktır ; motosiklet kulanmak çağdaşlıktır diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Korkunç

Ben bunu gördükten sonra asla araba almam saol abi bu önemli resimleri bize gösterdiğin için ...

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    moted'e teşşekürler inşallah motosikletleri bisiklet olarak algılıyan cahil kesim biraz olsun aydınlanır!herşeyi sonradan farkeden memleketimiz bunuda er yada geç kabullenicek
    Motosiklet mucidi

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saçma bir kampanya olmus istanbula geldim motor kullananlarıda görüyoruz kask yok bir şey yok terlikle kullananlarmı dersin artcısı teli kulagına dayamış cep tel ile konusan sürücülermi dersiniz ne ararsanız var böyle motor kullanılcaksa hiç kullanılmasın motosiklet kullanan insanda motosiklet kültürü olmadıktan sonra bunu topluma hiç aşılayamazssınız...bunlar hep balon kampanyalar...
    Motosiklet kullanmanın çılgınlık olduğunu düşünen, motosikletin ürkütücü geldiği insanlar zaten kullamaya başlasalar bile güvenliksiz kullanmazlar merak etme.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Elimden gelen İş mail listemdeki 3000 kişiye bu görselleri göndermek.. yaptımda... bence güzel olmuş..tebrikler... birde bu görsellerin afişlerini biraz daha farklı mecralara asabilsek.. neyse her harekette bir bereket vardır derler..
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bu akşam kral fmde Mehmetin gezegeninde 10 dakika diye bir program var oraya katılıp bu konu hakkında Konuşalım baya etkili olur..

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bu toplumu temelden duzeltmek için ilköğretim okullarını kapsayan kampanyalar yapılmaya baslanmalıki gelecek nesiller motosikleti tanısınlar ne oldugunu bilsinler en azından,baska türlü beyin gelişimini tamamlamış insanlar üzerinde kampanyalarla saglanan bu bilinçlenme gecici olcaktır.Bu yapılan kampanya illaki kötü degil ancak hedef noktası bana motosıklet kulturunu yaymaktan motosikleti anlatmaktan cok motosıklet satıslarını artırmak gibi bir imaj doguruyor popülist bir yaklasım görüyorum..saygı sevgı cercevesı ıcınde herkes dusuncelerını solemelı buna karsı cıkanda olabılır kabul edende
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    tebrikler

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Valla çok sevindim.Moralim yerine geldi yahu.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    o zamana biz normal oluyoruz bu kampanya ya göre
    birgün herkes motosiklet kullanacak slogana bak bee
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Harika bir reklam şekli.
    Etkili olabileceğine inanıyorum.
    Neticede motorsiklet kullanmadan insanların bu duyguyu anlayamayacakları çok açık.
    Ve artık 35-40 yaşın üzerindeki insanalara motosikletde kullandırmamız mümkün değil.

Ama ülkemizin nüfus çoğunluğu olan gençleri ikna edebiliriz.
    Bu güne değilsede yarına yatırım yaparız
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bence uzun zamandır beklenilen istenilen şey artık nihayetinde görülmüş demeyelimde birileri pamuk eller cebe yapıp reklama dökmüş...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İnşallah işe yarar sonuçlar alınır. 1 ay kadar İstanbuldaydım Kızıltoprak'ta motosiklet kullananların kırmızı ışıkta durduğunu bile görmedim. Aynı şekilde paket servisi yapanlarda, kuryeciler'de aynı şekilde. Hadi paket servisi yapanlar kısa zaman olayından dolayı uymuyorlar. Diğerlerine pek anlam veremedim. Özellikle SS kullananlarda gördüm kırmızı ışığı sallamamayı. Kask bile takmamışlardı. Sadece Kızıltoprak'ta değildir bunları yapanlar. Ben en çok Kızıltoprak'ta gördüm. Sebebi motor mağazaları ve kullanıcısının o tarafta çok olması olabilir.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    " Bedeninin ve ruhunun daima özgür , genç kalması için sende motosiklet kullan" Sloganı ile kampanyayı gönülden destekliyorum...

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    magsonVE
    Belki biryerlerde bu kampanya doğru ve gereklidir ama birde diğer noktalara dikkat ettiğimiz zaman fazla etkili olacağını sanmam mesela , trafiği en çok kalabalık yapan taxi , dolmuş , kamyon , TIR , otobüs , ve ailesiyle gezmek yada alışveriş yapınca taşıyabilecek taşıt olunca araba vazgeçilmezdir hade diyelim ikinci taşıt motosiklet olsun eee herkesin durumu bunu kaldırabilecekmi? bu durumda devlet'e düşen bazı vergi düşürme gibi teşvik edebilecek birşeyler yapmali yoksa bu kampanya çalışmaz..

Birde motosilket kullanmak (vitesli) bir ayrıcalıktır herkese sevdirmek.?.. hele birde caddeler motorlu doldurulabilinirse ayrıcaliktan çıkar arabanın seviyesine düşer ve bizler sevdalı olanlarda motor sevdasindan oluruz günlük taşıt yerini alır , şahsen ben bunu istemem..
    Motosiklet.net kapanir..
    Kestim biçtim oldu chopper (önemli olan baskasinin yaptigini degil kendi zevkini yapip binmek).
    Benim askim http://www.motosiklet.net/forum/members/58264-albums466.html

Motosiklet kullanımına fayda getireceğine inanıyorum tebrikler.

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    Evet çok güzel bir kampanya.Amıcına ulaşmalı.afişleri varsa asılmalı.Motorsiklet ler geleceğin aracı olacak.Artan nufusun zaruri aracı olacak...

Motosikleti
    Yamaha Cgns RS
    Kampanyayı çok beğendim reklamcı gözüyle.
    Ama altyapı sorunsalı her konuda olduğu gibi burada da göz ardı ediliyor.
    Motosiklete uygun yollar, trafik sinyalizasyonu, park alanları vb birçok şey eksik.
    Zaten bu ülkede önce yarat sonra allaha emanet altyapı olur ya da olmaz.Kaza durumunda da "bana mı sordun arkadaşım motor kullanırken?" hatta kadın motor kullanıcılarına "ne işin var senin motorla?bak gördün mü?!?!?" vb yaklaşımlar.Kasksız, parmak arası terlikle, ağzında sigara, kulağında cep telefonuyla motor kullananlardan bahsetmeye gerek bile yok, hayatımızın parçası onlar
    İtalyadaki gibi motosikleti hayatın içine alan düzenlemeler yapılmadan, bizler hep üvey evlat olacağız trafikte.Bu konuda da bir tutum sergilemek gerektiğine inanıyorum.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler