Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Motoshow'08 Hakkında Herşey Ücretsiz Davetiye 2008 Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    gökan çok hızlısın yavru kuş mete cumartesi gider ayak görüştük ama bugün affetmem koklaşcaz tekrar
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökan çok hızlısın yavru kuş mete cumartesi gider ayak görüştük ama bugün affetmem koklaşcaz tekrar
    heyy pis zenci...lanet poponu tekmeyeleceğim adamım...bir siyahın arabasının teybine dokunmamayı sana öğreteceğim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    suzuki AN125HK
    herkese iyi akşamlar valla sabah 10.30 dan beridir yoldayım 2.de motoshowa girdim anca 8'de cıkabildim gez babam gez ona bak buna motosiklet.net standına git süper bir tşört gör onu al oooo yordu beni valla motor sürmek bu kadar yormaz yani cok güzel bir fuar olmus emegi gecen herkesin eline saglık ayrıca güzel motorların üstünde duran güzel arkadaslarımıza o gözle bakmıyorum yani sonucta buda bir meslek ve yeri farklı tabi onlar olmasa ne zewki olacak güzel resimler cektim inşallah zamanını bulup foruma koyup sizlerle paylasıcam tabi genelde supersport modellerin resmini cektim cünkü amacım onlarda bir tanesine sahib olmak özellikle HAYABUSA ama inşallah yavastan 1.sene sonunda hyosung alacagım yani yeni ismilye S&T kanuni yanlıs yatırlamıyorsam 600 cc lik bir makina 14.000 ytl 0 inşşalaah tabi

güzel sürüşler herkese ....
    [B][COLOR="Black"]TURN THE PAGE[/COLOR][/B]

Motosikleti
    var 636
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyy pis zenci...lanet poponu tekmeyeleceğim adamım...bir siyahın arabasının teybine dokunmamayı sana öğreteceğim...
    evet her genç kızın başına gelecek olan o sahneyi sana uyguladım çeközlemedin bilee yavru kuş ama pazar günü ekintiye uğrdık herşeye ramen seviyorum seni bebek
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    evet her genç kızın başına gelecek olan o sahneyi sana uyguladım çeközlemedin bilee yavru kuş ama pazar günü ekintiye uğrdık herşeye ramen seviyorum seni bebek
    dostum bugün ordaydım canım sıkkın geldim...baktım yoğun kalabalık...burnumdan soluyodum zaten hemen kaçtım...Atillanın Kırbacıyla Crazyyusufcuğu gördüm sadece...cumartesi öğleden kalan baş ağrısını saymıyorum bile...sana hayırlı yolculuklar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    dostum bugün ordaydım canım sıkkın geldim...baktım yoğun kalabalık...burnumdan soluyodum zaten hemen kaçtım...Atillanın Kırbacıyla Crazyyusufcuğu gördüm sadece...cumartesi öğleden kalan baş ağrısını saymıyorum bile...sana hayırlı yolculuklar...
    Biz kaçırmışız demekk 1-2 saat takıldık MT standında aslında.. Ama aynı anda orda olsak farkederdim muhtemelen
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Motosikleti
    Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz kaçırmışız demekk 1-2 saat takıldık MT standında aslında.. Ama aynı anda orda olsak farkederdim muhtemelen
    hakkında dedikodu var...1000 ytlye tulum almışın...doğrumu haco...daha makina yok ama...

Motosikleti
    hakkında dedikodu var...1000 ytlye tulum almışın...doğrumu haco...daha makina yok ama...
    doğrudur dedikodular.. İnsan gaza gelince biyerde fos ediyo o gaz . Makinada piyasaya çıkarsalar olacak ta ne bekliyolarsa artık goremedik haala bayiilerde ninja250 yi .

Tulum güzel ama allah için,

Motosikleti
    hafdi hayrını gör o zaman..güzel tulum...tulumlar zyıf bünyeye hep gider zaten...benim tulum giydiğimi düşün 122 kiloyla...

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    tulum güzelmiş geriside gelir inş
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

Motosikleti
    hafdi hayrını gör o zaman..güzel tulum...tulumlar zyıf bünyeye hep gider zaten...benim tulum giydiğimi düşün 122 kiloyla...
    122kilo + tulum? hmm tulumba? bilmiyorum daha değişik bişey olur heralde bizde az değiliz hani 80 kilo 180 boy falan ama yinede 54 beden hafif buyuk bile

Motosikleti
    Zongshen GY_A200

Bizde ordaydık Motor fuarında bir jeep hastasını görüyorsunuz

Ama konu kawa olunca işler değişti.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    doğrudur dedikodular.. İnsan gaza gelince biyerde fos ediyo o gaz . Makinada piyasaya çıkarsalar olacak ta ne bekliyolarsa artık goremedik haala bayiilerde ninja250 yi .

Tulum gerçekten güzelmiş 1000 ytl'ye alabilmen ise ayrı bir güzel olmuş:9

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    var 636

ne yaptın pazarlık işini sırt korumalığını aldınmı yoksa paraylamı kaktırmaya kalktılar 975 ytl idi idmi tulum
    m tech marka yurt dışında çok tutulan bi marka ama dainesse ve clover kadarda iyi

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Ben de fuardan kaskımı, montumu ve eldivenimi aldım.

Kask: Lazer Vertigo Stroke (Link)
    Mont: Nic Nj-1010 (Link)
    Eldiven: Nic Ng-1013 (Link)

Motosikleti
    ne yaptın pazarlık işini sırt korumalığını aldınmı yoksa paraylamı kaktırmaya kalktılar 975 ytl idi idmi tulum
    m tech marka yurt dışında çok tutulan bi marka ama dainesse ve clover kadarda iyi
    Sırtlık baktım mutluhan standında fakat yarım sırtlık dusunuyodum tulumun ust kısmında ayrodinamik üst sırt koruması zaten olduğu için, ve ellerinde yarım kalmamış. İstanbula geldiğim bi ara mutluhana gidip almayı dusunuyorum yarım sırtlıgımı, bide bot kaldı resim tamam olucak

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(

sitemimiz sanal dostluklara..

hoca bişey dicem yanlış anlama lütfen...2004 üyesisin...beklerdimki ilişkilerin veya ne bileyim bağlantıların sağlam olsun ve bu mesajına birileri cevap yazsın...ben hep şunu derim...sanaldaki dostluklarda sanaldır...yani takip ediyorum olumlu olumsuz cevap yazanda pek yok...tanınmak tanınmamakla alakalı bir durumda değil...hiçmi dostun olmadı şu ortamda...ulan valla benim bi araba ayarlayıp seni fuara götüresim geldi..sende bira ztoparla kendini dostum...lanet fuara gitme boşver...kimsenin umrunda olmaman beni üzüyor haco...

aynen öyle mete abicim. yazdınmı tanınıyorsun yazmadımı unutuluyorsun. buraya günde onlarca kişi üye oluyor. nekdar çok yazar resmini akıllara kazırsan okadar tanınırsın.. e üye oldumuz zman değil yazıpda göründüğümüz kadar bilindimiz aşikar .ama hyosung metrodan -globale geçtiği dönemde 10 a yakın motoru bizzzat bayi de göstererek sattıran biziz adamalr motorlarını değiştirdiler, biz daha alamadık.e motorsuzda artçı git gel olmuyor sürekli. yan ianlican dediğin gibi sanal alemde dostluklarda sanal oluyor. ama önemli değil. bölecede kim dost kim sanal ortaya çıkıyor. bu sefer gidemedik kaldı fuar. olsun önemli değil. şimdinin dünyasında, çıkar arkadaşlıklarımız oalcağına adam gibi bi dostun olsun demişler.. bu yazıda burdan yardımcı olduğumuz arkaşdalarımıza sitem olsun. valal global fuarda olsaydı beni arabayla alıp götürmüşlerdi

iboyada bin teşekkür, onlarca adamı tavsiye ile gönderdikde gelişim sürücü kursuna ,bi ibo bizi fuara götüremedi..msj cevap vereydin bari ibo .. yazık.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle mete abicim. yazdınmı tanınıyorsun yazmadımı unutuluyorsun. buraya günde onlarca kişi üye oluyor. nekdar çok yazar resmini akıllara kazırsan okadar tanınırsın.. e üye oldumuz zman değil yazıpda göründüğümüz kadar bilindimiz aşikar .ama hyosung metrodan -globale geçtiği dönemde 10 a yakın motoru bizzzat bayi de göstererek sattıran biziz adamalr motorlarını değiştirdiler, biz daha alamadık.e motorsuzda artçı git gel olmuyor sürekli. yan ianlican dediğin gibi sanal alemde dostluklarda sanal oluyor. ama önemli değil. bölecede kim dost kim sanal ortaya çıkıyor. bu sefer gidemedik kaldı fuar. olsun önemli değil. şimdinin dünyasında, çıkar arkadaşlıklarımız oalcağına adam gibi bi dostun olsun demişler.. bu yazıda burdan yardımcı olduğumuz arkaşdalarımıza sitem olsun. valal global fuarda olsaydı beni arabayla alıp götürmüşlerdi

iboyada bin teşekkür, onlarca adamı tavsiye ile gönderdikde gelişim sürücü kursuna ,bi ibo bizi fuara götüremedi..msj cevap vereydin bari ibo .. yazık.
    İbonun işten gücten vakit bulup siteye bakacağını bile sanmıyorum ben...hani en yanlış örnek bence o...hem fuarda görevliydi...vallahi arabam olsa ben alıcaktım seni inan...

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    .................................
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Kısmetse Görüşmek üzere... Ben Ve Eşim Orda Olacagız.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler