Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"80 yıl geriden geldik"

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Motosiklet Federasyonu Başkanı Süleyman Memnun, Türkiye'nin motodrag alanında Avrupa'nın 80 yıl gerisinden geldiğini belirterek, ''Şimdi onları yakalama çabası içindeyiz'' dedi.

İzmir'in Ödemiş ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunan Memnun, ilk önce Belediye Başkanı Mahmut Badem'i makamında ziyaret etti.

Badem, göreve geldiğinde, öncelikli olarak motodrag yarışları için yer aradıklarını, buldukları en uygun yerde 3 yıldır yarışların yapıldığını söyledi.

Otodrag yarışları için de takvim belirlemeye çalıştıklarını kaydeden Badem, ''Bize bu kadar kupa getiren sporcularımızın olduğu kentimizde, biz de elimizi taşın altına sokarak bu sorumluluğu sizler kadar üstlenmenin mutluluğu içerisinde olacağız. Her türlü desteğe hazırız'' diye konuştu.

Federasyon Başkanı Memnun ise, Ödemiş'te bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek, Balkanlar'daki 3 tane motodrag pistinin Türkiye'de olduğunu, bunlardan birisinin de Ödemiş'te bulunmasının sevindirici olduğunu ifade etti.

Memnun, sözlerini şunları söyledi:
    ''Ödemiş'e dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nu getireceğim. Bir süre Ödemişli yarışçımız İsmail Yeşil ile de motodrag yarışlarında aynı kulvarda yarıştılar. Birkaç motodragcımızı Avrupa yarışlarına hazırlayarak bu alanda da iddialı olduğumuzu ortaya koyuyoruz. Motodrag alanında Avrupa'nın 80 yıl gerisinden geldik. Şimdi onları yakalama çabası içindeyiz. Federasyonumuz kurulmadan önce üvey evlat muamelesi görüyorduk.''

Memnun ve beraberindekiler daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Osman Aral'ı makamında ziyaret etti.

Kaynak:Ajans Spor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu adam istediğini söylesin.İsteyen de alkışlasın.Yol kenarı taş topaç dolu körfez pist(!)inde meydana gelen kazaların ardından "pistte bir sorun yok" dedikten sonra benim gözümde 3 kuruşluk değeri kalmadı.Sorumluluk alması gereken yerde "aman ucu bize dokunmasın" diye kaçtı bütün federasyon yetkilileriyle birlikte.Kendisini buradan bir daha kınıyorum.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Süleyman MEMNUN burada faydalı, zevkli ve geç kalmış Drag hususunda bir ilki başlatmış, kendisini yürekten kutluyorum, sonucunun da başarılı olacağından hiçbir şüphe duymuyorum.

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam istediğini söylesin.İsteyen de alkışlasın.Yol kenarı taş topaç dolu körfez pist(!)inde meydana gelen kazaların ardından "pistte bir sorun yok" dedikten sonra benim gözümde 3 kuruşluk değeri kalmadı.Sorumluluk alması gereken yerde "aman ucu bize dokunmasın" diye kaçtı bütün federasyon yetkilileriyle birlikte.Kendisini buradan bir daha kınıyorum.
    aynen kardeşim katılıyorum sana
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok dogru solemıssınız sorumluluk alınacagı zaman pıstte bır terslık yok dıyerek ısın ıcınden bır anda cıkıverdı...goz var nızam var ayıp yahu...benım ıcınde hıc bır anlamı yok...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler