Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şampiyon Şov Yaptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    2007 Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, 2009´da iddialı olduğunu söyledi.

2007 Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, 2009’da dünya şampiyonluğunu tekrar Türkiye’ye getirmek istediğini söyledi. Gelecek hafta Portekiz’de ve Avustralya’daki test sürüşlerine katılacağını bildiren Sofuoğlu, 2009’da iddialı olduğunu ifade ederek, “İlk testlerde en iyi dereceleri yaptım. Bu testler 2009’da kimin favori olduğunu gösterdi. İlk yarış mart ayının ilk haftasında Avustralya’da yapılacak. Yarışları bir aksilik olmadan tamamlarsam dünya şampiyonluğunu tekrar Türkiye’ye getireceğim” dedi. Bu arada Kenan Sofuoğlu, Adapazarı’nda mezun olduğu ilköğretim okulunda motor gösterisi yaptı.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Şampiyonluğu getireceginden eminim...
    İnşallah bir sorun yaşamaz,şampiyonluga ulaşır.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    paylaşım için teşekkürler
    2009 kenan ın yılı olacak ,ilk test muhteşemdi inşallah testler muhteşem gecer 2009 sezonuna bomba gibi vede moralle gider herşey yakışıyor kardeşime 2.3. dünya şampiyonlukları inşallah nasıp olur başarılar Sofuoğlu başarilar şampiyon gururrumzusun .

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam her türlü motosikletin kompetanı olmuş.Baksanıza, o kros'la yakında topraktada görürsek şaşırmam.Çekirdekten motorcu diye Kenan'a denir.Şampiyonluk? Cepte o cepte.600'de Kenan'ı kim tutacakki?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    DL 650
    şampiyon kardeşimiz dualarımız seninle insallah.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İNŞALLAH dualarımız onunla
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam her türlü motosikletin kompetanı olmuş.Baksanıza, o kros'la yakında topraktada görürsek şaşırmam.Çekirdekten motorcu diye Kenan'a denir.Şampiyonluk? Cepte o cepte.600'de Kenan'ı kim tutacakki?
    Anthony West Kenan'ı baya bir zorlayacak bu sezon.Ben Kenan'ın yine de şampiyon olacağını düşünüyorum.Ama kolay olmayacak.Umarım bir sakatlık çıkmaz yarışlarda.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anthony West Kenan'ı baya bir zorlayacak bu sezon.Ben Kenan'ın yine de şampiyon olacağını düşünüyorum.Ama kolay olmayacak.Umarım bir sakatlık çıkmaz yarışlarda.
    çok doğru söylüyorsun kardeşim ,bana kalırsa zaten kolay bır sezon değil zorluklarla dolu bır sezon olacak yenı rakıpler yanı makıne ama şubır gercek kenan sofuoğlu zorlukların adamı hayat hıkayesıne bakarsak ,bir münübüsün arkasına eskı bır makıneyle başlayana yolculuğu Dünya şampiyonluğuna uzanan bır karıyer zorlukmu kenan sofuoğlu için zorluklar aşıldı ,teknık bır sorun yaşamdığı ve Allah göstermesin kaza yada bırının çarpmadığı sürece yıne başarılı olacak ,orda yarışan bütün sporcular şampiyon olmak için cıkacaklar en iyi olan kazanacak bırazda şan tabıı malum teknık bır spor ama emınımkı kenan önündekı bu iki sezonu şampiyon olarak bıtırıp motogp2 ye 3 dünya şampiyonu ünvanıyla katılması ve karıyerine burdan devam etmesi temennımız böyle ,
    kendi adıma konuşmak gerekırse hıçbir yarışcıyı küçümsemıyor hepsının iyi olduğu kanısındayım öyle olmasa orda yarıştırmazlar ama şuda bır gercek kenan sofuoğlu hayranı olarak vede arkadaşı olarak kenan sofuoğlu nun yenıoden Dünya şampiyonu olmasını ve karıyerını hep rekorlar kırarak tamam lamasını canı gönülden istiyorm ,
    başarılar kardeşim

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Kenan Abi Başarılar şampıyonluk Senin Hakkın Sana Sonuna Kadar Güveniyoruz Sonuna Kadar Destekliyoruz Tek Yürek Türkiye Arkanda Dualarımız Seninle

O Birrrrrrrrrrrr şampıyonnnnnnnnn Kenan Sofuoğluuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Motosikleti
    honda cbr 600rr cbr 1000rr
    kesinlikle rossi'den üstün benim gözümde 600cc'de
    gene şampiyon olacak 2009'da saygılarSAFARANBOLU'DAN

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    aklımda bır soru ısaretı bıle yok ondn kesınlıkle emınım bu basarasının tesaduf degıl yetenek ısı oldugunu gosterecek
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    kenanı GP1 e beklerken o bir basamak aşağı indi.
    belki kendisinin verdiği daha doğrudur ama ben onu en üst basamakta yarışmasını ve orda ilk 6da yer alıp gelecek sezonlarda da Rossinin yerinde görmek isterdim.
    başarılar
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    yetenek yanında başarıyıda getirir
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler