Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsikletler Yolun Solundan Gidemez

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala cozemedım yaaa....ordakı ne beton olemı sekıl almıs yoksa hakkaten kafatasımı.....
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi benim de dikkatimi çekti
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ısaretlı yerdekı kafatasımı benımı yanlıs goruyorum....ayrıca cok guclumus hakkaten o halatlar...

sacmaladım herhalde yaa...baya ole gorundu bana...
    Halatları gösteren bulabildiğim en net foto bunlardı, ancak bir göz yanılsaması var sanırım.. Fotoğrafların kullanıldığı haber zaten bununla ilgiliymiş..

http://fotogaleri.haberler.com/kafal...rengiz-siluet/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O işaretli yeri de haberciler "kazalardaki esrarengiz silüet" başlığı ile geçmişler. Dalga geçiyorlar sanki...Oradaki kafa mafa değil , sadece bir iz. Yerdeki yağ izini de leyleğe benzetsinler tam olsun! Neyse bu başka konu...

İnanırım o çelik teller çok sağlam ve aynı zamanda keskindir... Ama yukarıdaki fotograftaki gibi bağlantı yerlerinden kolayca eğilirler...

Bu demek oluyor ki:

Otomobil çarptığında tel kopmasın , bağlantı yerlerinden eğilsin , darbeyi emsin.
    Motosiklet çarptığında kopmayan halatlar sayesinde motorcular daha kolay dilimlensin.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok buyuk ıhtımalle goz yanılması...ama saglam dedıklerı halatın cok saglam oldugu kesınlıkle kanıtlanmıs oldu bolece...ya goz gore gore nasıl yalan soler yaa bızde buna ızın verıyoruz ınanamıorum...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Binanın temelini atmamışlar , ama kolonlar sağlam diyorlar... yazık...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    adi metro-bus sanarsin yerin altindan giden otobus.oyle olsa yine iyi.hem yolu isgal ettiriyosun hem otobus kullaniyosun yuhhh.madem boyle serit ayircaksin tramvay koy o zaman.hem daha cok yolcu tasirsin hemde petrol kullanmazsin sehirin havasi kirlenmez. .dunyanin en sapak adamlari istanbul trafigini projelendiriyor ne yazikki.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    dünyanın en güzel şehri en çıkarcı insanların elinde neye dönüşüyo bakar mısınız?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müsade etsinler metrobüsle bir deneme yapalım, azami değil asgari hız limitiyle yani 40kmh ile metrobüsün direksiyonunu bir anda bariyerlere çevirelim.

Değil metrobüsün sözde uçak yakalama halatları, e5'in kenarında kalan bariyerleride sinek gibi ezip geçmezse ben bir daha ne dört ne iki teker araç kullanırım, kırar atarım ehliyetimi.
    sana katılıyom o çelik halatlar bizleri biçmekte başka bi işe yaramıyo.
    bugün havaalanı kavşaanda bi kazaa vardı aralardan giderken kazaa yerine varmak üzereydim ve en saadan geçmeye çalışırken bir baktım ki polis amcam beni çağırıyo işaret yapınca arabalar hemen yol yaptı bende vay be polis yol açıyo bana derken yanında durdum ve ne dese inanırsınız.
    KARDEŞİM MOTORLARLA E-5 KULANMAYIN yan yolardan gidin demezmi bende direk sen ne diyon ya dedim ve fazla uzatmadan basıp gitim arkamdan baya bi baktı ama bişey demedi.
    yani artık trafik polisinde bunu dediğine göre bu sistemin bence çivisi çıkmış ve yok kim soksun yerine.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yorumsuz..
    dikkatli bakarsanız halatlar kopmamış sadece bagladıkları direkler yıkıldıgı için kopmuş gibi duruyor
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün havaalanı kavşaanda bi kazaa vardı aralardan giderken kazaa yerine varmak üzereydim ve en saadan geçmeye çalışırken bir baktım ki polis amcam beni çağırıyo işaret yapınca arabalar hemen yol yaptı bende vay be polis yol açıyo bana derken yanında durdum ve ne dese inanırsınız.
    KARDEŞİM MOTORLARLA E-5 KULANMAYIN yan yolardan gidin demezmi bende direk sen ne diyon ya dedim ve fazla uzatmadan basıp gitim arkamdan baya bi baktı ama bişey demedi.
    yani artık trafik polisinde bunu dediğine göre bu sistemin bence çivisi çıkmış ve yok kim soksun yerine.
    ya o da belki iyi niyetne söölemiştir.."bizim elimizden bişi gelmiyo aman diyim burda kullanmayın" gibi bi ses tonu mu wardı yoksa boole artis mi..gerci sen bööle anladıına göre artisçene söölemiştir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle giderse bizlere özel orjinal çözüm bulma mantıklarıyla E5'i motosikletlere yasaklayabilirler gibime geliyor.

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkatli bakarsanız halatlar kopmamış sadece bagladıkları direkler yıkıldıgı için kopmuş gibi duruyor
    Abi eğer o kazıklar tek tek çıkmasaydı asfalt komple sökülürdü blok halinde kalkardı veya tel kopardı, orda ortalama 3 tonluk bir kütlenin tahminimce 100 civarı bir hızla bariyerlere girmesinden bahsediyoruz.

Hoş konu halatın sağlamlığı değil(zira gerçek uçak halatıda taksan onu bağlayacak uçak gemisi gibi devasa bir çelik kütlen yoksa anlamsız), bilirkişinin saçmalaması ki bu resimlerde saçmaladığını açıkca gösteriyor.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    abı kopmasına gerek yokkı eger metrobusu karsı tarafa gecırecekse neden halat var...sonucta bu arac orayı yamultup altına alabılır ve trafıgın ıcıne gırebılır...bunu ford transıt o kutlesıyle o kadar yapmıssa metrobusu dusunemıorum bıle...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    anlasildi , Turkiyede motorcularin neslini tuketecekler , yaziklar olsun ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Demedi demeyin ;bunların çözüm önerisi de motositleri yasaklamak olur diye

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tercumesi:

"Benim dunyadan haberim yok. Milleti de kendim gibi saniyorum. Adam yerine koydular, soru sordular. Cevap vermis olmak icin, bilip bilmeden, iskembeden atiyorum"
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    pierzig tepkim sana diyl kardeşim..o biraz sıkar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sahiden doğruymuş, avrupada motosikletlere sol şerit yasakmış, çünkü motosiklet ve bisikletlerin metrobüs yoluna girme hakkı varmış.

Dolayısıyla kimse ne sol nede sağ şerite girmiyor, babalar gibi metrobüs hattında sürüyor...

ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    yok yok,
    bana motorumu sattıramayacaklar...

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    YOLLARDAKİ GİYOTİNLER İÇİN BİRŞEYLER YAPMAMIZ LAZIM

Sevgili arkadaşlar önemli mevkilere önemsiz kişileri getirince böyle densiz ve saçma kanuşurlar bu doğaldır buradaki esas mesele bizlerin kendimizi ne kadar anlatabildiğimiz yani sayımız oldukça fazla bir organizasyon yapıp bir araya gelip belediye Başkanına mı gidiyoruz Karayollarına mı Başbakana mı muhattab neresi ise orası ile görüşüp bu giyotinleri kaldırtmalıyız.bunun için birleşmeliyiz.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Ne kadar haklı yorumlar olursa olsun , lütfen yorumları saygı çerçevesinde yapmaya çalışalım...

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Cemal Gökçe komik adammış daa farkında değil bu konuda şaka kaldırıcak durumda değiliz
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)