Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bmw Motosikletlerde Son Yılların En Büyük İndirimi!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    F800 2.500€ indirimli 2.500 € ya hurdasını vermezler yanlış anlamışsın. duffy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ah indirim yapmışlar ama cebimde metelek yok.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ıyı ındırım olmus hakkaten...
    CBR 1000 RRSON KARAR

Bmw aslında pahalı motor değil yurt dışı satış fiyatları hondayla aynı olan modeli tr de 2 katı pahalı fark borusandan kaynaklanıyor .

hadi bu motorlardan aldınız diyelim 1000 bakımında 580 milyon 5000 bakımda 1200 ytl 10000 bakımda 1600 ytl servis ücreti vs km artdıkca artan bakım ücretini karşılamaya değermi? ve 10 para etmez bir servisi var yedek parçada kesinlikle bulundurmazlar

gene yurtdışı servis bakım ücreti japon motorlar civarı!(tr de boru san var ama)

evladiyelik motor alın kullanın. (sağlamlıkda hondanın yanına yaklaşmaz bence)

zaten bu indirimde dandik servis ve pahalı olamsından artık satamıyolar eskisi gibi uyandı millet.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğri oturalım doğru konuşalım ...

sağlamlıkta hondamı .. göstersene bana 1970 model bi honda faal yürür durumda ...bu aletler kmde 4-5 litre yakıyo 5000 kmde bakım masrafı sıfıra denk oluyo .. al kalemi kaadı otur hesapla .. 7-8 lt yakmıyo transalp gibi ...

hiç bir japon sağlamlıkta avrupa ile boy ölçüşemez ... su yutar .. yan gelir ...

ha bu arada 50 m ilerde 50li yıllara ait bi bmw duruyo hani sen bana soracak olursan
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Pardon transalp yazıyormuş.Africa twin sandım da atladım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transalp'i mümkünse kategori dışı tutalım Barış abi
    şimdi gecenin bu saatinde hondayla bmw yi sağlamlıkta kıyaslıyo. bide honda önde çkıyo ..

hani dese bana ktm, motoguzzi, triumph, harley, ehh diyecem bunlarda sağlam bmw ile kapışır sağlamlıkta..ama honda diyolarya ona bozuluyom .. african twin ve transalp evet sağlam aletler .. ama yinede bmw bmw dir
    transalple afric twin arasında çok yakıt farkı yok inan
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/acil_honda...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/81_model_c...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/_honda_xl_...XQQdisplayitem

Bunlar sadece Türkiye'den örnekler... Yurtdışında çok daha eskileri bulabilirsiniz faal durumda
    Ben Honda ile Bmw'nin sağlamlıkta kıyaslanacağını düşünüyorum Barış abisi...

Fernando Valsesia'nın dünya turundan.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    arkadaşlar euro aldı başını gidiyor. 1700 hesaplayın aynı paraya geliyor aslında yapılan bir indirim yok sadece fiyatı sabitleme adına krizden önceki ytl fiyatına endesklemişler. aslında daha önce alanlarımda bir kaybı yok çünkü aynı ytl tutarında para ödediler. biraz hesap yapınca ortaya bu sonuç çıkıyor.
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/acil_honda...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/81_model_c...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/_honda_xl_...XQQdisplayitem

Bunlar sadece Türkiye'den örnekler... Yurtdışında çok daha eskileri bulabilirsiniz faal durumda
    Ben Honda ile Bmw'nin sağlamlıkta kıyaslanacağını düşünüyorum Barış abisi...

Fernando Valsesia'nın dünya turundan.

linklerdeki hondaların en eskisi 1981 model.. bumudur yane sağlam honda

linkmi istiyon al sana link

http://www.sahibinden.com/search.php?a=6&&b[search]=klasik_motosikletler&b[page]=1&b[sort_field]=date_activated&b[sort_order]=desc&c2=24064&c=24064&sKlasik=1&b[page]=1&c=24067&c2=24067

burada 40 yıllara ait varmı bilmiyom ama türkiyede var onu biliyom resim eklemeye kalksam okadar resimi burası almaz .. bmw ile yapılan dünya turları hakkında ..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'de bu durum böyle dediğim gibi. Honda'nın olmamasının nedeninin parçalanıp hurdaya ayrılmış olduğunu düşünmüyorum.
    Bikepics'i incelersek 1980 supersportların bile hala kullanıldığını görüyoruz.
    "Alman sağlamlığı yanında diğerleri ne ki" lafı artık geçmişte kaldı bana göre.
    Japonlar da artık çok iyi işler çıkartıyorlar... Hele ki otomobillerde.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

konu dağalmasın kitlerim valla ... ha bide konu otomobil değil ..

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Nakit olacak basıcan alacan 2-3 tane.. indirimler nerdeyse normal motor parası.....zor işimiz zoorrrr.....
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    StreetFigther
    Hemen K 1200 S siparisi veriyorum :D ...BMW'ler gercekten hos makinalar...Alabilecek arkadaslara simdiden hayirli olsun diyorum... ;)

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servis ücretiyle aradaki farkı kapatacaklarını düşünüyorum.Ha bide,BMW BMW'dir demeden geçemeyeceğim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ömrümü yiyecek bu bmw...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    almanlar sağlam hı al bi 2005 model fort focus duyarım artık o sözlerinizi,
    arkadaşlar alınmayın ama honda kendiini kanıtlamış bir firma yani çürük bir mal üreteceği ben ce doğru değil, bmw de öyle hala tarihi eser motorlarını görüyorum
    yollarda, yani zevk meselesi bu kimi hondayı sever kimi bmw yi yani atışmak biraz çirkin.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar 15 bin YTL indirim ile hala satabiliyorlar ise, satis yapamadiklarindan devlete yuklenip OTV, KDV indirimi istemek bahane gibi geldi bana. Normalde demek ki kar marjlari %50-60'larin uzerinde...
    Bu güne kadar hangi marjlarla satış yaptıklarını sandınız ki? % 50-60 yetermi ki?
    1 yıl satamasınlar da bakın nereye iniyor fiyatlar bu sadece BMW için geçerli değil yalnız.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı yavzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw aslında pahalı motor değil yurt dışı satış fiyatları hondayla aynı olan modeli tr de 2 katı pahalı fark borusandan kaynaklanıyor .

hadi bu motorlardan aldınız diyelim 1000 bakımında 580 milyon 5000 bakımda 1200 ytl 10000 bakımda 1600 ytl servis ücreti vs km artdıkca artan bakım ücretini karşılamaya değermi? ve 10 para etmez bir servisi var yedek parçada kesinlikle bulundurmazlar

gene yurtdışı servis bakım ücreti japon motorlar civarı!(tr de boru san var ama)

zaten bu indirimde dandik servis ve pahalı olamsından artık satamıyolar eskisi gibi uyandı millet.
    Arkadaşım kullandığı için biliyorum. BMW'nin bakım aralıkları ilki 1.000 km'de, ikincisi 10.000 km'de ve ondan sonrakiler de her 10.000'de bir. Ayrıca 1000 ve 10.000 bakımlarının her biri 580 YTL değil 300 YTL dir. Başka markaların her 4-5000 de yapılan bakım masrafları ile kıyaslarsanız pahalı olmadığını görürsünüz. Servisi için de şunu söyleyeyim. Arkadaşımın motoru garanti süresi içinde Adananın bir ilçesi olan Pozantıda (Adanaya 100 km) bir elektronik arıza verdi. Borusan bir telefonla gelip Pozantıdan motoru teslim aldı ve 3 gün içinde de geri teslim etti. Yani garanti kapsamındaki servis uygulaması bence (en azından adana borusan) takdire şayan.

Ama fiyatlardaki fahiş kar marjı uygulamasına (tüm markalar için ) katılıyorum. Bildiğim son örnek Kanuninin 15650 YTL fiyat yazdığı 2008 GV650'yi (ST-Kanuni) bir arkadaşım 2-3 ay önce İstanbuldan 9500 YTL'ye (sıfır motor satan bir firmadan ve sıfır km olarak) satın aldı. Kar marjını görüyormusunuz arkadaşlar! Sıkıştılar mı vergi şöyle böyle diyorlar ama kimse onların fahiş kar marjını sorgulamıyor.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    ahh ahh neerdeee o eski bmw fiyatları
    BU ALANA REKLAM ALINIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler