Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kuralkan Motorlu Araçlardan motorseverlere duyuru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Şirketimizin mensubu olduğu Kuralkan Holding ve bağlı şirketleri 22 yıldır motosiklet sektöründe faaliyette bulunan ve bu güne kadar MZ, Kanuni MZ, Kanuni ve S&T Kanuni markalarını ülkemize kazandırmış sektör içerisinde son derece saygın, ilkeli bir duruş sergileyen, büyük ve köklü bir topluluktur.

Malumunuz olduğu üzere şirketimiz, S&T Motors Co.Ltd.Şti. ile imzalamış olduğu 14 Aralık 2007 tarihli Distribütörlük Anlaşması gereğince Hyosung ve S&T Kanuni marka motosikletlerin Türkiye Distribütörü olarak atanmış olup, şirketimiz şimdilik Güney Kore’den S&T Kanuni markalı motosikletleri ithal etmekte ve motorseverlerin beğenisine sunmakta ve S&T Kanuni markalı motosikletlerin garanti hizmetlerini, servis ve yedek parça temin hizmetlerini sunmaktadır.

Ancak, internet forumlarında, şirketimize gönderilen mailler ve açılan telefonlarda Hyosung marka motosiklet almış tüketicilerin bu motorlara ilişkin garanti hizmetine, servis ve yedek parça teminine yönelik şirketimizin getireceği çözüm sorulmakta ve bu hususun netleştirilmesi istenmektedir.

Hyosung marka motorların şirketimizden önceki distribütörü Global Motor’un üretici S&T Motors’un markası olan Hyosung markasını kendi adına Türkiye’de tescil ettirmesi sebebi ile S&T Motors tarafından Global Motor aleyhine açılmış Markanın Hükümsüzlüğü Davası sonuçlanıncaya kadar istediğimiz halde Hyosung marka motosikletlere garanti hizmeti verememekteyiz.

Şirketimizin motorseverlerin sıkıntılarının giderilmesi için elinden gelen tüm çabayı sarf etmekte olduğunun bilinmesini ve şirketimizin sebep olmadığı bu süreçten dolayı şirketimizi anlayışla karşılayacağınızı umar, hiçbir sıkıntının yaşanmayacağı günlerin yakın olduğu duygu ve düşüncesi ile saygılar sunarız.

Kuralkan Motorlu Araçlar
    Üretim San ve Dış Tic.A.Ş.

Kuralkan Motorlu Araçlar tarafından yapılan kamuoyu duyurusudur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    eywahhh eywahhh

ne olucak şimdi bakalım mahkeme ne karar verecek
    inşallah en kısa zamanda çözerler bu olayı

global motor bence yanlış yaptıı
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    HONDA CbR125R BlueBird
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywahhh eywahhh

ne olucak şimdi bakalım mahkeme ne karar verecek
    inşallah en kısa zamanda çözerler bu olayı

global motor bence yanlış yaptıı
    eeee, ne yapsin ekmek parasi,

kimse pastanin bölünmesini istemez, hepsini yemek varken

Umarim kanuni bu işin altından kalkabilir, çin işine dönmez inşallah

Bu arada hiç alan arkadaşımız varmı bu S&T Kanuni den, edindiğim bilgiler kadarıyla eski hyosung a göre bazi iyileştirmeler yapmışlar ( enjeksiyonlu motor... gibi )

Şu makineleri adam gibi yaptırsalar da Kanuni etiketini sökmesek, keşke

0 Problem olsun yemin ediyorum etiketi sökmem

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirketimizin mensubu olduğu Kuralkan Holding ve bağlı şirketleri 22 yıldır motosiklet sektöründe faaliyette bulunan ve bu güne kadar MZ, Kanuni MZ, Kanuni ve S&T Kanuni markalarını ülkemize kazandırmış sektör içerisinde son derece saygın, ilkeli bir duruş sergileyen, büyük ve köklü bir topluluktur.

Malumunuz olduğu üzere şirketimiz, S&T Motors Co.Ltd.Şti. ile imzalamış olduğu 14 Aralık 2007 tarihli Distribütörlük Anlaşması gereğince Hyosung ve S&T Kanuni marka motosikletlerin Türkiye Distribütörü olarak atanmış olup, şirketimiz şimdilik Güney Kore’den S&T Kanuni markalı motosikletleri ithal etmekte ve motorseverlerin beğenisine sunmakta ve S&T Kanuni markalı motosikletlerin garanti hizmetlerini, servis ve yedek parça temin hizmetlerini sunmaktadır.

Ancak, internet forumlarında, şirketimize gönderilen mailler ve açılan telefonlarda Hyosung marka motosiklet almış tüketicilerin bu motorlara ilişkin garanti hizmetine, servis ve yedek parça teminine yönelik şirketimizin getireceği çözüm sorulmakta ve bu hususun netleştirilmesi istenmektedir.

Hyosung marka motorların şirketimizden önceki distribütörü Global Motor’un üretici S&T Motors’un markası olan Hyosung markasını kendi adına Türkiye’de tescil ettirmesi sebebi ile S&T Motors tarafından Global Motor aleyhine açılmış Markanın Hükümsüzlüğü Davası sonuçlanıncaya kadar istediğimiz halde Hyosung marka motosikletlere garanti hizmeti verememekteyiz.

Şirketimizin motorseverlerin sıkıntılarının giderilmesi için elinden gelen tüm çabayı sarf etmekte olduğunun bilinmesini ve şirketimizin sebep olmadığı bu süreçten dolayı şirketimizi anlayışla karşılayacağınızı umar, hiçbir sıkıntının yaşanmayacağı günlerin yakın olduğu duygu ve düşüncesi ile saygılar sunarız.

Kuralkan Motorlu Araçlar
    Üretim San ve Dış Tic.A.Ş.

Kuralkan Motorlu Araçlar tarafından yapılan kamuoyu duyurusudur.

abovvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyy oyy oyyyy hyosunglar st kanuni parçalarını artık nakit para karşılığı alabilirler
    yazık oldu globelde yavaş yavaş ayağını çeker artık hadi hayırlısı
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Abi kapak yapmışlar , yazık oldu gul gibi markaya , bari şunda anlaşsalardı .
    Hem bir markaya iki disturbutor niye olmuyor .

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyy oyy oyyyy hyosunglar st kanuni parçalarını artık nakit para karşılığı alabilirler
    yazık oldu globelde yavaş yavaş ayağını çeker artık hadi hayırlısı
    aman abi fazla çaktırma...şimdi Hyocular bi kalaylar feleğimiz şaşar...

olayı metanetli karşılamak gerekir...

en çokda BACH ve ST ERDOĞAN kankalarıma yanıyorum...cbf yi 150 yi satıp hayallere daldı kerkenezler....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

vardır bardır herşeyde bir hayır vardır mete abi

Motosikleti
    vardır bardır herşeyde bir hayır vardır mete abi
    ne hayırı ülen...

Yer ST Kanuni Servis..

Müdürüm Hyosung sahibi bir müşteri geldi servise...arızası varmış..

Çaktırma....hemen tarifeyi ver...fiyatı bilsin garip...acıtmadan ama önce bi çay söle sen..

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    www.kuralkan.net de, yedek parça listesi yayınlanmaya başlandı. Hyosung kullanıcıları bir şekilde yedek parça temin edebilir. Dava sonuçlandığında da muhtemelen Hyosung a da servis hizmeti başlar. Hyosung'cular pişman olmayacak bence, alternatif yedek parçası olduktan sonra bir marka ölmez.

Bu arada öz eleştiri yapacaksak tarafsız, Kanuni motor kullanmama rağmen bulunduğum şehirdeki servislere gitmiyorum. Elbette çok güzel servisleri de vardır, lakin tüm şehirlerde servis yapısını gözden geçirmeli.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.kuralkan.net de, yedek parça listesi yayınlanmaya başlandı. Hyosung kullanıcıları bir şekilde yedek parça temin edebilir. Dava sonuçlandığında da muhtemelen Hyosung a da servis hizmeti başlar. Hyosung'cular pişman olmayacak bence, alternatif yedek parçası olduktan sonra bir marka ölmez.

Bu arada öz eleştiri yapacaksak tarafsız, Kanuni motor kullanmama rağmen bulunduğum şehirdeki servislere gitmiyorum. Elbette çok güzel servisleri de vardır, lakin tüm şehirlerde servis yapısını gözden geçirmeli.
    haklısın ebaydan almaktan iyidir...

Vasco kına sendeydi abi yollasana bana...garagtersizim biraz...

taam kızmayın...şaka bitti..NOKTA...

şaka bir yana Allah bunları bildiği gibi yapsın...başkada birşey demiyorum...rezil ettiler milleti parasıyla...dediğim gibi yazsam banlanırım burdan...

Yer ST kanuni Servisi..
    Usta hyosung geldi parça satılıyormu diye soruyor.
    Var de evladım ama en az 2 şer adet satılyor Tek olarak satılmıyor de..
    Gariban hyosung'çu 2 tane gidon almış düşünsene

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kapak yapmışlar , yazık oldu gul gibi markaya , bari şunda anlaşsalardı .
    Hem bir markaya iki disturbutor niye olmuyor .
    iki de olur beşde olur..üretici markanın türkiye pazarına bakışı önemli..
    burada önemli olan dava sonuçlanana kadar kullanıcıların mağdur olmaması

Motosikleti
    Yer ST kanuni Servisi..
    Usta hyosung geldi parça satılıyormu diye soruyor.
    Var de evladım ama en az 2 şer adet satılyor Tek olarak satılmıyor de..
    Gariban hyosung'çu 2 tane gidon almış düşünsene
    ya biraderim ne terbiyesiz adamsın...niye dalga geçiyon ...Allah çarpar..bölee şeşi beş kalırsın...Medyum Keto olursun valla...

insanların zor günlerinde manevi destek vermelisin...hepimiz gardaşızz...wii ar dı vorldd vi ar dıı Hyosung kardeşliğiii...

harbi yeter arkadaşım...bak şimdi bi küfür yicez...şikayetler başlıcak...Allah sonumuzu hayır ede Modlar zaten ipimizi çekcek uygun mesaj bakıyor...

azdırma beni abi o zaman hepimiz kardeşizz bu kavgaa ne diyeee st de yola gelecektir arkadaşlar merak etmeyin! Hayırlı günler.

Motosikleti
    azdırma beni abi o zaman hepimiz kardeşizz bu kavgaa ne diyeee st de yola gelecektir arkadaşlar merak etmeyin! Hayırlı günler.
    Abi olay şu...kimse bu makinalara sıfır para bağlamaz..mesele hem marka tercihinde hemde fiyatlar gayet yüksek...

ST 0 almak cesaret işi...Hyocularda makinasını satmak istediğinde karşılarına komik rakamlar çıkacak ve alıcı işine geirse diyecek...en çokda bu koyacak...he satmam makinama güveniyorum diyende olacak tabi...sanki malı temiz kullanıyorsa niye satsın...ama büyük bir zarar ortada... ben harbiden üzüldüm...

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Kim diyodu pardon hyo.nun kanuniye geçmesi iyi olmuş?Forumu araştırın bir bakın.Fiyatlar ST kanuni olunca düşer denildi aksine zam yaptılar.O dava sonuçlanana kadar neler eskir bırakın sıfır alınmış hyo.ları.Kanuni gibi ... bir markaya yakışır bir davranıştı bu.Sıfır hyo. almış olanlar veya ellerinde garanti süresi bitmemiş hyo.ları olanlar kanuniye geçince yedek parça sorunu yaşamayacağız gibi nameler söylüyorlardı şimdi ne oldu garantileri bile geçerli değil.Global şu saatten sonra hyo.ların garantisine bakar mı sizce?Bence bakmaz.Bir hyo. kullanıcısı olarak çok üzüldüm ama tek sevindiğim noktada benimkinin garantisi dolmuştu

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi olay şu...kimse bu makinalara sıfır para bağlamaz..mesele hem marka tercihinde hemde fiyatlar gayet yüksek...

