Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Kuralkan Motorlu Araçlar Kamuoyu Duyurusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haşmetbahım HYO sizin helaliniz gibi ama yinede kelle gidicü...
    kelle zaten koltukta benım. hyo ıcınde merkez ısını bılır. bu arada metehan pasa ne zaman pancar motor yedek parca sıparısı verecen stoklara sana amade

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış Sonrası Hizmetler
    Madde 15- (Değişik: 6/3/2003-4822/22 md.) İmalatçı veya ithalatçılar, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri sanayi malları için o malın Bakanlıkça tespit ve ilân edilen kullanım ömrü süresince, yeterli teknik personel ve yedek parça stoku bulundurmak suretiyle bakım ve onarım hizmetlerini sunmak zorundadırlar.

İmalatçı veya ithalatçıların bulundurmaları gereken yedek parça stok miktarı Bakanlıkça belirlenir.

İthalatçının herhangi bir şekilde ticari faaliyetinin sona ermesi halinde, kullanım ömrü süresince bakım ve onarım hizmetlerini, o malın yeni ithalatçısı sunmak zorundadır.

Bakanlık, hangi mallar için servis istasyonları kurulmasının zorunlu olduğu ile servis istasyonlarının kuruluş ve işleyişine dair usul ve esasları Türk Standartları Enstitüsünün görüşünü alarak tespit ve ilânla görevlidir.

Garanti belgesiyle satılmak zorunda olan bir sanayi malının garanti süresi sonrasında arızalanması durumunda, o malın Bakanlıkça belirlenen azami tamir süresi içerisinde onarımı zorunludur.

http://www.sanayi.gov.tr/webedit/goz...x?sayfaNo=1691

Biz Hyo kullanıcılarının koyu kısımla yazılan yazıdaki kapsama girmemiz için Global Motor'un ticari faliyetinin sona ermesi mi gerekiyor,yoksa şimdiki durumda olması yeterli mi?
    dogrudur ancak hyosung olarak uretıp dıstrıbutorlugunu alırsa.. bu arada son ve resmı bılgı malesefkı hyosung kullanıcıları garantı hızmetı st kanunıden alamayacak. globalın ısı zor ona yorum yapmıyorum. hukuk kısmıda yorum bana dusmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Ne diyelim,garantiden yana sorunumuz olmaz inş.!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu açıklama üzerine tüm mevcut hyosung kullanıcısı motorcu kardeşlerime üzüntülerimi iletiyorum.

Böyle şey olmaz. Eski Hyosung yeni St adı altında üretim yapan aslen Hyosung Corp. Global'den hyosung alan arkadaşlarımızı mağdur etmiş durumda.

Yine olan ülke insanına oldu....

şu dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporu S&T Kanuni'yi haksız bulmazsa Hyosung markası adı altında motor almış olan arkadaşların garantisi elden gider.

inşallah sorun yaşamazsınız.
    "kick start my heart"

asm

uzgunum ama garantıyı sıkıntınız var. ama ucretlı kısmı karsılarsınız. garantı ıcınde ne yaparsınız tuketıcı olarak haklarınız var secım kullanıcının

Karionlardan almayı düşünüyordum, ucuz kurtarmışım....

bu açıklamanız yerine Kanuni Hyo kullanıcılarına garanti verseydi çok güven ve müşteri kazanırdı.

Darılmak gücenmek yok ben defterden sildim, bir gün biri tavsiye isterse de söyleyeceklerim bellidir.
    "kick start my heart"

Alıntı Apprentice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karionlardan almayı düşünüyordum, ucuz kurtarmışım....

bu açıklamanız yerine Kanuni Hyo kullanıcılarına garanti verseydi çok güven ve müşteri kazanırdı.

Darılmak gücenmek yok ben defterden sildim, bir gün biri tavsiye isterse de söyleyeceklerim bellidir.
    darılmak gucenmek yok. globale para verdınız hızmetıde ondan ısteyeceksınız 10 yıl taahutlerı var. parayı alırken hossa bu hyo hızmetı verecek. ayrıca ek olarak korelıler kanunıye teklıflerı kabul gormeseydı bılınkı baska bırıyle anlasacaklardı.

evet kanunı kabul etse ıyı olurdu. ama globalın cezasını nıye kanunı ceksın. musterılerde haklarını globalden arasın. yenı alacak tercıh edeceklerde st alır haklarıyla.

tercıh sızın. defterınızden globalı sılın tercıh edersenız st kanunı etmezsenızde zevk sızın hakta sızın.

Motosikleti
    Kymco Agility
    İkinci MZ vakası kapıda...
    Burak Murat

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darılmak gucenmek yok. globale para verdınız hızmetıde ondan ısteyeceksınız 10 yıl taahutlerı var. parayı alırken hossa bu hyo hızmetı verecek. ayrıca ek olarak korelıler kanunıye teklıflerı kabul gormeseydı bılınkı baska bırıyle anlasacaklardı.

evet kanunı kabul etse ıyı olurdu. ama globalın cezasını nıye kanunı ceksın. musterılerde haklarını globalden arasın. yenı alacak tercıh edeceklerde st alır haklarıyla.

tercıh sızın. defterınızden globalı sılın tercıh edersenız st kanunı etmezsenızde zevk sızın hakta sızın.
    Ben şahsen Kanuni'nin garantileri devralmasını beklerdim. Garantisi devir alınan bir motosiklet 2 sene boyunca mecburen Kanuni servislerini kullanıp, sonuç olarak Kanuni'nin bir müşterisi olacaktı. Ama ortada kaldık işte. Bu işte Global'e ne kadar kinliysem Kanuni'ye de o derece kinim var. Her ne kadar motoru çok sevsemde biran evvel motorumun borcu bitsin ve bu pisliğin içinden sıyrılıp çıkayım istiyorum.

Yeri gelmişken motorumda enjeksiyon zamanla sorunu var ve ayarlanması gerekli, fakat diyagnoz makinesi ne Global ne Kanuni servislerinde mevcut. Bana yakın olan bir S&T Kanuni servisi makinenin ancak 1 ay içinde geleceğini ve kendilerine EĞİTİMİN de ancak bu 1 ay içinde verileceğini söyledi. Bu alet olmadan da hiçbir usta tamiratını yapamıyor.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahsi fikirlerimi bir kenara bırakırsak, maalesef en başından beri bir çok kez dile getirdigimiz şekliyle söyleyeyim, olan yine son kullanıcıya yani hyosung sahiplerine oldu, daha fazlasını beklemiyorduk zaten, bu konuda aslında tek suçlu bana göre koreliler, derlerdide inanmazdım, japonlar kadar çalışkan ama aynı derecede ilkeli değiller diye,
    sonuçta bu markaya güvenip alan kullanıcıların durumunu en başta onlar gözetmeliydi, zaten iki firmanın sert bir şekilde kapışacagı çok belliydi

son olarak da Yakut bey'e bir şeyler söylemek istiyorum;
    en baştaki olumlu tavrınızın yavaş yavaş değiştigini gözlemliyorum, açık söyleyeyim yazdıklarınız bende küçücük bir acaba oluşturmuştu, bugün yazdıklarınızdan sonra oda kalmadı,
    lütfen bize şans verin, herşey çok daha güzel olacaklardan "ama globalın cezasını nıye kanunı ceksın. musterılerde haklarını globalden arasın. yenı alacak tercıh edeceklerde st alır haklarıyla." noktasına gelmeniz çok hızlı oldu,

kanuni eger çok istekli ise önünde hyo kullanıcılarını kazanacagı bir fırsat vardı ve bunu global ile kavgası yüzünden geri tepmiş durumdadır

haa bana soracak olursanız çok da haksız bulmuyorum, ticari anlamda çok mantıklı değil ama madem yıllar sürecek bir yatırımı düşünüyorlar, bu şekilde bir uygulama kararı alıp mevcut kullanıcıyıda kazanabilirdi, sonuçta buda bir pazarlama taktiği

neyse, artık hyocanlar bir şekilde başlarının çaresine bakacaklar, motosiklet camiası büyüktür elbet yardım eden olur

bach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Sayın yakut36
    Bugüne kadar yapmış olduğunuz birbirinden değerli (!) açıklamaların bulunduğu yazılarınızın birçoğunu okudum. Kimi zaman Kuralkan yetkilerinden birisi, bazen bir hukukçu, bazen bir barış elçisi, kimi zamansa sadece bir bayii olduğunuz fikrine kapıldım. Burada sergilediğiniz karakter ötesine geçersek; biz Hyosung marka motosiklet sahiplerinin yaşadığı bu mide bulandırıcı duruma olumsuz etkilerinizin bu formdaki motosiklet kullanıcıları kardeşliğine , paylaşım ve yardımlaşma anlamında olumlu katkılar sağlamayan, tutarsız (bkz. Kuralkan sizleri madur etmeyecek yazılarınız) fırsatçı ticari anlayış uslubunuz olduğuna kanaat getirdim.
    Marka ve servis alanında yaşananlar konusundaki fikirlerimi, Global ya da Kuralkan değil S&T Motors Co. şirketine güven duymayacağıma ve içerisinde bu koreli tüccarların isminin bulunduğu hiçbir ürünü yeniden satın almayacağımı bir yazımda belirtmiştim.

Belki bu yazıyı Kuralkan yetkililerinden birisi okuyabilir düşüncesiyle son olarak şunları söylemek istiyorum.

İçerisinde bulunan bu durumda kullanıcıların ya da adayların yaşadığı gerilimi artırmamak adına yakut36 nickli arkadaşın Kuralkan şirketinin basın sözcüsü görüntüsünün gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Ben ve benim gibi düşünen kullanıcının ilerleyen zamanlarda Hyosung marka kullanıcılarına garanti -servis hizmetini sunsanız dahi yakut36 nickli arkadaş gibi bir imaj yaratan S&T Kanuni servisine asla uğramayacağını bilmenizi isterim.
    Algı kıtlığı yaşıyorum! Lütfen bir kez olsun Türkçe derslerine giren öğretmenini onure et!

Yaklaşım hoşuma gitmedi açıkçası.

Aynı korelilerle iş yapan size de aynı nedenlerle para vermeyeceğim.

Madem iki firma elin korelisinin 2 günde adını değiştirdiği marka için ülke insanını madur etti, bu da doğal tepkidir.

En çok üzüldüğüm ise fiyatlarının düşük olması nedeniyle zarara uğrayan kesimin daha çok düşük gelirli, motosiklete heveslenen genç insanlardan oluşması. Hani koymayacak adamlara olsa içim yanmayacak
    "kick start my heart"

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar bence bu ısıte korelılerın bı sucu yok tamamen globalın yaptıgı ısguzarlık yuzunden bu ıs bu duruma geldı...korelılerın tek hatası markalarını tescılletmemesı ama ahlaka aykırı davranısı gobal motor yaptı adamlara santaj yaparak devam etmek ıstedıler sız olsanız napardınız...bu arada kuralkanın yanı kanunın garantı olayı tamamen korelılerın elınde eger s&t grup garantıye al derse garantıye alınır motorlar yoksa kuralkan buna tek basına karar veremez...global motor hyosungları suanda garantı kapsamına almalı ama muhattap bulamıyor arkadaslar global motorda bu konuyla ılgılı...yukumluluklerını yerıne getırmesı gereken global motor ortalıklarda yok...

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsi fikirlerimi bir kenara bırakırsak, maalesef en başından beri bir çok kez dile getirdigimiz şekliyle söyleyeyim, olan yine son kullanıcıya yani hyosung sahiplerine oldu, daha fazlasını beklemiyorduk zaten, bu konuda aslında tek suçlu bana göre koreliler, derlerdide inanmazdım, japonlar kadar çalışkan ama aynı derecede ilkeli değiller diye,
    sonuçta bu markaya güvenip alan kullanıcıların durumunu en başta onlar gözetmeliydi, zaten iki firmanın sert bir şekilde kapışacagı çok belliydi

en baştaki olumlu tavrınızın yavaş yavaş değiştigini gözlemliyorum, açık söyleyeyim yazdıklarınız bende küçücük bir acaba oluşturmuştu, bugün yazdıklarınızdan sonra oda kalmadı,
    lütfen bize şans verin, herşey çok daha güzel olacaklardan "ama globalın cezasını nıye kanunı ceksın. musterılerde haklarını globalden arasın. yenı alacak tercıh edeceklerde st alır haklarıyla." noktasına gelmeniz çok hızlı oldu,

kanuni eger çok istekli ise önünde hyo kullanıcılarını kazanacagı bir fırsat vardı ve bunu global ile kavgası yüzünden geri tepmiş durumdadır

haa bana soracak olursanız çok da haksız bulmuyorum, ticari anlamda çok mantıklı değil ama madem yıllar sürecek bir yatırımı düşünüyorlar, bu şekilde bir uygulama kararı alıp mevcut kullanıcıyıda kazanabilirdi, sonuçta buda bir pazarlama taktiği

neyse, artık hyocanlar bir şekilde başlarının çaresine bakacaklar, motosiklet camiası büyüktür elbet yardım eden olur
    şahsi fikirlerini burada yorum ve bilgi yazarken sürekli bırakman gerekiyor ,bu u dönüş yazısında değil.
    Koreye mail atsanıza?etkili oluyordu galiba?Fırsattan da bahsetme lütfen , hfc forumunda verildimi fırsat KURALKAN a?her mesajınız hakaret?iftira?Global yöneticisiile içtiğiniz kahveyi bile yazdınız?Kuralkan ın duyurusu hemen kaldırıdı sitenizden?şimdide fırsat tan bahsediyorsunkomedi bu yaBu arada bir firma ile mahkemelik olucam iftiralar yalnış yönlendirmeler,stand basmalar vb. şeyler.Sonra ben onun kanuni olarak üstlendiği şeyi üslenicemOnun parasını aldığı ve yükümlü olduğu hizmeti ben üstlenicem?ve bu fırsat olacak?Motosiklet camiası sandığın kadar büyük değil kandırma kendini.Bugünkü durum size aylardır söylendi ve aynı söylendiği gibi oldu?yalnış ata oynadın sevgili kardeş sorununu güvendiğin firma ile halledebilirsin bence.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

:-))

Alıntı bach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın yakut36
    Bugüne kadar yapmış olduğunuz birbirinden değerli (!) açıklamaların bulunduğu yazılarınızın birçoğunu okudum. Kimi zaman Kuralkan yetkilerinden birisi, bazen bir hukukçu, bazen bir barış elçisi, kimi zamansa sadece bir bayii olduğunuz fikrine kapıldım. Burada sergilediğiniz karakter ötesine geçersek; biz Hyosung marka motosiklet sahiplerinin yaşadığı bu mide bulandırıcı duruma olumsuz etkilerinizin bu formdaki motosiklet kullanıcıları kardeşliğine , paylaşım ve yardımlaşma anlamında olumlu katkılar sağlamayan, tutarsız (bkz. Kuralkan sizleri madur etmeyecek yazılarınız) fırsatçı ticari anlayış uslubunuz olduğuna kanaat getirdim.
    Marka ve servis alanında yaşananlar konusundaki fikirlerimi, Global ya da Kuralkan değil S&T Motors Co. şirketine güven duymayacağıma ve içerisinde bu koreli tüccarların isminin bulunduğu hiçbir ürünü yeniden satın almayacağımı bir yazımda belirtmiştim.

Belki bu yazıyı Kuralkan yetkililerinden birisi okuyabilir düşüncesiyle son olarak şunları söylemek istiyorum.

İçerisinde bulunan bu durumda kullanıcıların ya da adayların yaşadığı gerilimi artırmamak adına yakut36 nickli arkadaşın Kuralkan şirketinin basın sözcüsü görüntüsünün gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Ben ve benim gibi düşünen kullanıcının ilerleyen zamanlarda Hyosung marka kullanıcılarına garanti -servis hizmetini sunsanız dahi yakut36 nickli arkadaş gibi bir imaj yaratan S&T Kanuni servisine asla uğramayacağını bilmenizi isterim.

unlem ısaretlı yorumunuza degılde bır kac konuya cevap vereyım. basın sozcusu degılım hele hukukcu hız degılım yazılarımdada bu bızım alanımız degıl dedım. kısısel gorsumde tum hyoların garantıye alınması yonundedır bunu fırmayada gorus olarak ılettım. ayrıca global yorum yapmadım ama mademkı ıstedınız bırde sız fırma sahıbı olarak kendınızı dusunun?

karsı fırma turkıyede urun sattıgı hıc bır musterısını dusunmeden ( sızı ) bunu fırsat sayıp kanunı - korelılerden menfaat saglamak amacıyla kullanacak ( 3 mılyon dolar ) ve her ıftıra ve yolu deneyecek sızlerde guveneceksınız sonrada garantı hızmetı ısteyeceksınız. bakın sız globalden motor aldınız gonul ısterkı garantınız devam etsın yazdıgım basınızın caresıne bakın degıl malesefkı kanunı bunu vermeyecek korede veremeyecek cunku sızın paranızı alan fırma art nıyetle davranıyorsa ve bundan cıkar amaclıyorsa o zaman sızden bıraz daha adıl bır davranıs beklerım. motosıklet alıp almamak tamamen tercıhınız. bunu yaparkende benı tanımadan yorumdan uzak durmanız tanımak ıstersenız eger sızlerı agırlamaktan guru duyarım.

sız ve sız gıbı dusnen arkadasalrın bu durumu globalden alınmıs tıcarı bır falso olarak yorumlayın. tuketıcı olarak haklarınızıda formlarda beyan ederek yasal yollarda arayın bu ıster global olur ıster kanuı ıster baska marka olur. bu durumlarda ben bayıı olarak haklı oldugu surece tuketıcıden yanayım.

kore malı veya baska menseylı urun alıp almamak tamamen sızın tercıhınız ama bu urunu almadan bızım hızmetlerımızıde yargılamayın lutfen. sahsıma yaptıgınız elestırılerıde gulumsemeyle karsılıyorum.kısısellesmemek adına bu elestırılerınıze ceavp yazmıyım amacımızdan uzaklasmayalım.

syg

Yaklaşım hoşuma gitmedi açıkçası.

Aynı korelilerle iş yapan size de aynı nedenlerle para vermeyeceğim.

Madem iki firma elin korelisinin 2 günde adını değiştirdiği marka için ülke insanını madur etti, bu da doğal tepkidir.

En çok üzüldüğüm ise fiyatlarının düşük olması nedeniyle zarara uğrayan kesimin daha çok düşük gelirli, motosiklete heveslenen genç insanlardan oluşması. Hani koymayacak adamlara olsa içim yanmayacak
    darılmaca guvenmece yok dedınız ama darıldınız sanırım. bu yaklasımın sorumlusu bellı bu ısten cıkar saglayanlarda bellı be sız ne ben 3 mılyon dolar beklemedık. mademkı sızlerı magdur eden bu parayı beklıyor ve onun yuzundende sızler magdur oluyorsanız kabahatı lutfen bırazda baska yerlerde arayın. unutmayınkı bu ısten bu mılyon doları bekleyenler halen taleplerınde ısrarcı. bunu korelılerdende ısterler. bırazda kendınızı karı tarafın yerıne koyun.

bu uygulmamanın sorumlusuda bellı. ayrıca garantı olmasa bıle yedek parca bulacaksınız gonul ısterkı sahsım adına garantınızde olsun.

bırde sorum var genel olarak. bır suru hakaret bır suru ıfrtıra ve almam secmem tercıh etmem ama kuralkandan yedek parca alırım demek bu toz dumanı ıcınde ne kadar etık? hanı globalı ve kuralkanı sucluyorlarya tuketıcılerın bazıları sımdı onlar menfaatını yedek parca olarak dusunecek DOGRU kabul edeceksınız karsı taraf menfaatını dusununce YANLIS olacak. bu cıfte standarttır.

degısmeyen ve yorum yapmayacagım ıkı sey 1 kullanıcı tercıhı 2 hukuku kısmı.

jhony_rook'a

sımdı sanırım yanlıs anladınız tavırlarımda degısıklık yok. ben garantı sorunuza hatırlarsanız tememnı dıye yorumladıgınız konuyu ogrenım sıze ozel yazacagımı soyledım. sorunuz suydu '' garantı sızınmı temennınız yoksa fırma uygulamasımı'' bende temennım odur ama kesın bılgı alınca sıze ıletecegımı soyledım.

hızmetı st alan alır kısmıda yanlıs anlamıssınız. egerkı global cıakr beklıyorsa ve sızı magdurıyetınız bundan kaynaklı oluyorsa bu garantı hızmetı almanızada engel oluyorsa yapacak bısı yok sızde hakkınızı yasal yollardan ararsınız ve yedek parcanızı kuralkandan alırsınız yenı alanlarda garantı hakkıdır kuralkandan alacaktır. işleyiş bu. tıcarıde bu kural var.

yazdıgım yazıların bırınde ( HFC demokrası olmadıgından sıze burdan yazayım ) benım bayılık alanımda hyo - st kanunı olsun hıc bırını elımden geldıgı kadar magdur etmeyecem dedım ama eger bırılerı cıkar beklerse ( 3 mılyoncuk ) ve bunlar garantı alamazsa benım yapacagım kuralkanın yapacagı bısı yok malesef.

mevcut kullanıcıyı kazanmak ıster kuralkan veya kuralkan ıstemezse bıle kı ıstıyor ve bunun onunde bır baska fırma engel oluyorsa musadenızle bunun suclusu ne kuralkan ne kore nede benımdır. bunuda goz ardı etmemenızı rıca edecem.

sanırım sızınle ortak noktamız cok dusunce bazında ama sızınde bızımde onumuzdekı engel madalyonun obur tarafındakıler. yoksa hyo hızmet etmek ve o musterılerı kazanmayı kım ıstemez?

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sımdı sanırım yanlıs anladınız tavırlarımda degısıklık yok. ben garantı sorunuza hatırlarsanız tememnı dıye yorumladıgınız konuyu ogrenım sıze ozel yazacagımı soyledım. sorunuz suydu '' garantı sızınmı temennınız yoksa fırma uygulamasımı'' bende temennım odur ama kesın bılgı alınca sıze ıletecegımı soyledım.

hızmetı st alan alır kısmıda yanlıs anlamıssınız. egerkı global cıakr beklıyorsa ve sızı magdurıyetınız bundan kaynaklı oluyorsa bu garantı hızmetı almanızada engel oluyorsa yapacak bısı yok sızde hakkınızı yasal yollardan ararsınız ve yedek parcanızı kuralkandan alırsınız yenı alanlarda garantı hakkıdır kuralkandan alacaktır. işleyiş bu. tıcarıde bu kural var.

yazdıgım yazıların bırınde ( HFC demokrası olmadıgından sıze burdan yazayım ) benım bayılık alanımda hyo - st kanunı olsun hıc bırını elımden geldıgı kadar magdur etmeyecem dedım ama eger bırılerı cıkar beklerse ( 3 mılyoncuk ) ve bunlar garantı alamazsa benım yapacagım kuralkanın yapacagı bısı yok malesef.

mevcut kullanıcıyı kazanmak ıster kuralkan veya kuralkan ıstemezse bıle kı ıstıyor ve bunun onunde bır baska fırma engel oluyorsa musadenızle bunun suclusu ne kuralkan ne kore nede benımdır. bunuda goz ardı etmemenızı rıca edecem.

sanırım sızınle ortak noktamız cok dusunce bazında ama sızınde bızımde onumuzdekı engel madalyonun obur tarafındakıler. yoksa hyo hızmet etmek ve o musterılerı kazanmayı kım ıstemez?
    sizinle bu konuyu tartışmayı çok istiyordum ama yukarıda retox70 adlı üyenin şahsım hakkında yazdığı terbiyesizce ve hakaret dolu mesajdan sonra vazgeçtim, gerek yok
    size ticari hayatınızda başarılar diliyorum, umarım siz "doğru ata" oynamışsınızdır

Sayın yakut36
    Koreliler bugün Global motora bunu yaptıysa yarı yolda bıraktıysa bir gün gelir Kanuniyide yarı yolda bırakabilir unutma sakın.....
    YOLUNUZ VE FARINIZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN

:-)))

Alıntı strops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın yakut36
    Koreliler bugün Global motora bunu yaptıysa yarı yolda bıraktıysa bir gün gelir Kanuniyide yarı yolda bırakabilir unutma sakın.....
    dogru bır tez. ben daha oncede aynı bu seklıyle yazmıstım. ancak bu durum her ıkı fırmayada tecrube oldugundan sozlesmelerın ıcerıgınde kendılerını koruyacak husuları eklemıslerdır.ayrıca profesyonel yonetıcılerde bunun farkında oldugunu dusunuyorum.

ama tezın dogru kabul edıyorum. bu olayında tecrube olarak her ıkı fırmayada yanısdıgını dusunursek soyledıgın ıhtımalı azaltmıs olur kı uretımde baslayıp avrupaya satılacaksa devamlılık gosterecektır.

Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinle bu konuyu tartışmayı çok istiyordum ama yukarıda retox70 adlı üyenin şahsım hakkında yazdığı terbiyesizce ve hakaret dolu mesajdan sonra vazgeçtim, gerek yok
    size ticari hayatınızda başarılar diliyorum, umarım siz "doğru ata" oynamışsınızdır
    gorus alısverısınıze her zaman hazırım form kanalıyla olması sart degıl maıllede elımden geldıgınce cevaplarım sorularınızı.

retox sahsen tanıdıgım ve cok sevdıgım bır dostumdur. cokta saygılıdır yorumları yanlıs anlasılma ortamında hosgorunuze / hosgorusune kabul edın. ama HFC az hakaret yemedık bende dahıl saglık olsun. ama retox tahmın ettıgınız bır kısılıkte degıl. tartsımanın hararetıne verılmelı her ıkı tarafında yazıları.

syg

retox sahsen tanıdıgım ve cok sevdıgım bır dostumdur. cokta saygılıdır yorumları yanlıs anlasılma ortamında hosgorunuze / hosgorusune kabul edın. ama HFC az hakaret yemedık bende dahıl saglık olsun. ama retox tahmın ettıgınız bır kısılıkte degıl. tartsımanın hararetıne verılmelı her ıkı tarafında yazıları.

syg
    aylardır bu sözde ilkeli duruşu göremedik arkadaşlardan abi?bir anda çok düzeyli oluyorlar,aristokrat duruşu sergiliyorlar?hararet falan yok ortada arkadaş duymak istemediklerini duyunca bozuldu.hangisi yalnış?bu konu bitti.saygılar
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

@yakut36
    önceden dediğiniz gibi hyoculara elinizde geldiği oranda yardımcı olabilirseniz bu takdir edilecek bir davranış olacaktır. sonuçta sadece bayisiniz yapabilecekleriniz sınırlı, belkide içinizden ah elimde olsa da adamlar madur olmasa diyorsunuz.

@retox70
    başka bir başlıkta da motorlar satılıyor buraya kadar bu iş bitti gibi bir açıklamanız vardı. hukuki sürecin sonunun öngörülmesi zordur. o başlıkta hukuki süreci genel bilgi olarak anlatmıştım, belki mahkeme iki farklı marka motorun aslında tamamen aynı olmasından dolayı kuralkana bir takım sorumluluklar yükleyecek? bunlar olabilir. Bence kesin yargıya varmak için biraz daha beklemeniz lazım.
    "kick start my heart"

@yakut36
    önceden dediğiniz gibi hyoculara elinizde geldiği oranda yardımcı olabilirseniz bu takdir edilecek bir davranış olacaktır. sonuçta sadece bayisiniz yapabilecekleriniz sınırlı, belkide içinizden ah elimde olsa da adamlar madur olmasa diyorsunuz.

@retox70
    başka bir başlıkta da motorlar satılıyor buraya kadar bu iş bitti gibi bir açıklamanız vardı. hukuki sürecin sonunun öngörülmesi zordur. o başlıkta hukuki süreci genel bilgi olarak anlatmıştım, belki mahkeme iki farklı marka motorun aslında tamamen aynı olmasından dolayı kuralkana bir takım sorumluluklar yükleyecek? bunlar olabilir. Bence kesin yargıya varmak için biraz daha beklemeniz lazım.
    doğrudur,ama S&T Kanuni ismi ile satılmasında bir mahsur yoktur,bilirkişi raporundaki tesbit edilenler zaten Kuralkan avukatlarının itirazına konu olmuş ve not alınmıştır,şu anda satışı engelleyen bir şey yok.Satış devam ediyor.mantıklı öngörüleriniz zaten bu konuda tecrübeli olan mevzuatı çok iyi bilen Kuralkan tarafından zaten gözönüne alınıyor.Önceden tahmin ediliyor.ama genede açık kapı bırakmak lazım.saygılar.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler