Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Kuralkan'dan iki dev hamle

Motovento
    REKLAM ALANI
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Temenni ile öngörüyü karıştırmamak lazım,insanı komik duruma düşürür sonra

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Neden temenni edeyim ki? Yüzlerce Hyosung sahibi arkadaşımı mağdur durumda görmek hoşuma gidecek değil ya.

Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse,
    Michelangelo'nun resim, Beethoveen'in beste yaptığı veya
    Shakespeare'in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel
    süpürün ki yerdeki ve gökteki herkes durup 'Burada işini
    çok iyi yapan büyük bir çöpçü yaşıyormuş' desin.

Martin Luther King

Lütfen kendinizi konuşarak kanıtlamaya çalışmayın. Siz sadece işinizi yapın. Bırakın da kötü imajınız, ortaya koyacağınız güzellikle silinsin. Bu imajı silebilirseniz eğer bugün sizleri eleştiren ben, yarın belki de destekçiniz olurum.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temenni ile öngörüyü karıştırmamak lazım,insanı komik duruma düşürür sonra
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden temenni edeyim ki? Yüzlerce Hyosung sahibi arkadaşımı mağdur durumda görmek hoşuma gidecek değil ya.

Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse,
    Michelangelo'nun resim, Beethoveen'in beste yaptığı veya
    Shakespeare'in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel
    süpürün ki yerdeki ve gökteki herkes durup 'Burada işini
    çok iyi yapan büyük bir çöpçü yaşıyormuş' desin.

Martin Luther King

Lütfen kendinizi konuşarak kanıtlamaya çalışmayın. Siz sadece işinizi yapın. Bırakın da kötü imajınız, ortaya koyacağınız güzellikle silinsin. Bu imajı silebilirseniz eğer bugün sizleri eleştiren ben, yarın belki de destekçiniz olurum.

Arkadaşlar kişsel kaygı ve egolarınızı birkenara bırakınız...Topik polemiğe dönüşürse editlemek zorunda kalacağım...

Procum imajmakermi oldun yavrım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Mevcut Hyosung'lar kıymete biner mi bilinmez, bu işte nasıl bir iştir o da bilinmez
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcut Hyosung'lar kıymete biner mi bilinmez, bu işte nasıl bir iştir o da bilinmez
    kıymete biniyor anlamında dememiştim oysa ben
    Onur Yollarda

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Kıymete binecek gibi geliyor bana

Mevcut modellerin Kanuni S&T diye çıkmasına anlam veremiyorum.

Açıkçası imaj kaybı olacağını düşünüyorum.

Ne diyelim hayırlısı olsun... (oyuncağımızı elimizden almasalar bari...)

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    bisikletçiden bozma kanuni sevisleri artık bizim hyolara bakım yapacakmış ha, abi zati adamın dünyadan haberi yok, hyosungların aslında S&T kanuni olduğunu anlatmaya çalışcaz bu adamlara. bari motorlarımızıda getirelimde hyosungu sildirip yeni adını taksınlar. artık yollarda hyosung adıyla dolanan arkdaşları kendime daha yakın görecem :D hyocular bi efsane olarak kalacak gibi he he:D bari hyosungfanclub.com sitesine dokunmasınlar :D

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hyosungfanclub'a şimdi girilemiyor zaten (başka bir sebebi vardır gerçi;server falan...)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Yeni Marka Doğuyor...HYOSUNG = S&T KANUNİ

S&T Group ile anlaşan Kuralkan Grubu, Hyosung ve S&T Kanuni hakkında merak edilen tüm soruları Motoron için yanıtladı. Kuralkan Yönetim Kurulu Üyesi M. Said Kuralkan, Hyosung markalı motosikletlerin üreticisi S&T Group ile kurulan stratejik ortaklıkla ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor:

S&T Group ve Hyosung arasında nasıl bir bağ var?

S&T Group 1978 yılında kurulmuş Koreli bir sanayi ve teknoloji firması. Bünyesinde silah, otomotiv, beyaz eşya, makine, ağır sanayi mamülleri gibi ürünler ve bunların teknolojilerini üretiyor. S&T Group geçen yıl Hyosung markasını satın aldı ve markanın dünya genelindeki sahibi oldu.

2008 yılından itibaren bu modeller S&T Kanuni markasıyla üretilecek. Türkiye'de Hyosung diye ayrı bir marka olacak mı?

Anlaşmamız çerçevesinde daha önce Hyosung adı ile Türkiye'de yer alan ürünler 'S&T Kanuni' markası ile pazardaki yerini alacak. Aynı ürünler başka bir marka adı altında Türkiye'de yer almayacak.

Bu ortaklık nasıl doğdu?

Kuralkan olarak Kanuni ürün yelpazesi ile biri birini tamamlayan kaliteli bir marka olarak tespit ettiğimiz Koreli firma ile önce biz irtibata geçtik. İlk görüşmelerimizde öncelik distribütörlüktü. Ancak her iki firmanın birer sanayici olması görüşmeyi salt bir distribütörlükten çıkardı ve anlaşmayı bir stratejik ortaklığa dönüştürdü. Önümüzdeki dönemlerde işbirliğinin farklı açılımlarını görebileceğiz.

Servis ve bayi ağı konusunda nasıl bir yapılanma planlanıyor?

S&T Kanuni ürünlerine yönelik bayi yapılanmamızda öncelik tabii ki Kanuni bayilerinindir. Ancak başka başvurular da gelmeye başladı. Bu başvuruları da konum ve pazar durumuna göre değerlendirmeye alacağız. 2008 yılı içinde 50 noktada bayi-servis yapılanması planlıyoruz. Öncelikle planlanan ilk 50 noktanın servis eğitimleri hazırlığı yapılıyor. Yedek parça konusunda halihazırda var olan online sistemimizi kullanacağız.

S&T Kanuni markalı motosikletleri ilk olarak ne zaman göreceğiz ?

2008 Mart ayı içinde ilk modelleri pazara sunacağız ve fuarda tüm modeller ile yer alacağız. Ayrıca müşterilerimize 2008 modellerin tamamının enjeksiyonlu yeni modeller olacağı müjdesini de vermek isterim.

İleride Türkiye'de üretim ya da Türkiye'ye teknoloji transferi söz konusu olabilir mi?

S&T Group ile işbirliğimizin en önemli noktalarından biri de üretim ve know-how işbirliği hedefleridir. Her iki firma ortak üretim ve teknoloji işbirliği konusunda planlamalara başladı. Pazara sunacağımız ilk ürünler Kore'de üretilecek, 2008 içinde işbirliği çerçevesi netleşmiş olacak.

Nasıl bir fiyat politikası ile pazara girmeyi planlıyorsunuz?

S&T Kanuni modelleri muadillerine göre hem fiyat hem de kalite açısından rekabetin yüksek olduğu bir ortama girecek. Pazarda muadili diğer markalara göre uygun fiyatlarla yer almayı planlıyoruz.

Türkiye'de Hyosung = S&T Kanuni

Kuralkan Grubu Pazarlama Müdürü Said Orhan ise yeni marka ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye'ye aynı ürünler başka bir isim veya Hyosung adı ile girecek mi?

Kanuni ve S&T Group anlaşmasından sonra Türkiye'ye aynı ürünler başka bir isim yada Hyosung adı ile girmeyecek. Dolayısı ile bu ürünler sadece S&T Kanuni adı ile Kuralkan bayilerinde satılacak.

Hyosung kullanıcılarına hizmet verecek misiniz?

Daha önce Hyosung markası ile satılmış olan tüm motosikletler Kuralkan hizmetlerinden faydalanabilecek. Kuralkan servisler biriminin yetki vereceği servis noktaları Hyosung markası ile satılmış ürünlere de hizmet üretecek şekilde organize oluyor.

Kanuni kullanıcılarına ve S&T Kanuni bekleyenlere neler söylemek istersiniz?

S&T Kanuni ürünleri aslında var olan Kanuni müşterilerimizin beklediği bir ürün grubu. Uzun zamandır yüksek hacimli motosiklet beklentileri hem müşteriler, hem de bayiler tarafından dile getiriliyordu. Şimdi yüksek hacimli ürünler, hem de Kuralkan güvencesi ile Mart ayından itibaren sevenleri ile buluşacak. Motosiklet severlere Mart ayında İstanbul'da yapılacak fuarda S&T Kanuni ve Husqvarna standlarını ziyaret etmelerini tavsiye ederim. Fuarda keyifli special edition modeller olacak. Ayrıca Mart ayından itibaren gelecek yeni S&T Kanuni modellerinin tümü enjeksiyonlu olacak. Türkiye kaliteli ve yüksek hacimli motosiklete daha kolay ve korkmadan binebilecek. Her zamanki gibi öncelikli tavsiyemiz sürüş eğitimi ve belgesinin mutlaka alınması.

http://motoron.com.tr/Content.aspx?hid=382
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hayırlı olsun.Bence olumlu bir gelişme.Ancaaaak Kuralkan'ın servis kalitesini arttırması bence şart.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    2008 modellerin tamamının enjeksiyonlu yeni modeller olacağı müjdesini de vermek isterim.
    Hmm yazılanlar kulağa hoş geliyor da, acaba bu denilenleri gerçekten yapabileceklermi
    Servis ağını baya bi arttırması en önemlisi bence...
    Markada olmamış gibi...
    S&T Group'mu Kanunimi...
    Kanuni diye geçerse motor üzerinde, bilinç altı bu motoru almaya yönelmez... ( çan çin çon die )

Ne diyelim Hayırlısı neyse o olsun...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sonuçta hala Hyosung var ve devam edecek.Bence Kanuninin bu işe el atması bir artıdır.Şimdiye kadar millete sattıkları çin malı motosikletlerden iyi olur ama servis konusunda birşey diyemem.

Ben servis için 50 km yol gidiyordum.Şuan satmış olmasam servis ayağıma gelmiş olacaktı.Bunları da göz önünde bulundurmak lazım.Şuan Hyosung'un servis noktaları artmış demektir.Buda Hyosung kullanıcıları için güzel bir fırsattır.Umarım servislerde gereken hizmeti verir...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    bana göre hyosung'un bittiği andır...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    s&tkuralkanfanclub.com oldu o site artık
    Onur Yollarda

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kaç tane açılacak bu konudan merak ediyorum..... Önüne gelen açıyor...Konuyla alakası olmayan adamlar bile yazıyor..........

Ben bu konuyu sevmedim....

İşallah motor fiyatları da ucuzlar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yok be abiiii olmaz böyle bişi olmamalı

hyo makina olarak gayet iyi idi ve iyi yönde çok da güzel bir kariyer yapmak üzere idi sanırım bu kariyeri birdaha asla yakalama fırsatı olmayacak

Canım R serisi yada Aquila nın üstünde kanuni yazısı yada arması hiçde yenir yutulur birşey olmayacak

Benim motorum şuan kanuni ama bu kanuniye bayıldığım anlamına gelmiyor.

HYOSUNG a bayılırdım birzamanlar demekle yetineceğim

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alana- satana hayırlı olsun...
    Tabi arada reklam geliri alana da..Yaniii..
    Mete_han varsa ben yokum..
    Devrem(mete) yoksa bende yokum...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be abiiii olmaz böyle bişi olmamalı

hyo makina olarak gayet iyi idi ve iyi yönde çok da güzel bir kariyer yapmak üzere idi sanırım bu kariyeri birdaha asla yakalama fırsatı olmayacak

Canım R serisi yada Aquila nın üstünde kanuni yazısı yada arması hiçde yenir yutulur birşey olmayacak

Benim motorum şuan kanuni ama bu kanuniye bayıldığım anlamına gelmiyor.

HYOSUNG a bayılırdım birzamanlar demekle yetineceğim
    Katılıyorum...

1 - 2 ay içinde Hyosung almayı düşünüyordum, bunu okuduktan sonra vazgeçme noktasına geldim...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Servis görevini şu an ki servislere verirlerse işler zor.
    Acemi nalbant gavur eşşeğinde öğrenir nal çakmasını diye bir söz vardır.
    Beldeyama mobiletide satar R1 de ancak servisler farklıdır.Neyse hayırlısı olsun.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Kolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim motosikletlerin ikinci el değeri de düşecektir gibi.. satıp yeni motor mu düşünmeli acaba? funclub sitesi de göçük. bu tür olaylar kafa karıştırıyor böyle işte

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)