Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzin ve Motorin'e ZAM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ee ben bugün yola çıkacaktım, 17 litrelik depomu dolduracaktım.. Ne zaman uzun yola çıkacak olsam zam geliyor. Korkmayın MT, sırf sizler için çıkmayacağım artık yola falan Dünyanın en pahalı internetine girip, dünyanın en pahalı benzin haberini okuduğum için Ülkem ile gurur duyuyorum..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    normal alışırız iki gün sonra 5 tl olsa ne olacakki hal ortada
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Desene seçim günü çaktırmadan aradan cıkardılar zammı ulan bu kadar olurr yaa secım oncesı nıye zam yapmadılar...SU yerel seçimler bitsin sız o zaman goreceksınız zamları durun daha bu baslangıc Durmak yok Geçirmeye Devam!!
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    alıştık artık zamlara ...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    daha başkanlık şeçimlerine var. o zamana kadar 1 indiriler 3 çıkarırlar böylece herkez rahat eder. Motora lpğ taktırın diyecem ama yarın ona da zam yapmalarından korkuyorum.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha yeni motor aldım. Daha az binmek zorunda kalacağım bunlar yüzünden

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    OTV yi basimiza salan hukumete tessekurler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Reşit19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni motor aldım. Daha az binmek zorunda kalacağım bunlar yüzünden
    binersin binersin merak etme
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    askerden sonra
    Eee türkiyenin hali bu zaten ne zaman ucuz oldu ki bu benzinin fiyatı bide bu türkiyede bi yerde petrol bulmuşlardı şimdi aklımda değil yerin ismi doğudaydı galiba neyse yani artık şu üretime kullanılır vaziyete geçsede artık koparsak iplerimizi yabancı ülkelerden paramız içerde kalsa zaten tek umudum o
    ...ÖLÜM HAYALLERİ BEKLEMEZ...DEMİRKÖYLÜ...

3,5 atmak istiyoruz 3 ,1 iyi değil

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı Mixata_CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee türkiyenin hali bu zaten ne zaman ucuz oldu ki bu benzinin fiyatı bide bu türkiyede bi yerde petrol bulmuşlardı şimdi aklımda değil yerin ismi doğudaydı galiba neyse yani artık şu üretime kullanılır vaziyete geçsede artık koparsak iplerimizi yabancı ülkelerden paramız içerde kalsa zaten tek umudum o
    merak etme ülkede çıkan petrol yine bizim olmıcak çünkü onuda özelleştirdiler çıkan petrol abd şirketlerince ülkesine postalanacak çünkü onlar araştırıp çıkarıolar zannediomusunz ki biz çıkarıyoruz ooo

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    yahu benzinin rafineyi çıkış fiyatı yaklaşık 1 ytl civarı.. bize satış fiyatı 3 ytl.. yani biz şimdi %200 vergi mi vermiş oluyoruz devlete? benm anlamadıgım olay geçenlerdeki krizden dolayı akaryakıtın maliyeti yarıya düşmüştü fiyatı yatıya düşürmediler.. ama zama gelince periyodik olarak haftada bir zam geliyor.. anlamadım bu ülkeyi? nereye gidiyoruz?
    CBR 600F Honda,

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hah işte bunun olacağı belliydi, ÖTV indirimine hede hüde diyenler şimdi konuşabilir, 10000 kişiye indirim, zararı bütün bir millete bindirim oldu.

Devamı da gelir, hadi geçmiş olsun.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    herkes arabalarını aldı şimdi arka arkaya zamlar başlar gene taki OTV farkı kapatılana kadar lanet olsun.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hükümet işini biliyor bizi düşünen varmı peki yok hakkımı helal etmiyorum
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme ülkede çıkan petrol yine bizim olmıcak çünkü onuda özelleştirdiler çıkan petrol abd şirketlerince ülkesine postalanacak çünkü onlar araştırıp çıkarıolar zannediomusunz ki biz çıkarıyoruz ooo
    bizim türklerdende petrolu bulan oldu ama arazinin 10m altı amerikalılara ait varmı böyle saçmalık yüzeyi kullanıyoruz ama alt kısımı kullanamıyoruz ....

Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu benzinin rafineyi çıkış fiyatı yaklaşık 1 ytl civarı.. bize satış fiyatı 3 ytl.. yani biz şimdi %200 vergi mi vermiş oluyoruz devlete? benm anlamadıgım olay geçenlerdeki krizden dolayı akaryakıtın maliyeti yarıya düşmüştü fiyatı yatıya düşürmediler.. ama zama gelince periyodik olarak haftada bir zam geliyor.. anlamadım bu ülkeyi? nereye gidiyoruz?
    1tl'den bile az rafinerisi %200 vergi ödediğimiz bir gerçek ama bu yeni olan birşey değil senelerdir bu şekilde maalesefki..

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah işte bunun olacağı belliydi, ÖTV indirimine hede hüde diyenler şimdi konuşabilir, 10000 kişiye indirim, zararı bütün bir millete bindirim oldu.

Devamı da gelir, hadi geçmiş olsun.
    en sonunda milet benzin alamayacak konuma gelicek görücem o zaman benzinin neresinden vergi alabilecek olucaklar
    hoşo zamana petrol kalırmı o da başka bi konu akıllılıkta yapıyorlar son zamanları ver zamı ver zamı....
    nereye kadar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Benzın Fıyatı Ne Olursa Olsun Alırım Akp Yı Basa Getırenler Dusunsun Onlar Yuzunden Bu Fıyat Oldu Petrolun Varılı 50 Dolardan Dusuk Gemılere 1 Lıradan Mazot Verıyolar Bıze 3 Lıradan Verıolar

Motosikleti
    yok
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OTV yi basimiza salan hukumete tessekurler.
    ÖTV uygulaması 2002 mart ayında(akp öncesi) hayata geçirildi.Sadece 1 yıllığına uygulanacağı ve daha sonra kaldırılacağı söyleniyordu.Tabi başa akp geçince kaldırılmadı ve 8 senedir uygulanıyor.Zamanlarında ötv'nin kapsama alanıda genişletildi.O da cabası

Benzinin varili 48 usd.Yani litresi 48 kuruşa geliyor.Bu da demek oluyorki.Yaklaşık %400 vergi ödüyoruz.(Taşıma,satış karları falan çıkarılınca).

Motosikleti
    -
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzın Fıyatı Ne Olursa Olsun Alırım Akp Yı Basa Getırenler Dusunsun
    almak zorundayız..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6
    Ayıp ya arabıstanda benzın sudan ucuz.
    3 liraya benzin mi olur yaaa_??Litresi 10 TL olsun,binen binmeyen belli olsun...
    Madem benzıne zam yapıyorsunuz asgarı ucret neden yerınde devamlı kalıyor_? Ama kendılerıne zam yapacaklarında kepçeyle, emeklı olacaklarında da super emeklı, hemde bızım sırtımızdan gecınıyorlar .
    Danımarkada mıllet ayaklanıyor, ulkedekı ınsanlar vatanları ıcın VERGİLER YÜKSELSIN DIYE, bızım ulkemızde ıse ayaklanmaya gerek yok mıllette yavaş yavaş (gecırıyorlar) tum suc bızlerde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler