Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Hyosung Kullanıcıları için müjdeli haber !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hangisini yazayım ki :-)
    tesadufen bu forma yazmaya basladım. amacımda aıt oldugum camıaya acımszıca saldırılara bır nebze dogruları ıleterek ınsanları bılgılendırerek yanlıs anlamaları ortadan kaldırmaktı. savundugum goruslerde belırttım. kanunı gecmsıte eksık hata ve yanlısları olabılır bunları yok sayıp karsı markalara saldırmadım. gelısen markayı yapılanaları anlatmaya calsıtım.

goruyorumkı bosa zaman harcamısım cunku; HFC AIT FORM KATILIMICLARININ BAZILARI KENDI SITELRINDE DIST FIRMADAN HIC MEMNUN OLMADIKLARINI YAZDIKLARI HALDE BURDA IKILI OYNAYARAK KENDI KABAHATLERINI GIZLEYEREK SALDIRIYA GECTILER. FORM IZLEYICILERIDE SANDIKI DIST SUPER DERECEDE MEMNUNLAR. ONCEKI YAZILARIMDA SADECE BILGI AMACLI OLDUGUNU FORM OKUYANLAR GORECEKTIR.BU IKILI DAVARNISI GORUNCE ARTIK BU FORMA YAZMAMA KARARI ALDIM. BU DESTEKLEYEN ALINTILARIDA BURAYA YAZACAGIM.

yazacaklarım copy dır. ısımlerı yazmıyorum. sadece yarası olan gocunur. bır laf vardır DINIME KUFREDEN BARI MUSLUMAN OLSA.

BU SEBEPLE HFC DEN ALINTILARI YORUMSUZ OLARAK AKTARIP FORMDAN BU KONUDA ZAMAN HARCAMAYA DEGMEYECE KARARIMLA AYRILIYORUM.

kısılık haklarına saygı gostererek aynısıda bekleyerek ıyı eglenceler dılerım
    syg
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    ya nolursa olsun benim için traş motor cbr125 e bin onun racinglerine bineceğine çok komik ya onu yolda görünce gülüom
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Motosikleti
    HYOSUNG marka motor almayı düşünen arkadaşların önemle dikkatine…

07-02-2008, 10:18 AM

Gayet düzgün bir şekilde hakkını arayan arkadaşımızı kutluyor ve destekliyorum... Haklarımızın peşinde olmamız gerekiyor...

07-02-2008, 10:37 AM

Noterden ihtarını çekmişsin yetkililerin kendisiyle görüşmüssün buraya niye yazdın ki bunları bizden yada hfc den ne bekliyorsun?Hyosung marka motosiklet alan arkadaşların dikkatine demişsin dikkat edilecek olan ne?Bi sorun yaşamıssın bi şekilde halladilmemiş seni anlıyorum süre de çok fazla geçmiş yanlız bunlar her markada olan şeyler kawasakilerin yamahaların kakıldığı sanayi sitelerini görmüyorsun heralde beni sakın yanlış anlama haksızsın demiyorum sonuna kadar haklısın fakat direk markayı karalarcasına bi mesaj atman hele hele bu mesajı hfc de yazman biraz garip olmuş.Bu dediğin krank sorunu yaşandı belli bi seriye denk geldi galiba sonra bıçakla keser gibi kesildi artı buralarda çok yazıldı çizildi sonuç devir kesici olmadığı için red line da motorun fazlaca zorlanması veya motor üstünde ağırlık varken düşük devirde gidip birden gaz açmak çıktı.Şimdi sen diyeceksin ki ben zorlamadım orası bin soru işte?????? benim motor 6500 km de ve allaha şükür tık yok daha servise bakım dışında gitmedim.Benim ki gibi yüzlerce motor var ve ben şimdi soruyorum niye bizimkiler krank kırmıyor??????? binlerce gt250 gv 250 niye krank kırmıyor?????????bunlarda da aynı motor var sonuçta....Yanılmıyorsam burada anketi yapılmıştı global motordan ve hyosung dan memnun olanların oranı %90 ın üstündeydi.Senin bu yaşanan sorununu hyosung un st adı altında kanuni ile anlaşması ve buna karşı çıkan globalın kore ile yedek parçada sorunlar yaşamasına bağlıyorum.İnşallah sorunun en kısa sürede çözülür motoruna kavuşursun...

07-02-2008, 11:32 AM

Aynen katılıyorum ben de garantiden değiştirmezdim çünkü bariz şekilde kullanıcı hatası.iyilik yap denize at halik bilmezse malik bilir demişler globalde yaptı bi iyilik ama çıkıyor böyleleri işte ya şu yazıyı okuduktan sonra cengiz beyin yerine olsam kullanıcı hatası raporu verirdim.Arkadaşlar şuda varki kanuni de boş durmayacaktır çünkü aynı makineden getirecek fiyatlarda aynı hemen hemen ve kim bu fiyata kanuni yazan bi makine binmek ister kuralkan da bunun farkında ve yapacağı tek şey globalde parça sorunu var gibi dedikoduları yayıp bu tür motosiklet alacak olanları kanuniye yönlendirmek geniş servis ağı bol yedek parça sloganıyla

07-02-2008, 11:43 AM

dikkatinizi çekerim buradaki öncelikli sorun motorun yatıyor olması... kim olsa motorunun uzun süre yatmasına tepki gösterir... zaten olan olmuş olaya kullanıcı hatası ya da arızalı parça diyebilirsiniz bunlar ikincil önemde şu an... bence burada önemli olan motorun yatıyor olması, sorunun giderilememesi ve bu yüzden kullanıcının mağdur olması...

07-02-2008, 12:59 PM

Arkadaş haklısın ama suçu birazda kendinde arasan iyi olur!Global motor iyilik olsun diye krankları degiştriyor.Ama bu krankları kim kırıyor onu bi düşün.Sen mi motor mu???

07-02-2008, 13:46 PM

Arkadaşlar siz ne diyorsunuz,motordan yana olan arkadaş ne diyor?

Krank değilde başka birşey arızalansa idi ve parça stokta olmasa idi belki motor gene bu şekilde yatacaktı.

Arkadaşın anlatmak istediği "ben krankı kırdım,şöyle böyle kullandım" olayı değil. Gelmeyen bir parçadan ve serviste yatan bir motordan söz ediyor kendisi(anladığım kadarı ile)

Yani Globali,bilmem neyi bilemem ama beni bu kadar babam bile bekletse mutlaka hakkımı arardım.

07-02-2008, 15:23 PM

Global motoru savunan arkadaşlar, taraflı olmayınız öyle ise bu sitenin ismi global fan olarak değiştirilsin, arkadaş motor arızası ya da hakkını alamamak üzerinde fazla durmuyor, sadece bu işin sorumluluğunu alan firmanın ciddiyetsizliğinden ve ilgisizliğinden bahsediyor, aynı sorunu bende yaşıyor kırank değil ama CDI sorunu 2 defa değişti, 2.si daha 3 km gitmeden arıza yaptı tekrar 1 aydır beyin bekliyorum, bende motoru kötülemiyorum

07-02-2008, 16:29 PM

valla siyah arkadaşımız konuyu özetlemiş altına imzamı atarım. Niye herkes bu kadar tepki gösterdi anlamış değilim. 35 gün motoru bi CDI gelmesi için serviste yatıran bi insan olarak arkadaşın neler hissetiğini çok iyi anlıyorum. Söylediği süre çok uzun bir süre.

07-02-2008, 17:25 PM

bakın arkadaşlar Kanuni nin işi karıştırması sonucu çok ciddi problemler yaşandığını düşünüyorum ki zaten öyle gözüküyor. Sadece bu saatten sonra bu tip problemlerin yaşanmasını doğal olarak karışılıyorum çünkü stmotors globalle yaptığı anlaşmayı bitirmiş stkanuni olarak Tr'ye girme yolunu seçmiştir.

Bu nedenle Global her istediği parçayı anında koreden getirtemeyebilir. İçinde bulunulan ortamı düşündükten sonra olayları algıladıktan sonra bence yorumlarımızı yazmalıyız.

Arkadaşın hakkıdır hakkını elbetteki arayacak elbetteki 58 gün bir motorun yatması kaul edilemez

07-02-2008, 19:51 PM

Arkadaş dava açmakta haklı kim bekler 58 gün

Bende Arka fren diskimi değiştircem ama servisi aradım yaklaşık 2 ay sonra globalin stoklarında bulunacak dediler anlaşılan Hyosunglar satılığa çıkmaya başlıyacak

07-02-2008, 20:11 PM

ben arkadaşa katılıyorum dava açmış iyi yapmış,sonuçta bu haktır hakkını savunacan

08-02-2008, 00:29 AM

G…… helal olsun diyorum baska bısey demıyorum,insan hakkını sonuna kadar aramalı,ortada bı yanlıs varsa da sonuna kadar gidilmeli....
    Ve bı seyı daha belırteyım bu forumda asagı yukarı herkes hyo kullanıcı,bence bu kadarda olayları taraflı degerlendırmeyın,yanı yerı geldıgınde kendı motorlarınıza oz elestırınızı yapın...Cunku fıyat,kalite,servis,distributor ortada

08-02-2008, 15:15 PM

açtığın başlıklar birleştirildi st kanuni ile ilgili olan başlıkları tek başlık altında topluyoruz.. Yurtdışından parça getirtme olayı saçma değil yurtdışındaki büyük bir distribütörden toplu alım yapabilir ayrıca buradaki kanun gereği zaten yapılan anlaşmada stmotors da 10 yıl boyunca yedek parça desteği vermek zorunda ha geç verir toplatır siparişi adamı canından bezdirir ama göndermek zorunda diye biliyorum. Garanti olayına gelince takılmamak lazım tüm bunlar gerçekleşirse kanuni Global'in gittiği yoldan eksiksiz müş. mem. sunmaya çalışacak yoksa zaten antipati oluşan firma bi işe girmeden o işten çıkmak zorunda kalır

08-02-2008, 17:35 PM

Bir yaz mevsimi kaç aydan oluşuyor? : 3 ay

Misal yaz başında motor arızalandı ve böyle 2 ay yattı!

Geriye kaldı 1 ay.

Global parça desteğini sürdürecek ama bir motor 2 ay yatarsa o motordan inanın insan soğur.

Araba işinde de böyledir bu. Bir araba arıza açarda zırt pırt servise gidip servisle akraba olursanız o markaya bir daha yaklaşmaz,o servisin bir daha önünden geçmezseniz

yedek parça bekleyenler
    Bu konuya 11 cevap yazıldı 155 kere görüntülendi

yedek parça bekleyenler - 05-02-2008, 16:13 PM

Ara sıra farklı konu başlıkları altında okuyorum o yüzden bir araya toparlansın diye böyle bir başlık açayım dedim... Belki bir okuyan faydası dokunan olur beklenen yedek parçalar konusunda...
    Parça bekleyenler ne parça beklediklerini ve ne zamandır beklediklerini yazabilir...

ayaklık müşürü bekliyorum 3 aydır.

05-02-2008, 16:46 PM

Abi bende sıfır aldığım motorun 2 aynasıda kırık 1,5 aydır gelmedi bekliyorum !!!!

05-02-2008, 19:24 PM

aynanın nesini bekliyosun be kardeşim adres: en yakın sanayide ki kaynakçı

05-02-2008, 20:29 PM

Allah muhtaç etmesin. Bu yedek parça bekleme işi adamı deli eder şayet ki hayati bir parça ise

05-02-2008, 20:53 PM

e...... abi o iş hallolucak diye konuşmuştuk nasıl olur hallolmadı mı :S

06-02-2008, 12:41 PM

valla hallolmadı gökhan cumartesi 8000 bakımına götürdüm hala yok hala yok

06-02-2008, 13:15 PM

Global motor bıraksın artık bu işleri çözülecekse bu problemler Kanuni alsın, 3 gündür globalın bütün telefonlarını arıyorum hiçbirine cevap yok, sözde yedek parça stokları varmış, kaçtane hyosung arıza yapıyorda yedek parçasını karşılayamıyorlar anlamadım, 1 aydır beyin bekliyorum, 1.5 aydır çamurluk bekliyorum, servisler zaten ayrı dert, motorumla ilgili sorunların hepsine normaldir, bu hyosunglar yapar böyle diye sallama cevap veriyorlar yaz a satacağım motorumu uğraşamayacağım artık gidip yamaha alacağım en azından mahalle arasında bile servisi var bilen birileri var.

06-02-2008, 14:01 PM

Bende geçtiğimiz aylarda bir mail atmıştım. Cevap falan yazan olmadı.

Sorduğum tek şey " sinyali komple mi alıyoruz yoksa sadece camı satılıyor mu?" (Ankara'da "komple alabilirsiniz ancak" cevabına binaen bunu sormuştum ve İstanbul'a geldiğimde ne hikmetse sadece sinyanil camını 5 ytl'ye alabimiştim!)

06-02-2008, 15:12 PM

walla herkesin derdi varmış ama dile getiren yokmuş sağol

06-02-2008, 17:20 PM

Benimde motoru sıfır almama rağman deposu çizik gelmişti. 2,5 aydır değiştirecekler en son bu gün konuştum, gemi cuma günü yanaşıyormuş . P.tesi-salı tekrar görüşeceğim. Bakalım ne zamana sallayacaklar

06-02-2008, 19:12 PM

benim aynanın içi düştü(kırıldı) sordum içi satılmıyormuş komple ayna 100ytl dediler mecbur ayna kestirdim oda büyülteç gibi arkayı net kontrol edemiyorum

hangi servis
    Bu konuya 27 cevap yazıldı 485 kere görüntülendi

26-02-2007, 23:08 PM

Ben ilk başta İstinye servise 1000km bakım için gittim ama orası yeterli gelmedi Maslaktaki Yücel Moto ya gittim ordanda istediğimi bulamadım en son komtan gürkanın haberiyle C&C Motor Ahmet Abi'yi bulduk şimdi ordan başka yere adımımı atmam on numara işçilik on numara muhabbet ha para dersen neyse onu alıyor ama sonuna kadar da hakediyor.... Ben Avrupa Yakasının en iyi servisi C&C Motor Ahmet Abi diyorum

26-02-2007, 23:53 PM

Ben de C&C Motor ve Ahmet abi'yi tek gecerim. Hem Ahmet abi hem de servisteki diger arkadaslarin yaklasimi diger servislere gore cok farkli. Yolunacak kaz degil, insan yerine koyuldugunuzu hissediyorsunuz. Ne zaman gitsem orada gordugum diger motorlara yapilan custom ve modifikasyon calismalari bilgi/donanim ve vizyon bakimindan da ne kadar farkli olduklarini gosteriyor.

26-02-2007, 23:57 PM

sanırım 120 ytl alıyormuş servis ücreti sizce cok değil mi?

27-02-2007, 00:04 AM

Ben 1000 km bakimina goturdugumden servis ucreti almamislardi, sadece yag & filtre bedeli odemistim. Simdi tam olarak ne kadar oldugunu hatirlamiyorum ama 120 ytl tutmamisti. Normal servis ucreti ne kadar aliyorlar bilemiyorum. Servisten servise ayni uygulamaya farkli fiyat cok alaturka bir olay. Bu isi duzeltecek bir ithalatci/distributor firma cikmayacakmi yaw?!

07-03-2007, 19:21 PM

bütün istanbul'da bir tek c&c'mi var yaa? arkadaşlar hasanpaşa'da niyazi uçkaç varmış, bana en yakın olanı o, bilgisi olan var mı? motoru aldığım yer olan nbc'nin mi servisine gitmeliyim yoksa? ya da c&c dışında kimsenin tavsiye edebileceği bir servis yok mu? bir de motoru ilk alırken servise sokmak diye birşey yok değil m

15-03-2007, 23:43 PM

yücel motor hakkında çelişkili yorumlar var. birkaç olumlu yorum daha duymam lazım güvenebilmek için, o zamana kadar tercihim ahmet usta olacak gibi görünüyor.

yetti artık bu servıslerden cektıgımız baslıklı hfc formundakı konudan alıntı yapılmadı. 40 mesajda orda var.

kanuı hata arıza yapmaz demedım hıc bır zaman bu sebeple YORUMSUZ OLARAK YAYINLADIM

08-02-2008, 20:09 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar yazıları baştan sona kadar sabırla okudum ben Bursa dan yazıyorum
    düşüncelerimi belirtirkende söylemiştim mağdura hiç bir lafım yok sadece iyi dileklerim olabilir. Yalnız bizi bu duruma sokanlara bir iki çift lafım var Allah onları bildiği gibi yapsın elime düşerlerse hiç şansları yok
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma

herhalde bu yazı herşeyi açıklıyor. Hyosung markasının %50si S&T Group Bünyesine satılmış ve bu sayede Hyosung firması uluslararası alanda etkin şekilde temsil edileceğini düşünüyor.

Hyosung sitesine bile girerken S&T Motors logosu ile karşılaşılıyor:
    http://www.hyosungmotors.co.kr/

* Buda ortaya Kanuninin aslında Hyosung ile değil S&T motor ile anlaşma yaptığı. Ortada herhangi bir karmaşanın olmadığı. Tabiyki eski antlaşmalar Hyosung şirketi ile yapıldığından nasıl bir durumun oluşacağını önümüzdeki ünlerde görürüz herhalde....

- işin sonu pek iyi gözükmüyor...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçen kanuni bayii sindeydim.s&t kanuni kataloğuna baktım.modeller 1 e 1 hyosung la aynıdır.hyosung gt250 - s&t kanuni gt250 isimleri bile aynı
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bir_garip_yolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HYOSUNG 386 TURKIYE GENELI SATIS RAKAMI
    ANKARA SATIS 46 ADET
    ANTALYA 17 ADET
    İSTANBUL 202 ADET
    İZMİR 22 ADET
    MUGLA 12 ADET
    Vaybe satış adedi müthişÜretici firma zevkten çıldırmıştır.niye Kanuni ile anlaştı acaba?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Arkadaşlar merhaba
    Foruma ilk defa yazıyorum bazı yazıları okudum ve aslında bir süre önce hyosung gt250 r almaya karar vermiştim hyosungun kanuniye geçtiğini öğrenince daha çok sevinmiştim servis ağında herhangi bir sıkıntı yaşamayacağımı düşünerek. Fakat hyosungun aynı modellerinin kanuni tarafından kanuni markasıyla türkiyeye getirileceğini öğrendiğimde hyosung alma fikrimi tekrar gözden geçirmem gerekti. Ancak hala görüntü olarakta yapı olarakta bu motorun kendisini gösterdiğine ve kanuni dahi yapsa fiyatların çok düşmeyeceğine ve zarar etmeyeceğime inanıyorum. Sormak istediğimse bir çokforumda globalle ilgili yaşanan parça sorunlarından bahsedilmiş kanuninin bu işi yapmaya başlaması ve yatan motor gibi bi sıkıntıyla tekrar karşılaşmamamız ne kadar zaman alır sizce? Yada bu motoru almalımıyım ben?

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaybe satış adedi müthişÜretici firma zevkten çıldırmıştır.niye Kanuni ile anlaştı acaba?
    takipteyim 2008 in satış rakamlarını görücez çok ama çoook merak ediyorum.... kanuniyi doldurdun valla bütün başlıklara bişi demiyorum artık sna :D

tesadufen bu forma yazmaya basladım. amacımda aıt oldugum camıaya acımszıca saldırılara bır nebze dogruları ıleterek ınsanları bılgılendırerek yanlıs anlamaları ortadan kaldırmaktı. savundugum goruslerde belırttım. kanunı gecmsıte eksık hata ve yanlısları olabılır bunları yok sayıp karsı markalara saldırmadım. gelısen markayı yapılanaları anlatmaya calsıtım.

goruyorumkı bosa zaman harcamısım cunku; HFC AIT FORM KATILIMICLARININ BAZILARI KENDI SITELRINDE DIST FIRMADAN HIC MEMNUN OLMADIKLARINI YAZDIKLARI HALDE BURDA IKILI OYNAYARAK KENDI KABAHATLERINI GIZLEYEREK SALDIRIYA GECTILER. FORM IZLEYICILERIDE SANDIKI DIST SUPER DERECEDE MEMNUNLAR. ONCEKI YAZILARIMDA SADECE BILGI AMACLI OLDUGUNU FORM OKUYANLAR GORECEKTIR.BU IKILI DAVARNISI GORUNCE ARTIK BU FORMA YAZMAMA KARARI ALDIM. BU DESTEKLEYEN ALINTILARIDA BURAYA YAZACAGIM.

yazacaklarım copy dır. ısımlerı yazmıyorum. sadece yarası olan gocunur. bır laf vardır DINIME KUFREDEN BARI MUSLUMAN OLSA.

BU SEBEPLE HFC DEN ALINTILARI YORUMSUZ OLARAK AKTARIP FORMDAN BU KONUDA ZAMAN HARCAMAYA DEGMEYECE KARARIMLA AYRILIYORUM.

kısılık haklarına saygı gostererek aynısıda bekleyerek ıyı eglenceler dılerım
    syg

ÖNCELİKLE ETTİĞİN KELİMELERE DİKKAT ET İKİLİ OYNAYAN SENSİN BANA ATTIĞIN Ö.M HİÇTE BÖYLE AGRESİF DEĞİLDİN CEVABIM GÜCÜNE Mİ GİTTİ ANLAMADIM.

BİZİM 1000 (SİTE GÖTÜKTEN SONRA TOPARLANMIŞ HALİ NORMALDE 2000 İDİ) ÜYEMİZ VAR BURADA KAÇ TANE YORUM ALINTISI YAPTINDA KONUŞUYOSUN BEN SANA HFC DE Bİ SÜRÜ KANUNİCİ ÜYE ÇIKARTIRIM BUNLARIN HEPSİ SAFSATA ORTALIK BULANDIRMAK İÇİN YAPILMIŞ ADİİ SALDIRILAR(BU ARKADAŞIN KONUSUNU HARİÇ TUTUYORUM OZATEN BİZİM ÜYEMİZ VE TANIDIĞIMIZ BİRİ) CAHİL OLMAYIN LÜTFEN İNSANLARIDA BU ŞEKİLDE YÖNLENDİRMEYİN...

BURADAKİ ALINTI YAPTIĞIN KONU ARKADAŞIN TAMAMEN KENDİ HATASINDAN KAYNAKLANAN KRANK KIRMA OLAYINI GLOBALİN GARANTİYE DAHİL EDİP ONA ÜCRETSİZ PARÇA TEMİN ETMEYİ İSTEMESİDİR OKUMADAN ALINTI YAPMA REZİL OLURSUN...
    KANUNİNİN YAPTIĞI ETİK DIŞI (BNCE AHLAKSIZCA) DAVRANIŞ YÜZÜNDEN OLUŞAN PROBLEMLER BUNLAR KANUNİ ŞUAN BU MOTORUN GARANTİSİNİ VERİYORSA YARIN HALLETTİRSİN OZAMAN ARKADAŞIN SORUNUNU... CEVAP BEKLİYORUZ...

NASIL OLUYORDA BİR KANUNİ BAYİİSİ BİR MOTOSİKLET SATICISI VE/VEYA SERVİSİ ŞANSA BU FORUMU BULABİLİYOR ONADA ÇOK ŞAŞIRDIM DOĞRUSU
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    emrev
    * konunun senin motosikleti anmanla ne ilgisi var onu bağdaştıramadım. Hep bilindik cümleler bunlar. 'Şu markanın yedek parça sorunu var.' Hep o bilindik cümle başkasından duyulur - o kişiye soruncada oda başkasından duymuştur ama ilk söyleyeni kimse bulamaz.
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takipteyim 2008 in satış rakamlarını görücez çok ama çoook merak ediyorum.... kanuniyi doldurdun valla bütün başlıklara bişi demiyorum artık sna :D
    senin sorunun ne bilmiyorum benide ilgilendirmiyor farkındamısın bilmiyorum ama senin ve arkadaşlarının olmayacak dediği kabul etmediği herşey oluyor,inan ben buraya adam doldursam senin sitenden daha fazla hit alır bu topik,onun için bana bulaşma.Ben buraya kimseyi doldurmuyorum.Yukarıdaki veri Resmi bir veri olduğu için yorum yaptım.bugünkü tabloyu açıklıyorda.sen üzerine alma.Bu arada cevap verme gafletinde bulunduğun diğer adam tecrübe,bilgi ve dürüstlük olarak senin liginin bayağı üzerinde kısıtlı bilginle bulaşma,bu HFC de atıp tutmaya benzemez

Bu arada 20 gündür seyahatteydim bahsettiğiniz Gariban Kanuni portföyü zevkten 4 köşe S&T Kanuni den dolayı.Diyarbakırda bile almak isteyen ve direk kapora vermek isteyenlere(evet çoğul.bir kişi değil?) rasladım.Her şeyi monitörünüzden göremiyorsunuz yani.tahminlede yürümüyor,temenni ilede.Profesyonel olarak hedefini koyarsın ve onu gerçekleştirirsin.2008 kesinlikle 2007 den daha iyi geçecek çünkü işin başında profesyoneller var P.R. ı sizin gibi amatörlere teslim etmeyecekler en azından
    burada bilgine bütün KANUNİ SERVİSLERİ internetle merkeze bağlıdır.Yani internet kullanabiliyorlar şaşırdınmı?bu forumu ve senin HFC yi bulmak zor değil okadar?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    sen yine işin kolayına kaçıp kaçamak cevap vermişsin ben sana 2008 rakamlarını merak ettiğimi söyledim bunda kızacak korkulacak birşey yok...

o arkadaş bana ö.m attı ne attığınıda yazmayacağım ben objektif olarak bakıyorum kanuni bayisiyim die bende eyvallah dedim. gel sitemize ne yazmak istersen yaz bizim kapımız herkese açık dedim o naptı mtdeki başlığa c/p ile sitemizden bikaç yorum alıp ekledi ve bizi ikili oynamakla suçladı ben nezaman ikili oynadım nerede görülmüş birtane adam gibi üye çıksın söylesin bakalım sen şöyle yaptın sen böyle yaptın die çamur atmak kolay tabii...

ben tecrübesine bilgisine bi laf ettiğimi hatırmalıyorum ama yaptığı ve sarf ettiği sözler hiç yakışmamış böyle bir kanuni bayisine...

daha öncede söylemiştim benim veya tanıdığım arkadaşlarmın hiçbirisinin Global le bir bağlantısı yoktur. Var diyen varsa ya ispat eder yada susar... Ben hiçbirzaman kanuniye geçmez demedim geçmemesi için bişiler yapalım dedim bu insanın elindeki değerleri koruması ile ilgili kendi hayat tarzı ile ilgili birşeydir hiçbir şeyden tam bitmeden vazgeçmem ben ha biterse eyvallah bunu defalarca söyledim ben motorumuda satmıştım zaten 6. ayda sadece çirkin saldırılara göz yummam. Ben kendi doğrularım için yazıyorum kanuni vazgeçsin die değil....

son cümlene gelince okuduğunu anlamama sorunu var sanırım sende üye demiş ki ben bu forumu şansa buldum :D gülerim ben buna yahu bu forum tr deki 3-4 en büyük klupten birtanesi ve sen motorla ilgileniyosun ve bu siteden şansa haberin oluyor buna inanmamı beklemiyorsın heralde eğer o arkadaş bu siteyi internette gezinirken bulmuşsa motor işini bıraksın... Birde kendi ağzınla söylüyorsuın her yerde internet var şaşırdın mı die zaten internetin olmadığı yer yok retox o kadar tek. gerisinde değil bu ülke dükkanında internetinin olması da çok şaşırılacak bişi değil

bu sitede bi anket açılsa kanuni yi beğeniyormusunuz die sonuçları hiç düşndün mü ne olur die ben hiç böyle bir istatistiki veri görmedim net'te keşke açsalar...

BU ARADA ARKADAŞIMA ANKETİN Bİ SS' ını VERİYORUM Bİ BAKSINDA ÖYLE KONUŞSUN...

diğer topicte yazmadığım gibi bu topictede bir daha yazmayacağım.....
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

trasher
    Ben seninle ikili muhabbete girmek istemiyorum.Topik ikimiz arasında geçiyor insanlara yazık Gerçi insanlar bilgileniyor ama benim vaktim yok meşgul adamım ben,daha önemli işlerim var seninde vardır umarım Yoksa bu topik 1000 sayfa olur ben yazmaya devam ederim.
    Fuarda standda olucam görüşelim tanışalım.Sana vip davetiye ayarlıyayım iyi geceler.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Gariban kanuni ci mi? Karşılıklı atışmalarınız insanları rencide edici boyutlara ulaşıyor farkında mısınız?

Düşük cc motor kullanmak veya kanuni kullanmanın garibanlıkla alakası yok. Şayet sizin bakış açınızla bakarsak olaylara, Devir ekonomi devri kardeşim. 1100 cc motosikleti servise götürüyosun gir çık 50 ytl adı peryodik bakım. Kanuniye subap ayarı yaptırıyosun 10 ytl. Biri yakıyor 250 ykr biri yakıyor 100 ykr ikisiyle de trafik kurallarına uyduğunda 70 km hız sınırın. Birinin km teli 45 ytl diğeri 14 ytl. Japon motosiklet kullanıcısı 250 km de 50 ytl benzin alır, kanuni kullanıcısı 600 km de 50 ytl yakıt alır. Biri 58 gün krank bekler, diğeri 3 gün içinde motoru komple yeniler. Yok yok sanmıyorum Kanuni kullanıcısı gariban değil, Akıllıdır.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    trasher
    Ben seninle ikili muhabbete girmek istemiyorum.Topik ikimiz arasında geçiyor insanlara yazık Gerçi insanlar bilgileniyor ama benim vaktim yok meşgul adamım ben,daha önemli işlerim var seninde vardır umarım Yoksa bu topik 1000 sayfa olur ben yazmaya devam ederim.
    Fuarda standda olucam görüşelim tanışalım.Sana vip davetiye ayarlıyayım iyi geceler.
    Fuarda hersey belli olacak zaten de Kanuni hyosungun modellerini fuarda st kanuni diye cıkarıcak o belli oldu zaten. Merakla standı bekliyorum özellikle sorucam retox70 nickli gorevliyi tanıyan varmı diye standda. maksat tanısmak
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    trasher
    ayıp oluyor vip davetiye bize yokmu

Motosikleti

vip

Alıntı marten1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp oluyor vip davetiye bize yokmu
    tamam senın VİP davetiyen benden hediye olsun

dip not: forma yazmayacaktım ama izin aldımmmmmmmmmm

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"

dergiler verirse inş normal davetiye geliriz yoksa yine 20şerden...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F

ok. abicim büyüksün

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    honda bayii bize vermiyor bali siz verin bi vip davetiye. kanuni motorları daha fazla incelcem soz

Motosikleti

davetıye

Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dergiler verirse inş normal davetiye geliriz yoksa yine 20şerden...
    dergılerı bekleme adresını ö.m bana yaz sanada normal davetıye benden.

Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda bayii bize vermiyor bali siz verin bi vip davetiye. kanuni motorları daha fazla incelcem soz
    adresını bana yazarsan ö.m normal davetıyenı yollarım. vıp ıcın soz vermıyım bakarız gelecek vıp davetıye sayıma bakmam lazım. kanunı niyi inceleme sartıda yok. keyif senin

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)