Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Başkan Süleyman Memnun

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Türkiye Motosiklet Federasyonunun 2. Olağan Genel Kurulu 17 Ocak 2009 Cumartesi Günü Ankara / Gölbaşı Patalya Otelde yapıldı. Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanlığı’na Süleyman Memnun seçildi.

Başkan Bekir Yunus Uçar’ın yeniden aday olmadığı genel kurula Süleyman Memnun ve Mehmet Binli aday olarak katıldı. Genel kurula 135 delegeden 109’u katılırken, 65 kişinin desteğini alan Süleyman Memnun federasyonun yeni başkanı oldu. Kendisine görevinde başarılar dileriz.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynağı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Süleyman Memnun'a yeni görevinde başarılar dilerim.Umarım motor severler için hayırlısı olur.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne diyelim...

İnşallah hayırlı işlere imza atar ARTIK..

Geçmiş dönemdeki hata ve eksiklerini YENİLEMEZ...Umuyorum, ama ümitli değilim..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    pistimizin çağın gereklerine uygun olduğunu anlatarak tribünlere oynamamış mıydı? şimdi karşılığını aldı diye düşünüyorum.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ne diyimki VATAN a MİLLET e hayırlı olsun inallah koltuga oturup sallanmaktan başka şeylerde yapar ör: adam gibi yerlere adam gibi pistler ve ucuz pist kiraları
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Süleyman Memnun'a yeni görevinde başarılar dilerim.Umarım motor severler için hayırlısı olur.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bugüne kadar "Süleyman'ın Çiftliği" vardı, yönetim değişmediğine göre bundan sonra da Süleyman'ın Çiftliği olacak ve ne yazık ki ülkemizde motosiklet sporları anlamında hiçbir gelişme sağlanamayacak, bir adım ileri gidilemeyecek.. Adamlar öyle bir düzen kurmuşlar ki kimse bu düzeni değiştiremiyor her nedense. Motorsporları anlamında bugüne kadar neler yapıldı? Federasyon olarak İstanbul Park'a bile sahip çıkamadılar. Motosiklet yarışlarında yarışçılardan makbuz verilmeden dünya kadar para alan, Sinan Sofuoğlu'nun ölümünden sonra Türkiye Pist Şampiyonası'nı Bulgaristan'da yapma kararı alan, İzmit ve İzmir pistlerine en ufak bir yatırım yapmayan ve hiçbir güvenlik denetiminde bulunmayan zihniyet bundan sonra da iş başında olacak desenize..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    başka eleman yok sanırım motora gönül vermiş.... Bir tek süleyman mı var ?....

Bundan sonra da değişmez sanırım... Hatta eminim..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    İşallah hayırlı olur diyelim ama benim Süleyman bey den herhangi bir umudum yok
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar "Süleyman'ın Çiftliği" vardı, yönetim değişmediğine göre bundan sonra da Süleyman'ın Çiftliği olacak ve ne yazık ki ülkemizde motosiklet sporları anlamında hiçbir gelişme sağlanamayacak, bir adım ileri gidilemeyecek.. Adamlar öyle bir düzen kurmuşlar ki kimse bu düzeni değiştiremiyor her nedense. Motorsporları anlamında bugüne kadar neler yapıldı? Federasyon olarak İstanbul Park'a bile sahip çıkamadılar. Motosiklet yarışlarında yarışçılardan makbuz verilmeden dünya kadar para alan, Sinan Sofuoğlu'nun ölümünden sonra Türkiye Pist Şampiyonası'nı Bulgaristan'da yapma kararı alan, İzmit ve İzmir pistlerine en ufak bir yatırım yapmayan ve hiçbir güvenlik denetiminde bulunmayan zihniyet bundan sonra da iş başında olacak desenize..

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka eleman yok sanırım motora gönül vermiş.... Bir tek süleyman mı var ?....

Bundan sonra da değişmez sanırım... Hatta eminim..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

inşallah pınarbaşı ve körfezi düzeltir.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Türkiye'de yarışların adam gibi yapılabileceği tek yer İstanbul Park.Umarım yeni yönetim KAFASINI ÇALIŞTIRIR da günlük kira bedeli 5000-6000 euro olan İstanbul Park'ta yarış organize etmenin yolunu bulur(hiç umudum olmadığını da ekleyeyim).
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Geçmiş olsun...
    Kolpa Adamları

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu haberi ilk gördüğümde; ilk iki kelimede ümitlendim, son iki kelimede hayal kırıklığına uğradım... Sadece bir seyirci ve destekçi olarak TMF ile daha içli dışlı ilişkiler içinde olan ve olacaklara sabırlar dilerim...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmaktan başka seçenek yok bu konuda... Doğru söze ne denir...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşallah hayırlı olur diyelim ama benim Süleyman bey den herhangi bir umudum yok
    nur icinde yat

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    arkadaşlar yeni görevinde başarılar dilemek biraz işten anlamamak gibi geliyor. Başarılı olmak zorundadır. Süleyman memnun'un kim olduğunu herkes biliyor. motosiklet yarışlarından tanıdığımız bu isim "motosiklet dünyasının sorunlarını" bizden iyi bilmesi gerekiyor ve bu sorunları aşıp yeni birşey istemiyoruz dünyanın motosiklet piyasında önde gelen ülkelerindeki güzel uygulamaları ülkemizde de uygulanabilir hale getirmesi yeterlidir.
    -İstanbul Park pistini Türk kullanıcılara ve organizatörlere kazandırsın.
    - Körfez pisti gibi yerleri sıfırdan yenilemesi gerekiyor.
    Türkiyenin 7 bölgesine en az 1er tane uluslararası standartta pist kazandırsın yeter. (Antalyaya öncelik tanınmalıdır)
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)