ST 0 almak cesaret işi...Hyocularda makinasını satmak istediğinde karşılarına komik rakamlar çıkacak ve alıcı işine geirse diyecek...en çokda bu koyacak...he satmam makinama güveniyorum diyende olacak tabi...sanki malı temiz kullanıyorsa niye satsın...ama büyük bir zarar ortada... ben harbiden üzüldüm...
    ahanda benım haberım vardı admın hızlı davranmıs :-))))))

yaww metehan pasa baglanmaz dedıgın motordan satıslarım super gıder. hyo fıyatıda dusmez bence.. bu arada demıstık kımse ınanamıstı demeyecem ama parcaların fıyatı zaten nette var.. ayrıca korkmayın servıslerde ozel secılıyor..

metehan pasa cok yogun ıslerım var takıp edemezsemde senden pancar motor yedek parca sıparısı beklerım haaa ona gore

selamlarımla kavalalı metehan pasaya

Motosikleti
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda benım haberım vardı admın hızlı davranmıs :-))))))

yaww metehan pasa baglanmaz dedıgın motordan satıslarım super gıder. hyo fıyatıda dusmez bence.. bu arada demıstık kımse ınanamıstı demeyecem ama parcaların fıyatı zaten nette var.. ayrıca korkmayın servıslerde ozel secılıyor..

metehan pasa cok yogun ıslerım var takıp edemezsemde senden pancar motor yedek parca sıparısı beklerım haaa ona gore

selamlarımla kavalalı metehan pasaya

Sen Hondaya kurban ol be...

pancar mancar beni 15.000 kmdir teklemeden taşıdı...daha ne istiyim abi...

senin hangi makinan 15.000km teklemeden gider...ST yi karıştırma şimdi...daha dün bir bugün 2...

bağlanmaz gurban...heleki Anadolu halkı geneli fakirdir...gücü yetmez...o parayı gt 250 r a bağlayan adamı vururlar...ha zengin toprak ağaları kaçakcılar petrolcüler rüşvetci zengin memurlar vardır onlar alabilir bak o yörede...kimde para varda ST ye para bağlıcak reis beg...tuzun kuru senin tabi...oh mis...

Wındy satarsın Tıgrına satarsın ama Hsguvarna ST falan satamazsın paşam...aha buraya yazıyom...her ay düzenli satış raporu ver bakalımda görelim kim yaman...

ammmaaannnn dıkkat

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen Hondaya kurban ol be...

pancar mancar beni 15.000 kmdir teklemeden taşıdı...daha ne istiyim abi...

senin hangi makinan 15.000km teklemeden gider...ST yi karıştırma şimdi...daha dün bir bugün 2...

bağlanmaz gurban...heleki Anadolu halkı geneli fakirdir...gücü yetmez...o parayı gt 250 r a bağlayan adamı vururlar...ha zengin toprak ağaları kaçakcılar petrolcüler rüşvetci zengin memurlar vardır onlar alabilir bak o yörede...kimde para varda ST ye para bağlıcak reis beg...tuzun kuru senin tabi...oh mis...

Wındy satarsın Tıgrına satarsın ama Hsguvarna ST falan satamazsın paşam...aha buraya yazıyom...her ay düzenli satış raporu ver bakalımda görelim kim yaman...
    kavalalı metehan aman aman hondaya laf etmen etırmemde.. ben gercek pancar motordan bahsettım.. kac km gorecez ama burda acayıp talep var..

heh sana satıs rakamları vereyım burda motor zaten az ama soz sana satıs rakamlarını verecemkı bana derler burda satamazsın bu gun 2 bakalım sene sonuna kadar ne olur..

yaw kavalalı para ınsanlar nırden bulur karıstırmayalım bızımkı helal olsunda.. tuzumuz kuruda deel yaw gunahımıda alma.. sen gercek pancar motor parca sıparısı ver beklerım..

şakası bir kenara benım goruslerım bellı ıyı servıs olması sart (( kı bende o var )) zaman demıstım en basta zaman sonucları verecek.. gerekırse kavalalı kardesımı tokalarım

heee bu arada web sıtemden pancar motor secımı yapabılırısın haaa unutma

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler