Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Hyosung Kullanıcıları için müjdeli haber !

Motovento
    REKLAM ALANI
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Bu gidişle hükümet yeniden kurulur bu topik te.

Onun yerine ÖTV yi konuşun. Geçen şu çinli chery nin fiyatlarını inceliyordum,

12500 ytl satış fiyatı ÖTV üzerine ÖTV nin ve otomobilin KDV si fiyat 21000 YTL.

Tahminimce bu ÖTV muhabbeti kalksa 10000 ytl olan bir motosiklet 6000 ytl ye düşer. Hadi konu değiş
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben soruma gene laf kalabalığı olarak cevap aldım.
    Neyse.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bir iki cümle de ben edeyim umarım kimseye cevap hakkı doğmaz:
    yabancı bir üretici firma yerel bir firma ile anlaşma yaptığında,dönem sonu hedeflediği satış rakamlarına bakar .Hedefler tutturulamaz ya da herhangi başka bir neden ortaya çıkarsa başka bir firma ararlar.
    sadece motor sektörün de değil genel olarak her sektörde olabilir.bir son kullanıcı olarak iyi tarafından bakıp kullandığımız motorların ithalatçısı hiç olmamasının yerine, birden fazla getiren firma olması uzun vadede bize daha uygundur diye düşünüyorum.
    UMARIM BU İŞTEN KİMSE ZARARLI ÇIKMAZ.
    güzel bakan , güzel görür.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RYANGT
    biraz laf kalabalığı olacak ama oku lütfen.
    bizde görevlendirme yok sevgili kardeşim,yazdığım yazılar firma sadakati ile yazılan yazılardır,herkesle yüzleşirim bu konuda,ben sürekli buralardayım.seninle konuşma uslubuma gelince bilgiye saygı duyarım ve seviyemi karşımdakine göre ayarlarım.benden karşılık olarak aldığın seviyeli cevaplar hakettiğin seviyeli cevaplardır.İşim gereği Trabzonda bir bayii ilede,Batman da veya Cizrede,veya Edirnedeki bir bayii ile muhattab oluyorum.Dolayısı ile herkesle muhattab olabilirim sadece seviyemi karşımdakine göre ayarlarım.Bir de şu yanılgıyı ortadan kaldırayım Kanuni ismi Kanuni Sultan Süleymandan gelmiyor.Bu isim bu firmanın kurucusunun ilk torunun adıdır.ve o nedenle Kanuni Sultan Süleymanın adını taşımak ve onu yüceltmek gibi bir misyonu yoktur,dini bir misyonuda yoktur.Kanuni Ticari bir firmadır ve Kanuni Sultan Süleyman ile Sadece isim benzerliği vardır.Bunu kim sana söylemişse işkembeden sallamış.
    son olarak Kuralkana gelen firma Hyosungtur defalarca yurtdışındaki fuarlara davet edilen Kuralkan yöneticileridir,tıpkı adını veremiyeceğim Japon firmaları gibi.Buradaki distiribitöründen tatmin olmayan bir üretici firma olarak yıllarca emek verdiği Hyosung isminden bile vazgeçerek adamlar Kanuni ile anlaşıyorlar.Burada tek suç Kanuni de mi?Artı Kanuni ile bu iş sadece satılacak 2000 motorla bitmeyecek,bu işin daha sonraki adımları var.Bu iki Firma Motosiklet sektörü dışındada faliyet gösteren firmalar.(S&T ve Kuralkan)Haberlerde geçen Stratejik ortaklık deyimi mecazi değil,yada habere daha bir fiyaka katmak için hiç değil.Bu iki firma önümüzdeki yıllarda başka alanlarda da beraber çalışmak için görüşmeler yapmaktalar.amacım seni ajite edip tahrik edip cevap vermeye zorlamak değil,sadece bilgi vermek.Saygılar kardeşim.

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir iki cümle de ben edeyim umarım kimseye cevap hakkı doğmaz:
    yabancı bir üretici firma yerel bir firma ile anlaşma yaptığında,dönem sonu hedeflediği satış rakamlarına bakar .Hedefler tutturulamaz ya da herhangi başka bir neden ortaya çıkarsa başka bir firma ararlar.
    sadece motor sektörün de değil genel olarak her sektörde olabilir.bir son kullanıcı olarak iyi tarafından bakıp kullandığımız motorların ithalatçısı hiç olmamasının yerine, birden fazla getiren firma olması uzun vadede bize daha uygundur diye düşünüyorum.
    UMARIM BU İŞTEN KİMSE ZARARLI ÇIKMAZ.
    takdir etmek haddim değil ama güzel bir saptama ve doğru.malesef bu işten zaralı çıkan birileri var bu son kullanıcı değil hesabını iyi yapamayan birileri.saygılarımla.

Son bir ek yapmak istiyorum,
    Bir garip yolcu nickli kullanıcı firma çalışanımız değildir keşke olsaydı,kendisi çok saygı duyduğum ve bu firmanın kalelerinden birisi olan bir abimdir.

chocolateman konuyu değiştiremedin ama çok önemli bir noktaydı.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    hangisini yazayım ki :-)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben soruma gene laf kalabalığı olarak cevap aldım.
    Neyse.

ne ekersen onu biçer nasıl davranırsan o şekliyle karşılık alırsınız. ama size teklifim halen geçerli. formu siyasi alana çekmekte usta oldugunuz kadar kişiselleştirmekte de başarılı sanıyorsunuz kendinizi.

size yazılmış son cevap bu.

NEYSENA ( USTA NEJAT UYGUR BOYLE DER )

EVETchocolateman;

haklısın aslında burda konusulacak o kadar cok sey varki. Bahsettiğn konular bazı ınsanların işlerine gelmiyor. Çok sevdıklerı ve en kolay yaptıkları şey vurun abalıya.

şu otv meselave bu gun aldıgım bir duyum çin mallarının ve ithalatının tekrar rahatlayacağı. Hani kanuni belli bir yerlere sırtını dayamış ya? engel olamıyor ama sırtı hukumet başkanında acaba boyle bir durumda kım olsa ne yapar.

yada bir vatandas yazdı yazıya ticaret ınan ve islamı katarya,bihaber kişiler bilmezlermi formda bir kullanıcının verdiği bilgide global firmasının akrabasının ist belediye başkanı oldugunu?

sanırım ınsanı ve dini duyguları karıştıran bazı şahsiyetler vardır ya demokrasi sınavı verenleri tanımadan yargılarlar.

veya o şahsiyetler evlerinde ekran başında rahat oturuken diyarbakırda burnumuzun dibinde patlayan bombalara yorum yaparlarya İŞTE KOLAY İŞ...

en kolayı ekrana yazmak,yargılamak,asmak idam etmek.. kolaysa gel turkıyenın her yerınde olanların içinde yaşa VARSA O YUREK

neysena sanırım motsıklet ısmız teknık ve makınalrı tartısmalıyız. form izleyicilerinden özürlerimizle bu yazı.

ekranda ve reelde guru duyacagım yazılarımın arkasındayım. bir zahmet bunu eleştiren varsa formu baştan okusun. sağlık sebeiyle bu aralar takip edemeyebilirim. bu sebeple cevaplar gecıkebılır.

yıllarca yabancılarla tıcaret yaptık ve onları zengın ettık ıslam dısındakıler yadırgamıyorum ama kendı memeleketımle ınsanımla tıcaret yapmaktan ve onların arasında olmaktan cok mutluyum. yabancıları zengın edecegımıze kendı sanayıcımıze ve ınsanımıza sahıp cıkmak ve onların tarafında olmaktanda kıvanc duyarım. OLSUNDA BENIM ULKEMDEN BENIM INSANIMDAN OLSUN

ayrıca bılet ısteyen arkadasların bır bolumune bu gun kargo edıldı. tekrar gorusmek uzre. hayırlı aksamlar diler saygılarımı sunarım.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

Motosikleti
    GSR600
    merhabalar,
    Bu S&T Kanuni olayını kafama çok takmış ama okuduğum yorumlardan Global in 2015 e kadar anlaşması olduğunu görmüştüm.
    Dün bir GV650 almak üzere bayiye gittim. Evet üzerinde HYOSUNG yazıyordu fakat bayi sahibi arkadaş bana yeni kataloğu gösterdiğinde yeni gelecek motorların üzerinde S&T Kanuni yazdığını gördüm. Bunu gördüğüm anda yıkıldım. Tamam belki kalite değişmeyecek, servis&yedek parça daha rahatlayacak ama !! imaj açısından ben o kadar para verip Kanuni yazan bir motora binmek istemem. Bunun için de almaktan vazgeçtim.
    Kimse yanlış anlamasın Kanuni yi kötülemiyorum, sadece benim düşüncem bu...
    Bence olmadı bu iş. Ülkemizde Japonlara rakip olan bir markadan böyle bir şey ummazdım.

Motosikleti
    offf o kadar çok başlık oldukı hangısıne yetısıcem bu yaslı halımle bılmem. ama detaylı bır yazı yazıp mod ızın alıp tum baslıklara gecmek gerek. yorumların hepsını bır okuyayım bır bayıı olarak ve kullanıcıların gozuyle yorum yaparım.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

Motosikleti
    su rahatsızlıgım gecse cok guzel haberler verecemde sımdılık su haberı vereyım. bız st kanunı bayısı olarak onlıne sısıtemımızde st kanunı motorlarını gormeye basladık. bazı arkadaslar derdıkı resımler fotoshop oysakı bız su an hıc bır fırmada olmayan onlıne sıstemımızde motorları gorup sıparıs yazabılıyoruz. yada ben st bayısı olarak yazabılıyorum cunku bır cok kanunı bayısı st kanunısı olamayacagı için dıger arkadaslar sıparıs acamayacaklar.

bu sebeple resmıde eklıyım sadece ornek amaclı zamanla yedek parcalarda onlıne olarak goreblıcez. sonrada son kullanıcılar gorecek

zaman her seyın ılacı dıyerek saglıklı gunlerde tekrar gorusmek uzere

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayırlısı olsun herkese..
    ancak görünüş olarak st kanuni yazısı hyosung tan kötü duruyor..
    İnşallah geride kaldıkları tek nokta bu olur(şahsi kanaatim tabii)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun herkese..
    ancak görünüş olarak st kanuni yazısı hyosung tan kötü duruyor..
    İnşallah geride kaldıkları tek nokta bu olur(şahsi kanaatim tabii)
    kotu duran etıket olsun,katılıyorum. oda duzelmeyecek bır sey degıl.zorunu basarsınlar kolayı her zaman yapılır

hyosung büyük bir firma amaçları ürettiği malı satmak
    bu ha global olsun ha kanuni olsun adamlar mal satıyor
    golobal ben satıyım kanuni ben satıyım tabiki bunlar kar peşinde
    e ben olsam bende satarım sonuçta kim satarsa satsın kim ucuza verirse ben ondan alırım ha kanunisung ha globalsung
    ayrıca bu motor çok yakıyor tam bir benzin canavarı....

:-))))

iyi yazı kr kısmına hızmette ekleyelımmı ?

Gençler bu marka olayını çok abartmışsınız st kanuni olarak gelenler enjeksiyonlu bilen bilir önemli bir ayrıntı servis ve yedek parçanın daha yaygınlaşacağı kesin Bu tarz motosiklet kullanıcıları için iyi gelişmeler oluyor kawasaki de 250 cc getirdi. Global motora da teşekkür etmek lazım Hyosung getirip ülkemizde motorseverlere tanıttı. Yeni başlayan bir çok arkadaşın tercihi ve benim gibi ilk göz ağrısı oldu. Ama bu ticari hayatta böyle değişiklikler doğaldır. Daha iyi şeyler beklediğimizi belirterek teşvik edici olmak daha hayırlı olacaktır.

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    firmalar arası çekişmeler beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor..ben biniciyim satıcı değil..motorumu alırkende hyosungu görenler abi çinlimi diye soruyorlardı.günlerimiz laf anlatmakla geçti..tam piyasa oturdu şimdide bu işler çıktı..bunlar ticari çekişmeler s/t grup globalden memnun olsa niye versin adamlar.. demekki bilmediğimiz onca şey var..herşeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum..şimdi aylarca parça parça diye kendilerini yırtan arkadaşlar belkide bu sayede dertlerine derman bulacaklar..zaman herşeyin ilacıdır bunlarda geçecektir..ben motoruma severek biniyorum ve binmeye devam edeceğim inşallah..ama öyle ama böyle..beni ne ilgilendirir globalle s/t nin ticari çekişmeleri..hoşca kalın
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    yaw ne olursa olsun ben hyosong rx 125 alıcam s&t deil
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    su baslıgı bi hortlatayım bari hehehe

aradan bunca zaman geçmiş biri bana sonucu söyleyebilirmi ?

SONUÇ NEDİR ???

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya millet yazıya neden bu kadar takıyo ben anlamadım.sonuçta kalitesi aynı bence ben.de st si var markadan çok sıkılan arkadaşlar yazılar boyayla yazılmamış ya.stiker var çıkartırsın onları istersen honda yazarsın istersen haya yazarsın yamaha yazarsın ve sayire ve sayire ha kel hasan ha hasan kel yani anlayacağınız

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Yıllarca mz yüzünden çektiklerimden sonra isterse harley leri getirip kanuni adı ile satsınlar yine de almam...

yaa pardon bana yardım edecek kimse yok mu ben bir hyo gtr 250 aldım...ve 750 km bakıma gittim...motorun makina kısmından anlamam ...bakıma gittiğimde 250 km geç kaldım diye garantiden çıkardılar...ve motorun granklarından ses geldiğini söylediler...bende ne yapabilirim diye sordum ...ücret karşılığı yapabileceklerini söylediler...ve söyledikleri ücret motorun yarı parası...750 km de bi motorun granklarında sorun olması bence mantıksız...ve suan motor 2.5 aylık ve 1500 km de...yardımcı olursanız sewinirim...nereye başvurmam gerekiyor...şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)