Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuralkan Motorlu Araçlardan motorseverlere duyuru

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavalalı metehan aman aman hondaya laf etmen etırmemde.. ben gercek pancar motordan bahsettım.. kac km gorecez ama burda acayıp talep var..

heh sana satıs rakamları vereyım burda motor zaten az ama soz sana satıs rakamlarını verecemkı bana derler burda satamazsın bu gun 2 bakalım sene sonuna kadar ne olur..

yaw kavalalı para ınsanlar nırden bulur karıstırmayalım bızımkı helal olsunda.. tuzumuz kuruda deel yaw gunahımıda alma.. sen gercek pancar motor parca sıparısı ver beklerım..

şakası bir kenara benım goruslerım bellı ıyı servıs olması sart (( kı bende o var )) zaman demıstım en basta zaman sonucları verecek.. gerekırse kavalalı kardesımı tokalarım

heee bu arada web sıtemden pancar motor secımı yapabılırısın haaa unutma

Abi Kanunı yokken HONDA vardı Dünyada...

sen hor gör benim çinli Honda mı...

abi talep her zaman olur...önemli olan gerçek alıcı...dükkan hep dolu olabilir ama malı kim alacak mevzu bu...parayı kolay kazanan adam alır ama ben alamam şahsen...maşallah ST gelince bi özgüven geldi size...

Artık Ar Ge nin ne olduğu farkedilir...belkide Uzay Çalışmalarınada başlar artık...malum Tuzladaki fabrika Uzay Üssü ya...

neyse abi sana hayırlı işler...kızdırmayım şimdi seni...

haydi hep beraber...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    global de kuralkan da duyuru yapıyo. millet kime inanacak?
    Drift Religion

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    henüz garanti dolmayan hyosung sahipleri bakım ve tamir yaptırabilecek mi?
    global sadece :
    abi bizde marka tescili var.biz hyo yu bıraktık bize ne garantiden mi diyor.
    yada diyelim dava 2-3 ay sonra bitti.garantisi dolmamış hyoloru kuralkan abi biz bunların sorumluluğunu almadık git globale malını iade et mi diycek offf anam off ii ki şekline kanmamışım(gözünü seviim japonların işi sağlam oluyor.)

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    peki bir yıl sonra kanunide bırakır ve başka bir firma alırsa aynı basın açıklamasını yapar ve Davası sonuçlanıncaya kadar istediğimiz halde Hyosung marka motosikletlere garanti hizmeti verememekteyiz. der
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

Motosikleti
    güncel...............................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    3 büyükten hangisi türkiyede yetkili distribütöre sahip ki? benim bildiğim bir honda galiba.

Motosikleti
    şimdi yok
    İÇERİĞİNDE KANUNİ OLAN HERŞEYE GICIĞIM KARDEŞİM BEN DAHA BAŞINDA ANLADIM Bİ POH OLACAK BU İŞTE DİYE AHADA OLDU..ana böyük yazmısım kusura bakmayın millet bu ara gözlerim pek seçmiyo yaşlandım
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    umarım cozumlenir bu sorun onca hyo sahibi zor durumda kalmasın yazık gunah ınsanlar o parayı kolay kazanmıyor,karar vermek ayrı bı dert ondan sonra bole sorunlar olmamalı
    Ride your way

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım cozumlenir bu sorun onca hyo sahibi zor durumda kalmasın yazık gunah ınsanlar o parayı kolay kazanmıyor,karar vermek ayrı bı dert ondan sonra bole sorunlar olmamalı

Herzaman söylüyorum:
    Malı satmak değil,sattıktan sora arkasında durabilmek önemli olan!
    Al birini vur ötekine........
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olaya bak, 2 firma aynı motoru getirip ayrı ayrı kendi hizmetini veriyor.
    Mercedes' in Türkiye' de 2 tane distrübütörü olduğu geliyor mu hiç aklınıza? Acayip işler..

Önce Global getirdi bu motoru Türkiye' ye, sadece Japonların ve piyasaya yeni giren Çin motorlarının arasında sıyrılmaya çalışarak piyasada tutunmaya çalıştı, risk aldı ve bu motorun tanınmasını sağladı, piyasadaki yerini almayı başardı. Yapması gereken, malının arkasında adam gibi durmak.

Sonra Kanuni çıktı, gitti Kore' deki firmayla anlaşıp, işin kaymağını yemeye niyetlendi. Ama demekki işlerini sağlama almamışlarki, mahkemelerde sürünüyorlar şimdi.

Neyse, benim gönlüm Global Motor' dan yana, sonuçta kararı yargı verecek. Hayırlısı olsun.

Ayrıca, kullanıcıları hiç meraklanmasın bence, sonuçta bir taraf bu savaştan galip gelecek ve bu motorlar da piyasadaki varlığını sürdürmeye; yoluna o firmayla devam edecek. Sahipsiz kalmayacak yani.

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/2008_hyosu...XQQdisplayitem

Hyo 250 r paraçaları burada satılıyor...ortada kalmayın diye...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bu açıklamalar ekseninde bön bön bakan,olaylara bir anlam vermeye çalışan biz Hyosung kullanıcılarına kazasız,belasız sürüşler diliyorum.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    mondial mct 250, 1995
    merhaba benim gibi uykusuz kalan arkadaşlar nasılsınız beni duyan varsa bana yardımcı olsun bana motor parcası lazım monero cmx 250,keeway 250,bisan roadstar 250 nin akü sağ yan kapak ve kilometre saati lazım yardımcı olursanız sevinirim.

yazdıklarım motorların hepsi aynı,bilen varmı.

kimse vermı burda yeniyim bana yardımcı olun arkadaşlar

Motosikleti
    Alıntı bektaş02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba benim gibi uykusuz kalan arkadaşlar nasılsınız beni duyan varsa bana yardımcı olsun bana motor parcası lazım monero cmx 250,keeway 250,bisan roadstar 250 nin akü sağ yan kapak ve kilometre saati lazım yardımcı olursanız sevinirim.

yazdıklarım motorların hepsi aynı,bilen varmı.

kimse vermı burda yeniyim bana yardımcı olun arkadaşlar
    birader bu topikten sana yardım çıkmaz...ilgili topikte...ANASAYFADAN:::FORUM:::ÜST BAŞLIKLARDAN MOTOSİKLET MODELLERİNDE HER MODELİN ÖZEL BAŞLIĞI şeklinde ordaki topiğe mesaj yazarsan mutlak bişey çıkar...

Motosikleti
    abi hiç garantili hyo sahibi yazmamış.bozulan garantili hyolar ne yapıyor?

Motosikleti
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hiç garantili hyo sahibi yazmamış.bozulan garantili hyolar ne yapıyor?
    ya hocam garanti diye bir şey yok artık...garantili garantisiz farketmiyor...Kanunı diyorki buyrsun gelin ama çatır çatır ücretini alırız...işinize gelirse hesabı...

ha Global açısından zaten parça ithalatı yapamıyor...masa başında işi bitirmeye çalışıyor...parça yoksa Global servisleri napsın...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hocam garanti diye bir şey yok artık...garantili garantisiz farketmiyor...Kanunı diyorki buyrsun gelin ama çatır çatır ücretini alırız...işinize gelirse hesabı...

ha Global açısından zaten parça ithalatı yapamıyor...masa başında işi bitirmeye çalışıyor...parça yoksa Global servisleri napsın...
    valla çok şükür ucuz diye almamışık.
    bu işi çözse çözse avrupa insan hakları mahkemesi çözer.kimse de oraya gitmez.elinde ciddi sorunlu motor olanlara şimdiden geçmiş olsun diyorum.
    iş bana kalmamış ne dersem ayıp olcak ama bu durumu çözmeden piyasaya çıkan bir markayı almaya hiç kimsenin cesareti olmaz daha diye düşünüyorum.her sene el değişen sonunda distubutorsüz bile kalma riski olan bir marka,üstelik motosiklet gibi ortalama ömrü en az 5-10 sene olabilecek bir mal??????????????
    yani hukuken 2 yıl garanti ve en az 10 sene yedek parça bulundurma zorunluluğu olmak zorundayken saçma sapan iş ya.....(herkez bana ne der ama ülkem sorunu işte duyarsız kalamadım bir an.)

Motosikleti
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çok şükür ucuz diye almamışık.
    bu işi çözse çözse avrupa insan hakları mahkemesi çözer.kimse de oraya gitmez.elinde ciddi sorunlu motor olanlara şimdiden geçmiş olsun diyorum.
    iş bana kalmamış ne dersem ayıp olcak ama bu durumu çözmeden piyasaya çıkan bir markayı almaya hiç kimsenin cesareti olmaz daha diye düşünüyorum.
    demin bir arkadaşla yazıştık...aslında sorun şu an HYO markalı motosikletlerin belirsiz durumu...7465 e GV 250 alınır ST den..gvci arkadaşlarımda memnundu ama tedirginler...bu fiyata bence alınır...2008 renkleride çok güzel...özellikle turuncu olan...

o yazdığın mahkeme İnsan haklarıyla alakalı sorunlarda tevsiye niteliği taşıyan kararlar verir...yaptırım gücünü dünya ülkelerinin ortak imzasından alır sadece...manevi bir yükümülük var sadece...bu konuların muhatabaı Uluslararası Ticaret mahkemeleridir...Merkezi İsviçrede bildiğim kadarıyla..

Motosikleti
    -
    şimdi teknik olarak şu kısmı anlamadım. st kanuniler enjeksiyonlu, hyolar karbüratörlü.. motor aksamında bi sorun olursa nasıl olucak ?? Hadi diyelim St kanuni kazandı hyolarıda garanti kapsamına aldı. Sonra nasıl olucak motor aksamındaki sorun.. parca nerden buluncak

Motosikleti
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi teknik olarak şu kısmı anlamadım. st kanuniler enjeksiyonlu, hyolar karbüratörlü.. motor aksamında bi sorun olursa nasıl olucak ?? Hadi diyelim St kanuni kazandı hyolarıda garanti kapsamına aldı. Sonra nasıl olucak motor aksamındaki sorun.. parca nerden buluncak
    metehan arkadaşın dediği gibi isviçredeki hala oğluna tel açıcan vekaletname yollayıp bunu herhangi bir resmi avrupa diline çevirttirip mahkeme açacaksın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler